Obsadenie rozhodcov a delegátov 17. - 18. 9.

Obsadenie rozhodcov

a delegátov BFZ

v súťažiach riadených SFZ

II. LS/M/DZ 8. kolo

17. 9. 10.00-12.30 SFM Senec - L. Trnava: Kočický, Kolenič, Čižmár, Jablonický.

18. 9. 10.00-12.30 ŠKP Dúbravka - Rapid: Bródy, Boršányi, Bohúň, Trúchly.

18. 9. 10.00-12.30 Inter - P. Bystrica: Bollo, Dvorský, Tanglmayer, Cuninka.

I. LS/M/ŽZ 6. kolo

17. 9. 10.00-12.30 SFM Senec - Myjava: Malárik, Rybár, Darlea.

17. 9. 10.00-12.30 Slovan - N. Zámky: Fischer, Hádek, Špivák.

17. 9. 10.00-12.30 Rapid - Nitra: Kollár, Martinkovič ml., Švarc.

I. liga žien - 4. kolo 21. 9. 15.00 PVFA - Priechod: R, Horný, Gosiorovský.

I. liga žiačok - 4. kolo 21. 9. 13.40 PVFA - Priechod: Gosiorovský.

RAKÚSKO 12. 9. odchod 17.00 (Špic) Neusimmering - Neulandschule: Rašo, Boršányi, Jaborek.

MAĎARSKO 11. 9. 14.00 16.00 Dunasziget - Halászi: Pavlík, Mokoš, Somoláni.

ZMENY v obsadení

I. LS/M/DZ 8. kolo 14. 9. 11.00-13.30 Slovan - Košice: Cuninka, Hádek, Tanglmayer.

I. LS/M/DZ 8. kolo 10. 9. 10.00-12.30 Inter - Podbrezová: Polakovič za Špiváka.

II. LS/M/DZ 7. kolo 10. 9. 10.00-12.30 SFM Senec - Šaľa: Malárik za Fischera, Špacír za Martiša.

Obsadenie rozhodcov

a delegátov súťaží riadených BFZ

Turnaj INTERCUP

11. 9. 8.00 Ružička, Hausknecht, Křivan.

Seniori - III. liga - 7. kolo

18. 9. 10.30 Slovan B - Láb: Berner, Kočický, Čižmár, I. Mazanec.

17. 9. 10.30 FC Ružinov - D. Lužná: Dvorský, Bollo, Bródy, Beňo.

18. 9. 16.00 Čunovo - Lamač: Martinkovič, Kollár, Zálesňák, Rehuš.

18. 9. 16.00 Stupava - SFM Senec: Rašo, Mydlárik, Minárik, Lacko.

17. 9. 10.30 ŠKP Dúbravka - Sv. Jur: Tanglmayer, Kachnič, Baňas, Somoláni.

18. 9. 16.00 Inter B - Rača: Tomášová, Kolenič, Páchnik, Sedlák.

18. 9. 16.00 PŠC Pezinok - Rapid: Gilbert, Martiš, Stano, Udvardy.

17. 9. 10.00 I. Petržalka - Jablonec: Boršányi, Bohúň, Jaborek, Hájek.

Seniori - IV. liga mesto - 7. kolo

18. 9. 16.00 Kráľová - Jarovce: Habo,

Fischer, Švarc, Cvopa.

18. 9. 16.00 Bernolákovo - Blatné: Malárik, Hádek, Špivák, Minarovič.

17. 9. 10.00 BCT - Štart: Nagy, Ružička, Roszbeck, Šindelár.

17. 9. 10.30 Danubia - SFM Senec:

T. Záhorec, M. Záhorec, Prosnan,

P. Mazanec.

17. 9. 10.00 PVFA - Malinovo: Jendruš, Gašparík, Chálka, M. Beladič.

18. 9. 16.00 Vajnory - Trnávka: Krč, Špacír, Foglsinger, Lehuta.

18. 9. 16.00 D. N. Ves - Tomášov: Orlický, Čerňanský, Horný, Očenáš.

18. 9. 16.00 Rovinka - Vrakuňa: Moravec, Bočák, Gosiorovský, Ležovič.

Seniori - IV. liga vidiek - 7. kolo

18. 9. 16.00 Sl. Grob - Pl. Štvrtok: Hurban, Ďurčo, Gilan, Randa.

18. 9. 16.00 Z. Ves - Rohožník: Németh, Darlea, Čmiko, Pogány.

18. 9. 16.00 Limbach - Grinava: Príkopa, Somoláki, Rybár, Šuniar.

18. 9. 16.00 Dubová - Lozorno: Srna, Ježík, Križko, I. Beladič.

18. 9. 16.00 Malacky - Studienka: Lieskovský, Martinkovič st., Kušmíreková, Konečný.

18. 9. 16.00 Kostolište - V. Leváre: MFZ, MFZ, MFZ, Berner.

18. 9. 16.00 Gajary - Zohor: Tománek, Chudá, Jurkovič, Palkovič.

18. 9. 16.00 Viničné - Jakubov: Zborovan, Cisár, Polakovič, Banič.

Dorast - III. liga starší - 7. kolo

17. 9. 13.30 Vrakuňa - Jarovce: Bočák, Čerňanský, Furčák.

18. 9. 9.00 FC Ružinov - D. Lužná: Gašparík, Chálka, Jendruš.

17. 9. 9.30 Dúbravka - Petržalka: Čmiko, Giertli, Horný.

17. 9. 13.30 Domino - Stupava: Páchnik, Gosiorovský, Martinkovič st.

17. 9. 12.30 Artmedia - Rača: Chuhá,

ObFZ-m, ObFZ-m (i. Čunovo).

18. 9. 13.30 Kostolište - V. Leváre: MFZ, MFZ, ObFZ-v.

17. 9. 9.30 Lamač - Pezinok: Martiš, Krč, Križko.

17. 9. 10.00 Malacky - D. N. Ves:

Zálesňák, Ďurčo, Gilan.

Dorast - III. liga mladší - 5. kolo

17. 9. 16.00 Vrakuňa - Štart: Furčák, Čerňanský, Bočák.

18. 9. 11.00 Ružinov - Vajnory: Chálka, Jendruš, Gašparík.

17. 9. 11.30 Dúbravka - Petržalka: Giertli, Horný, Čmiko.

17. 9. 16.00 Domino - Rača: Gosiorovský, Martinkovič st., Páchnik.

17. 9. 12.30 Artmedia - Malacky:

ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m.

17. 9. 11.30 Lamač - Pezinok: Krč, Križko, Martiš.

18. 9. 13.30 Rovinka - D. N. Ves: Bočák, Gosiorovský.

Žiaci - Reg. liga - 5. kolo

18. 9. 9.00-10.30 Vrakuňa - SFM Senec: Bočák, Gosiorovský.

17. 9. 9.30-11.00 Pezinok - Malacky: ObFZ-v, ObFZ-v.

17. 9. 14.30-16.00 V. Leváre - PVFA: Lazar, Jurkovič.

18. 9. 9.00-10.30 Slovan - Rača: Rybár, Príkopa.

17. 9. 12.45-14.15 ŠKP Dúbravka - Artmedia: Kachnič, Baňas.

18. 9. 10.00-12.00 FC Senec - Inter: ObFZ-v, ObFZ-v.

17. 9. 14.00-15.30 Petržalka - FK Dúbravka: Jaborek, Bohúň.

Žiaci - Divízia - 5. kolo

17. 9. 9.00-10.30 Vrakuňa - Rohožník: Príkopa, Németh.

17. 9. 13.00-14.30 Ružinov - Petržalka: Bollo, Bródy.

17. 9. 10.00-11.30 Artmedia - PVFA: Somoláni, Polakovič.

17. 9. 9.00-10.30 Domino - Rapid:

Orlický, Srna.

18. 9. 11.30-13.00 ŠKP Dúbravka - Malacky: ObFZ-m, ObFZ-m.

17. 9. 14.30-16.00 Gajary - D. N. Ves:

ObFZ-v, ObFZ-v.

17. 9. 13.00-14.30 Kostolište - Modra: Hurban, Tománek.

Prípravka A1 (pma1) - 5. kolo

17. 9. 10.00 D. N. Ves - SFM Senec:

Ondrušek.

I. Petržalka - Slovan: R.

18. 9. 9.00 FC Senec - PVFA: ObFZ-v.

18. 9. 14.30 Stupava - Domino: Polyak.

17. 9. 10.00 Inter - Žolík Malacky:

Ondreička.

18. 9. 9.00 ŠKP Dúbravka - Vrakuňa: Lupták.

Prípravka A2 (pma2) - 5. kolo

17. 9. 13.00 Artmedia - Sl. Grob: Pe. Čudrnák.

17. 9. 12.30 Pezinok - Lamač: ObFZ-v.

17. 9. 15.45 Rača - Rapid: Křivan.

17. 9. 14.30 Zohor - Báhoň: Ondrušek.

17. 9. 15.00 BCT - Bernolákovo: Lupták.

17. 9. 9.30 K. Ves - Spoje: Lupták.

Prípravka B (pmb) - 5. kolo

17. 9. 9.00 D. N. Ves - Stupava: Ondrušek.

17. 9. 8.30 Ružinov - Slovan: Randa.

18. 9. 10.00 FC Senec - PVFA: ObFZ-v

(i. Kostolná).

17. 9. 14.30 SFM Senec - Domino: ObFZ-v.

17. 9. 10.00 Inter - Žolík Malacky: Bognár.

18. 9. 10.00 ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka: Lupták.

Prípravka C (pmc) - 5. kolo

17. 9. 10.00 Rovinka - Stupava: Abrman.

17. 9. 12.00 ČSFA Malacky - Slovan:

ObFZ-v (i. Závod).

18. 9. 11.00 FC Senec - PVFA: ObFZ-v

(i. Kostolná).

17. 9. 14.30 SFM Senec - Žolík Malacky: ObFZ-v.

17. 9. 9.30 Ivanka - Vrakuňa: Křivan.

ZMENY v obsadení

Seniori - III. liga - 5. kolo 10. 9. 10.30 FC Ružinov - SFM Senec: Mydlárik za Kollára.

Seniori - III. liga - 5. kolo 10. 9. 10.30 Slovan B - Lamač: Zálesňák za Bohúňa.

Seniori - IV. liga mesto - 5. kolo 10. 9. 10.00 PVFA - Tomášov: Srna za Gilberta.

Seniori - IV. liga vidiek - 5. kolo 11. 9. 16.30 Limbach - Studienka: Bohúň za Vyletela.

Seniori - IV. liga vidiek - 6. kolo 15. 9. 17.00 Lozorno - Limbach: Bohúň za Vyletela.

Dorast - III. liga starší - 5. kolo 11. 9. 14.00 D. Lužná - Jarovce: Enderla

za ObFZ-m.

Dorast - III. liga starší - 5. kolo 10. 9. 10.00 Artmedia - Pezinok: Tabaka, Hajnala za ObFZ-m.

Dorast - III. liga mladší - 3. kolo 11. 9. 10.30 Vajnory - Štart: Zelenka, Kralovič za ObFZ-m.

Dorast - III. liga mladší - 3. kolo 10. 9. 12.30 Artmedia - D. N. Ves: Tabaka, Hajnala, Ondrušek za ObFZ-m.

Žiaci - Reg. liga - 3. kolo 11. 9. 10.00-12.00 Malacky - SFM Senec: Tománek, Jurkavič za ObFZ-v.

Žiaci - Reg. liga - 3. kolo 10. 9. 14.30-16.30 V. Leváre - Artmedia: Lukeš, Hušek za ObFZ-v.

Žiaci - Divízia - 3. kolo 11. 9. 11.30-13.00 ŠKP Dúbravka - Modra: Pa. Čudrnák, ObFZ-m.

Prípravka A1 (pma1) - 3. kolo I. Petržalka - Domino: Ščepán.

Prípravka A2 (pma2) - 3. kolo 10. 9. 14.30 Zohor - Spoje: Barak.

Prípravka A2 (pma2) - 3. kolo 11. 9. 9.30 Lamač - Sl. Grob: Poláček.

ObFZ Bratislava-mesto

Seniori - V. liga - 6. kolo

15. 9. 17.00 Rusovce - Z. Bystrica: Ondrušek, Hajnala, Horváth, Černák.

15. 9. 17.00 Vinohrady - lamač: Miško, Uhrín, Trstenský, Vaško.

15. 9. 17.00 Fortuna - Č. Voda: Pe. Čudrnák, Zelenka, Bródy, Nemčovský.

15. 9. 14.30 Jarovce - Čunovo: Rusinko, Henček, Abrman, Doboš.

15. 9. 17.00 Nepočujúci - I. Petržalka: Hausknecht, Tabaka, Královič, Uhrín.

17.00 N. Mesto - Trnávka: Tabaka, Gaboš, Zelenka, Králiček.

15. 9. 17.00 Volkswagen - Krasňany: Pa. Čudrnák, Gaboš, Ondreička, Mesároš.

15. 9. 17.00 Ekonóm - Vrakuňa: Enderla, Guskovič, Křivan, Nitka.

Seniori - V. liga - 7. kolo

18. 9. 16.00 Vrakuňa - Rusovce: Gaboš, Tabaka, Miško, Doboš.

17. 9. 10.30 Krasňany - Ekonóm: Uhrín, Zelenka, Miško, Králiček.

18. 9. 16.00 Trnávka - Volkswagen: Henček, Bródy, Hausknecht, Černák.

18. 9. 10.00 I. Petržalka - N. Mesto: Hajnala, Pa. Čudrnák, Trstenský, Nemčovský.

17. 9. 10.00 Čunovo B - Nepočujúci: Horváth, Lojdl, Kralovič, Mesároš.

17. 9. 16.00 Č. Voda - Jarovce: Guskovič, Ondreička, Bognár, Vaško (i. Ch. Grob).

17. 9. 16.00 Lamač - Fortuna: Enderla, Ondrušek, Rusinko, Uhrín.

18. 9. 16.00 Z. Bystrica - Vinohrady: Křivan, Pe. Čudrnák, Abrman, Nitka.

Dorast - I. trieda - 6. kolo

15. 9. 14.30 Rusovce - K. Ves: Hajnala, Horváth, Ondrušek.

15. 9. 17.00 BCT - Ekonóm: Polyak, R, R.

Dorast - I. trieda - 7. kolo

17. 9. 12.30 BCT - Rusovce: BFZ, BFZ, BFZ.

18. 9. 16.00 Ekonóm - Rapid: Trstenský, Pa. Čudrnák, Horváth.

St. žiaci - I. trieda - 5. kolo

18. 9. 10.30 Ivanka - Rusovce: ObFZ-v, ObFZ-v.

18. 9. 9.00 BCT - Vajnory: Bognár,

Randa.

17. 9. 10.00 Stupava - Lamač: Rusinko.

18. 9. 12.30 Spoje - Jarovce: Miško, Tabaka.

18. 9. 12.30 K. Ves - Vinohrady: Pe. Čudrnák, Abrman (i. Z. Bystrica).

Ml. žiaci - I. trieda - 5. kolo

17. 9. 11.30 D. N. Ves - K. Ves: Ondrušek.

18. 9. 11.00 BCT - Ekonóm: Randa, Bognár.

18. 9. 9.30 Ivanka - Lamač: ObFZ-v,

ObFZ-v.

17. 9. 11.30 Stupava - D. Lužná: Rusinko.

18. 9. 11.00 Spoje - Kostolište: Tabaka, Miško.

18. 9. 14.30 Z. Bystrica - Sv. Jur: Abrman, Pe. Čudrnák.

ZMENY v obsadení

Seniori - V. liga - 5. kolo 10. 9. 10.00 Čunovo B - Fortuna: Pe. Čudrnák za Horvátha.

Seniori - V. liga - 5. kolo 11. 9. 16.30 Trnávka B - Nepočujúci: Horváth za Ondreičku.

St. žiaci - I. trieda - 3. kolo 11. 9. 9.00 BCT - Jarovce: Randa, Polyak.

Ml. žiaci - I. trieda - 3. kolo 11. 9. 11.00 BCT - Domino: Polyak, Randa.

ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori - V. liga - 7. kolo

18. 9. 16.00 Pl. Podhradie - Kalinkovo: Balog, Žilavý, Lackovič, Korček.

18. 9. 16.00 B. Pezinok - Ivanka: Ševčík, Zárecký, Bunček, Radič.

18. 9. 16.00 Vysoká - Igram: Lukeš, Škrinár, R, Slezák.

18. 9. 16.00 Modra - Doľany: RFZ, RFZ, RFZ, Beňo.

17. 9. 16.00 Budmerice - Jablonové: Lackovič, Gajarský, Nosál, Barborík.

17. 9. 16.00 D. Lužná B - Závod: Jendruš, Horváth, Švajlen, Valačai.

Seniori - VI. liga A - 7. kolo

18. 9. 16.00 M. Leváre - Borinka: Hušek, Dunar, R, Hájek.

18. 9. 16.00 Sološnica - Kuchyňa: Švajlen, Pernička, R, P. Mazanec.

17. 9. 16.00 M.-Kráľová - Pernek: Ševčík, Bunček, R, Radič.

18. 9. 16.00 Vinosady - Pl. Mikuláš:

M. Baňas, Mráz, R, Slezák.

18. 9. 16.00 Vištuk - Suchohrad: Augustovič, Nosál, R, Birmon.

Seniori - VI. liga B - 6. kolo

17. 9. 16.00 Kostolná - Most: Zárecký, Glaser-Opitz, R, Pútec.

18. 9. 16.00 Hamuliakovo - Kaplna:

ObFZ-m, ObFZ-m, R, Németh.

18. 9. 16.00 N. Dedinka - Čataj: Gajarský, Glaser-Opitz, R, M. Beladič.

18. 9. 16.00 Hr. Šúr - Miloslavov: Schurger, Nagy, R, Šindelár.

Dorast - I. trieda - 6. kolo

15. 9. 14.30 Pl. Štvrtok - Viničné: Chálka, Malárik.

15. 9. 14.30 Jakubov - Gajary: Lazar,

Habo.

15. 9. 14.30 Zohor - Báhoň: Hurban,

Čižmár.

15. 9. 14.30 Z. Ves - Modra: Žilavý,

Škrinár.

15. 9. 14.30 Sv. Jur - Vysoká: Augustovič, Nosál.

15. 9. 14.30 Lozorno - B. Pezinok: Cisár, Gosiorovský.

15. 9. 14.30 Ivanka - Bernolákovo: R, R.

15. 9. 14.30 Blatné - Sl. Grob: Rybár, Darlea.

Dorast - I. trieda - 7. kolo

18. 9. 13.30 Sl. Grob - Pl. Štvrtok: Ďurčo, Gilan.

18. 9. 13.30 Bernolákovo - Blatné: Hádek, Špivák.

18. 9. 13.30 B. Pezinok - Ivanka: Zárecký, Bunček, Ševčík.

18. 9. 13.30 Vysoká - Lozorno: Škrinár, Lukeš.

18. 9. 13.30 Modra - Sv. Jur: R, R.

18. 9. 13.30 Báhoň - Z. Ves: R, R.

18. 9. 13.30 Gajary - Zohor: Jurkovič, Chudá.

18. 9. 13.30 Viničné - Jakubov: Cisár, Polakovič.

Dorast - II. trieda A - 6. kolo

17. 9. 11.30 Rohožník - Jablonové: Švajlen, Pernička.

18. 9. 13.30 Sološnica - Láb: Pernička, Švajlen.

17. 9. 16.00 Závod - Studienka: M. Dávid, Maxian.

Dorast - II. trieda B - 7. kolo

18. 9. 13.30 Kráľová p. S. - Malinovo: Fischer, Švarc.

18. 9. 13.30 Šenkvice - N. Dedinka: R, R.

17. 9. 13.30 M.-Kráľová - Grinava:

Bunček, Ševčík.

18. 9. 13.30 Budmerice - Tomášov: Gajarský, Nosál.

18. 9. 13.30 Vištuk - Jablonec: Nosál, Augustovič.

Žiaci - I. trieda sk. A - 6. kolo

15. 9. 16.00 M. Leváre - Pl. Štvrtok:

Lukeš.

15. 9. 16.00 Závod - Suchohrad:

Pernička.

15. 9. 10.00 Z. Ves - Vysoká: M. David.

15. 9. 10.00 Studienka - Pl. Mikuláš:

Maxian.

15. 9. 10.30 Lozorno - Láb diev.: Víger.

15. 9. 11.00 Jablonové - Jakubov:

Švajlen.

15. 9. 10.00 Láb chlap. - Zohor: Dunar.

15. 9. 14.00 Kuchyňa - Pl. Podhradie: Hušek.

Žiaci - I. trieda sk. B - 2. kolo

15. 9. 10.00 D. Lužná - Kráľová: Glaser-Opitz.

15. 9. 14.00 Hamuliakovo - Kaplna: Nagy.

15. 9. 16.00 N. Dedinka - Čataj: Boršányi.

15. 9. 14.00 Igram - Báhoň: R.

15. 9. 16.00 Bernolákovo - Blatné: Valačai.

15. 9. 15.00 Tomášov - Malinovo: Berner.

Žiaci - I. trieda sk. C - 2. kolo

15. 9. 15.00 Sv. Jur - B. Pezinok: Nosál.

15. 9. 10.00 Viničné - Grinava: R.

15. 9. 10.00 Budmerice - Sl. Grob:

Bunček.

15. 9. 10.00 Šenkvice - Dubová: Ševčík.

15. 9. 10.00 Doľany - Častá: Juran.

15. 9. 10.30 Jablonec - Limbach: R.

Žiaci - I. trieda sk. A - 7. kolo

18. 9. 10.30 Zohor - Kuchyňa: Lukeš.

18. 9. 10.00 Jakubov - Láb chlap.:

Maxian.

18. 9. 11.00 Láb diev. - Jablonové: Dunar.

17. 9. 16.00 Pl. Mikuláš - Lozorno: Víger.

18. 9. 10.00 Vysoká - Studienka:

M. David.

18. 9. 10.00 Suchohrad - Z. Ves: Hušek.

18. 9. 10.30 Pl. Štvrtok - Závod: Žilavý.

18. 9. 14.00 Pl. Podhradie - M. Leváre: Žilavý.

Žiaci - I. trieda sk. B - 5. kolo

18. 9. 10.00 Blatné - D. Lužná: Jendruš.

18. 9. 10.30 Báhoň - Malinovo: Zárecký.

18. 9. 14.00 Čataj - Tomášov: R.

18. 9. 10.00 Kaplna - Bernolákovo: R.

17. 9. 16.00 Kráľová - Igram: Augustovič.

18. 9. 14.00 Hamuliakovo - N. Dedinka: ObFZ-m.

Žiaci - I. trieda sk. C - 5. kolo

18. 9. 10.00 Častá - Sv. Jur: Juran.

18. 9. 10.00 Dubová - Limbach: Húska.

18. 9. 10.00 Sl. Grob - Jablonec: Nosál.

18. 9. 10.00 Grinava - Doľany: Orlický.

18. 9. 9.30 B. Pezinok - Šenkvice: Ježík.

18. 9. 10.00 Viničné - Budmerice: Srna.

ZMENY v obsadení

Seniori - V. liga - 5. kolo 11. 9. 16.30 B. Pezinok - Doľany: Lukeš, Škrinár, Augustovič - zmena termínu - aj dorast.

Seniori - V. liga - 5. kolo 11. 9. 16.30 Budmerice - D. Lužná B: ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m - nové obsadenie - aj dorast.

Seniori - V. liga - 5. kolo 11. 9. 16.30 Modra - Závod: Jendruš za Schurgera.

Seniori - VI. liga A - 5. kolo 11. 9. 16.30 M. Leváre - Pernek: Lackovič, Dunar - nové obsadenie.

Seniori - VI. liga A - 5. kolo 10. 9. 16.30 Vinosady - Vištuk: Lackovič za Hušeka, Nosál za Vígera.

Seniori - VI. liga A - 5. kolo 11. 9. 16.30 M. Leváre - Pernek: Palkovič za Barboríka.

Seniori - VI. liga A - 5. kolo 11. 9. 16.30 Báhoň - Suchohrad: Marczell za Cuninku.

Seniori - VI. liga B - 5. kolo 10. 9. 16.30 Miloslavov - N. Dedinka: Gajarský za Augustoviča.

Dorast - II. trieda B - 5. kolo Kráľová p.S. - Grinava: Habo, Čmiko. (hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  6. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 782
  2. Moskva alebo Petrohrad? 4 962
  3. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 4 606
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 142
  5. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 928
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 557
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 300
  8. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 176
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 517
  10. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 204