SME
Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

3. kolo: I. Petržalka - Jarovce 3:1, D. Lužná - Stupava 4:0, Vrakuňa - Rača 3:1, Ružinov - V. Leváre nehrali, FK Dúbravka - Pezinok 3:2, Domino - D. N. Ves 2:3, Artmedia - Malacky 5:1, Kostolište - Lamač 2:3.

1. Artmedia 3 3 17:3 9
2. D. Lužná 3 3 14:3 9
3. FK Dúbravka 3 3 11:2 9
4. I. Petržalka 3 3 7:3 9
5. Vrakuňa 3 2 1 7:1 7
6. D. N. Ves 3 2 1 6:5 6
7. Domino 3 1 1 1 5:5 4
8. Lamač 3 1 1 1 5:7 4
9. Jarovce 3 1 2 5:7 3
10. Stupava 3 1 2 4:6 3
11. PŠC Pezinok 3 1 2 5:9 3
12. V. Leváre 2 1 1 1:7 1
13. Rača 3 3 5:9
14. FC Ružinov 2 2 2:6
15. ŠK Malacky 3 3 2:12
16. Kostolište 3 3 3:14

III. LIGA ML. DORAST

1. kolo: I. Petržalka - Štart 16:0, Vrakuňa - ŠK Malacky 2:3, FK Dúbravka - D. N. Ves 0:2, Domino - Rovinka 5:0, Artmedia - Lamač 7:0. Zápasy Vajnory - Rača a Ružinov - Pezinok sa nehrali.

1. I. Petržalka 1 1 16:0 3
2. Artmedia 1 1 7:0 3
3. Domino 1 1 5:0 3
4. D. N. Ves 1 1 2:0 3
5. ŠK Malacky 1 1 3:2 3
6. Vrakuňa 1 1 2:3
7. FK Dúbravka 1 1 0:2
8. Rovinka 1 1 0:5
9. Lamač 1 1 0:7
10. Štart 1 1 0:16

Vajnory, Rača, Ružinov a Pezinok ešte nehrali.

REG. LIGA ST. ŽIACI

Skryť Vypnúť reklamu

1. kolo: PVFA - SFM Senec 10:0, Pezinok - Inter 1:3, V. Leváre - FK Dúbravka 7:0, ŠKP - FC Senec 5:0. Zápasy Malacky - Rača, Vrakuňa - Artmedia a Slovan - I. Petržalka sa nehrali.

1. PVFA 1 1 10:0 3
2. V. Leváre 1 1 7:0 3
3. ŠKP Dúbravka 1 1 5:0 3
4. Inter 1 1 3:1 3
5. PŠC Pezinok 1 1 1:3
6. FC Senec 1 1 0:5
7. FK Dúbravka 1 1 0:7
8. SFM Senec 1 1 0:10

Malacky, Rača, Vrakuňa, Artmedia, Slovan a I. Petržalka ešte nehrali.

REG. LIGA ML. ŽIACI

1. kolo: PVFA - SFM Senec 11:2, Pezinok - Inter 0:7, V. Leváre - FK Dúbravka 3:0, ŠKP - FC Senec 10:0. Zápasy Malacky - Rača, Vrakuňa - Artmedia a Slovan - I. Petržalka sa nehrali.

1. ŠKP Dúbravka 1 1 10:0 3
2. PVFA 1 1 11:2 3
3. Inter 1 1 7:0 3
4. V. Leváre 1 1 3:0 3
5. FK Dúbravka 1 1 0:3
6. PŠC Pezinok 1 1 0:7
7. SFM Senec 1 1 2:11
8. FC Senec 1 1 0:10

Malacky, Rača, Vrakuňa, Artmedia, Slovan a I. Petržalka ešte nehrali.

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

1. kolo: PVFA - Rohožník 6:0, I. Petržalka - Rapid 5:1, Vrakuňa - ČSFA Malacky 1:13, Ružinov - D. N. Ves 11:0, Artmedia - Modra 3:4, Domino - Kostolište 2:1. Zápas ŠKP - Gajary sa nehral.

Skryť Vypnúť reklamu
1. ČSFA Malacky 1 1 13:1 3
2. FC Ružinov 1 1 11:0 3
3. PVFA 1 1 6:0 3
4. I. Petržalka 1 1 5:1 3
5. Domino 1 1 2:1 3
6. Modra 1 1 4:3 3
7. Artmedia 1 1 3:4
8. Kostolište 1 1 1:2
9. Rapid 1 1 1:5
10. Rohožník 1 1 0:6
11. D. N. Ves 1 1 0:11
12. Vrakuňa 1 1 1:13

ŠKP a Gajary ešte nehrali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

1. kolo: PVFA - Rohožník 5:1, I. Petržalka - Rapid 0:4, Vrakuňa - ČSFA Malacky 0:4, Ružinov - D. N. Ves 1:2, Artmedia - Modra 0:5, Domino - Kostolište 0:2. Zápas ŠKP - Gajary sa nehral.

1. Modra 1 1 5:0 3
2. PVFA 1 1 5:1 3
3. ČSFA Malacky 1 1 4:0 3
Rapid 1 1 4:0 3
5. Kostolište 1 1 2:0 3
6. D. N. Ves 1 1 2:1 3
7. FC Ružinov 1 1 1:2
8. Domino 1 1 0:2
9. Rohožník 1 1 1:5
10. I. Petržalka 1 1 0:4
Vrakuňa 1 1 0:4
12. Artmedia 1 1 0:5

ŠKP a Gajary ešte nehrali.

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

3. kolo: Ekonóm - K. Ves 5:6, BCT - Rapid 3:3.

1. Rusovce 2 2 20:5 6
2. BCT 3 1 1 1 17:6 4
3. Rapid 2 1 1 6:3 4
4. K. Ves 2 1 1 9:22 3
5. Ekonóm 3 3 5:21

I. TRIEDA ST. ŽIACI

1. kolo: Lamač - Rusovce 3:0 kont., Vajnory - Jarovce 2:0, Stupava - Spoje 2:0. Zápasy Ivanka - Vinohrady a BCT - K. Ves sa nehrali.

1. Lamač 1 1 3:0 3
2. Vajnory 1 1 2:0 3
Stupava 1 1 2:0 3
4. Spoje 1 1 0:2
Jarovce 1 1 0:2
6. Rusovce 1 1 0:3

Ivanka, Vinohrady, BCT a K. Ves ešte nehrali.

I. TRIEDA ML. ŽIACI

1. kolo: D. N. Ves - D. Lužná 0:2, Stupava - Spoje 8:0. Zápasy Lamač - K. Ves, Ekonóm - Domino, BCT - Kostolište a Ivanka - Sv. Jur sa nehrali.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Stupava 1 1 8:0 3
2. D. Lužná 1 1 2:0 3
3. D. N. Ves 1 1 0:2
4. Spoje 1 1 0:8

Lamač, K. Ves, Ekonóm, Domino, BCT, Kostolište, Ivanka a Sv. Jur ešte nehrali.

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

3. kolo: Pernek - Borinka 1:3, Kuchyňa - Častá 3:4, Sološnica - Pl. Mikuláš 2:0, M.-Kráľová - Suchohrad 1:1, Báhoň - Vinosady 4:2.

1. Častá 3 3 10:3 9
2. Pl. Mikuláš 3 2 1 12:4 6
3. Sološnica 3 2 1 5:2 6
Borinka 3 2 1 5:2 6
5. M.-Kráľová 3 1 1 1 3:3 4
6. Suchohrad 3 1 1 1 3:6 4
7. Báhoň 2 1 1 4:4 3
8. Vinosady 2 1 1 3:4 3
9. M. Leváre 2 1 1 5:8 3
10. Vištuk 2 2 1:4
11. Kuchyňa 2 2 4:8
12. Pernek 2 2 1:8

VI. LIGA SENIORI, sk. B

3. kolo: N. Dedinka - Kostolná 1:0, Hr. Šúr - Hamuliakovo 2:1, Miloslavov - Most 3:1, Čataj - Kaplna 1:6.

1. Kaplna 3 3 17:4 9
2. Hamuliakovo 3 2 1 8:3 6
3. Hr. Šúr 3 2 1 9:5 6
4. N. Dedinka 3 2 1 7:5 6
5. Miloslavov 3 2 1 8:11 6
6. Kostolná 3 1 2 1:4 3
7. Čataj 3 3 3:11
8. Most 3 3 3:13

I. TRIEDA DORAST

3. kolo: Ivanka - Pl. Štvrtok 1:0, B. Pezinok - Zohor 5:0, Vysoká - Jakubov 2:3, Modra - Viničné 3:3, Báhoň - Gajary 0:1. Zápasy Blatné - Lozorno, Sl. Grob - Sv. Jur a Bernolákovo - Z. Ves sa nehrali.

1. B. Pezinok 3 3 12:2 9
2. Gajary 3 3 11:3 9
3. Z. Ves 2 2 7:1 6
4. Lozorno 2 2 3:0 6
5. Ivanka 3 2 1 5:4 6
6. Viničné 3 1 1 1 6:7 4
7. Jakubov 3 1 1 1 7:9 4
8. Báhoň 3 1 2 3:4 3
Pl. Štvrtok 3 1 2 3:4 3
10. Sl. Grob 2 1 1 3:6 3
11. Zohor 3 1 2 4:9 3
12. Blatné 2 1 1 5:6 1
13. Sv. Jur 2 1 1 6:8 1
14. Modra 3 1 2 5:7 1
15. Bernolákovo 2 1 1 4:6 1
16. Vysoká 3 3 4:12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

3. kolo: Sološnica - Pl. Mikuláš 0:3 kont., Závod - Rohožník 0:4, Láb - Jablonové 1:2.

1. Rohožník 2 2 9:0 6
2. Jablonové 3 2 1 6:5 6
3. Pl. Mikuláš 3 2 1 6:6 6
4. Studienka 2 1 2 11:5 3
5. Závod 2 1 1 2:4 3
6. Sološnica 1 1 0:3
7. Láb 3 3 3:14

II. TRIEDA DORAST, sk. B

3. kolo: Grinava - Malinovo 4:1, N. Dedinka - Častá 1:1, Šenkvice - Tomášov 0:2, M.-Kráľová - Jablonec 0:8. Zápas Kráľová - Doľany sa nehral.

1. Jablonec 3 2 1 13:3 7
2. Častá 3 2 1 11:3 7
3. Doľany 2 2 7:0 6
4. Šenkvice 3 1 1 1 8:7 4
5. N. Dedinka 3 1 1 1 3:4 4
6. Kráľová 2 1 1 7:3 3
7. Vištuk 2 1 1 9:6 3
8. Budmerice 1 1 3:1 3
9. Grinava 3 1 2 5:10 3
10. Tomášov 3 1 2 3:8 3
11. Malinovo 2 2 2:10
12. M.-Kráľová 3 3 1:17

Žiaci - skupina A

3. kolo: Láb chlap. - M. Leváre 4:2, Kuchyňa - Jablonové 3:1, Pl. Podhradie - Lozorno 1:5, Zohor - Studienka 3:2, Jakubov - Z. Ves 5:0, Láb diev. - Závod 0:1, Pl. Mikuláš - Pl. Štvrtok 4:0. Zápas Vysoká - Suchohrad sa nehral.

1. Pl. Mikuláš 3 3 14:1 9
2. Láb chlap. 3 3 14:3 9
3. Zohor 3 3 16:5 9
4. M. Leváre 3 2 1 23:7 6
5. Lozorno 3 2 1 11:6 6
6. Kuchyňa 3 2 1 9:8 6
7. Jakubov 3 1 2 9:4 5
8. Pl. Štvrtok 3 1 1 1 6:6 4
9. Závod 3 1 1 1 5:6 4
10. Suchohrad 2 1 1 9:3 3
11. Pl. Podhradie 1 1 1:5
12. Studienka 2 2 3:8
13. Z. Ves 2 2 1:14
14. Vysoká 2 2 3:17
15. Láb diev. 3 3 0:14
16. Jablonové 3 3 3:20

ŽIACI, skupina B

1. kolo: Báhoň - N. Dedinka 11:3, Čataj - Hamuliakovo 1:1, Kaplná - Kráľová p.S. 3:0. Zápasy Tomášov - D. Lužná, Malinovo - Bernolákovo a Blatné - Igram sa nehrali.

1. Báhoň 1 1 11:3 3
2. Kaplna 1 1 3:0 3
3. Čataj 1 1 1:1 1
Hamuliakovo 1 1 1:1 1

5. Kráľová p.S.1 0 0 1 0:3 0

6. N. Dedinka 1 0 0 1 3:11 0

Tomášov, D. Lužná, Malinovo, Bernolákovo, Blatné a Igram ešte nehrali.

ŽIACI, skupina C

1. kolo: Jablonec - Sv. Jur 5:1, Limbach - Doľany 4:0, Dubová - Budmerice 1:7. Zápasy Častá - Šenkvice, Sl. Grob - Viničné a Grinava - B. Pezinok sa nehrali.

1. Budmerice 1 1 7:1 3
2. Jablonec 1 1 5:1 3
3. Limbach 1 1 4:0 3
4. Sv. Jur 1 1 1:5
5. Doľany 1 1 0:4
6. Dubová 1 1 1:7

Častá, Šenkvice, Sl. Grob, Viničné, Grinava a B. Pezinok ešte nehrali.

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  5. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  4. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 11 100
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 111
  3. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 897
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 686
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 588
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 370
  7. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 914
  8. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 7 760
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 275
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 339
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu