OPERA A BALET SND - G. Verdi: Maškarný bál, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - R. Harwood: Garderobiér (Štúdio L+S, Divadlo B. Polívky), o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko: Modelky, o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT - R. Becker: Caveman / Jaskynný muž, o 19.00
KINÁ
Nascar 3D - Orange Imax, 14.00
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 16.00, 18.00, 20.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 19.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Od úsvitu po súmrak - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Zvieracia kazajka - Tatra, 18.00; Multikino Metropolis, 15.00, 17.05, 19.10, 21.15; Palace/Aupark, 12.40, 18.50, 21.10
Kousek nebe - Tatra, 20.30; Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 19.10
Madagaskar - Istota, 17.30; Multikino Metropolis, 14.05, 15.50; Palace/Aupark, 14.50, 16.50
Sametoví vrazi - Istota, 20.00
Život je čudo - Mladosť, 20.00; Palace/Aupark, 20.10
Revízori - Mladosť, 16.00, 18.00
Môj učiteľ Ibrahim - FK Múzeum, 19.30
Káva a cigarety - FK Nostalgia, 18.30; Palace/Aupark, 15.30, 20.00
Dve tváre Very Drake - Artkino Za Zrkadlom, 20.09
Gosford Park - Charlie centrum, 17.15
Dvere v podlahe - Charlie centrum, 17.30, 20.00
Klan lietajúcich dýk - Charlie centrum, 17.45, 20.15
Bingo - Charlie centrum, 18.00
Tanečnica v tme - Charlie centrum, 19.30
Cudzejší než raj - Charlie centrum, 20.30
Legendy z Dogtownu - Multikino Metropolis, 14.30, 16.35, 18.40, 20.45; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.00, 17.20, 19.30, 21.50
Rukojemník - Multikino Metropolis, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Ostrov - Multikino Metropolis, 15.40, 20.15; Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 21.00
Pán a pani Smithovci - Multikino Metropolis, 15.00, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Fantastická štvorka - Multikino Metropolis, 14.00, 16.05; Palace/Aupark, 15.20
Moja krásna čarodejnica - Multikino Metropolis, 13.00, 17.20, 19.20, 21.20; Palace/Aupark, 17.50
Charlie a továreň na čokoládu - Multikino Metropolis, 13.15, 15.20, 19.25
Hlas smrti - Multikino Metropolis, 17.30, 21.30; Palace/Aupark, 21.20
Škriatok - Multikino Metropolis, 13.45, 18.20; Palace/Aupark, 18.20, 20.20
Kľúč - Multikino Metropolis, 17.35, 19.50; Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.40, 20.50
Valiant - Palace/Aupark, 15.30, 17.20 (ČD)
Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 15.50, 18.00
Druhá šanca - Palace/Aupark, 17.40, 20.30
Diabolská svokra - Palace/Aupark, 16.00
66 sezón - Palace/Aupark, 14.00
Beštia - Palace/Aupark, 16.00
Lesní chodci - Palace/Aupark, 18.00
Hukkle - Palace/Aupark, 20.00
KONCERTY
Blues - Stoka, Pribinova 1, o 19.30
Gabriel piano - Cafe Studio Club, o 19.00
Bratislavské hudobné slávnosti
Filharmonický orchester Mexico City, diriguje Enrique Barrios. Program: de Falla, Piazzolla, Rimskij-Korsakov, Chávez, Revueltas - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
PODUJATIA
Hubárska poradňa - SNM, Prírodovedné múzeum, Vajanského nábr. 2, od 15.00 do 17.00
KLUBY
Budha Bar - Nu Spirit - Selection by C.O.D.E., o 20.30
Casey - DJ Pizzaman, o 21.00