2. kolo: Jarovce - Kostolište 3:0, Lamač - Artmedia 1:4, Malacky - Domino 1:2, D. N. Ves - FK Dúbravka 0:3, Pezinok - Ružinov 3:2, V. Leváre - Vrakuňa 0:0, Rača - D. Lužná 2:3, Stupava - I. Petržalka 0:1.
1. Artmedia | 2 | 2 | 12:2 | 6 | ||
2. FK Dúbravka | 2 | 2 | 8:0 | 6 | ||
3. D. Lužná | 2 | 2 | 10:3 | 6 | ||
4. I. Petržalka | 2 | 2 | 4:2 | 6 | ||
5. Vrakuňa | 2 | 1 | 1 | 4:0 | 4 | |
6. Domino | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 4 | |
7. Stupava | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 3 | |
8. Jarovce | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 3 | |
9. D. N. Ves | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 3 | |
10. PŠC Pezinok | 2 | 1 | 1 | 3:6 | 3 | |
11. Lamač | 2 | 1 | 1 | 2:5 | 1 | |
12. V. Leváre | 2 | 1 | 1 | 1:7 | 1 | |
13. Rača | 2 | 2 | 4:6 | |||
14. FC Ružinov | 2 | 2 | 2:6 | |||
15. ŠK Malacky | 2 | 2 | 1:7 | |||
16. Kostolište | 2 | 2 | 1:11 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
2. kolo: Rusovce - BCT 3:2, Rapid - Ekonóm 3:0 kont..
1. Rusovce | 2 | 2 | 20:5 | 6 | ||
2. BCT | 2 | 1 | 1 | 14:3 | 3 | |
3. Rapid | 1 | 1 | 3:0 | 3 | ||
4. K. Ves | 1 | 1 | 3:17 | |||
5. Ekonóm | 2 | 2 | 0:15 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
2. kolo: Borinka - Báhoň 2:0, Vištuk - M.-Kráľová 1:2, Suchohrad - Sološnica 2:1, Pl. Mikuláš - M. Leváre 8:1, Častá - Pernek 5:0.
1. Pl. Mikuláš | 2 | 2 | 12:2 | 6 | ||
2. Častá | 2 | 2 | 6:0 | 6 | ||
3. Vinosady | 1 | 1 | 1:0 | 3 | ||
4. Sološnica | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 3 | |
5. Borinka | 2 | 1 | 1 | 2:1 | 3 | |
6. M.-Kráľová | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 3 | |
7. M. Leváre | 2 | 1 | 2 | 5:8 | 3 | |
8. Suchohrad | 2 | 1 | 1 | 2:5 | 3 | |
9. Báhoň | 1 | 1 | 0:2 |
10. Kuchyňa 1 0 0 1 1:4 0 11. Vištuk 2 0 0 2 1:4 0
12. Pernek 1 0 0 1 0:5 0
VI. LIGA SENIORI, sk. B
2. kolo: Kostolná - Čataj 1:0, Kaplna - Miloslavov 8:1, Most - Hr. Šúr 1:5, Hamuliakovo - N. Dedinka 4:1.
1. Kaplna | 2 | 2 | 11:3 | 6 | ||
2. Hamuliakovo | 2 | 2 | 7:1 | 6 | ||
3. Hr. Šúr | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | |
4. N. Dedinka | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 3 | |
5. Kostolná | 2 | 1 | 1 | 1:3 | 3 | |
6. Miloslavov | 2 | 1 | 1 | 5:10 | 3 | |
7. Čataj | 2 | 2 | 2:5 | |||
8. Most | 2 | 2 | 2:10 |
I. TRIEDA DORAST
2. kolo: Pl. Štvrtok - Báhoň 3:2, Gajary - Modra 3:2, Viničné - Vysoká 2:1, Jakubov - B. Pezinok 1:4, Zohor - Bernolákovo 3:1, Z. Ves - Sl. Grob 5:0, Sv. Jur - Blatné 4:4, Lozorno - Ivanka 2:0.
1. Gajary | 2 | 2 | 10:3 | 6 | ||
2. Z. Ves | 2 | 2 | 7:1 | 6 | ||
3. B. Pezinok | 2 | 2 | 7:2 | 6 | ||
4. Lozorno | 2 | 2 | 3:0 | 6 | ||
5. Zohor | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 3 | |
6. Báhoň | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 3 | |
Pl. Štvrtok | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 3 | |
8. Viničné | 2 | 1 | 1 | 3:4 | 3 | |
9. Sl. Grob | 2 | 1 | 1 | 3:6 | 3 | |
10. Sv. Jur | 1 | 1 | 4:4 | 1 | ||
11. Blatné | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 1 | |
12. Bernolákovo | 2 | 1 | 1 | 4:6 | 1 | |
13. Jakubov | 2 | 1 | 1 | 4:7 | 1 | |
14. Modra | 2 | 2 | 2:4 | |||
15. Ivanka | 1 | 1 | 0:2 | |||
16. Vysoká | 2 | 2 | 2:9 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
2. kolo: Pl. Mikuláš - Láb 3:1, Jablonové - Studienka 4:2, Rohožník - Sološnica nehrali.
1. Studienka | 2 | 1 | 2 | 11:5 | 3 | |
2. Rohožník | 1 | 1 | 5:0 | 3 | ||
3. Závod | 1 | 1 | 2:0 | 3 | ||
4. Jablonové | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 3 | |
5. Pl. Mikuláš | 2 | 1 | 1 | 3:6 | 3 | |
6. Láb | 2 | 2 | 2:12 |
Sološnica ešte nehrala.
II. TRIEDA DORAST, sk. B
2. kolo: Vištuk - M.-Kráľová 6:0, Jablonec - Šenkvice 2:2, Tomášov - Kráľová 0:6, Doľany - N. Dedinka 2:0, Častá - Grinava 4:1.
1. Častá | 2 | 2 | 10:2 | 6 | ||
2. Doľany | 2 | 2 | 7:0 | 6 | ||
3. Šenkvice | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | |
4. Jablonec | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | |
5. Kráľová | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 3 | |
6. Vištuk | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | |
7. Budmerice | 1 | 1 | 3:1 | 3 | ||
8. N. Dedinka | 2 | 1 | 1 | 2:3 | 3 | |
9. Malinovo | 1 | 1 | 1:6 | |||
10. Tomášov | 2 | 2 | 1:8 | |||
11. Grinava | 2 | 2 | 1:9 | |||
M.-Kráľová | 2 | 2 | 1:9 |
Žiaci - skupina A
2. kolo: M. Leváre - Vysoká 10:2, Suchohrad - Pl. Mikuláš 0:3, Pl. Štvrtok - Láb diev. 4:0, Závod - Jakubov 2:2, Z. Ves - Zohor 1:9, Studienka - Pl. Podhradie nehrali, Lozorno - Kuchyňa 6:1, Jablonové - Láb chlap. 1:6.
1. M. Leváre | 2 | 2 | 21:3 | 6 | ||
2. Zohor | 2 | 2 | 13:3 | 6 | ||
3. Láb chlap. | 2 | 2 | 10:1 | 6 | ||
Pl. Mikuláš | 2 | 2 | 10:1 | 6 | ||
5. Pl. Štvrtok | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | |
6. Suchohrad | 2 | 1 | 1 | 9:3 | 3 | |
7. Lozorno | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 3 | |
8. Kuchyňa | 2 | 1 | 1 | 6:7 | 3 | |
9. Jakubov | 2 | 2 | 4:4 | 2 | ||
10. Závod | 2 | 1 | 1 | 4:6 | 1 | |
11. Studienka | 1 | 1 | 1:5 | |||
12. Z. Ves | 1 | 1 | 1:9 | |||
13. Láb diev. | 2 | 2 | 0:13 | |||
14. Vysoká | 2 | 2 | 3:17 | |||
15. Jablonové | 2 | 2 | 2:17 |
Pl. Podhradie ešte nehralo.
(hup)