3. kolo: I. Petržalka - Jarovce 3:1, D. Lužná - Stupava 4:0, Vrakuňa - Rača 3:1, Ružinov - V. Leváre nehrali, FK Dúbravka - Pezinok 3:2, Domino - D. N. Ves 2:3, Artmedia - Malacky 5:1, Kostolište - Lamač 2:3.
1. Artmedia | 3 | 3 | 17:3 | 9 | ||
2. D. Lužná | 3 | 3 | 14:3 | 9 | ||
3. FK Dúbravka | 3 | 3 | 11:2 | 9 | ||
4. I. Petržalka | 3 | 3 | 7:3 | 9 | ||
5. Vrakuňa | 3 | 2 | 1 | 7:1 | 7 | |
6. D. N. Ves | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 6 | |
7. Domino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
8. Lamač | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | 4 |
9. Jarovce | 3 | 1 | 2 | 5:7 | 3 | |
10. Stupava | 3 | 1 | 2 | 4:6 | 3 | |
11. PŠC Pezinok | 3 | 1 | 2 | 5:9 | 3 | |
12. V. Leváre | 2 | 1 | 1 | 1:7 | 1 | |
13. Rača | 3 | 3 | 5:9 | |||
14. FC Ružinov | 2 | 2 | 2:6 | |||
15. ŠK Malacky | 3 | 3 | 2:12 | |||
16. Kostolište | 3 | 3 | 3:14 |
III. LIGA ML. DORAST
1. kolo: I. Petržalka - Štart 16:0, Vrakuňa - ŠK Malacky 2:3, FK Dúbravka - D. N. Ves 0:2, Domino - Rovinka 5:0, Artmedia - Lamač 7:0. Zápasy Vajnory - Rača a Ružinov - Pezinok sa nehrali.
1. I. Petržalka | 1 | 1 | 16:0 | 3 | ||
2. Artmedia | 1 | 1 | 7:0 | 3 | ||
3. Domino | 1 | 1 | 5:0 | 3 | ||
4. D. N. Ves | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
5. ŠK Malacky | 1 | 1 | 3:2 | 3 | ||
6. Vrakuňa | 1 | 1 | 2:3 | |||
7. FK Dúbravka | 1 | 1 | 0:2 | |||
8. Rovinka | 1 | 1 | 0:5 | |||
9. Lamač | 1 | 1 | 0:7 | |||
10. Štart | 1 | 1 | 0:16 |
Vajnory, Rača, Ružinov a Pezinok ešte nehrali.
REG. LIGA ST. ŽIACI
1. kolo: PVFA - SFM Senec 10:0, Pezinok - Inter 1:3, V. Leváre - FK Dúbravka 7:0, ŠKP - FC Senec 5:0. Zápasy Malacky - Rača, Vrakuňa - Artmedia a Slovan - I. Petržalka sa nehrali.
1. PVFA | 1 | 1 | 10:0 | 3 | ||
2. V. Leváre | 1 | 1 | 7:0 | 3 | ||
3. ŠKP Dúbravka | 1 | 1 | 5:0 | 3 | ||
4. Inter | 1 | 1 | 3:1 | 3 | ||
5. PŠC Pezinok | 1 | 1 | 1:3 | |||
6. FC Senec | 1 | 1 | 0:5 | |||
7. FK Dúbravka | 1 | 1 | 0:7 | |||
8. SFM Senec | 1 | 1 | 0:10 |
Malacky, Rača, Vrakuňa, Artmedia, Slovan a I. Petržalka ešte nehrali.
REG. LIGA ML. ŽIACI
1. kolo: PVFA - SFM Senec 11:2, Pezinok - Inter 0:7, V. Leváre - FK Dúbravka 3:0, ŠKP - FC Senec 10:0. Zápasy Malacky - Rača, Vrakuňa - Artmedia a Slovan - I. Petržalka sa nehrali.
1. ŠKP Dúbravka | 1 | 1 | 10:0 | 3 | ||
2. PVFA | 1 | 1 | 11:2 | 3 | ||
3. Inter | 1 | 1 | 7:0 | 3 | ||
4. V. Leváre | 1 | 1 | 3:0 | 3 | ||
5. FK Dúbravka | 1 | 1 | 0:3 | |||
6. PŠC Pezinok | 1 | 1 | 0:7 | |||
7. SFM Senec | 1 | 1 | 2:11 | |||
8. FC Senec | 1 | 1 | 0:10 |
Malacky, Rača, Vrakuňa, Artmedia, Slovan a I. Petržalka ešte nehrali.
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
1. kolo: PVFA - Rohožník 6:0, I. Petržalka - Rapid 5:1, Vrakuňa - ČSFA Malacky 1:13, Ružinov - D. N. Ves 11:0, Artmedia - Modra 3:4, Domino - Kostolište 2:1. Zápas ŠKP - Gajary sa nehral.
1. ČSFA Malacky | 1 | 1 | 13:1 | 3 | ||
2. FC Ružinov | 1 | 1 | 11:0 | 3 | ||
3. PVFA | 1 | 1 | 6:0 | 3 | ||
4. I. Petržalka | 1 | 1 | 5:1 | 3 | ||
5. Domino | 1 | 1 | 2:1 | 3 | ||
6. Modra | 1 | 1 | 4:3 | 3 | ||
7. Artmedia | 1 | 1 | 3:4 | |||
8. Kostolište | 1 | 1 | 1:2 | |||
9. Rapid | 1 | 1 | 1:5 | |||
10. Rohožník | 1 | 1 | 0:6 | |||
11. D. N. Ves | 1 | 1 | 0:11 | |||
12. Vrakuňa | 1 | 1 | 1:13 |
ŠKP a Gajary ešte nehrali.
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
1. kolo: PVFA - Rohožník 5:1, I. Petržalka - Rapid 0:4, Vrakuňa - ČSFA Malacky 0:4, Ružinov - D. N. Ves 1:2, Artmedia - Modra 0:5, Domino - Kostolište 0:2. Zápas ŠKP - Gajary sa nehral.
1. Modra | 1 | 1 | 5:0 | 3 | ||
2. PVFA | 1 | 1 | 5:1 | 3 | ||
3. ČSFA Malacky | 1 | 1 | 4:0 | 3 | ||
Rapid | 1 | 1 | 4:0 | 3 | ||
5. Kostolište | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
6. D. N. Ves | 1 | 1 | 2:1 | 3 | ||
7. FC Ružinov | 1 | 1 | 1:2 | |||
8. Domino | 1 | 1 | 0:2 | |||
9. Rohožník | 1 | 1 | 1:5 | |||
10. I. Petržalka | 1 | 1 | 0:4 | |||
Vrakuňa | 1 | 1 | 0:4 | |||
12. Artmedia | 1 | 1 | 0:5 |
ŠKP a Gajary ešte nehrali.
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
3. kolo: Ekonóm - K. Ves 5:6, BCT - Rapid 3:3.
1. Rusovce | 2 | 2 | 20:5 | 6 | ||
2. BCT | 3 | 1 | 1 | 1 | 17:6 | 4 |
3. Rapid | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 4 | |
4. K. Ves | 2 | 1 | 1 | 9:22 | 3 | |
5. Ekonóm | 3 | 3 | 5:21 |
I. TRIEDA ST. ŽIACI
1. kolo: Lamač - Rusovce 3:0 kont., Vajnory - Jarovce 2:0, Stupava - Spoje 2:0. Zápasy Ivanka - Vinohrady a BCT - K. Ves sa nehrali.
1. Lamač | 1 | 1 | 3:0 | 3 | ||
2. Vajnory | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
Stupava | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
4. Spoje | 1 | 1 | 0:2 | |||
Jarovce | 1 | 1 | 0:2 | |||
6. Rusovce | 1 | 1 | 0:3 |
Ivanka, Vinohrady, BCT a K. Ves ešte nehrali.
I. TRIEDA ML. ŽIACI
1. kolo: D. N. Ves - D. Lužná 0:2, Stupava - Spoje 8:0. Zápasy Lamač - K. Ves, Ekonóm - Domino, BCT - Kostolište a Ivanka - Sv. Jur sa nehrali.
1. Stupava | 1 | 1 | 8:0 | 3 | ||
2. D. Lužná | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
3. D. N. Ves | 1 | 1 | 0:2 | |||
4. Spoje | 1 | 1 | 0:8 |
Lamač, K. Ves, Ekonóm, Domino, BCT, Kostolište, Ivanka a Sv. Jur ešte nehrali.
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
3. kolo: Pernek - Borinka 1:3, Kuchyňa - Častá 3:4, Sološnica - Pl. Mikuláš 2:0, M.-Kráľová - Suchohrad 1:1, Báhoň - Vinosady 4:2.
1. Častá | 3 | 3 | 10:3 | 9 | ||
2. Pl. Mikuláš | 3 | 2 | 1 | 12:4 | 6 | |
3. Sološnica | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 6 | |
Borinka | 3 | 2 | 1 | 5:2 | 6 | |
5. M.-Kráľová | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6. Suchohrad | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
7. Báhoň | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 3 | |
8. Vinosady | 2 | 1 | 1 | 3:4 | 3 | |
9. M. Leváre | 2 | 1 | 1 | 5:8 | 3 | |
10. Vištuk | 2 | 2 | 1:4 | |||
11. Kuchyňa | 2 | 2 | 4:8 | |||
12. Pernek | 2 | 2 | 1:8 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
3. kolo: N. Dedinka - Kostolná 1:0, Hr. Šúr - Hamuliakovo 2:1, Miloslavov - Most 3:1, Čataj - Kaplna 1:6.
1. Kaplna | 3 | 3 | 17:4 | 9 | ||
2. Hamuliakovo | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 6 | |
3. Hr. Šúr | 3 | 2 | 1 | 9:5 | 6 | |
4. N. Dedinka | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 6 | |
5. Miloslavov | 3 | 2 | 1 | 8:11 | 6 | |
6. Kostolná | 3 | 1 | 2 | 1:4 | 3 | |
7. Čataj | 3 | 3 | 3:11 | |||
8. Most | 3 | 3 | 3:13 |
I. TRIEDA DORAST
3. kolo: Ivanka - Pl. Štvrtok 1:0, B. Pezinok - Zohor 5:0, Vysoká - Jakubov 2:3, Modra - Viničné 3:3, Báhoň - Gajary 0:1. Zápasy Blatné - Lozorno, Sl. Grob - Sv. Jur a Bernolákovo - Z. Ves sa nehrali.
1. B. Pezinok | 3 | 3 | 12:2 | 9 | ||
2. Gajary | 3 | 3 | 11:3 | 9 | ||
3. Z. Ves | 2 | 2 | 7:1 | 6 | ||
4. Lozorno | 2 | 2 | 3:0 | 6 | ||
5. Ivanka | 3 | 2 | 1 | 5:4 | 6 | |
6. Viničné | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 4 |
7. Jakubov | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:9 | 4 |
8. Báhoň | 3 | 1 | 2 | 3:4 | 3 | |
Pl. Štvrtok | 3 | 1 | 2 | 3:4 | 3 | |
10. Sl. Grob | 2 | 1 | 1 | 3:6 | 3 | |
11. Zohor | 3 | 1 | 2 | 4:9 | 3 | |
12. Blatné | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 1 | |
13. Sv. Jur | 2 | 1 | 1 | 6:8 | 1 | |
14. Modra | 3 | 1 | 2 | 5:7 | 1 | |
15. Bernolákovo | 2 | 1 | 1 | 4:6 | 1 | |
16. Vysoká | 3 | 3 | 4:12 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
3. kolo: Sološnica - Pl. Mikuláš 0:3 kont., Závod - Rohožník 0:4, Láb - Jablonové 1:2.
1. Rohožník | 2 | 2 | 9:0 | 6 | ||
2. Jablonové | 3 | 2 | 1 | 6:5 | 6 | |
3. Pl. Mikuláš | 3 | 2 | 1 | 6:6 | 6 | |
4. Studienka | 2 | 1 | 2 | 11:5 | 3 | |
5. Závod | 2 | 1 | 1 | 2:4 | 3 | |
6. Sološnica | 1 | 1 | 0:3 | |||
7. Láb | 3 | 3 | 3:14 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
3. kolo: Grinava - Malinovo 4:1, N. Dedinka - Častá 1:1, Šenkvice - Tomášov 0:2, M.-Kráľová - Jablonec 0:8. Zápas Kráľová - Doľany sa nehral.
1. Jablonec | 3 | 2 | 1 | 13:3 | 7 | |
2. Častá | 3 | 2 | 1 | 11:3 | 7 | |
3. Doľany | 2 | 2 | 7:0 | 6 | ||
4. Šenkvice | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
5. N. Dedinka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
6. Kráľová | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 3 | |
7. Vištuk | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | |
8. Budmerice | 1 | 1 | 3:1 | 3 | ||
9. Grinava | 3 | 1 | 2 | 5:10 | 3 | |
10. Tomášov | 3 | 1 | 2 | 3:8 | 3 | |
11. Malinovo | 2 | 2 | 2:10 | |||
12. M.-Kráľová | 3 | 3 | 1:17 |
Žiaci - skupina A
3. kolo: Láb chlap. - M. Leváre 4:2, Kuchyňa - Jablonové 3:1, Pl. Podhradie - Lozorno 1:5, Zohor - Studienka 3:2, Jakubov - Z. Ves 5:0, Láb diev. - Závod 0:1, Pl. Mikuláš - Pl. Štvrtok 4:0. Zápas Vysoká - Suchohrad sa nehral.
1. Pl. Mikuláš | 3 | 3 | 14:1 | 9 | ||
2. Láb chlap. | 3 | 3 | 14:3 | 9 | ||
3. Zohor | 3 | 3 | 16:5 | 9 | ||
4. M. Leváre | 3 | 2 | 1 | 23:7 | 6 | |
5. Lozorno | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 6 | |
6. Kuchyňa | 3 | 2 | 1 | 9:8 | 6 | |
7. Jakubov | 3 | 1 | 2 | 9:4 | 5 | |
8. Pl. Štvrtok | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
9. Závod | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
10. Suchohrad | 2 | 1 | 1 | 9:3 | 3 | |
11. Pl. Podhradie | 1 | 1 | 1:5 | |||
12. Studienka | 2 | 2 | 3:8 | |||
13. Z. Ves | 2 | 2 | 1:14 | |||
14. Vysoká | 2 | 2 | 3:17 | |||
15. Láb diev. | 3 | 3 | 0:14 | |||
16. Jablonové | 3 | 3 | 3:20 |
ŽIACI, skupina B
1. kolo: Báhoň - N. Dedinka 11:3, Čataj - Hamuliakovo 1:1, Kaplná - Kráľová p.S. 3:0. Zápasy Tomášov - D. Lužná, Malinovo - Bernolákovo a Blatné - Igram sa nehrali.
1. Báhoň | 1 | 1 | 11:3 | 3 | ||
2. Kaplna | 1 | 1 | 3:0 | 3 | ||
3. Čataj | 1 | 1 | 1:1 | 1 | ||
Hamuliakovo | 1 | 1 | 1:1 | 1 |
5. Kráľová p.S.1 0 0 1 0:3 0
6. N. Dedinka 1 0 0 1 3:11 0
Tomášov, D. Lužná, Malinovo, Bernolákovo, Blatné a Igram ešte nehrali.
ŽIACI, skupina C
1. kolo: Jablonec - Sv. Jur 5:1, Limbach - Doľany 4:0, Dubová - Budmerice 1:7. Zápasy Častá - Šenkvice, Sl. Grob - Viničné a Grinava - B. Pezinok sa nehrali.
1. Budmerice | 1 | 1 | 7:1 | 3 | ||
2. Jablonec | 1 | 1 | 5:1 | 3 | ||
3. Limbach | 1 | 1 | 4:0 | 3 | ||
4. Sv. Jur | 1 | 1 | 1:5 | |||
5. Doľany | 1 | 1 | 0:4 | |||
6. Dubová | 1 | 1 | 1:7 |
Častá, Šenkvice, Sl. Grob, Viničné, Grinava a B. Pezinok ešte nehrali.
(hup)