SME
Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

4. kolo: Jarovce - Lamač 6:1, Malacky - Kostolište 4:0, D. N. Ves - Artmedia 2:2, Pezinok - Domino 0:2, V. Leváre - FK Dúbravka 1:7, Rača - Ružinov 0:3, Stupava - Vrakuňa 1:0, I. Petržalka - D. Lužná 2:2.

1. FK Dúbravka 4 4 18:3 12
2. Artmedia 4 3 1 19:5 10
3. D. Lužná 4 3 1 16:5 10
4. I. Petržalka 4 3 1 9:5 10
5. Vrakuňa 4 2 1 1 7:2 7
6. Domino 4 2 1 1 7:5 7
7. D. N. Ves 4 2 1 1 8:7 7
8. Jarovce 4 2 2 11:8 6
9. FC Ružinov 4 2 2 11:9 6
10. Stupava 4 2 2 5:6 6
11. Lamač 4 1 1 2 6:13 4
12. ŠK Malacky 4 1 3 6:12 3
13. PŠC Pezinok 4 1 3 5:11 3
14. V. Leváre 4 1 3 5:20 1
15. Rača 4 4 5:12
16. Kostolište 4 4 3:18

III. LIGA ML. DORAST

2. kolo: Štart - Lamač 2:7, Rovinka - Artmedia 0:12, D. N. Ves - Domino 9:1, Pezinok - Dúbravka 3:1, ŠK Malacky - Ružinov 2:1, Rača - Vrakuňa 2:1, I. Petržalka - Vaknory 4:1.

1. Artmedia 2 2 19:0 6
2. I. Petržalka 2 2 20:1 6
3. D. N. Ves 2 2 11:1 6
4. PŠC Pezinok 2 2 5:2 6
5. ŠK Malacky 2 2 5:3 6
6. Rača 1 1 2:1 3
7. Lamač 2 1 1 7:9 3
8. Domino 2 1 1 6:9 3
9. Vrakuňa 2 2 3:5
10. FC Ružinov 2 2 2:4
11. Vajnory 1 1 1:4
12. FK Dúbravka 2 2 1:5
13. Rovinka 2 2 0:17
14. Štart 2 2 2:23

REG. LIGA ST. ŽIACI

2. kolo: SFM Senec - FC Senec 2:1, I. Petržalka - ŠKP 3:1, FK Dúbravka - Slovan 1:4, Inter - V. Leváre 0:2, Artmedia - Pezinok 1:0, Rača - Vrakuňa 3:0, PVFA - ŠK Malacky 2:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 2 2 12:1 6
2. V. Leváre 2 2 9:0 6
3. Slovan 2 2 10:4 6
4. ŠKP Dúbravka 2 1 1 6:3 3
5. Rača 2 1 1 3:1 3
6. ŠK Malacky 2 1 1 2:2 3
7. Inter 2 1 1 3:3 3
8. I. Petržalka 2 1 1 6:7 3
9. Vrakuňa 2 1 1 2:3 3
10. Artmedia 2 1 1 1:2 3
11. SFM Senec 2 1 1 2:11 3
12. PŠC Pezinok 2 2 1:4
13. FC Senec 2 2 1:7
14. FK Dúbravka 2 2 1:11

REG. LIGA ML. ŽIACI

2. kolo: SFM Senec - FC Senec 5:0, I. Petržalka - ŠKP 2:8, FK Dúbravka - Slovan 0:6, Inter - V. Leváre 7:0, Artmedia - Pezinok 3:0, Rača - Vrakuňa 0:6, PVFA - ŠK Malacky 3:0.

1. ŠKP Dúbravka 2 2 18:2 6
2. Inter 2 2 14:0 6
3. Slovan 2 2 12:0 6
4. PVFA 2 2 14:2 6
5. Vrakuňa 1 1 6:0 3
6. Artmedia 1 1 3:0 3
7. Malacky 2 1 1 3:3 3
8. SFM Senec 2 1 1 7:11 3
9. V. Leváre 2 1 1 3:7 3
10. FK Dúbravka 2 2 0:9
11. Rača 2 2 0:9
12. PŠC Pezinok 2 2 0:10
13. I. Petržalka 2 2 2:14
14. FC Senec 2 2 0:15

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

2. kolo: Rohožník - Gajary 1:7, Kostolište - ŠKP 2:2, Modra - Domino 4:1, D. N. Ves - Artmedia 0:1, ČSFA Malacky - Ružinov 4:2, Rapid - Vrakuňa 12:1, PVFA - I. Petržalka 4:2.

1. ČSFA Malacky 2 2 17:3 6
2. PVFA 2 2 10:2 6
3. Modra 2 2 8:4 6
4. ŠKP 2 1 1 4:2 4
5. FC Ružinov 2 1 1 13:4 3
6. Rapid 2 1 1 13:6 3
7. Gajary 2 1 1 7:3 3
8. I. Petržalka 2 1 1 7:5 3
9. Artmedia 2 1 1 4:4 3
10. Domino 2 1 1 3:5 3
11. Kostolište 2 1 1 3:4 1
12. Rohožník 2 2 1:13
13. D. N. Ves 2 2 0:12
14. Vrakuňa 2 2 2:25

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

2. kolo: Rohožník - Gajary 1:1, Kostolište - ŠKP 5:1, Modra - Domino 2:2, D. N. Ves - Artmedia 3:1, ČSFA Malacky - Ružinov 10:0, Rapid - Vrakuňa 5:1, PVFA - I. Petržalka 4:0.

1. ČSFA Malacky 2 2 14:0 6
2. PVFA 2 2 9:1 6
3. Rapid 2 2 9:1 6
4. Kostolište 2 2 7:1 6
5. D. N. Ves 2 2 5:2 6
6. Modra 2 1 1 7:2 4
7. Gajary 2 2 2:2 2
8. Domino 2 1 1 2:4 1
9. ŠKP 2 1 1 2:6 1
10. Rohožník 2 1 1 2:6 1
11. Artmedia 2 2 1:8
12. Vrakuňa 2 2 1:9
13. I. Petržalka 2 2 0:8
14. FC Ružinov 2 2 1:12

PRÍPRAVKA A1

2. kolo: SFM Senec - Inter 0:1, ŠKP - Stupava 2:0, Vrakuňa - FC Senec 0:1, Žolík Malacky - I. Petržalka 3:0 kont., Domino - D. N. Ves 0:3 kont., PVFA - Slovan 2:0.

Skryť Vypnúť reklamu

PRÍPRAVKA A2

2. kolo: Sl. Grob - BCT 7:1, K. Ves - Zohor 0:3, Spoje - Rača 1:3, Bernolákovo - Pezinok 5:0, Báhoň - Artmedia 0:8, Rapid - Lamač 0:5.

PRÍPRAVKA B

2. kolo: Stupava - Inter 1:3, ŠKP - SFM Senec 0:4, FK Dúbravka - FC Senec 3:7, Žolík Malacky - Ružinov 7:1, Domino - D. N. Ves 3:2, PVFA - Slovan 3:2.

PRÍPRAVKA C

2. kolo: Stupava - SFM Senec 1:4, Ivanka - FC Senec 3:1, Vrakuňa - ČSFA Malacky 0:4, Žolík Malacky - Rovinka 17:1, PVFA - Slovan 7:1.

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: Rusovce - Rapid 2:1, K. Ves - BCT 4:14.

1. Rusovce 3 3 22:6 9
2. BCT 4 2 1 1 31:10 7
3. Rapid 3 1 1 1 7:5 4
4. K. Ves 3 1 2 13:36 3
5. Ekonóm 3 3 5:21

I. TRIEDA ST. ŽIACI

2. kolo: Rusovce - Spoje 0:8, K. Ves - Stupava 0:6, Vinohrady - BCT 3:3, Jarovce - Ivanka 0:11, Lamač - Vajnory 15:0.

1. Ivanka 2 2 21:1 6
2. Lamač 2 2 18:0 6
3. Stupava 2 2 8:0 6
4. Spoje 2 1 1 8:2 3
5. Vajnory 2 1 1 2:15 3
6. BCT 2 2 4:4 2
7. K. Ves 2 1 1 1:7 1
8. Vinohrady 2 1 1 4:13 1
9. Rusovce 2 2 0:11
10. Jarovce 2 2 0:13

I. TRIEDA ML. ŽIACI

2. kolo: K. Ves - Spoje nehrali, Z. Bystrica - Stupava 0:14, Kostolište - Ivanka 3:1, D. Lužná - BCT 1:2, Domino - D. N. Ves 2:2, Lamač - Ekonóm 3:7.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Stupava 2 2 22:0 6
2. Kostolište 2 2 11:1 6
3. Lamač 2 1 1 18:8 3
4. Ekonóm 1 1 7:3 3
5. Sv. Jur 1 1 3:0 3
6. D. Lužná 2 1 1 3:2 3
7. BCT 2 1 1 2:9 3
8. Domino 1 1 2:2 1
9. D. N. Ves 2 1 1 2:4 1
10. Ivanka 2 2 1:6
11. Spoje 1 1 0:8
12. K. Ves 1 1 1:15
13. Z. Bystrica 1 1 0:14

ObFZ Bratislava-vidiek

V. liga - vidiek, 4. kolo: Kalinkovo - Budmerice 2:0 (1:0), Szabo 2. D. Lužná - Modra 1:2 (0:1), Rudolf Ládi - Potočný, Somaranský. Závod - Vysoká 0:0. Jablonové - B. Pezinok 4:0 (1:0), M. Tóth 2, Zárecký, Komínek. Doľany - Šenkvice 4:4 (2:3), L. Tichý 2, O. Trkala, R. Tichý - Augustín 3, Dugovič. Igram - Pl. Podhradie 1:1 (1:0), Haršány - Tomáš.

1. Kalinkovo 4 3 1 14:3 9
2. Pl. Podhradie 4 2 2 12:4 8
3. Jablonové 3 2 1 11:2 7
4. Vysoká 4 2 1 1 7:4 7
5. Igram 3 2 1 5:3 7
6. Budmerice 4 2 2 5:6 6
7. Závod 4 1 2 1 5:7 5
8. Šenkvice 4 1 1 2 8:15 4
9. B. Pezinok 4 1 1 2 4:12 4
10. D. Lužná B 4 1 3 9:7 3
11. Ivanka 3 1 2 4:6 3
12. Modra 4 1 3 2:12 3
13. Doľany 3 1 2 6:11 1

VI. LIGA SENIORI, sk. A

4. kolo: Borinka - Vinosady 5:1, Vištuk - Báhoň 3:0, Pl. Mikuláš - M.-Kráľová 2:0, Častá - M. Leváre 5:0, Pernek - Kuchyňa 6:3.

1. Častá 4 4 15:3 12
2. Pl. Mikuláš 4 3 1 14:4 9
3. Borinka 4 3 1 10:3 9
4. Sološnica 3 2 1 5:2 6
5. M.-Kráľová 4 1 1 2 3:5 4
6. Suchohrad 3 1 1 1 3:6 4
7. Vištuk 3 1 2 4:4 3
8. Báhoň 3 1 2 4:7 3
9. Pernek 3 1 2 7:11 3
10. Vinosady 3 1 2 4:9 3
11. M. Leváre 3 1 2 5:13 3
12. Kuchyňa 3 3 7:14

VI. LIGA SENIORI, sk. B

4. kolo: Kostolná - Kaplná 2:3, Most - Čataj 1:4, Hamuliakovo - Miloslavov 3:1, N. Dedinka - Hr. Šúr 2:2.

1. Kaplna 4 4 20:6 12
2. Hamuliakovo 4 3 1 11:4 9
3. Hr. Šúr 4 2 1 1 11:7 7
4. N. Dedinka 4 2 1 1 9:7 7
5. Miloslavov 4 2 2 9:14 6
6. Kostolná 4 1 3 3:7 3
7. Čataj 4 1 3 7:12 3
8. Most 4 4 4:17

I. TRIEDA DORAST

4. kolo: Pl. Štvrtok - Gajary 3:3, Viničné - Báhoň 1:1, Jakubov - Modra 4:0, Zohor - Vysoká 4:0, Z. Ves - B. Pezinok 3:0, Sv. Jur - Bernolákovo 5:2, Lozorno - Sl. Grob 1:1, Ivanka - Blatné 4:1.

1. Gajary 4 3 1 14:6 10
2. Z. Ves 4 3 1 11:3 9
3. B. Pezinok 4 3 1 12:5 9
4. Ivanka 4 3 1 9:5 9
5. Jakubov 4 2 1 1 11:9 7
6. Lozorno 4 2 1 1 5:8 7
7. Zohor 4 2 2 8:9 6
8. Viničné 4 1 2 1 7:8 5
9. Blatné 4 1 1 2 13:11 4
10. Sv. Jur 3 1 1 1 11:10 4
11. Pl. Štvrtok 4 1 1 2 6:7 4
12. Báhoň 4 1 1 2 4:5 4
13. Sl. Grob 3 1 1 1 4:7 4
14. Bernolákovo 4 1 1 2 8:12 4
15. Modra 4 1 3 5:11 1
16. Vysoká 4 4 4:16

II. TRIEDA DORAST, sk. A

4. kolo: Pl. Mikuláš - Jablonové 0:5, Rohožník - Studienka 2:1, Sološnica - Závod 0:3 kont.

1. Rohožník 3 3 11:1 9
2. Jablonové 4 3 1 11:5 9
3. Závod 3 2 1 5:4 6
4. Pl. Mikuláš 4 2 2 6:11 6
5. Studienka 3 1 2 12:7 3
6. Sološnica 2 2 0:6
7. Láb 3 3 3:14

II. TRIEDA DORAST, sk. B

4. kolo: Malinovo - Budmerice 4:1, Tomášov - M.-Kráľová 5:1, Doľany - Šenkvice 1:2, Častá - Kráľová 2:1, Grinava - N. Dedinka 2:2.

1. Častá 4 3 1 13:4 10
2. Jablonec 3 2 1 13:3 7
3. Šenkvice 4 2 1 1 10:8 7
4. Doľany 3 2 1 8:2 6
5. Tomášov 4 2 2 8:9 6
6. N. Dedinka 4 1 2 1 5:6 5
7. Grinava 4 1 1 2 7:12 4
8. Kráľová 3 1 2 8:5 3
9. Vištuk 2 1 1 9:6 3
10. Budmerice 2 1 1 4:5 3
11. Malinovo 3 1 2 6:11 3
12. M.-Kráľová 4 4 2:22

Žiaci - skupina A

4. kolo: M. Leváre - Suchohrad 4:1, Pl. Štvrtok - Vysoká 3:4, Závod - Pl. Mikuláš 3:0, Z. Ves - Láb diev. 1:1, Studienka - Jakubov 7:0, Lozorno - Zohor 0:2, Jablonové - Pl. Podhradie 3:9, Láb chlap. - Kuchyňa 3:0 kont.

1. Zohor 5 5 33:5 15
2. Láb chlap. 5 5 21:3 15
3. M. Leváre 5 4 1 34:11 12
4. Pl. Mikuláš 5 4 1 18:4 12
5. Kuchyňa 5 3 2 16:12 9
6. Jakubov 5 2 2 1 12:11 8
7. Závod 5 2 1 2 9:13 7

8. Pl. Podhradie 3 2 0 1 18:8 6

9. Studienka 4 2 2 13:8 6
10. Lozorno 5 2 3 14:15 6
11. Pl. Štvrtok 5 1 1 3 9:18 4
12. Suchohrad 4 1 3 10:22 3
13. Vysoká 4 1 3 7:23 3
14. Z. Ves 4 1 3 2:19 1
15. Láb diev. 5 1 4 1:19 1
16. Jablonové 5 5 6:32

ŽIACI - skupina B

3. kolo: Malinovo - D. Lužná 4:1, Blatné - Tomášov 1:2, Báhoň - Bernolákovo 2:6, Čataj - Igram 1:6, Kaplná - N. Dedinka 8:1, Kráľová - Hamuliakovo 6:2.

1. Kaplna 2 2 11:1 6
2. Malinovo 2 2 7:3 6
3. Igram 1 1 6:1 3
4. Báhoň 2 1 1 13:9 3
5. Bernolákovo 2 1 1 8:5 3
6. Tomášov 1 1 2:1 3

7. Kráľová p.S.2 1 0 1 6:5 3

8. Hamuliakovo 2 1 1 3:7 1
9. Čataj 2 1 1 2:7 1
10. Blatné 1 1 1:2
11. D. Lužná 1 1 1:4
12. N. Dedinka 2 2 4:19

ŽIACI, skupina C

3. kolo: Limbach - Sv. Jur 1:1, Častá - Jablonec 0:5, Dubová - Doľany 11:1, Sl. Grob - Šenkvice 14:0, Grinava - Budmerice 4:0, B. Pezinok - Viničné 7:0.

1. Jablonec 2 2 10:1 6
2. Grinava 2 2 8:0 6
3. Limbach 2 1 1 5:1 4
4. Sl. Grob 1 1 14:0 3
5. Dubová 2 1 1 12:8 3
6. B. Pezinok 2 1 1 7:4 3
7. Budmerice 2 1 1 7:5 3
8. Sv. Jur 2 1 1 2:6 1
9. Častá 1 1 0:5
10. Viničné 1 1 0:7
11. Doľany 2 2 1:15
12. Šenkvice 1 1 0:14

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  2. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  3. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  4. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  5. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  6. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  7. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  8. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  9. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  10. Vážení poslanci, to naozaj?
  1. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  2. Vážení poslanci, to naozaj?
  3. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  4. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  6. Vážení poslanci, to naozaj?
  7. Koniec čakania na kuriéra
  8. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  9. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 652
  2. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 228
  3. Stiahnite si stovky e-kníh 5 979
  4. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 5 755
  5. Vážení poslanci, to naozaj? 3 807
  6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 3 490
  7. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 405
  8. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 404
  9. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 177
  10. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 042
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu