SME
Streda, 7. december, 2022 | Meniny má Ambróz

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Jarovce - Lamač 6:1, Malacky - Kostolište 4:0, D. N. Ves - Artmedia 2:2, Pezinok - Domino 0:2, V. Leváre - FK Dúbravka 1:7, Rača - Ružinov 0:3, Stupava - Vrakuňa 1:0, I. Petržalka - D. Lužná 2:2.

1. FK Dúbravka 4 4 18:3 12
2. Artmedia 4 3 1 19:5 10
3. D. Lužná 4 3 1 16:5 10
4. I. Petržalka 4 3 1 9:5 10
5. Vrakuňa 4 2 1 1 7:2 7
6. Domino 4 2 1 1 7:5 7
7. D. N. Ves 4 2 1 1 8:7 7
8. Jarovce 4 2 2 11:8 6
9. FC Ružinov 4 2 2 11:9 6
10. Stupava 4 2 2 5:6 6
11. Lamač 4 1 1 2 6:13 4
12. ŠK Malacky 4 1 3 6:12 3
13. PŠC Pezinok 4 1 3 5:11 3
14. V. Leváre 4 1 3 5:20 1
15. Rača 4 4 5:12
16. Kostolište 4 4 3:18

III. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Štart - Lamač 2:7, Rovinka - Artmedia 0:12, D. N. Ves - Domino 9:1, Pezinok - Dúbravka 3:1, ŠK Malacky - Ružinov 2:1, Rača - Vrakuňa 2:1, I. Petržalka - Vaknory 4:1.

1. Artmedia 2 2 19:0 6
2. I. Petržalka 2 2 20:1 6
3. D. N. Ves 2 2 11:1 6
4. PŠC Pezinok 2 2 5:2 6
5. ŠK Malacky 2 2 5:3 6
6. Rača 1 1 2:1 3
7. Lamač 2 1 1 7:9 3
8. Domino 2 1 1 6:9 3
9. Vrakuňa 2 2 3:5
10. FC Ružinov 2 2 2:4
11. Vajnory 1 1 1:4
12. FK Dúbravka 2 2 1:5
13. Rovinka 2 2 0:17
14. Štart 2 2 2:23

REG. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: SFM Senec - FC Senec 2:1, I. Petržalka - ŠKP 3:1, FK Dúbravka - Slovan 1:4, Inter - V. Leváre 0:2, Artmedia - Pezinok 1:0, Rača - Vrakuňa 3:0, PVFA - ŠK Malacky 2:1.

SkryťVypnúť reklamu
1. PVFA 2 2 12:1 6
2. V. Leváre 2 2 9:0 6
3. Slovan 2 2 10:4 6
4. ŠKP Dúbravka 2 1 1 6:3 3
5. Rača 2 1 1 3:1 3
6. ŠK Malacky 2 1 1 2:2 3
7. Inter 2 1 1 3:3 3
8. I. Petržalka 2 1 1 6:7 3
9. Vrakuňa 2 1 1 2:3 3
10. Artmedia 2 1 1 1:2 3
11. SFM Senec 2 1 1 2:11 3
12. PŠC Pezinok 2 2 1:4
13. FC Senec 2 2 1:7
14. FK Dúbravka 2 2 1:11

REG. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: SFM Senec - FC Senec 5:0, I. Petržalka - ŠKP 2:8, FK Dúbravka - Slovan 0:6, Inter - V. Leváre 7:0, Artmedia - Pezinok 3:0, Rača - Vrakuňa 0:6, PVFA - ŠK Malacky 3:0.

1. ŠKP Dúbravka 2 2 18:2 6
2. Inter 2 2 14:0 6
3. Slovan 2 2 12:0 6
4. PVFA 2 2 14:2 6
5. Vrakuňa 1 1 6:0 3
6. Artmedia 1 1 3:0 3
7. Malacky 2 1 1 3:3 3
8. SFM Senec 2 1 1 7:11 3
9. V. Leváre 2 1 1 3:7 3
10. FK Dúbravka 2 2 0:9
11. Rača 2 2 0:9
12. PŠC Pezinok 2 2 0:10
13. I. Petržalka 2 2 2:14
14. FC Senec 2 2 0:15

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Rohožník - Gajary 1:7, Kostolište - ŠKP 2:2, Modra - Domino 4:1, D. N. Ves - Artmedia 0:1, ČSFA Malacky - Ružinov 4:2, Rapid - Vrakuňa 12:1, PVFA - I. Petržalka 4:2.

1. ČSFA Malacky 2 2 17:3 6
2. PVFA 2 2 10:2 6
3. Modra 2 2 8:4 6
4. ŠKP 2 1 1 4:2 4
5. FC Ružinov 2 1 1 13:4 3
6. Rapid 2 1 1 13:6 3
7. Gajary 2 1 1 7:3 3
8. I. Petržalka 2 1 1 7:5 3
9. Artmedia 2 1 1 4:4 3
10. Domino 2 1 1 3:5 3
11. Kostolište 2 1 1 3:4 1
12. Rohožník 2 2 1:13
13. D. N. Ves 2 2 0:12
14. Vrakuňa 2 2 2:25

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Rohožník - Gajary 1:1, Kostolište - ŠKP 5:1, Modra - Domino 2:2, D. N. Ves - Artmedia 3:1, ČSFA Malacky - Ružinov 10:0, Rapid - Vrakuňa 5:1, PVFA - I. Petržalka 4:0.

1. ČSFA Malacky 2 2 14:0 6
2. PVFA 2 2 9:1 6
3. Rapid 2 2 9:1 6
4. Kostolište 2 2 7:1 6
5. D. N. Ves 2 2 5:2 6
6. Modra 2 1 1 7:2 4
7. Gajary 2 2 2:2 2
8. Domino 2 1 1 2:4 1
9. ŠKP 2 1 1 2:6 1
10. Rohožník 2 1 1 2:6 1
11. Artmedia 2 2 1:8
12. Vrakuňa 2 2 1:9
13. I. Petržalka 2 2 0:8
14. FC Ružinov 2 2 1:12

PRÍPRAVKA A1

2. kolo: SFM Senec - Inter 0:1, ŠKP - Stupava 2:0, Vrakuňa - FC Senec 0:1, Žolík Malacky - I. Petržalka 3:0 kont., Domino - D. N. Ves 0:3 kont., PVFA - Slovan 2:0.

SkryťVypnúť reklamu

PRÍPRAVKA A2

2. kolo: Sl. Grob - BCT 7:1, K. Ves - Zohor 0:3, Spoje - Rača 1:3, Bernolákovo - Pezinok 5:0, Báhoň - Artmedia 0:8, Rapid - Lamač 0:5.

PRÍPRAVKA B

2. kolo: Stupava - Inter 1:3, ŠKP - SFM Senec 0:4, FK Dúbravka - FC Senec 3:7, Žolík Malacky - Ružinov 7:1, Domino - D. N. Ves 3:2, PVFA - Slovan 3:2.

PRÍPRAVKA C

2. kolo: Stupava - SFM Senec 1:4, Ivanka - FC Senec 3:1, Vrakuňa - ČSFA Malacky 0:4, Žolík Malacky - Rovinka 17:1, PVFA - Slovan 7:1.

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: Rusovce - Rapid 2:1, K. Ves - BCT 4:14.

1. Rusovce 3 3 22:6 9
2. BCT 4 2 1 1 31:10 7
3. Rapid 3 1 1 1 7:5 4
4. K. Ves 3 1 2 13:36 3
5. Ekonóm 3 3 5:21

I. TRIEDA ST. ŽIACI

2. kolo: Rusovce - Spoje 0:8, K. Ves - Stupava 0:6, Vinohrady - BCT 3:3, Jarovce - Ivanka 0:11, Lamač - Vajnory 15:0.

1. Ivanka 2 2 21:1 6
2. Lamač 2 2 18:0 6
3. Stupava 2 2 8:0 6
4. Spoje 2 1 1 8:2 3
5. Vajnory 2 1 1 2:15 3
6. BCT 2 2 4:4 2
7. K. Ves 2 1 1 1:7 1
8. Vinohrady 2 1 1 4:13 1
9. Rusovce 2 2 0:11
10. Jarovce 2 2 0:13

I. TRIEDA ML. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Spoje nehrali, Z. Bystrica - Stupava 0:14, Kostolište - Ivanka 3:1, D. Lužná - BCT 1:2, Domino - D. N. Ves 2:2, Lamač - Ekonóm 3:7.

SkryťVypnúť reklamu
1. Stupava 2 2 22:0 6
2. Kostolište 2 2 11:1 6
3. Lamač 2 1 1 18:8 3
4. Ekonóm 1 1 7:3 3
5. Sv. Jur 1 1 3:0 3
6. D. Lužná 2 1 1 3:2 3
7. BCT 2 1 1 2:9 3
8. Domino 1 1 2:2 1
9. D. N. Ves 2 1 1 2:4 1
10. Ivanka 2 2 1:6
11. Spoje 1 1 0:8
12. K. Ves 1 1 1:15
13. Z. Bystrica 1 1 0:14

ObFZ Bratislava-vidiek

V. liga - vidiek, 4. kolo: Kalinkovo - Budmerice 2:0 (1:0), Szabo 2. D. Lužná - Modra 1:2 (0:1), Rudolf Ládi - Potočný, Somaranský. Závod - Vysoká 0:0. Jablonové - B. Pezinok 4:0 (1:0), M. Tóth 2, Zárecký, Komínek. Doľany - Šenkvice 4:4 (2:3), L. Tichý 2, O. Trkala, R. Tichý - Augustín 3, Dugovič. Igram - Pl. Podhradie 1:1 (1:0), Haršány - Tomáš.

1. Kalinkovo 4 3 1 14:3 9
2. Pl. Podhradie 4 2 2 12:4 8
3. Jablonové 3 2 1 11:2 7
4. Vysoká 4 2 1 1 7:4 7
5. Igram 3 2 1 5:3 7
6. Budmerice 4 2 2 5:6 6
7. Závod 4 1 2 1 5:7 5
8. Šenkvice 4 1 1 2 8:15 4
9. B. Pezinok 4 1 1 2 4:12 4
10. D. Lužná B 4 1 3 9:7 3
11. Ivanka 3 1 2 4:6 3
12. Modra 4 1 3 2:12 3
13. Doľany 3 1 2 6:11 1

VI. LIGA SENIORI, sk. A

4. kolo: Borinka - Vinosady 5:1, Vištuk - Báhoň 3:0, Pl. Mikuláš - M.-Kráľová 2:0, Častá - M. Leváre 5:0, Pernek - Kuchyňa 6:3.

1. Častá 4 4 15:3 12
2. Pl. Mikuláš 4 3 1 14:4 9
3. Borinka 4 3 1 10:3 9
4. Sološnica 3 2 1 5:2 6
5. M.-Kráľová 4 1 1 2 3:5 4
6. Suchohrad 3 1 1 1 3:6 4
7. Vištuk 3 1 2 4:4 3
8. Báhoň 3 1 2 4:7 3
9. Pernek 3 1 2 7:11 3
10. Vinosady 3 1 2 4:9 3
11. M. Leváre 3 1 2 5:13 3
12. Kuchyňa 3 3 7:14

VI. LIGA SENIORI, sk. B

4. kolo: Kostolná - Kaplná 2:3, Most - Čataj 1:4, Hamuliakovo - Miloslavov 3:1, N. Dedinka - Hr. Šúr 2:2.

1. Kaplna 4 4 20:6 12
2. Hamuliakovo 4 3 1 11:4 9
3. Hr. Šúr 4 2 1 1 11:7 7
4. N. Dedinka 4 2 1 1 9:7 7
5. Miloslavov 4 2 2 9:14 6
6. Kostolná 4 1 3 3:7 3
7. Čataj 4 1 3 7:12 3
8. Most 4 4 4:17

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: Pl. Štvrtok - Gajary 3:3, Viničné - Báhoň 1:1, Jakubov - Modra 4:0, Zohor - Vysoká 4:0, Z. Ves - B. Pezinok 3:0, Sv. Jur - Bernolákovo 5:2, Lozorno - Sl. Grob 1:1, Ivanka - Blatné 4:1.

1. Gajary 4 3 1 14:6 10
2. Z. Ves 4 3 1 11:3 9
3. B. Pezinok 4 3 1 12:5 9
4. Ivanka 4 3 1 9:5 9
5. Jakubov 4 2 1 1 11:9 7
6. Lozorno 4 2 1 1 5:8 7
7. Zohor 4 2 2 8:9 6
8. Viničné 4 1 2 1 7:8 5
9. Blatné 4 1 1 2 13:11 4
10. Sv. Jur 3 1 1 1 11:10 4
11. Pl. Štvrtok 4 1 1 2 6:7 4
12. Báhoň 4 1 1 2 4:5 4
13. Sl. Grob 3 1 1 1 4:7 4
14. Bernolákovo 4 1 1 2 8:12 4
15. Modra 4 1 3 5:11 1
16. Vysoká 4 4 4:16

II. TRIEDA DORAST, sk. A

4. kolo: Pl. Mikuláš - Jablonové 0:5, Rohožník - Studienka 2:1, Sološnica - Závod 0:3 kont.

1. Rohožník 3 3 11:1 9
2. Jablonové 4 3 1 11:5 9
3. Závod 3 2 1 5:4 6
4. Pl. Mikuláš 4 2 2 6:11 6
5. Studienka 3 1 2 12:7 3
6. Sološnica 2 2 0:6
7. Láb 3 3 3:14

II. TRIEDA DORAST, sk. B

4. kolo: Malinovo - Budmerice 4:1, Tomášov - M.-Kráľová 5:1, Doľany - Šenkvice 1:2, Častá - Kráľová 2:1, Grinava - N. Dedinka 2:2.

1. Častá 4 3 1 13:4 10
2. Jablonec 3 2 1 13:3 7
3. Šenkvice 4 2 1 1 10:8 7
4. Doľany 3 2 1 8:2 6
5. Tomášov 4 2 2 8:9 6
6. N. Dedinka 4 1 2 1 5:6 5
7. Grinava 4 1 1 2 7:12 4
8. Kráľová 3 1 2 8:5 3
9. Vištuk 2 1 1 9:6 3
10. Budmerice 2 1 1 4:5 3
11. Malinovo 3 1 2 6:11 3
12. M.-Kráľová 4 4 2:22

Žiaci - skupina A

4. kolo: M. Leváre - Suchohrad 4:1, Pl. Štvrtok - Vysoká 3:4, Závod - Pl. Mikuláš 3:0, Z. Ves - Láb diev. 1:1, Studienka - Jakubov 7:0, Lozorno - Zohor 0:2, Jablonové - Pl. Podhradie 3:9, Láb chlap. - Kuchyňa 3:0 kont.

1. Zohor 5 5 33:5 15
2. Láb chlap. 5 5 21:3 15
3. M. Leváre 5 4 1 34:11 12
4. Pl. Mikuláš 5 4 1 18:4 12
5. Kuchyňa 5 3 2 16:12 9
6. Jakubov 5 2 2 1 12:11 8
7. Závod 5 2 1 2 9:13 7

8. Pl. Podhradie 3 2 0 1 18:8 6

9. Studienka 4 2 2 13:8 6
10. Lozorno 5 2 3 14:15 6
11. Pl. Štvrtok 5 1 1 3 9:18 4
12. Suchohrad 4 1 3 10:22 3
13. Vysoká 4 1 3 7:23 3
14. Z. Ves 4 1 3 2:19 1
15. Láb diev. 5 1 4 1:19 1
16. Jablonové 5 5 6:32

ŽIACI - skupina B

3. kolo: Malinovo - D. Lužná 4:1, Blatné - Tomášov 1:2, Báhoň - Bernolákovo 2:6, Čataj - Igram 1:6, Kaplná - N. Dedinka 8:1, Kráľová - Hamuliakovo 6:2.

1. Kaplna 2 2 11:1 6
2. Malinovo 2 2 7:3 6
3. Igram 1 1 6:1 3
4. Báhoň 2 1 1 13:9 3
5. Bernolákovo 2 1 1 8:5 3
6. Tomášov 1 1 2:1 3

7. Kráľová p.S.2 1 0 1 6:5 3

8. Hamuliakovo 2 1 1 3:7 1
9. Čataj 2 1 1 2:7 1
10. Blatné 1 1 1:2
11. D. Lužná 1 1 1:4
12. N. Dedinka 2 2 4:19

ŽIACI, skupina C

3. kolo: Limbach - Sv. Jur 1:1, Častá - Jablonec 0:5, Dubová - Doľany 11:1, Sl. Grob - Šenkvice 14:0, Grinava - Budmerice 4:0, B. Pezinok - Viničné 7:0.

1. Jablonec 2 2 10:1 6
2. Grinava 2 2 8:0 6
3. Limbach 2 1 1 5:1 4
4. Sl. Grob 1 1 14:0 3
5. Dubová 2 1 1 12:8 3
6. B. Pezinok 2 1 1 7:4 3
7. Budmerice 2 1 1 7:5 3
8. Sv. Jur 2 1 1 2:6 1
9. Častá 1 1 0:5
10. Viničné 1 1 0:7
11. Doľany 2 2 1:15
12. Šenkvice 1 1 0:14

(hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  4. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  5. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  6. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  7. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  8. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  1. Auto do 14-tisíc už nekúpite. Zvážte radšej prenájom
  2. Aby na Vianoce nič nechýbalo
  3. Helenky prichádzajú na svetlo sveta s ďalšími novými bytmi
  4. Fénix - Kultúrna pamiatka roka 2023: Keď história opäť ožíva
  5. Vianočný darček na celý život. Darujte návod k vlastnému telu
  6. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME
  7. Kríza ako odrazový mostík slovenských startupov
  8. Šariš ľuďom pomáha regiónu už takmer 20 rokov
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 689
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 603
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 843
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 975
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 270
  6. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME 3 192
  7. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 092
  8. Nový vlakový cestovný poriadok z vášho regiónu v denníku SME 3 000
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Metropolitný inštitút Bratislavy: Umenie vo verejnom priestore by nemali nahrádzať vyprázdnené atrakcie
  2. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  3. Oskar Kaman: Ako magistrát (ne)získal 1,6 milióna eur do rozpočtu
  4. Michal Feik: Zmena klímy v mestách. Výsledky prieskumu obyvateľov
  5. Martin Gajdoš: Prečo sa o trhovisko na Žilinskej oplatí bojovať?
  6. Róbert Thomas: Budíček! Vstávajte, prišli smetiari
  7. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 38 734
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 12 079
  3. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 5 892
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 309
  5. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 2 960
  6. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 919
  7. Viktor Pamula: Spolky v Spišskej Novej Vsi I. 2 218
  8. Ján Valchár: Defekácia Putina a ruské nádielky Svätého Nikolaja 2 038
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťZatvoriť reklamu