Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 14. FEBRUÁR

19.00 Don Carlos, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Búrka, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Inkognito, J. Palárik – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jano – Jana, M. Grgič – West, Kolárska 3

19.00 Armagedon na Grbe, R. Sloboda – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Taká strata krvi, J. Suchý – študentské divadlo Ívery, MKC Školská 14

PIATOK 15. FEBRUÁR

19.00 Rigoletto, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Matka, J. A. Pitínský – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.06 Neplač Anna, Divadlo na rázcestí Banská Bystrica – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

SOBOTA 16. FEBRUÁR

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21

19.00 Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 17. FEBRUÁR

14.30 Paťa a (asi) sedem trpaslíkov, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

PONDELOK 18. FEBRUÁR

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Deň do noci, E. O?Neill – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

UTOROK 19. FEBRUÁR

19.00 Giselle, A. Adam – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt, Y. Reza – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.06 Tanec v Aréne, Asociácia súčasného tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

STREDA 20. FEBRUÁR

19.00 Bohéma, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom, D. Wassermann – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 14. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA Charlie centrum, 17.15 h

Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h

Hoří má panenko, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55 a 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slov. dabing), 15.00, 21.10 h (slov. titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h; kino Lúky, Vígľašká 1, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Pravá blondínka, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Monty Python a svätý Grál, VB – kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Brezový háj, Poľ. – FK Za zrkadlom, Rovniankova 3, 18.00 h

PIATOK 15. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h

Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h

Hoří má panenko, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40, 23.50 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Odboj, Jadranská ul., 19.30 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

SOBOTA 16. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 11.00, 12.10, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h

Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h

Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Čert a Káča, ČR – Charlie centrum, 16.00 h

Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h

Očami ôsmich, ČR – Charlie centrum, 19.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.35, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.20, 17.15. 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 10.25, 12.35, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.10, 10.55, 12.30, 13.15, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 15.00, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40, 23.50 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis, 16.00, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA-Nem. – Istropolis, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Bratstvo vlka, Fr. – Odboj, Jadranská, 17.00, 19.30 h

Jurský park, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 14.30 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Zora, 16.30, 19.00 h

Sklenený dom, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Medvedík a zázračný kufrík, Poľ. – Nivy, 16.00 h

NEDEĽA 17. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 11.00, 12.10, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h

Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h

Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Čert a Káča, ČR – Charlie centrum, 16.00 h

Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h

Očami ôsmich, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.35, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.20, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h, Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 10.25, 12.35, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.10, 10.55, 12.30, 13.15, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Spy Kids, USA – Devín, Devínska Nová ves, 15.15 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Bratstvo vlka, Fr. – Odboj, Jadranská, 17.00, 19.30 h

Jurský park, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 14.30 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – DK Ružinov, 15.00 h

Kondomédia, Fr. – FK Ružinov, 18.00 h

Amélia z Montmartrhu, Fr. – kino a FK Igric, DK Dúravka, Saratovská 2/a,19.00 h

Anděl Exit, ČR – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Dr. Doolittle, USA – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Každý to rád inak, Fr. – kino Lúky, Vígľašká 1, 20.00 h

PONDELOK 18. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h, Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis Art Kino, 16.00, 18.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Anděl Exit, ČR – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

UTOROK 19. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA-Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Z pekla, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Cesta z města, ČR – FK Lúky, 20.00 h

STREDA 20. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h

Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h, Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h

Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h

Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Z pekla, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA – DK, Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Kondomedia, Fr. – Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.30 h

Zoolander, USA – kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 14. FEBRUÁR

17.00 Senior party, fašiangová – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.45 Direct Out, jazz – funky koncert – Elam club, Staré grunty

19.00 Slovenský filharmonický zbor – SF, Palackého 2

19.30 Valentínsky, symfonický orchester SR – SRo, Mýtna ul. 1

20.00 St. Valentin?s blues – dance party, dvojkoncert Boboš and The Frozen Dozen, New Electric Blues Band – Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.00 Kroko & DoMoWa, blues koncert – Aligátor, Laurinska 7

PIATOK 15. FEBRUÁR

18.00 Improliga, súťaž v div. imporvizácii – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

18.00 Valentínska zábava, Akcent live – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Noc priateľov jazzu a peknej hudby, P. Lipa, Matúš Jakabčic, Szidi Tobiás – Hlava XXII., Bazová 9

19.00 Vodácky ples – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Nič, divadelné predstavenie Atak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: Hudba z Marsu – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Slovácky krúžek a Skaličané – OS Kramáre, Stromová 18

20.00 Ples podnikateľov – DK Ružinov, Ružinovská 28

SOBOTA 16. FEBRUÁR

16.00 Nič, divadlo Atak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Klub absolventov univerzity 3. veku, spoloč. večer – OS Kramáre, Stromová 18

17.00 Valentínska zábava, DH Trnavan – SD Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 David Goméz, klavírny recitál – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Ples tanečníkov 2002 – Istra centrum, Devínska Nová Ves

Desmond, Hudba z Marsu, koncert – Duna, Radlinského 11

NEDEĽA 17. FEBRUÁR

10.00 Rodan Club, súťaž v tanečnom športe – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

10.30 Nedeľné matiné, dychové kvarteto I Fiati – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

16.00 Momentum Musicum, cyklus komorných koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 18. FEBRUÁR

19.00 Zvuk kultúr – Kultúra zvyku, cyklus koncertov, turecké vojny a vplyv na hudbu – Zrkadl. sieň Primac. paláca

20.00 Austin Powers – špión, ktorý ma pretiahol, film – Elam club, Staré grunty

UTOROK 19. FEBRUÁR

11.00 Slávnostná akadémia Gymnázia Einsteinova, 45. výročie školy – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, aj o 18.00 h

17.00 Voci Festose, komorné vokálne koncerty sakrálnej hudby – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie

18.00 Národné parky USA a Kanady, prednáška – Dev. Nová Ves, F-centrum, Istrijská 4

18.30 Rockový večer, hrá formácia Rain – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Vokálny koncert komorného spevu študentov HTF VŠMU – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 František Nedvěd, koncert – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Musica Alterna – Slov. filharmónia, Palackého 2

19.00 Quin Revival, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 28

21.00 Silent Duo, rock koncert – Aligátor, Laurinska 7

STREDA 20. FEBRUÁR

18.00 Koncert žiakov hry na basovej gitare – OS Kramáre, Stromová 18

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Slov. filharmónia, Palackého 2

Second hand, Malevil, Chiki Liki Tu-a, koncerty – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 14. FEBRUÁR

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

Valentínska diskotéka na ľade – klzisko na Hviezdoslavovom námestí

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 15. FEBRUÁR

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré grunty 51

Valentínska Party – Aligátor, Laurinská 7

Povalentínsky piatok alebo Tequila forever – Duna, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Valentínska party – Harley Davidson, Rebarborová 1

Standa – U Club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Valentínska Party – LIVE!Club, Aupark

SOBOTA 16. FEBRUÁR

Oldies dico – Elam club, Staré grunty51

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Fiesta Latina, Viva Brazil – SD Trnávka, Bulharská 60

Fašiangová crazy Night – LIVE!Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 17. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 18. FEBRUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 19. FEBRUÁR

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

STREDA 20. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

ŠTVRTOK 14. FEBRUÁR

10.00 Hýbem sa, teda som – Bibiana, Panská 41

10.00 Gašparko a drak, bábkové predstavenie – OS Makovického 4, aj o 14.00 h

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

10.00 Abraka-Dabra, kúzelník – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22

14.00 Fašiangová maska, dielňa – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 O maskách, smiechu a strašení, fašiangové masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Valentínske prekvapenia, dielne – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 15. FEBRUÁR

14.00 Holus, holus Domine, máte mačku v komíne, zábavné popoludnie – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

15.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Toľko krásnych chvíľ, tanečný večer pre dôchodcov – M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 16. FEBRUÁR

16.00 Fašiangové doplnky, tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

16.00 Medvedík a zázračný kufrík, film – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41

NEDEĽA 17. FEBRUÁR

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, O prechladnutom drakovi – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ako Kubo našiel poklad – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Šípková princezná – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Valentínske disco – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Atlantída: Stratená ríša – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.30 Modrý buldozér, detský kabaret – Divadlo u Rolanda, Františk. nám. 7

16.00 Dr. Dolittle – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Hra na Malého princa – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 18. FEBRUÁR

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Vladárova nová tvár, film – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Fašiangové masky – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 19. FEBRUÁR

10.00 O dvanástich mesiačikoch, rozprávka – klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Pripraviť sa, pozor, štart, súťaže pre MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Premeny Bratislavy I., prednášky o meste – M klub, Gessayova 10

14.00 Fašiangový karneval – OS, Makovického 4

14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Pocvične si pamäť, hádanky – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 O veľkom Primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

14.15 Bratislavské námestia a paláce, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 20. FEBRUÁR

10.00 Detektív Žmurko a jeho veselá cesta, detský muzikál – MKC, Školská 14, aj o 14.00 h

10.00 Čiga, biga, nie som striga, rozprávka – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, karnevalové masky – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

14.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41

14.00 Najlepší vyhráva, súťaž o putovného dalmatínca – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Premeny Bratislavy II., prednášky o meste – M klub, Gessayova 10

14.00 Darček na Valentína, dielne – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Stretnutie s Tháliou, divadlo pre ZŠ – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Fašiangová diskoparáda – Areál Štrkovec, Drieňová 9

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Hans Ch. Thomsen – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Jozef Grepli „Tanglár“, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h, do 17. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11

Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

Anton Fiala, krajinárska fotografia (Austrália) – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 17. februára

Architektonické štruktúry, modely poslucháčok FA VUT Brno – FA STU, Nám. slobody, do 14. februára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  2. Accessible Urban Living
  3. RPSP – A good intention ruined by execution
  4. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  6. Riešenia pre hnedú planétu
  7. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  8. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 15 085
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 596
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 5 099
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 117
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 410
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 912
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 649
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 440
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 434
  10. Slováci triedia lepšie 1 107