Linka 59, Smolenická smer Na pantoch, odchod 07.25
Linka 80, kúpalisko Matador smer Kollárovo námestie, odchody 06.51, 07.27, 08.03
Linka 80, Kollárovo námestie smer kúpalisko Matador, odchody 07.07, 07.43
Linka 98, Lúčanka smer OD Slimák, odchod 07.15
Linka 202, Čiližská smer Rajská, odchod 07.14 (vykonávané autobusom)
Uvedené posilnenie predchádza zlepšeniu intervalov vybraných liniek v rannej špičke. (r)