OPERA A BALET SND - G. Verdi: La traviata, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Huba - M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00
MALÁ SCÉNA - I. Bergmann: Scény z manželského života, o 19.00
KINÁ
T-Rex - Orange Imax, 14.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00
Duchovia Titaniku - Orange Imax, 18.00
Nascar 3D - Orange Imax, 20.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Volanie mora - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 16.00
Škriatok - Tatra, 18.30, 20.30
Duše Neapola - Tatra, 16.30
Batman začína - Istota, 17.30, 20.00
Slnečný štát - Hviezda, 18.00, 20.00
Dve tváre Very Drake - Mladosť, 17.45; Palace/Aupark, 20.10
Pán a pani Smithovci - Mladosť, 15.30, 20.00; Multikino Metropolis, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 21.50
V dobrej spoločnosti - Charlie centrum, 17.30, 20.00
Sametoví vrazi - Charlie centrum, 17.45; Multikino Metropolis, 12.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.40
Mistři - Charlie centrum, 18.00
Zlodeji bicyklov - Charlie centrum, 18.15
Vojna svetov - Charlie centrum, 20.15
Samsara - Charlie centrum, 20.30
Salo alebo 120 dní Sodomy - Charlie centrum, 20.45
Ostrov - Multikino Metropolis, 13.25, 16.05, 17.20, 18.45, 20.00, 21.25; Palace/Aupark, 11.00, 12.30, 13.40, 15.10, 16.20, 17.50, 19.00, 20.30, 21.40
Kľúč - Multikino Metropolis, 13.10, 15.20, 17.25, 19.30, 21.35; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30
Fantastická štvorka - Multikino Metropolis, 14.25, 18.30; Palace/Aupark, 15.40, 18.00
Diabolská svokra - Multikino Metropolis, 16.30, 20.35; Palace/Aupark, 14.50, 17.00
Moja krásna čarodejnica - Multikino Metropolis, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Palace/Aupark, 15.50
Charlie a továreň na čokoládu - Multikino Metropolis, 14.50, 17.00, 19.05; Palace/Aupark, 16.00, 17.20,18.20, 20.50
Arsene Lupin - Zlodej gentleman - Multikino Metropolis, 12.25, 14.55
Madagaskar - Multikino Metropolis, 13.00, 14.45, 16.30; Palace/Aupark, 14.30, 16.30, 18.30
Hlas smrti - Multikino Metropolis, 18.15, 21.10; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 10.50, 13.20, 15.30, 17.30
Valiant - Palace/Aupark, 14.40, 16.50 (ČD)
Hľadanie krajiny - nekrajiny - Palace/Aupark, 11.40, 18.40, 20.50
Čarovný kolotoč - Palace/Aupark, 15.20
Bavme sa o sexe - Palace/Aupark, 20.40
Sin City - Mesto hriechu - Palace/Aupark, 18.10, 21.00
Román pre ženy - Palace/Aupark, 19.50, 21.50
KONCERTY
Vlado Vizár Jazz Quartet - Zlatá lipa , o 19.00
Robo Opatovský: Swing Session - Cafe Studio Club, o 19.00
PODUJATIA
Modrá poradňa pre obyvateľov Dúbravky, bezplatné právne, sociálne, psychologické, bytové a architektonické poradenstvo - DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 14.00
Opuntia, mládežnícky folklórny súbor zo Sicílie - Primaciálne nám., o 19.00
PRE DETI
Výtvarné dielničky pre deti a ich mamičky - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ - M-klub, Rovniankova 3, o 10.00
Čo rozprával trpaslík Aristid, tvorivá dielňa - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator - Black cats, o 21.00
Casey - DJ Pizzaman, o 21.00
Harley Davidson - Erotické štvrtky
Radosť - Sound by Dj Junior , o 21.00