DIVADLÁ
11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij - SND, Hviezdoslavovo nám. 1
16.00 a 19.00 Hamlet, muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský - DPOH, Laurinská 21
19.00 Na konci hry, S. Gray - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari - West, Kolárska 3
19.00 Obchod na Korze, A. Vášová - Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17
19.06 Neplač, Anna, Divadlo na rázcestí, Banská Bystrica - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
KINÁ
Pán prsteňov, USA/VB - Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00, 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40, 23.30 h; Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Polus, 11.10, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis - kinosála 1, 13.00, 16.00 h
Monsters, USA - Polus, 15.00, 15.15 h
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Istota, Karloveská 32, 15.00 h
Zastavte Cartera, USA - Istropolis - Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00 h
Roberto Succo, Fr. - Istropolis - Artkino, 17.30, 20.00 h
Moulin Rouge, USA - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h
Zoolander, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h
Scary Movie, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h
Lužinova obrana, USA - Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Prci, prci, prcičky, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h
Fantóm Louvru, Fran. - Polus, 13.00, 19.00 h
Hriešnica, USA - Polus, 11.15, 13.15 h
Nepovedz ani slovo, USA - Zora - Trnávka, Okružná 1, 16.30, 19.00 h
Traffic: Aféry (bez)mocných, USA - Polus, 21.10, 23.55 h
Čokoláda, USA - Charlie centrum, 17.30 h
Po čom túžia ženy, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Husiar Maťo, Maď. - Charlie centrum, 16.00 h;
Lásky jedné plavovlásky, ČR - Charlie centrum, 19.30 h
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA - Charlie centrum, 17.45, 20.15 h
Quills - perom markíza de Sade, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Nepobozkaná, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Láske na stope - Polus, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h
Kokaín, USA - Polus, 21.00, 23.35 h
Rušná hodina 2, USA - Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Istropolis - kinosála 1, 19.00, 21.00 h
Vanilkové nebo, USA - Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h
Zoolander, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h
Z pekla, USA - Odboj, 19.30 h
DISKOTÉKY
Ballantines Party - LIVE! Club, Aupark
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1
Aligator Rock Night - Aligátor, Laurinská 7
Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37
Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája
Disco - Kráter, Vysoká 15
Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty
Swanx party - Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja
Hauz - U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
U2 Party - Duna, Radlinského 11
Disco - Elam club, Staré grunty
Disco - Casey, Botanická 35
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 Medzinárodná výstava mačiek - Istropolis, Trnavské mýto, do 17.30 h, aj v nedeľu
15.00 Bratislavské fašiangy - ulice centra, Hlavné námestie
16.00 Fašiangová diskotéka - klzisko na Hviezdosl. námestí
16.00 Ples študentov - DK Ružinov, Ružinovská 28
19.00 Ples ZŠ Sv. Vincenta - SD Trnávka, Bulharská 60
19.30 44. Podbradlansko-podjavorinský ples - PKO, Náb. arm. gen. L. Svobodu
19.00 Stretnutie Kysučanov - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Chorvátsky bál - Istra Centrum, Dev. Nová Ves
20.00 Susedská zábava - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
U2 poprevival, koncert - Duna, Radlinského 11
PRE DETI
16.00 Grinch - kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3
16.00 Jána čert - SD Nivy, Súťažná 18
16.00 Diskohry - M Klub, Gessayova 10
NEDEĽA 10. FEBRUÁR
DIVADLÁ
14.30 Paťa pátra - Divadlo a.ha, MKC Školská 14
14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Caroll a M. Janoušek - DPOH, Laurinská 21
19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Tieň rinčiaceho železa, Divadelný súbor Levister, víťaz 35. ročníka Akademického Prešova - Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17
KINÁ
Pán prsteňov, USA/VB - Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00, 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis - kinosála 1, 13.00, 16.00 h
Rušná hodina 2, USA - Istropolis - kinosála 1, 19.00, 21.00 h
Zastavte Cartera, USA - Istropolis - Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00 h
Roberto Succo, Fr. - Istropolis - Artkino, 17.30, 20.00 h
Moulin Rouge, USA - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h
Scary movie, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h
Zoolander, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h
Nepovedz ani slovo, USA - Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30, 19.00 h
Sklenený dom, USA - FK Igric, Saratovská 2/a, 19.00 h
Hriešnica, USA - Polus, 11.15, 13.15, 15.15 h
Traffic: Aféry (bez)mocných, USA - Polus, 21.10 h
Po čom túžia ženy, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Husiar Maťo, Maď. - Charlie centrum, 16.00 h
Nepobozkaná, USA - Charlie centrum, 18.00 h
Čokoláda, USA - Charlie centrum, 17.30 h; Zora - Trnávka, Okružná 1, 19.00 h
Lásky jedné plavovlásky, ČR - Charlie centrum, 19.30 h
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA - Charlie centrum, 17.45, 20.15 h
Quills - perom markíza de Sade, USA - Charlie centrum, 20.00 h
Láske na stope - Polus, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h
Atlantída: Stratená ríša, USA - Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 h
Z pekla, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h
Kokaín, USA - Polus, 21.00 h
Fantóm Louvru, USA - Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 19.00 h
Rušná hodina 2 - Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h
Vanilkové nebo - Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h
Kytice, ČR - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h
Zviera, USA - kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. - Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h
DISKOTÉKY
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1
Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty
Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37
KONCERTY A PODUJATIA
10.30 Nedeľné matiné - Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
10.30 Organové koncerty pod pyramídou, hrá Arkadiusz Bialic z Poľska - SRo, Mýtna 1
PRE DETI
10.30 Gašparko a čarovná stolička - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, divadlo Úsmev - DK Ružinov, Ružinovská 28
14.30 Paťa pátra - MKC, Školská 14
15.00 Valentínky, tvorivé dielne - Klub 22, Vavilovova 22
16.00 Grinch - kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3