BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

9. kolo: Ružinov - Jarovce 1:0, FK Dúbravka - Vrakuňa 2:1, Domino - D. Lužná 1:0, Artmedia - I. Petržalka 1:1, Kostolište - Stupava 1:5, Lamač - Rača 1:1, Malacky - V. Leváre 6:3, D. N. Ves - Pezinok 1:3.

1. Artmedia 9 7 2 40:8 23
2. FK Dúbravka 8 7 1 27:6 22
3. I. Petržalka 8 5 2 1 16:9 17
4. D. Lužná 9 5 1 3 27:19 16
5. Stupava 9 5 1 3 16:12 16
6. D. N. Ves 9 5 1 3 18:14 16
7. Domino 9 5 1 3 14:14 16
8. FC Ružinov 9 4 1 4 21:18 13
9. ŠK Malacky 9 4 1 4 19:21 13
10. Vrakuňa 9 3 2 4 16:11 11
11. PŠC Pezinok 9 3 6 10:23 9
12. Lamač 9 2 2 5 12:21 8
13. Rača 9 2 1 6 17:25 7
14. Jarovce 9 2 1 6 17:26 7
15. Kostolište 9 2 7 13:31 6
16. V. Leváre 9 1 1 7 15:40 4

III. LIGA ML. DORAST

7. kolo: Ružinov - Štart 12:1, Dúbravka - Vrakuňa 1:0, Domino - Vajnory 3:1, Artmedia - I. Petržalka 0:2, Lamač - Rača 3:0, Rovinka - ŠK Malacky 2:2, D. N. Ves - Pezinok 1:1.

1. I. Petržalka 7 6 1 32:5 19
2. PŠC Pezinok 7 5 2 21:8 17
3. ŠK Malacky 7 5 1 1 22:10 16
4. Artmedia 7 5 2 25:5 15
5. D. N. Ves 7 4 2 1 25:7 14
6. Rača 7 4 1 2 12:7 13
7. FC Ružinov 7 3 1 3 23:11 10
8. Lamač 7 3 1 3 15:28 10
9. Vrakuňa 7 2 5 13:10 6
10. Domino 7 2 5 14:25 6
11. Vajnory 7 1 2 4 10:18 5
12. FK Dúbravka 7 1 1 5 7:15 4
13. Štart 7 1 6 11:58 3
14. Rovinka 7 2 5 7:30 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

7. kolo: Pezinok - SFM Senec 2:1, V. Leváre - Vrakuňa 7:1, Slovan - ŠK Malacky 3:2, ŠKP - PVFA 1:3, FC Senec - Rača 4:1, I. Petržalka - Artmedia 1:1, FK Dúbravka - Inter 0:3.

1. PVFA 8 7 1 31:3 22
2. Slovan 7 5 1 1 21:11 16
3. I. Petržalka 8 5 1 2 26:16 16
4. Inter 7 5 2 22:9 15
5. V. Leváre 8 4 2 2 22:11 14
6. ŠKP Dúbravka 7 4 3 21:12 12
7. PŠC Pezinok 8 3 2 3 9:11 11
8. Artmedia 8 2 3 2 9:11 9
9. SFM Senec 8 3 5 13:24 9
10. Rača 8 2 2 4 12:16 8
11. ŠK Malacky 8 2 2 4 11:15 8
12. FC Senec 7 2 5 14:23 6
13. Vrakuňa 7 1 1 5 4:23 4
14. FK Dúbravka 8 1 7 3:33 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

7. kolo: Pezinok - SFM Senec 3:2, V. Leváre - Vrakuňa 0:1, Slovan - ŠK Malacky 3:0 kont., ŠKP - PVFA 0:5, FC Senec - Rača 2:4, I. Petržalka - Artmedia 0:3, FK Dúbravka - Inter 0:5.

1. PVFA 8 8 37:3 24
2. Inter 7 6 1 34:2 18
3. Slovan 7 6 1 23:1 18
4. Artmedia 7 5 1 1 15:5 16
5. ŠKP Dúbravka 7 5 2 31:15 15
6. Malacky 8 4 1 3 11:10 13
7. Vrakuňa 7 4 3 17:10 12
8. SFM Senec 8 4 4 20:26 12
9. Rača 8 2 1 5 9:25 7
10. PŠC Pezinok 8 1 2 5 7:27 5
11. I. Petržalka 8 1 2 5 8:29 5
12. V. Leváre 8 1 1 6 4:16 4
13. FC Senec 7 1 6 7:29 3
14. FK Dúbravka 8 2 6 3:28 2

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

7. kolo: Ružinov - Rohožník 12:0, Artmedia - Vrakuňa 5:1, Domino - I. Petržalka 4:1, ŠKP - PVFA 1:3, Gajary - Rapid 3:1, Kostolište - ČSFA Malacky 1:7, Modra - D. N. Ves 4:2.

1. ČSFA Malacky 8 8 54:8 24
2. Modra 8 7 1 41:17 21
3. PVFA 8 6 2 27:13 18
4. Artmedia 8 6 2 20:11 18
5. FC Ružinov 8 5 3 43:11 15
6. Gajary 8 5 3 21:13 15
7. D. N. Ves 8 3 1 4 19:27 10
8. I. Petržalka 8 3 5 21:23 9
9. Domino 7 3 4 13:18 9
10. Rapid 7 2 5 18:20 6
11. Vrakuňa 8 2 6 12:49 6
12. ŠKP 7 1 2 4 14:23 5
13. Rohožník 7 1 6 4:51 3
14. Kostolište 8 1 7 8:31 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

7. kolo: Ružinov - Rohožník 2:1, Artmedia - Vrakuňa 3:2, Domino - I. Petržalka 11:0, ŠKP - PVFA 2:2, Gajary - Rapid 0:8, Kostolište - ČSFA Malacky 2:6, Modra - D. N. Ves 1:7.

1. ČSFA Malacky 8 7 1 40:8 22
2. Rapid 7 6 1 31:3 19
3. D. N. Ves 8 6 1 1 33:10 19
4. Kostolište 8 5 2 1 22:12 17
5. Domino 7 4 2 1 24:9 14
6. PVFA 8 4 2 2 21:12 14
7. Modra 8 4 1 3 23:18 13
8. FC Ružinov 8 3 5 12:27 9
9. Artmedia 8 1 3 4 10:19 6
10. I. Petržalka 8 2 6 4:31 6
11. ŠKP 7 1 2 4 8:22 5
12. Rohožník 7 1 1 5 5:19 4
13. Vrakuňa 8 1 7 6:29 3
14. Gajary 8 2 6 6:26 2

PRÍPRAVKA A1

7. kolo: I. Petržalka - SFM Senec 0:12, FC Senec - D. N. Ves nehrali, Stupava - Slovan 1:4, Inter - PVFA 0:3, ŠKP - Domino 0:3, Vrakuňa - Žolík Malacky 0:1.

1. Žolík Malacky 7 6 1 43:6 19
2. PVFA 7 6 1 40:1 18
3. Slovan 7 6 1 24:4 18
4. Inter 7 4 1 2 16:9 13
5. SFM Senec 6 4 2 25:2 12
6. Vrakuňa 7 3 1 3 8:8 10
7. FC Senec 6 3 3 5:24 9
8. Domino 7 2 5 10:15 6
9. D. N. Ves 5 2 3 6:17 6
10. I. Petržalka 7 1 1 5 3:33 4
11. ŠKP Dúbravka 7 1 6 2:28 3
12. Stupava 7 7 5:40

PRÍPRAVKA A2

7. kolo: Pezinok - Sl. Grob 10:1, Rača - Artmedia 0:1, Zohor - Lamač 0:10, BCT - Rapid 0:2, K. Ves - Báhoň 1:1, Spoje - Bernolákovo 0:3.

1. Lamač 6 6 42:11 18
2. Bernolákovo 7 6 1 30:6 18
3. PŠC Pezinok 6 4 2 22:14 12
4. Rača 7 3 1 3 15:22 10
5. Zohor 7 3 1 3 11:20 10
6. Artmedia 5 3 2 15:7 9
7. BCT 7 3 4 9:18 9
8. Spoje 6 2 2 2 12:12 8
9. Sl. Grob 6 2 1 3 15:25 7
10. K. Ves 7 4 3 6:14 4
11. Rapid 6 1 5 4:15 3
12. Báhoň 6 1 5 5:22 1

PRÍPRAVKA B

7. kolo: Ružinov - Stupava 1:1, FC Senec - D. N. Ves nehrali, SFM Senec - Slovan 5:2, Inter - PVFA 1:6, ŠKP - Domino 3:1, FK Dúbravka - Žolík Malacky 4:1.

1. PVFA 6 6 49:3 18
2. Slovan 7 5 2 38:11 15
3. SFM Senec 5 5 31:5 15
4. FK Dúbravka 7 5 2 26:17 15
5. Žolík Malacky 7 5 2 24:17 15
6. Inter 7 3 4 15:22 9
7. Domino 6 2 1 3 13:14 7
8. ŠKP Dúbravka 7 2 1 4 15:20 7
9. FC Senec 6 1 2 3 10:13 5
10. Stupava 7 1 1 5 11:25 4
11. FC Ružinov 7 1 1 5 8:29 4
12. D. N. Ves 6 6 2:66

PRÍPRAVKA C

7. kolo: ČSFA Malacky - Stupava 7:2, FC Senec - Rovinka 5:1, SFM Senec - Slovan 3:6, Ivanka - PVFA 2:4, Vrakuňa - Žolík Malacky 2:9.

1. Žolík Malacky 7 7 71:8 21
2. PVFA 7 6 1 49:6 19
3. ČSFA Malacky 7 5 1 1 28:11 16
4. Slovan 7 4 3 39:21 12
5. SFM Senec 7 4 3 31:24 12
6. Vrakuňa 7 3 4 25:18 9
7. Ivanka 7 2 5 17:34 6
8. Stupava 7 1 1 5 8:31 4
9. FC Senec 7 1 6 6:75 3
10. Rovinka 7 1 6 5:51 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

9. kolo: Rapid - Rusovce 6:0, BCT - K. Ves 4:1.

1. Rapid 7 5 1 1 30:10 16
2. Rusovce 6 5 1 34:16 15
3. BCT 7 4 1 2 46:13 13
4. K. Ves 7 2 5 23:55 6
5. Ekonóm 7 7 7:46

I. TRIEDA ST. ŽIACI

7. kolo: BCT - Rusovce 3:0, Stupava - Ivanka 7:2, Spoje - Vajnory 3:2, K. Ves - Lamač 3:2, Vinohrady - Jarovce 1:5.

1. Lamač 6 5 1 45:3 15
2. Stupava 6 5 1 24:7 15
3. K. Ves 6 3 2 1 17:11 11
4. Ivanka 6 3 1 2 33:21 10
5. BCT 6 2 4 10:6 10
6. Spoje 6 3 1 2 17:15 10
7. Vajnory 6 2 4 10:20 6
8. Jarovce 6 1 1 4 7:23 4
9. Vinohrady 6 1 1 4 11:34 4
10. Rusovce 6 6 1:35

I. TRIEDA ML. ŽIACI

7. kolo: BCT - K. Ves 0:4, Ivanka - D. N. Ves 3:2, Stupava - Lamač 5:0, Spoje - Domino 3:1, Z. Bystrica - Dunajská Lužná 6:2, Sv. Jur - Kostolište 2:1.

1. Stupava 8 8 59:4 24
2. Ekonóm 7 5 1 1 25:9 16
3. Ivanka 8 5 3 25:17 15
4. Sv. Jur 7 5 2 13:20 15
5. K. Ves 8 4 2 2 24:26 14
6. Kostolište 6 4 2 30:6 12
7. Lamač 7 3 4 29:21 9
8. D. N. Ves 8 2 2 4 11:17 8
9. Domino 7 2 1 4 7:17 7
10. D. Lužná 7 2 5 21:26 6
11. Spoje 7 2 5 6:38 6
12. Z. Bystrica 6 1 5 6:28 3
13. BCT 8 1 7 4:31 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

9. kolo: Sološnica - Borinka 0:4, M.-Kráľová - Malé Leváre 4:2, Báhoň - Pernek 7:3, Vinosady - Častá 1:1, Suchohrad - Plavbecký Mikuláš 1:2.

1. Častá 7 6 1 20:4 19
2. Borinka 8 6 1 1 22:7 19
3. Pl. Mikuláš 7 6 1 20:5 18
4. Sološnica 7 4 3 14:8 12
5. Suchohrad 7 2 2 3 8:14 8
6. Báhoň 6 2 1 3 13:14 7
7. Vinosady 6 2 1 3 7:11 7
8. M.-Kráľová 7 2 1 4 9:16 7
9. Pernek 6 2 4 19:22 6
10. M. Leváre 7 2 5 11:26 6
11. Kuchyňa 6 1 1 4 11:21 4
12. Vištuk 6 1 5 4:10 3

VI. LIGA SENIORI, sk. B

8. kolo: Kostolná - Hamuliakovo 1:3, Most - N. Dedinka 1:1, Kaplna - Hr. Šúr 2:2 nedohrané, Čataj - Miloslavov 1:0.

1. Hamuliakovo 8 6 1 1 22:9 19
2. Kaplna 7 6 1 37:11 18
3. Hr. Šúr 7 4 1 2 23:14 13
4. Miloslavov 8 4 1 3 22:22 13
5. N. Dedinka 8 3 3 2 14:12 12
6. Čataj 8 2 6 9:22 6
7. Most 8 1 2 5 12:33 5
8. Kostolná 8 1 7 9:25 3

I. TRIEDA DORAST

9. kolo: Bernolákovo - Pl. Štvrtok 4:5, B. Pezinok - Sl. Grob 1:1, Vysoká - Blatné 1:3, Modra - Ivanka 5:0, Báhoň - Lozorno 1:0, Gajary - Sv. Jur 3:1, Viničné - Z. Ves nehrali, Jakubov - Zohor 0:1.

1. Gajary 9 7 2 31:11 23
2. Lozorno 9 6 1 2 19:12 19
3. B. Pezinok 9 5 1 3 27:12 16
4. Blatné 9 5 1 3 20:14 16
5. Zohor 9 5 1 3 17:17 16
6. Ivanka 9 5 1 3 17:19 16
7. Jakubov 8 4 2 2 21:13 14
8. Sv. Jur 9 4 2 3 28:25 14
9. Z. Ves 8 4 1 3 18:8 13
10. Pl. Štvrtok 9 4 1 4 23:17 13
11. Báhoň 8 3 1 4 10:11 10
12. Bernolákovo 9 3 1 5 17:24 10
13. Modra 9 1 4 4 17:21 7
14. Sl. Grob 9 1 3 5 10:24 6
15. Viničné 8 1 2 5 10:28 5
16. Vysoká 9 9 5:34

II. TRIEDA DORAST, sk. A

8. kolo: Pl. Mikuláš - Rohožník 3:1, Jablonové - Závod 0:2, Láb - Studienka 2:5.

1. Rohožník 7 6 1 21:8 18
2. Studienka 7 5 1 1 35:10 16
3. Pl. Mikuláš 7 4 1 2 11:13 13
4. Závod 7 4 3 15:9 12
5. Jablonové 7 3 4 13:11 9
6. Láb 7 1 6 12:32 3
7. Sološnica 6 6 3:27

II. TRIEDA DORAST, sk. B

9. kolo: Šenkvice - Malinovo 4:2, M.-Kráľová - Kráľová 0:2, Budmerice - Častá 6:2, Vištuk - Doľany 1:4, Jablonec - Tomášov 1:3.

1. Doľany 7 6 1 41:4 18
2. Šenkvice 8 5 2 1 23:11 17
3. Budmerice 6 4 2 18:9 12
4. N. Dedinka 7 3 2 2 16:13 11
5. Častá 6 3 1 2 15:12 10
6. Vištuk 6 3 3 21:17 9
7. Kráľová 8 2 3 3 18:17 9
8. Tomášov 7 3 4 12:19 9
9. Jablonec 6 2 2 2 17:12 8
10. Grinava 6 2 2 2 16:17 8
11. Malinovo 7 1 2 4 13:23 5
12. M.-Kráľová 8 8 4:60

Žiaci - skupina A

9. kolo: Zohor - M. Leváre 3:0 kont., Jakubov - Pl. Podhradie 4:3, Láb diev. - Kuchyňa 1:1, Pl. Mikuláš - Láb chlap. nehrali, Vysoká - Jablonové 8:1, Suchohrad - Lozorno 2:9, Pl. Štvrtok - Studienka 1:7, Závod - Z. Ves 1:0.

1. Zohor 11 10 1 52:10 30
2. Láb chlap. 10 9 1 35:9 28
3. Pl. Mikuláš 10 8 2 41:11 24
4. Kuchyňa 11 7 1 3 44:15 22
5. Lozorno 11 7 4 48:26 21
6. Závod 11 6 2 3 22:18 20
7. Studienka 10 6 1 3 37:14 19
8. Jakubov 11 5 2 4 29:34 17
9. M. Leváre 11 5 6 41:33 15
10. Pl. Podhradie 9 4 5 30:21 12
11. Vysoká 11 4 7 25:44 12
12. Suchohrad 11 3 8 21:50 9
13. Pl. Štvrtok 11 2 2 7 17:36 8
14. Z. Ves 10 2 1 7 9:39 7
15. Láb diev. 11 3 8 10:44 3
16. Jablonové 11 1 10 14:71 1

ŽIACI, skupina B

7. kolo: Báhoň - D. Lužná 0:1, Čataj - Blatné 1:4, Kaplna - Malinovo 6:1, Kráľová - Tomášov 3:0, Hamuliakovo - Bernolákovo 3:2, N. Dedinka - Igram 2:1.

1. Tomášov 7 6 1 18:9 18
2. Kaplna 7 4 1 2 27:16 13
3. Bernolákovo 6 4 2 27:9 12
4. D. Lužná 6 4 2 23:7 12
5. Báhoň 7 4 3 24:15 12
6. Malinovo 7 4 3 22:16 12
7. Kráľová 6 4 2 16:15 12
8. Hamuliakovo 7 2 3 2 16:20 9
9. Igram 7 1 2 4 14:14 5
10. Blatné 6 1 1 4 10:18 4
11. Čataj 7 1 1 5 10:33 4
12. N. Dedinka 7 1 6 13:48 3

ŽIACI, skupina C

7. kolo: Dubová - Sv. Jur 2:7, Sl. Grob - Častá 9:1, Grinava - Limbach 5:0, B. Pezinok - Jablonec 0:3, Viničné - Doľany 5:7, Budmerice - Šenkvice 13:0.

1. Jablonec 7 7 43:3 21
2. Grinava 7 5 2 27:8 15
3. Sl. Grob 7 4 1 2 46:13 13
4. Sv. Jur 7 4 1 2 17:10 13
5. Budmerice 7 4 3 28:16 12
6. Viničné 7 3 4 15:37 9
7. Doľany 7 2 2 3 16:30 8
8. B. Pezinok 7 2 1 4 24:15 7
9. Častá 7 2 1 4 17:26 7
10. Dubová 7 2 1 4 22:37 7
11. Šenkvice 7 2 5 10:55 6
12. Limbach 7 1 1 5 8:23 4

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 631
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 3 905
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 582
  4. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 083
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 677
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 361
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 155
  8. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 090
  9. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 695
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 610