Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00
Chrobáky 3D - Orange Imax, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 19.00, 21.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Čarovný kolotoč - Multikino Metropolis, 12.40, 13.30, 14.25, 15.15, 16.10, 17.00, 18.00, 18.45, 19.45; Istota, 17.30; Palace/Aupark, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.10
Múzeum voskových figúr - Multikino Metropolis, 14.55, 19.10, 21.25; Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.10
Million Dollar Baby - Multikino Metropolis, 18.15, 20.45
Batman začína - Multikino Metropolis, 13.35, 16.15, 18.55, 21.35; Palace/Aupark, 14.50, 17.30, 20.10
Vojna svetov - Multikino Metropolis, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00; Palace/Aupark, 15.40, 18.20, 20.50
Sin City - mesto hriechu - Multikino Metropolis, 16.35, 17.50, 19.00, 20.15, 21.25; Palace/Aupark, 11.50, 12.40, 14.40, 16.00, 17.20, 18.40, 20.00, 21.20
Hľadanie krajiny-nekrajiny - Multikino Metropolis, 16.05, 20.30; Charlie centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 19.00, 21.20
Madagaskar - Multikino Metropolis, 12.00, 14.15; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30
Melinda a Melinda - Multikino Metropolis, 17.10; Charlie centrum, 17.30, 19.45; Palace/Aupark, 15.00
Román pre ženy - Multikino Metropolis, 15.55; Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.30
Tlmočníčka - Multikino Metropolis, 14.05; Palace/Aupark, 20.40
Prekliatie - Multikino Metropolis, 21.30
Sahara - Multikino Metropolis, 13.00
Ong-Bak - Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 15.50, 21.50
Smiem prosiť - Istota, 20.00
Jar, leto jeseň, zima... a jar - Charlie centrum, 18.00, 20.30
Amores Perros - Láska je kurva - Charlie centrum, 18.15
Tri farby - Modrá - Charlie centrum, 20.45
Alexander Veľký - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Takmer ako láska - Palace/Aupark, 13.20, 15.30, 17.50, 20.20
V dobrej spoločnosti - Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Stopárov sprievodca galaxiou - Palace/Aupark, 19.40
KONCERTY
Taktici + Silmrion a latinské tance - Zlaté piesky, o 17.30
PODUJATIA
Večer trojkráľový (Letné shakespearovské slávnosti) - hradné nádvorie, o 20.30
Musica nocturna, účinkuje Jana Orlická so skupinou (šansón) - nádvorie Zichyho paláca, o 21.00
Dožinkové slávnosti - park Pod lipami, Vajnory
Za dychovkou na Kuchajdu - areál Kuchajda, o 17.00
KLUBY
Aligator - Dorian Gray, rock live, o21.00
Elam - Atrium, o 16.00
Harley Davidson - Rock
Casey - DJ Pizzaman, o 21.00
VÝSTAVY
6. letný salón galérie Ardan - galéria Ardan, Dobrovičova 7, do 2. septembra
40 grafica Opera Prima - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 15. septembra
Vincent Durbák: Posledná... (výstava šperku) - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 19. augusta
Juraj Králik & Martina Navrátilová: Grand Slam Project - Danubiana, Meulensteen Art Museum, Čunovo, do 4. septembra
Teodor Jozef Mousson: Monografista Zemplína - Galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená ul., do septembra
Peter Procházka: Literárne stretnutia, fotografie - Goetheho inštitút, Panenská 33, do septembra
Rastislav Sedlačík: Part of 04_05 - galéria Linea, Drieňová 34, do 31. augusta
ŠUR + ŠUP + ŠUV = 75 - ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, do 9. septembra
Nina Weisslechnerová: BratisLove - Nova design store, Laurinská 15, do septembra
Český les, súčasný český dizajn - galéria Veža, Továrenská 14, do 28. augusta
Filip Kulišev: Amazing Planet - Bulharské kultúrne a informačné stredisko, Jesenského 7, do 3. augusta
Cena Oskára Čepana 2005 - GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 4. septembra
Kroje Slovenska, tradícia a inšpirácia - Galéria ÚĽUV, Obchodná 64, do 29. októbra
Stefan Sagmeister - Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP, do konca augusta