BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

7. kolo: Ružinov - D. Lužná 6:1, Domino - Stupava 0:1, Artmedia - Rača 5:1, Kostolište - V. Leváre 3:1, Malacky - D. N. Ves 3:1. Zápasy Vrakuňa - Jarovce, FK Dúbravka - I. Petržalka a Lamač - Pezinok sa nehrali.

1. Artmedia 7 6 1 35:6 19
2. FK Dúbravka 6 5 1 22:4 16
3. D. Lužná 7 5 1 1 26:15 16
4. I. Petržalka 6 5 1 14:6 16
5. Stupava 7 4 1 2 10:7 13
6. D. N. Ves 7 4 1 2 13:10 13
7. Domino 7 3 1 3 11:13 10
8. ŠK Malacky 7 3 1 3 13:16 10
9. FC Ružinov 7 3 4 18:16 9
10. Vrakuňa 6 2 1 3 9:7 7
11. Jarovce 6 2 1 3 16:17 7
12. Kostolište 7 2 5 9:21 6
13. Lamač 6 1 1 4 6:16 4
14. Rača 7 1 6 11:21 3
15. PŠC Pezinok 6 1 5 5:19 3
16. V. Leváre 7 1 6 8:32 1

III. LIGA ML. DORAST

5. kolo: Ružinov - Vajnory 5:1, Domino - Rača 1:4, Artmedia - ŠK Malacky 3:0, Rovinka - D. N. Ves 1:1. Zápasy Vrakuňa - Štart, FK Dúbravka - I. Petržalka a Lamač - Pezinok sa nehrali.

1. Rača 5 4 1 12:3 13
2. Artmedia 4 4 24:0 12
3. ŠK Malacky 5 4 1 9:8 12
4. I. Petržalka 4 3 1 23:3 10
5. D. N. Ves 5 3 1 1 17:5 10
6. PŠC Pezinok 3 3 11:5 9
7. Lamač 4 2 2 10:15 6
8. FC Ružinov 5 1 1 3 9:10 4
9. Vajnory 5 1 1 3 8:14 4
10. Vrakuňa 4 1 3 5:7 3
11. Domino 5 1 4 10:20 3
12. Štart 4 1 3 9:31 3
13. Rovinka 5 1 4 5:24 1
14. FK Dúbravka 4 4 4:11

REG. LIGA ST. ŽIACI

5. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 0:5, V. Leváre - PVFA 0:0, Slovan - Rača 2:2, FC Senec - Inter 1:6, I. Petržalka - FK Dúbravka 6:0. Zápasy Pezinok - ŠK Malacky a ŠKP - Artmedia sa nehrali.

1. PVFA 5 4 1 22:1 13
2. Slovan 5 4 1 17:6 13
3. I. Petržalka 5 4 1 19:8 12
4. Inter 5 3 2 13:8 9
5. V. Leváre 5 2 2 1 13:5 8
6. Rača 5 2 2 1 10:7 8
7. ŠK Malacky 4 2 1 1 6:5 7
8. ŠKP Dúbravka 4 2 2 13:7 6
9. SFM Senec 5 2 3 9:16 6
10. Artmedia 4 1 1 2 2:7 4
11. Vrakuňa 5 1 1 3 3:14 4
12. FC Senec 5 1 4 10:19 3
13. PŠC Pezinok 4 1 3 2:10 1
14. FK Dúbravka 5 5 2:28

REG. LIGA ML. ŽIACI

5. kolo: Vrakuňa - SFM Senec 5:1, V. Leváre - PVFA 0:3, Slovan - Rača 5:0, FC Senec - Inter 1:7, I. Petržalka - FK Dúbravka 1:1. Zápasy Pezinok - ŠK Malacky a ŠKP - Artmedia sa nehrali.

1. PVFA 5 5 27:2 15
2. Slovan 5 5 20:0 15
3. Inter 5 4 1 28:3 12
4. ŠKP Dúbravka 4 3 1 25:9 9
5. Artmedia 4 3 1 6:3 9
6. SFM Senec 5 3 2 14:19 9
7. Vrakuňa 5 2 3 12:9 6
8. Malacky 4 2 2 8:6 6
9. I. Petržalka 5 1 1 3 7:19 4
10. Rača 5 1 1 3 4:16 4
11. V. Leváre 5 1 4 3:13 3
12. FC Senec 5 1 4 5:25 3
13. PŠC Pezinok 4 1 3 2:19 1
14. FK Dúbravka 5 1 4 1:19 1

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

5. kolo: Ružinov - I. Petržalka 3:0, ŠKP - ČSFA Malacky 2:5, Gajary - D. N. Ves 1:3, Kostolište - Modra 2:6. Zápasy Vrakuňa - Rohožník, Artmedia - PVFA a Domino - Rapid sa nehrali.

1. ČSFA Malacky 5 5 35:7 15
2. Modra 5 4 1 20:11 12
3. FC Ružinov 5 3 2 20:6 9
4. I. Petržalka 5 3 2 20:9 9
5. PVFA 4 3 1 15:7 9
6. Gajary 5 3 2 16:8 9
7. Artmedia 4 2 2 8:9 6
8. Domino 4 2 2 6:12 6
9. ŠKP 5 1 2 2 12:17 5
10. D. N. Ves 5 1 1 3 9:21 4
11. Rapid 4 1 3 13:11 3
12. Rohožník 4 1 3 3:23 3
13. Vrakuňa 4 1 3 7:33 3
14. Kostolište 5 1 4 5:15 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

5. kolo: Ružinov - I. Petržalka 3:0 kont., ŠKP - ČSFA Malacky 0:2, Gajary - Devínska Nová Ves 1:4, Kostolište - Modra 3:2. Zápasy Vrakuňa - Rohožník, Artmedia - PVFA a Domino - Rapid sa nehrali.

1. Kostolište 5 5 18:4 15
2. ČSFA Malacky 5 4 1 22:4 13
3. PVFA 4 4 14:1 12
4. D. N. Ves 5 4 1 14:7 12
5. Rapid 4 3 1 13:2 10
6. Modra 5 2 1 2 13:9 7
7. Domino 4 1 2 1 7:7 5
8. ŠKP 5 1 1 3 6:14 4
9. Vrakuňa 4 1 3 3:11 3
10. I. Petržalka 5 1 4 2:12 3
11. FC Ružinov 5 1 4 4:20 3
12. Gajary 5 2 3 4:10 2
13. Artmedia 4 1 3 4:13 1
14. Rohožník 4 1 3 3:13 1

PRÍPRAVKA A1

5. kolo: D. N. Ves - SFM Senec nehrali, I. Petržalka - Slovan 0:12, FC Senec - PVFA 0:10, Stupava - Domino 2:4, Inter - Žolik Malacky 3:3, ŠKP - Vrakuňa 0:2.

1. PVFA 4 4 25:0 12
2. Žolík Malacky 4 3 1 27:4 10
3. Slovan 4 3 1 15:2 9
4. Vrakuňa 4 3 1 7:1 9
5. Inter 4 2 1 1 9:4 7
6. FC Senec 4 2 2 4:22 6
7. SFM Senec 3 1 2 7:2 3
8. Domino 4 1 3 6:9 3
9. D. N. Ves 3 1 2 3:12 3
10. ŠKP Dúbravka 4 1 3 2:14 3
11. I. Petržalka 4 1 3 2:19 3
12. Stupava 4 4 2:20

PRÍPRAVKA A2

5. kolo: Rača - Rapid 2:1, Zohor - Báhoň 3:1, K. Ves - Spoje 2:2. Zápasy Artmedia - Sl. Grob, Pezinok - Lamač a BCT - Bernolákovo sa nehrali.

1. Bernolákovo 3 3 17:1 9
2. Lamač 3 3 17:4 9
3. Rača 4 3 1 12:11 9
4. Zohor 4 2 1 1 7:7 7
5. PŠC Pezinok 3 2 1 4:6 6
6. Spoje 4 1 2 1 7:8 5
7. Sl. Grob 3 1 1 1 10:10 4
8. Artmedia 2 1 1 10:4 3
9. BCT 3 1 2 4:10 3
10. K. Ves 4 2 2 3:7 2
11. Rapid 3 3 1:9
12. Báhoň 4 4 4:19

PRÍPRAVKA B

5. kolo: Ružinov - Slovan 0:5, FC Senec - PVFA 0:4, Inter - Žolík Malacky 0:1, ŠKP - FK Dúbravka 0:9. Zápasy D. N. Ves - Stupava a SFM Senec - Domino sa nehrali.

1. PVFA 4 4 39:2 12
2. SFM Senec 4 4 26:3 12
3. Slovan 4 3 1 30:4 9
4. Žolík Malacky 4 3 1 13:12 9
5. Domino 3 2 1 8:3 7
6. FK Dúbravka 4 2 2 16:16 6
7. Inter 5 2 3 10:14 6
8. FC Senec 4 1 1 2 10:11 4
9. ŠKP Dúbravka 4 1 3 11:17 3
10. Stupava 3 3 2:16
11. FC Ružinov 4 4 1:26
12. D. N. Ves 3 3 2:44

PRÍPRAVKA C

5. kolo: Rovinka - Stupava 1:1, ČSFA Malacky - Slovan 5:2, FC Senec - PVFA 0:19, Zápasy SFM Senec - Žolík Malacky a Ivanka - Vrakuňa sa nehrali.

1. PVFA 4 3 1 36:3 10
2. Žolík Malacky 3 3 40:1 9
3. SFM Senec 3 3 15:4 9
4. ČSFA Malacky 4 2 1 1 11:7 7
5. Slovan 4 2 2 18:14 6
6. Ivanka 3 2 1 12:10 6
7. Vrakuňa 3 1 2 10:6 3
8. Stupava 4 1 3 3:20 1
9. Rovinka 4 1 3 4:34 1
10. FC Senec 4 4 1:51

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

7. kolo: BCT - Rusovce nehrali, Ekonóm - Rapid 1:10.

1. Rusovce 5 5 34:10 15
2. BCT 5 3 1 1 41:10 10
3. Rapid 5 3 1 1 22:9 10
4. K. Ves 5 1 4 19:51 3
5. Ekonóm 6 6 7:43

I. TRIEDA ST. ŽIACI

5. kolo: Ivanka - Rusovce 9:0, BCT - Vajnory 1:0, Stupava - Lamač 0:5, Spoje - Jarovce 4:1, K. Ves - Vinohrady 7:0.

1. Lamač 4 4 35:0 12
2. Ivanka 4 3 1 30:13 9
3. Stupava 4 3 1 16:5 9
4. Spoje 4 2 1 1 14:5 7
5. BCT 4 1 3 6:5 6
6. Vajnory 4 2 2 8:16 6
7. K. Ves 4 1 2 1 10:9 5
8. Jarovce 4 1 3 2:18 1
9. Vinohrady 4 1 3 4:28 1
10. Rusovce 4 4 0:26

I. TRIEDA ML. ŽIACI

5. kolo: D. N. Ves - K. Ves nehrali, BCT - Ekonóm 0:6, Ivanka - Lamač 4:1, Stupava - D. Lužná 8:1, Spoje - Kostolište 0:12, Z. Bystrica - Sv. Jur 0:2.

1. Stupava 5 5 44:3 15
2. Ekonóm 5 3 1 1 16:6 10
3. Kostolište 4 3 1 25:4 9
4. Lamač 5 3 2 27:13 9
5. Ivanka 5 3 2 16:10 9
6. Sv. Jur 4 3 1 8:12 9
7. K. Ves 4 2 1 1 11:18 7
8. D. N. Ves 4 1 1 2 4:7 4
9. Domino 4 1 1 2 3:8 4
10. D. Lužná 4 1 3 7:16 3
11. BCT 5 1 4 2:21 3
12. Spoje 5 1 4 3:27 3
13. Z. Bystrica 4 4 0:21

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

7. kolo: M. Leváre - Borinka 1:2, Sološnica - Kuchyňa 4:0, M.-Kráľová - Pernek 1:7, Vinosady - Pl. Mikuláš 0:1, Vištuk - Suchohrad 0:1.

1. Častá 5 5 17:3 15
2. Borinka 6 4 1 1 14:6 13
3. Pl. Mikuláš 5 4 1 15:4 12
4. Sološnica 5 3 2 9:4 9
5. Suchohrad 5 2 2 1 6:8 8
6. Pernek 5 2 3 16:15 6
7. Vinosady 5 2 3 6:10 6
8. M. Leváre 5 2 3 9:17 6
9. Báhoň 4 1 1 2 6:9 4
10. M.-Kráľová 5 1 1 3 4:12 4
11. Vištuk 5 1 4 4:7 3

12. Kuchyňa 5 0 1 4 9:20 1

VI. LIGA SENIORI, sk. B

6. kolo: Kostolná - Most 2:4, Hamuliakovo - Kaplná 3:2, N. Dedinka - Čataj 3:0, Hr. Šúr - Miloslavov 4:6.

1. Kaplna 6 5 1 34:11 15
2. Hamuliakovo 6 5 1 18:7 15
3. N. Dedinka 6 3 2 1 13:8 11
4. Hr. Šúr 6 3 1 2 20:14 10
5. Miloslavov 6 3 1 2 16:19 10
6. Kostolná 6 1 5 6:16 3
7. Čataj 6 1 5 8:19 3
8. Most 6 1 5 10:31 3

I. TRIEDA DORAST

7. kolo: Sl. Grob - Pl. Štvrtok 1:5, Bernolákovo - Blatné 1:0, B. Pezinok - Ivanka 8:1, Vysoká - Lozorno 0:2, Modra - Sv. Jur 3:3, Báhoň - Z. Ves 2:1, Gajary - Zohor 4:2, Viničné - Jakubov 1:5.

1. Gajary 7 5 2 26:10 17
2. Lozorno 7 5 1 1 15:10 16
3. Z. Ves 7 4 1 2 18:6 13
4. Ivanka 7 4 1 2 13:14 13
5. B. Pezinok 6 4 2 21:9 12
6. Sv. Jur 6 3 2 1 23:15 11
7. Jakubov 6 3 2 1 17:11 11
8. Pl. Štvrtok 7 3 1 3 17:9 10
9. Blatné 7 3 1 3 16:13 10
10. Zohor 6 3 3 12:14 9
11. Báhoň 6 2 1 3 7:8 7
12. Bernolákovo 7 2 1 4 10:19 7
13. Sl. Grob 7 1 2 4 9:20 5
14. Viničné 7 1 2 4 9:26 5
15. Modra 6 3 3 9:15 3
16. Vysoká 7 7 4:27

II. TRIEDA DORAST, sk. A

6. kolo: Rohožník - Jablonové 2:1, Sološnica - Láb 3:4, Závod - Studienka 2:4.

1. Rohožník 5 5 17:5 15
2. Studienka 5 4 1 29:7 12
3. Pl. Mikuláš 5 3 2 7:11 9
4. Jablonové 5 2 3 10:9 6
5. Závod 5 2 3 7:9 6
6. Láb 5 1 4 10:21 3
7. Sološnica 4 4 3:21

II. TRIEDA DORAST, sk. B

7. kolo: Kráľová - Malinovo 3:3, Šenkvice - N. Dedinka 6:0, M.-Kráľová - Grinava 2:6, Budmerice - Tomášov 3:0, Vištuk - Jablonec 4:1.

1. Šenkvice 6 4 1 1 18:8 13
2. Častá 5 3 1 1 13:6 10
3. Doľany 4 3 1 13:3 9
4. Budmerice 4 3 1 12:5 9
5. Grinava 6 2 2 2 16:17 8
6. N. Dedinka 6 2 2 2 8:13 8
7. Jablonec 4 2 1 1 14:7 7
8. Vištuk 4 2 2 14:12 6
9. Tomášov 5 2 3 8:12 6
10. Kráľová 6 1 2 3 15:16 5
11. Malinovo 5 1 1 3 9:17 4
12. M.-Kráľová 5 5 4:28

Žiaci - skupina A

7. kolo: Pl. Podhradie - M. Leváre 3:0, Zohor - Kuchyňa 1:0, Jakubov - Láb chlap. 3:4 Láb diev. - Jablonové 4:4, Pl. Mikuláš - Lozorno 3:2 Vysoká - Studienka 1:2 Suchohrad - Z. Ves 4:1, Pl. Štvrtok - Závod 2:2.

1. Zohor 8 8 46:6 24
2. Láb chlap. 8 7 1 28:8 22
3. Pl. Mikuláš 9 7 2 31:11 21
4. Kuchyňa 8 5 3 29:14 15
5. M. Leváre 9 5 4 41:26 15
6. Lozorno 9 5 4 31:23 15
7. Jakubov 9 4 2 3 25:20 14
8. Studienka 8 4 1 3 23:12 13
9. Pl. Podhradie 6 4 2 26:11 12
10. Závod 8 3 2 3 14:18 11
11. Suchohrad 8 3 5 18:31 9

12. Vysoká 9 3 0 6 16:35 9 13. Pl. Štvrtok 9 2 2 5 16:27 8

14. Z. Ves 8 1 1 6 7:38 4
15. Láb diev. 9 2 7 8:39 2
16. Jablonové 9 1 8 13:53 1

ŽIACI, skupina B

5. kolo: Blatné - D. Lužná 1:2, Báhoň - Malinovo 2:1, Čataj - Tomášov 2:4, Kaplná - Bernolákovo 1:5, Kráľová - Igram 2:1, Hamuliakovo - N. Dedinka 8:1.

1. Tomášov 5 5 13:3 15
2. Kaplna 5 3 1 1 18:10 10
3. Bernolákovo 4 3 1 18:6 9
4. Kráľová p.S. 4 3 1 13:8 9
5. Báhoň 5 3 2 17:14 9
6. Malinovo 5 3 2 12:10 9
7. D. Lužná 4 2 2 12:7 6
8. Hamuliakovo 5 1 2 2 13:18 5
9. Igram 5 1 1 3 13:12 4
10. Čataj 5 1 1 3 9:20 4
11. Blatné 4 1 3 6:10 1
12. N. Dedinka 5 5 11:37

ŽIACI, skupina C

5. kolo: Častá - Sv. Jur 0:4, Dubová - Limbach 3:2, Sl. Grob - Jablonec 2:6, Grinava - Doľany 6:0, B. Pezinok - Šenkvice 11:1, Viničné - Budmerice 6:2. (hup)

1. Jablonec 5 5 34:3 15
2. Grinava 5 4 1 22:2 12
3. Budmerice 5 3 2 15:13 9
4. Viničné 5 3 2 10:26 9
5. Sl. Grob 5 2 1 2 33:11 7
6. Sv. Jur 5 2 1 2 7:8 7
7. B. Pezinok 5 2 3 21:9 6
8. Dubová 5 2 3 17:27 6
9. Limbach 5 1 1 3 7:14 4
10. Doľany 4 1 1 2 6:19 4
11. Častá 4 1 3 10:14 3
12. Šenkvice 5 1 4 6:42 3

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  2. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  3. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  4. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  7. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  10. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 14 010
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 731
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 270
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 542
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 907
  6. Moskva alebo Petrohrad? 2 419
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 324
  8. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 145
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 786
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 1 703