TIPY NADNES

DIVADLÁ

19.00 Rigoletto, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Matka, J. A. Pitínský – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.06 Neplač Anna, Divadlo na rázcestí Banská Bystrica – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

KINÁ

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h

Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h

Hoří, má panenko, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40, 23.50 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Odboj, Jadranská ul., 19.30 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

18.00 Improliga, súťaž v div. improvizácii – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

18.00 Valentínska zábava, Akcent live – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Noc priateľov jazzu a peknej hudby, P. Lipa, Matúš Jakabčic, Szidi Tobiás – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Vodácky ples – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Nič, divadelné predstavenie Atak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: Hudba z Marsu – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Slovácky krúžek a Skaličané – OS Kramáre, Stromová 18

20.00 Ples podnikateľov – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré grunty

Valentínska party – Aligátor, Laurinská 7

Povalentínsky piatok alebo Tequila forever – Duna, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Valentínska party – Harley Davidson, Rebarborová 1

Standa – U Club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Valentínska party – LIVE!Club, Aupark

PRE DETI

14.00 Holus, holus Domine, máte mačku v komíne, zábavné popoludnie – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

15.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Toľko krásnych chvíľ, tanečný večer pre dôchodcov – M Klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33, do 24. februára

Hans Ch. Thomsen – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Jozef Grepli „Tanglár“, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovo- va 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h, do 17. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11

Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

Anton Fiala, krajinárska fotografia (Austrália) – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 17. februára

Teodor Lugs, keramika – obrazy – sochy – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 28. februára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 14 748
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 775
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 271
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 289
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 828
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 264
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 773
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 590
  9. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 551
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 402