OPERA A BALET SND - Labutie jazero, balet, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - G. Feydeau: Chrobák v hlave , o 19.00
MALÁ SCÉNA - T. Bernhard: Ignorant a šialenec , o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra , o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - F. Peroutka : Keby som sa ešte raz narodil , o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead , o 19.30
KINÁ
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 15.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00
Space Station - Orange Imax, 19.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 21.00
Amazonia vertical - Tatra, 18.30
Dogora - Tatra, 20.30
Pád tretej ríše - Hviezda, 19.00
Kousek nebe - Mladosť, 15.15, 20.00
Príbeh modrej planéty - Mladosť, 17.00, 18.30; Multikino Metropolis, 14.55, 19.55; Palace/Aupark, 10.40, 12.30, 14.20, 16.00, 18.50, 20.40
Hľadanie krajiny - nekrajiny - FK Nostalgia, 18.30; ARTkino/Lúky, 20.00
5 x 2 - FK Nostalgia, 20.45
Cesta okolo sveta za 80 dní - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Bavme sa o sexe - Istota, 17.30, 20.00
Ako uloviť družičku - Multikino Metropolis, 13.00, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 20.00, 21.00; Palace/Aupark, 11.30, 12.40, 14.00, 16.30, 17.50, 19.00, 20.20, 21.30
Štyria bratia - Multikino Metropolis, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Palace/Aupark, 18.40, 20.50
Temná voda - Multikino Metropolis, 18.45, 20.50; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.00, 17.10, 19.10, 21.20
Pán a pani Smithovci - Multikino Metropolis, 16.00, 20.30; Palace/Aupark, 19.30, 21.50
Hlas smrti - Multikino Metropolis, 21.35
Moja krásna čarodejnica - Multikino Metropolis, 15.00, 18.20
Kľúč - Multikino Metropolis, 16.50, 21.15; Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 20.00
Zvieracia kazajka - Multikino Metropolis, 14.45, 19.00; Palace/Aupark, 19.40, 21.50
Rukojemník - Multikino Metropolis, 15.45, 18.00; Palace/Aupark, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Ostrov - Multikino Metropolis, 13.05, 20.45; Palace/Aupark, 15.50, 18.30, 21.10
Škriatok - Multikino Metropolis, 14.00; Palace/Aupark, 16.20, 18.10
Madagaskar - Multikino Metropolis, 13.15, 17.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.30
Legendy z Dogtownu - Multikino Metropolis, 17.05; Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 16.10, 18.20
Valiant - Palace/Aupark, 15.20
Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30
Herbie: Na plný plyn - Palace/Aupark, 14.30, 16.40
Charlie a továreň na čokoládu - Palace/Aupark, 14.50, 17.20
Druhá šanca - Palace/Aupark, 20.10
KONCERTY
Bratislavské hudobné slávnosti
Štátny komorný orchester Žilina, diriguje Peter Breiner, sólisti: Andrej Šeban (gitara), Stano Palúch (husle), Bratislavské gitarové kvarteto. Program: E. Suchoň: Symfonická fantázia na B-A-C-H pre organ, sláčikový orchester a bicie nástroje ESD 93, L. van Beethoven: Symfónia č. 3 "Eroica" - Slovenská filharmónia, o 19.30
PODUJATIA
Romatelenovela: Love in Translation (Láska v preklade). Účinkujú : divadlo Romathan (Košice) a členovia medzinárodného divadelného projektu, druhá premiéra - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Prvý výkrik, o citovom význame pôrodu, jeho priebehu, spôsoboch, význame spojenia dieťaťa s matkou a prvých dňoch po pôrode; diskusia - Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21, Petržalka, o 20.00
Diskusia, vedie František Šebej. Organizuje Stála konferencia občianskeho inštitútu - Stoka, Pribinova 1, o 19.00
Repete pre Ivana - Spoločenská hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 19.00
PRE DETI
Rozprávka na želanie - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
Zahrajme sa na hlinu II: O pravekej miske; cyklus keramických dielní pre I. stupeň ZŠ - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Hry s nožnicami - M-klub, Rovniankova 3, o 14 .00
Čarovné farbičky - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00
Hobby kurz - tkanie rôznymi spôsobmi - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
Dialógy , protidrogové fórum pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 9.00