19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Barmanky, J. Godber a J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Mladé srdcia – Ifjú szivek – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17
19.00 Mäkkýš, H. H. Davies – Divadlo a.ha, MKC Školská 14
KINÁ
Pán prsteňov, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis-KS1, 16.00 h
Zastavte Cartera – Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h; Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h
Rušná hodina 2, USA – Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h
Roberto Succo, Fr. – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h
Bratstvo vlka, Fr. – Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h
Prci, prci, prcičky, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h
Z pekla, USA – Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h
Spiklenci slasti, ČR/Švajč. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h
Otesánek, ČR/VB – FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h
Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h
Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h
Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10 h
Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h
Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h
Lásky jednej plavovlásky, ČR – Charlie centrum, 19.30 h
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h
Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45, 20.15 h
Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h
Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h
Kokaín, USA – Polus, 21.00 h
Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 20.00 h
DISKOTÉKY
Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty
Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Disco – Casey, Botanická 35
KONCERTY A PODUJATIA
15.00 Reservé pre seniorov, prednáška – SD Trnávka, Bulharská 60
18.00 Valentínsky koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9
PRE DETI
10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Ukáž svoju zručnosť – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Cesta dejinami mesta I., o Bratislave – M Klub, Gessayova 10
16.00 Výtvarná dielňa, deti 6 – 15 r. – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
VÝSTAVY
Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára
Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla
Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára
Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára
Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h
Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára
Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca
Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca
Jaroslav Kočiš: Konfrontácie – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00 h
Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K.F.A. Gallery, Karpatská 11
Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca
Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca
Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca