BRATISLAVA. Festival Lovestream, ktorý sa uskutoční od piatka 15. do nedele 17. augusta v Bratislave, prinesie dočasné dopravné obmedzenia.
Mestská časť Vajnory na ne upozorňuje na sociálnej sieti. Počas všetkých troch dní konania festivalu budú v čase od 16:00 do 24:00 uzatvorené úseky ciest pri obchvate Rybničná a Pri starom letisku.
V uvedených dňoch a časoch bude uzatvorený kruhový objazd pri OC Vajnoria po križovatku s Rybničnou ulicou smerom do intravilánu v dĺžke 1,1 kilometra.
Rovnako bude uzatvorený kruhový objazd pri OC Vajnoria po križovatku s Príjaznou ulicou v dĺžke 0,73 kilometra.
Vjazd bude povolený len pre návštevníkov festivalu, MHD, vozidlá s povolením organizátora, vozidlá ŤZP, políciu a záchranné zložky.