SME
Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

8. kolo: Jarovce - D. N. Ves 1:4, Pezinok - Malacky 2:0, V. Leváre - Lamač 4:2, Rača - Kostolište 5:3, Stupava - Artmedia 1:4, I. Petržalka - Domino 1:2, D. Lužná - FK Dúbravka 1:3, Vrakuňa - Ružinov 2:2.

1. Artmedia 8 7 1 39:7 22
2. FK Dúbravka 7 6 1 25:5 19
3. D. Lužná 8 5 1 2 27:18 16
4. I. Petržalka 7 5 1 1 15:8 16
5. D. N. Ves 8 5 1 2 17:11 16
6. Stupava 8 4 1 3 11:11 13
7. Domino 8 4 1 3 13:14 13
8. FC Ružinov 8 3 1 4 20:18 10
9. ŠK Malacky 8 3 1 4 13:18 10
10. Vrakuňa 7 2 2 3 11:9 8
11. Jarovce 7 2 1 4 17:21 7
12. Rača 8 2 6 16:24 6
13. PŠC Pezinok 7 2 5 7:19 6
14. Kostolište 8 2 6 12:26 6
15. Lamač 7 1 1 5 8:20 4
16. V. Leváre 8 1 1 6 12:34 4

III. LIGA ML. DORAST

6. kolo: Štart - D. N. Ves 1:7, Pezinok - Rovinka 4:0, ŠK Malacky - Lamač 11:0, Rača - Artmedia 0:1, I. Petržalka - Domino 4:1, Vajnory - Dúbravka 1:1, Vrakuňa - Ružinov 0:2.

1. Artmedia 6 5 1 25:3 15
2. PŠC Pezinok 5 5 18:5 15
3. ŠK Malacky 6 5 1 20:8 15
4. I. Petržalka 5 4 1 27:4 13
5. D. N. Ves 6 4 1 1 24:6 13
6. Rača 6 4 1 1 12:4 13
7. FC Ružinov 6 2 1 3 11:10 7
8. Lamač 5 2 3 10:26 6
9. Vajnory 6 1 2 3 9:15 5
10. Vrakuňa 5 1 4 5:9 3
11. Domino 6 1 5 11:24 3
12. Štart 5 1 4 10:38 3
13. FK Dúbravka 5 1 4 5:12 1
14. Rovinka 6 1 5 5:28 1

REG. LIGA ST. ŽIACI

6. kolo: SFM Senec - FK Dúbravka 2:1, Inter - I. Petržalka 6:1, Artmedia - FC Senec 3:0, Rača - ŠKP 1:2, PVFA - Slovan 0:1, ŠK Malacky - Veľké Leváre 0:1, Vrakuňa - Pezinok 0:2.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 7 5 1 1 25:2 16
2. Slovan 6 5 1 18:6 16
3. Inter 6 4 2 19:9 12
4. I. Petržalka 6 4 2 20:14 12
5. V. Leváre 6 3 2 1 14:5 11
6. ŠKP Dúbravka 5 3 2 15:8 9
7. SFM Senec 6 3 3 11:17 9
8. Rača 7 2 2 3 11:12 8
9. Artmedia 5 2 1 2 5:7 7
10. PŠC Pezinok 6 2 1 3 7:10 7
11. ŠK Malacky 6 2 1 3 6:9 7
12. Vrakuňa 6 1 1 4 3:16 4
13. FC Senec 6 1 5 10:22 3
14. FK Dúbravka 6 6 3:30

REG. LIGA ML. ŽIACI

6. kolo: SFM Senec - FK Dúbravka 3:1, Inter - I. Petržalka 6:0, Artmedia - FC Senec 5:1, Rača - ŠKP 0:3, PVFA - Slovan 1:0, ŠK Malacky - V. Leváre 1:0, Vrakuňa - Pezinok 4:1.

1. PVFA 7 7 32:3 21
2. Inter 6 5 1 29:2 15
3. Slovan 6 5 1 20:1 15
4. ŠKP Dúbravka 5 4 1 28:9 12
5. Artmedia 5 4 1 11:4 12
6. Malacky 6 4 2 10:6 12
7. SFM Senec 6 4 2 17:20 12
8. Vrakuňa 6 3 3 16:10 9
9. I. Petržalka 6 1 1 4 7:25 4
10. Rača 7 1 1 5 5:23 4
11. V. Leváre 6 1 5 3:14 3
12. FC Senec 6 1 5 5:25 3
13. FK Dúbravka 6 1 5 2:22 1
14. PŠC Pezinok 6 1 5 3:24 1

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

6. kolo: Rohožník - Modra 0:12, D. N. Ves - Kostolište 5:2, ČSFA Malacky - Gajary 3:0, Rapid - ŠKP 3:1, PVFA - Domino 3:2, I. Petržalka - Artmedia 0:1, Vrakuňa - Ružinov 0:2.

1. ČSFA Malacky 6 6 38:7 18
2. Modra 6 5 1 32:11 15
3. FC Ružinov 6 4 2 22:6 12
4. PVFA 6 4 2 19:11 12
5. Artmedia 6 4 2 11:10 12
6. I. Petržalka 6 3 3 20:10 9
7. Gajary 6 3 3 16:11 9
8. D. N. Ves 6 2 1 3 14:23 7
9. Rapid 5 2 3 16:12 6
10. Domino 5 2 3 8:15 6
11. Vrakuňa 6 2 4 11:36 6
12. ŠKP 6 1 2 3 13:20 5
13. Rohožník 6 1 5 4:39 3
14. Kostolište 6 1 5 7:20 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

6. kolo: Rohožník - Modra 0:4, D. N. Ves - Kostolište 2:2, ČSFA Malacky - Gajary 5:2, Rapid - ŠKP 6:0, PVFA - Domino 2:3, I. Petržalka - Artmedia 2:1, Vrakuňa - Ružinov 4:1.

1. ČSFA Malacky 6 5 1 27:6 16
2. Kostolište 6 5 1 20:6 16
3. Rapid 5 4 1 19:2 13
4. PVFA 6 4 1 1 18:6 13
5. D. N. Ves 6 4 1 1 16:9 13
6. Modra 6 3 1 2 17:9 10
7. Domino 5 2 2 1 10:9 8
8. Vrakuňa 6 2 4 7:13 6
9. I. Petržalka 6 2 4 4:13 6
10. Rohožník 6 1 1 4 4:17 4
11. ŠKP 6 1 1 4 6:20 4
12. FC Ružinov 6 1 5 5:24 3
13. Gajary 6 2 4 6:15 2
14. Artmedia 6 2 4 7:17 2

PRÍPRAVKA A1

6. kolo: SFM Senec - Vrakuňa 5:0, Žolík Malacky - ŠKP 10:0, Domino - Inter 0:3, PVFA - Stupava 12:0, Slovan - FC Senec 2:0, D. N. Ves - I. Petržalka 1:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Žolík Malacky 6 5 1 42:6 16
2. PVFA 5 5 37:0 15
3. Slovan 6 5 1 20:3 15
4. Inter 5 3 1 1 12:4 10
5. Vrakuňa 5 3 2 7:6 9
6. FC Senec 6 3 3 5:24 9
7. SFM Senec 4 2 2 12:2 6
8. D. N. Ves 5 2 3 6:17 6
9. Domino 6 1 5 7:15 3
10. I. Petržalka 5 1 4 2:20 3
11. ŠKP Dúbravka 6 1 5 2:25 3
12. Stupava 5 5 2:32

PRÍPRAVKA A2

6. kolo: Sl. Grob - Spoje 1:5, Bernolákovo - K. Ves 5:1, Báhoň - BCT 0:2, Rapid - Zohor 1:3, Lamač - Rača 9:2, Artmedia - Pezinok 1:3.

1. Bernolákovo 5 5 27:3 15
2. Lamač 4 4 26:6 12
3. Zohor 6 3 1 2 11:10 10
4. PŠC Pezinok 4 3 1 7:7 9
5. Rača 5 3 2 14:20 9
6. BCT 6 3 3 9:16 9
7. Spoje 5 2 2 1 12:9 8
8. Sl. Grob 4 1 1 2 11:15 4
9. Artmedia 3 1 2 11:7 3
10. K. Ves 5 2 3 4:12 2
11. Rapid 4 4 2:12
12. Báhoň 5 5 4:21

PRÍPRAVKA B

6. kolo: Stupava - FK Dúbravka 0:4, Žolík Malacky - ŠKP 2:1, Domino - Inter 2:4, PVFA - SFM Senec nehrali, Slovan - FC Senec 2:0, D. N. Ves - Ružinov 0:6.

1. Slovan 6 5 1 36:6 15
2. Žolík Malacky 6 5 1 23:13 15
3. PVFA 4 4 39:2 12
4. SFM Senec 4 4 26:3 12
5. FK Dúbravka 6 4 2 22:16 12
6. Inter 6 3 3 14:16 9
7. Domino 5 2 1 2 12:11 7
8. FC Senec 6 1 2 3 10:13 5
9. ŠKP Dúbravka 6 1 1 4 12:19 4
10. FC Ružinov 6 1 5 7:28 3
11. Stupava 4 4 2:20
12. D. N. Ves 5 5 2:58

PRÍPRAVKA C

6. kolo: Stupava - Vrakuňa 3:0 kont., Žolík Malacky - Ivanka 9:1, PVFA - SFM Senec 5:1, Slovan - FC Senec 13:0, Rovinka - ČSFA Malacky 0:6.

1. Žolík Malacky 5 5 53:4 15
2. PVFA 5 4 1 41:4 13
3. ČSFA Malacky 6 4 1 1 21:9 13
4. SFM Senec 5 4 1 26:9 12
5. Slovan 6 3 3 33:18 9
6. Vrakuňa 5 2 3 16:9 6
7. Ivanka 5 2 3 15:23 6
8. Stupava 5 1 1 3 6:20 4
9. Rovinka 6 1 5 4:46 1
10. FC Senec 6 6 1:74

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

8. kolo: K. Ves - Ekonóm 3:0, Rapid - BCT 2:1.

1. Rusovce 5 5 34:10 15
3. Rapid 6 4 1 1 24:10 13
2. BCT 6 3 1 2 42:12 10
4. K. Ves 6 2 4 22:51 6
5. Ekonóm 7 7 7:46

I. TRIEDA ST. ŽIACI

6. kolo: Rusovce - Vinohrady 1:6, Jarovce - K. Ves 0:4, Lamač - Spoje 8:0, Vajnory - Stupava 0:1, Ivanka - BCT 1:1.

1. Lamač 5 5 43:0 15
2. Stupava 5 4 1 17:5 12
3. Ivanka 5 3 1 1 31:14 10
4. K. Ves 5 2 2 1 14:9 8
5. BCT 5 1 4 7:6 7
6. Spoje 5 2 1 2 14:13 7
7. Vajnory 5 2 3 8:17 6
8. Vinohrady 5 1 1 3 10:29 4
9. Jarovce 5 1 4 2:22 1
10. Rusovce 5 5 1:32

I. TRIEDA ML. ŽIACI

Skryť Vypnúť reklamu

6. kolo: K. Ves - Sv. Jur 6:0, Kostolište - Z. Bystrica nehrali, D. Lužná - Spoje 10:0, Domino - Stupava 0:4, Ekonóm - Ivanka 5:1, D. N. Ves - BCT 3:1.

1. Stupava 7 7 54:4 21
2. Ekonóm 7 5 1 1 25:9 16
3. Kostolište 5 4 1 29:4 12
4. Ivanka 7 4 3 22:15 12
5. Sv. Jur 6 4 2 11:19 12
6. K. Ves 6 3 1 2 18:24 10
7. Lamač 6 3 3 29:16 9
8. D. N. Ves 6 2 1 3 7:12 7
9. Domino 6 2 1 3 6:14 7
10. D. Lužná 6 2 4 19:20 6
11. BCT 7 1 6 4:27 3
12. Spoje 6 1 5 3:37 3
13. Z. Bystrica 5 5 0:26

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

8. kolo: Borinka - Suchohrad 4:1, Pl. Mikuláš - Vištuk 3:0 kont., Častá - Báhoň 2:0, Kuchyňa - M.-Kráľová 2:1, M. Leváre - Sološnica 0:5.

1. Častá 6 6 19:3 18
2. Borinka 7 5 1 1 18:7 16
3. Pl. Mikuláš 6 5 1 18:4 15
4. Sološnica 6 4 2 14:4 12
5. Suchohrad 6 2 2 2 7:12 8
6. Pernek 5 2 3 16:15 6
7. Vinosady 5 2 3 6:10 6
8. M. Leváre 6 2 4 9:22 6
9. Báhoň 5 1 1 3 6:11 4
10. M.-Kráľová 6 1 1 4 5:14 4
11. Kuchyňa 6 1 1 4 11:21 4
12. Vištuk 6 1 5 4:10 3

VI. LIGA SENIORI, sk. B

7. kolo: Miloslavov - Kostolná 6:2, Čataj - Hr. Šúr 0:3, Kaplná - N. Dedinka 1:0 nedohrané, Most - Hamuliakovo 1:1.

1. Hamuliakovo 7 5 1 1 19:8 16
2. Kaplna 6 5 1 34:11 15
3. Hr. Šúr 7 4 1 2 23:14 13
4. Miloslavov 7 4 1 2 22:21 13
5. N. Dedinka 6 3 2 1 13:8 11
6. Most 7 1 1 5 11:32 4
7. Čataj 7 1 6 8:22 3
Kostolná 7 1 6 8:22 3

I. TRIEDA DORAST

8. kolo: Pl. Štvrtok - Jakubov 1:4, Zohor - Viničné 2:1, Z. Ves - Gajary 0:2, Sv. Jur - Báhoň 3:2, Lozorno - Modra 4:1, Ivanka - Vysoká 4:0, Blatné - B. Pezinok 1:0, Sl. Grob - Bernolákovo 0:3 kont.

1. Gajary 8 6 2 28:10 20
2. Lozorno 8 6 1 1 19:11 19
3. Ivanka 8 5 1 2 17:14 16
4. B. Pezinok 8 5 3 26:11 15
5. Jakubov 7 4 2 1 21:12 14
6. Sv. Jur 8 4 2 2 27:22 14
7. Z. Ves 8 4 1 3 18:8 13
8. Blatné 8 4 1 3 17:13 13
9. Zohor 8 4 1 3 16:17 13
10. Pl. Štvrtok 8 3 1 4 18:13 10
11. Bernolákovo 8 3 1 4 13:19 10
12. Báhoň 7 2 1 4 9:11 7
13. Sl. Grob 8 1 2 5 9:23 5
14. Viničné 8 1 2 5 10:28 5
15. Modra 8 4 4 12:21 4
16. Vysoká 8 8 4:31

II. TRIEDA DORAST, sk. A

7. kolo: Studienka - Pl. Mikuláš 1:1, Láb - Závod 0:6, Jablonové - Sološnica 3:0 kont.

1. Rohožník 6 6 20:5 18
2. Studienka 6 4 1 1 30:8 13
3. Pl. Mikuláš 6 3 1 2 8:12 10
4. Závod 6 3 3 13:9 9
Jablonové 6 3 3 13:9 9
6. Láb 6 1 5 10:27 3
7. Sološnica 6 6 3:27

II. TRIEDA DORAST, sk. B

8. kolo: Malinovo - Jablonec 2:2, Tomášov - Vištuk 1:6, Doľany - Budmerice 2:0, N. Dedinka - M.-Kráľová 8:0, Kráľová - Šenkvice 1:1.

1. Doľany 6 5 1 37:3 15
2. Šenkvice 7 4 2 1 19:9 14
3. N. Dedinka 7 3 2 2 16:13 11
4. Častá 5 3 1 1 13:6 10
5. Vištuk 5 3 2 20:13 9
6. Budmerice 5 3 2 12:7 9
7. Jablonec 5 2 2 1 16:9 8
8. Grinava 6 2 2 2 16:17 8
9. Kráľová 7 1 3 3 16:17 6
10. Tomášov 6 2 4 9:18 6
11. Malinovo 6 1 2 3 11:19 5
12. M.-Kráľová 7 7 4:58

Žiaci - skupina A

8. kolo: M. Leváre - Závod 0:4, Z. Ves - Pl. Štvrtok 2:0, Studienka - Suchohrad 7:1, Lozorno - Vysoká 8:1, Jablonové - Pl. Mikuláš 0:10, Láb chlap. - Láb diev. 4:1, Kuchyňa - Jakubov 11:0, Pl. Podhradie - Zohor 1:3.

1. Láb chlap. 10 9 1 35:9 28
2. Zohor 10 9 1 49:10 27
3. Pl. Mikuláš 10 8 2 41:11 24
4. Kuchyňa 10 7 3 43:14 21
5. Lozorno 10 6 4 39:24 18
6. Závod 10 5 2 3 21:18 17
7. Studienka 9 5 1 3 30:13 16
8. M. Leváre 10 5 5 41:30 15
9. Jakubov 10 4 2 4 25:31 14
10. Pl. Podhradie 8 4 4 27:17 12
11. Suchohrad 10 3 7 19:41 9
12. Vysoká 10 3 7 17:43 9
13. Pl. Štvrtok 10 2 2 6 16:29 8
14. Z. Ves 9 2 1 6 9:38 7
15. Láb diev. 10 2 8 9:43 2
16. Jablonové 10 1 9 13:63 1

ŽIACI, skupina B

6. kolo: D. Lužná - N. Dedinka 10:0, Igram - Hamuliakovo 0:0, Bernolákovo - Kráľová 7:0, Tomášov - Kaplná 5:3, Malinovo - Čataj 9:0, Blatné - Báhoň 0:7.

1. Tomášov 6 6 18:6 18
2. Bernolákovo 5 4 1 25:6 12
3. Malinovo 6 4 2 21:10 12
4. Báhoň 6 4 2 24:14 12
5. Kaplna 6 3 1 2 21:15 10
6. D. Lužná 5 3 2 22:7 9
7. Kráľová 5 3 2 13:15 9
8. Hamuliakovo 6 1 3 2 13:18 6
9. Igram 6 1 2 3 13:12 5
10. Čataj 6 1 1 4 9:29 4
11. Blatné 5 1 4 6:17 1
12. N. Dedinka 6 6 11:47

ŽIACI, skupina C

6. kolo: Sv. Jur - Budmerice 3:0, Šenkvice - Viničné 4:0, Doľany - B. Pezinok 3:3, Jablonec - Grinava 6:0, Limbach - Sl. Grob 1:4, Častá - Dubová 3:3. (hup)

1. Jablonec 6 6 40:3 18
2. Grinava 6 4 2 22:8 12
3. Sl. Grob 6 3 1 2 37:12 10
4. Sv. Jur 6 3 1 2 10:8 10
5. Budmerice 6 3 3 15:16 9
6. Viničné 6 3 3 10:30 9
7. B. Pezinok 6 2 1 3 24:12 7
8. Častá 6 2 1 3 16:17 7
9. Dubová 6 2 1 3 20:30 7
10. Šenkvice 6 2 4 10:42 6
11. Doľany 6 1 2 3 9:25 5
12. Limbach 6 1 1 4 8:18 4
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  4. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 11 084
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 100
  3. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 890
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 753
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 577
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 358
  7. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 911
  8. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 7 832
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 275
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 368
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu