Pulp Fiction - Kino Café, 14.00, 18.00
Arsene Lupin - zlodej gentleman - Tatra, 19.30; Multikino Metropolis, 18.00, 20.25; Palace/Aupark, 18.30
Román pre ženy - Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Charlie a továreň na čokoládu - Mladosť, 13.45, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 12.55, 15.05, 17.10, 19.15; Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 16.50, 19.20, 21.40
Sin City - Mesto hriechu - Istota, 17.30, 20.00; FK Nostalgia, 20.00; Multikino Metropolis, 12.50; Palace/Aupark, 20.40
Volanie mora - Charlie centrum, 17.30
Wilbur sa chce zabiť - Charlie centrum, 17.45
Božská Júlia - Charlie centrum, 18.00
Jana a jej priatelia - Charlie centrum, 18.15
Na dotyk - Charlie centrum, 20.00
Stratený v La Mancha - Charlie centrum, 19.45
Company - Charlie centrum, 20.15
Príbehy obyčajného šialenstva - Charlie centrum, 20.45
Moja krásna čarodejnica - Multikino Metropolis, 17.40, 19.40; Palace/Aupark, 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Kľúč - Multikino Metropolis, 12.30, 19.20, 21.25; Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
Hlas smrti - Multikino Metropolis, 17.15, 21.20; Palace/Aupark, 18.50, 21.10
Pán a pani Smithovci - Multikino Metropolis, 12.00, 13.10, 14.20, 15.30, 16.40, 17.50, 19.00, 20.10, 21.20; Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30
Fantastická štvorka - Multikino Metropolis, 15.15, 17.20, 19.25, 21.30; Palace/Aupark, 16.00, 18.20
Diabolská svokra - Multikino Metropolis, 18.45, 20.45; Palace/Aupark, 14.30, 16.40, 18.40, 20.50
Madagaskar - Multikino Metropolis, 13.30, 15.15, 17.00; Palace/Aupark, 12.20, 14.20, 14.20, 16.20, 18.30
Valiant - Multikino Metropolis, 13.00, 14.50, 15.40, 16.25; Palace/Aupark, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20
Čarovný kolotoč - Multikino Metropolis, 12.10, 13.55
Múzeum voskových figurín - Multikino Metropolis, 15.25, 21.40; Palace/Aupark, 21.50
Hľadanie krajiny-nekrajiny - Palace/Aupark, 20.20
Bavme sa o sexe - Palace/Aupark, 20.30
Charlie in the Chocholate factory (orig. bez titulkov) - Palace/Aupark, 18.00
Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 14.10, 15.30, 16.30, 17.40, 19.50
Batman začína - Palace/Aupark, 15.50, 21.00
KONCERTY
Jazz pod vežou: Lipa a Band - nádvorie Starej radnice, o 20.00
Koncert: Brisuda, Gregušová - Cafe Studio Club, o 19.00
KLUBY
Casey - DJ Pizzaman, o 21.00
Dance club studio - DVD Disco Night, o 19.00
Duna - Save The Clubbing - trance, progressive by Fester + guests, o 21.00
Harley Davidson - Rock
Radosť - 2Step-2Night by DJ Cluster, o 21.30