19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Pomocník, L. Balek a O. Šulaj – DPOH, Laurinská 21
19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Barmanky, J. Godber a J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17
19.06 Neplač Anna, Divadlo na rázcestí Banská Bystrica – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10
19.00 Dvaja, J. Barč-Ivan – Divadlo a.ha, MKC Školská 14
KINÁ
Pán prsteňov, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40, 23.30 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45 a 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis – kinosála 1, 16.00 h
Rušná hodina 2 – Istropolis KS1, 19.00, 21.00 h; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h
Zastavte Cartera, USA – Istropolis – Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h
Moulin Rouge, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h
Roberto Succo, Fr. – Istropolis – Artkino, 20.00 h
15 minút, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h
Prci, prci, prcičky, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h
Zoolander, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h
Cigáni idú do neba, Rus./Mol. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h
Farba granátového jablka, Arm. – FK Nostalgia, 20.45 h
Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h
Mandolína kapitána Corelliho, USA – Charlies centrum, 17.45 h
Láske na stope, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h
Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h
Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10, 23.55 h
Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h
Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h
Černý Petr, ČR – Charlie centrum, 19.30 h
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h
Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 20.15 h
Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h
Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h
Kokaín, USA – Polus, 21.00, 23.35 h
Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h
DISKOTÉKY
Loop Dozer – Duna, Radlinského 11
Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37
DJ Night – Sams, Gorkého 1
Disco – Hystéria, Odbojárov 9
Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grun- ty 51
Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája
Rockové fašiangy – Aligátor, Laurinská 7
Fašiangy s becherovkou – Harley Davidson, Rebarborová 1
Standa – U Club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
disco mix Music – Casey, pri ŠD Družba
KONCERTY A PODUJATIA
17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien – SD Nivy, Súťažná 18
17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
18.00 Ostro sledované filmy, večer filmov a filmárov novej vlny 60. rokov – Za zrkadlom, Rovniankova 3
PRE DETI
10.30 Fašiangová chasa, zvyky a tvorba – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, rozprávka s pesničkami – Klub Slniečko, Furdekova 6/a
15.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22
16.00 Hudobný piatok, súťaže a tanec – M Klub, Gessayova 10
16.30 Detský karneval – veľká telocvičňa, Sokolská 1
19.00 Škola módy, mód. prehliadka SŠ – CC Centrum, Jiráskova 3
VÝSTAVY
Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33, do 24. februára
Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára
Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára
Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla
Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Milan Dobeš – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára
Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára
Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h
Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára
Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca
Nite, nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca
Jaroslav Kočiš: Konfrontácie – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00 h
Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11
Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca
Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca
Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca