Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 7. FEBRUÁR

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kubo, ľudový muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber a J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Matka, J. A. Pitínsky – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Cesta do Ubíc, I. Vyskočil – Študentské divadlo Ívery, MKC Školská 14

PIATOK 8. FEBRUÁR

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník, L. Balek a O. Šulaj – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber a J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.06 Neplač Anna, Divadlo na rázcestí Banská Bystrica – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Dvaja, J. Barč-Ivan – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

SOBOTA 9. FEBRUÁR

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

16.00 a 19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3

19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.06 Neplač Anna, Divadlo na rázcestí Banská Bystrica – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

NEDEĽA 10. FEBRUÁR

14.30 Paťa pátra – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Caroll a M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Tieň rinčiaceho železa, Divadelný súbor Levister, víťaz 35. ročníka Akademického Prešova – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

PONDELOK 11. FEBRUÁR

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber a J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Mladé srdcia – Ifjú szivek – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Mäkkýš, H. H. Davies – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

UTOROK 12. FEBRUÁR

17.00 Smiechoty – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.06 Tanec v Aréne, Asociácia súčasného tanca – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

STREDA 13. FEBRUÁR

19.00 Barbier zo Sevilly, G. Rossini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll a K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dost. rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ujo Váňa, A. P. Čechov – Astorka Korzo ‘90

KINÁ

ŠTVRTOK 7. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slov. dabing); Istropolis -KS1, 16.00 h

Rušná hodina 2, USA – Istropolis KS1, 19.00, 21.00 h; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Roberto Succo, Fr. – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h

Moulin Rouge, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h

15 minút, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Láske na stope, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Zoolander, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 15.00 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Černý Petr, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 20.15 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h; Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h

Krajina po bitke, Poľ. – FK Za zrkadlom, 18.02 h

Takmer dokonalý zločin, USA – Nivy, Súťažná 18

Blíženci, Jap. – FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

PIATOK 8. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40, 23.30 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45 a 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis-KS1, 16.00 h

Rušná hodina 2 – Istropolis KS1, 19.00, 21.00 h; Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Roberto Succo, Fr. – Istropolis-Artkino, 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h

Moulin Rouge, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

15 minút, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Zoolander, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Cigáni idú do neba, Rus./Mol. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Farba granátového jablka, Arm. – FK Nostalgia, 20.45 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Charlies centrum, 17.45 h

Láske na stope, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10, 23.55 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Černý Petr, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 20.15 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00, 23.35 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

SOBOTA 9. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00, 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40, 23.30 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); Istropolis-KSI, 13.00, 16.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Istota, Karloveská 32, 15.00 h

Zastavte Cartera, USA – Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00 h

Roberto Succo, Fr. – Istropolis-Artkino, 17.30, 19.30 h

Moulin Rouge, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Zoolander, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Scary Movie, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Lužinova obrana, USA – Nivy – Súťažná 18, 19.00 h

Prci, prci, prcičky, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 19.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 11.15, 13.15, 15.15 h

Nepovedz ani slovo, USA – Zora – Trnávka, Okružná 1, 16.30, 19.00 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10, 23.55 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Husiar Maťo, Maď. – Charlie centrum, 16.00 h;

Lásky jednej plavovlásky, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45, 20.15 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nepobozkaná, USA – Charlies centrum, 18.00 h

Láske na stope – Polus, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00, 23.35 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

Zoolander, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h

Z pekla, USA – Odboj, 19.30 h

NEDEĽA 10. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00, 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.30, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slov. dabing); Istropolis-KS1, 13.00, 16.00 h

Rušná hodina 2, USA – Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h

Zastavte Cartera, USA – Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00 h

Roberto Succo, Fr. – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h

Moulin Rouge, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 17.30, 20.00 h

Scary movie, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00 a 20.00 h

Zoolander, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Zora – Trnávka, Okružná 1, 16.30, 19.00 h

Sklenený dom, USA – FK Igric, Saratovská 2/a, 19.00 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Husiar Maťo, Maď. – Charlie centrum, 16.00 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h; Zora – Trnávka, Okružná 1, 19.00 h

Lásky jednej plavovlásky, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45, 20.15 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Láske na stope – Polus, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 h

Z pekla, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00 h

Fantóm Louvru, USA – Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 19.00 h

Rušná hodina 2 – Polus, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

Kytice, ČR – Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Zviera, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

PONDELOK 11. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slov. dabing); Istropolis-KS1, 16.00 h

Zastavte Cartera – Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h; Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h

Rušná hodina 2, USA – Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h

Roberto Succo, USA – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h

Prci, prci, prcičky, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Z pekla, USA – Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Spiklenci slasti, ČR/Švajč. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Otesánek, ČR/VB – FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Lásky jednej plavovlásky, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45, 20.15 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00 h

Rušná hodina 2 – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 20.00 h

UTOROK 12. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slov. dabing); Istropolis-KS1, 16.00 h; Zora, Okružná 1, 16.30 h

Rušná hodina 2, USA – Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h

Roberto Succo, USA – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Kráľ tančí, Belg./Fr./Nem. – FK Mladosť, 17.30 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h

Moulin Rouge, USA – Nádej, Rača, 17.30, 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 21.10 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Lásky jednej plavovlásky, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Kokaín, USA – Polus, 21.00 h

Kopytem sem, kopytem tam, ČR – FK Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

STREDA 13. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slov. dabing); Istropolis-KS1, 16.00 h; Zora, Okružná 1, 16.30 h

Rušná hodina 2, USA – Istropolis-KS1, 19.00, 21.00 h

Roberto Succo, USA – Istropolis-Artkino, 17.30, 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Istropolis-Teatro, 17.30, 19.30 h; Polus, 14.40, 16.50, 19.00 h

Tmavomodrý svět, ČR – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 20.00 h

Amélia z Montmartru, VB/Fr. – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Kto z koho, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Moulin Rouge, muzikál – Nádej, Rača, Nám. Hrdinov, 17.30, 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h

Hriešnica, USA – Polus, 15.15 h

Prci, prci, prcičky, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 20.45 h; Polus, 21.10 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45, 20.15 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Hoří má panenko, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nepobozkaná, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Quills – perom markíza de Sade, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Z pekla, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Lužinova obrana, VB – Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.34 h

Vanilkové nebo – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 7. FEBRUÁR

Break nSteppa – DUNA, Radlinského 11

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 8. FEBRUÁR

Loop Dozer – Duna, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rockové fašiangy – Aligátor, Laurinská 7

Fašiangy s becherovkou – Harley Davidson, Rebarborová 1

Standa – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

SOBOTA 9. FEBRUÁR

Ballantines Party – LIVE!Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Hauz – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

U2 Party – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré Grunty

NEDEĽA 10. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 11. FEBRUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 12. FEBRUÁR

Disco – Elam club, Staré grunty

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Alternative Nation – Duna, Radlinského 11

STREDA 13. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 7. FEBRUÁR

19.00 Wagner, Tanhauser, Čajkovskij – Slov. filharmónia, Palackého

PIATOK 8. FEBRUÁR

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien – SD Nivy

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Ostro sledované filmy, večer filmov a filmárov novej vlny 60. rokov – Za zrkadlom, Rovniankova 3

SOBOTA 9. FEBRUÁR

10.00 Medzinárodná výstava mačiek – Istropolis, Trnavské mýto, do 17.30 h, aj v nedeľu

15.00 Bratislavské fašiangy – ulice centra, Hlavné nám.

16.00 Fašiangová dikotéka – klzisko na Hviezdosl. námestí

16.00 Ples študentov – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Ples ZŠ Sv. Vincenta – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 44. podbradlansko-podjavorinský ples – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Stretnutie Kysučanov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Chorvátsky bál – Istra Centrum, Dev. Nová Ves

20.00 Susedská zábava – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

U2 poprevival, koncert – Duna, Radlinského 11

PONDELOK 11. FEBRUÁR

15.00 Reservé pre seniorov, prednáška – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Valentínsky koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

UTOROK 12. FEBRUÁR

17.00 Ikebana klub – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Lipa, folklórny súbor – DK Zrkadlový háj

19.00 Diplomový/doktorandský koncert – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Grónsko a Špicbergy – PKO

19.00 Pochovávanie basy, ukončenie faš. sezóny – Istra Centrum, Dev. nová Ves

21.00 Scream, rock na živo, Aligátor, Laurinská 7

STREDA 13. FEBRUÁR

17.30 Astronomická prednáška – PKO

18.45 Literárny večer – Václav Pankovčín – Elam club, Staré grunty

20.30 Katarína Korček and Band – Hystéria, Odbojárov 9

PRE DETI

ŠTVRTOK 7. FEBRUÁR

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

10.00 Top 105, ocenenie najlepších žiakov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 O maskách, smiechu a strašení, fašiangové masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Karnevalová diskotéka s Diskojarkou – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Tance budú fašiangové, každý chystá masky nové, dielňa – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 8. FEBRUÁR

10.30 Fašiangová chasa, zvyky a tvorba – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, rozprávka s pesničkami – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

15.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Hudobný piatok, súťaže a tance – M Klub

16.30 Detský karneval – veľká telocvičňa, Sokolská 1

19.00 Škola módy, mód. prehliadka SŠ – CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 9. FEBRUÁR

16.00 Grinch – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Ján a čert – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 10. FEBRUÁR

10.30 Gašparko a čarovná stolička – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, divadlo Úsmev – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Paťa pátra – MKC, Školská 14

15.00 Valentínky, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Grinch – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PONDELOK 11. FEBRUÁR

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22

14.00 Ukáž svoju zručnosť – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Cesta dejinami mesta I., o Bratislave – M Klub

16.00 Výtvarná dielňa, deti 6 – 15 r. – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

UTOROK 12. FEBRUÁR

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, rozprávka s pesničkami – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Valentínske súťaženie, deti MŠ – Klub 22

14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Hra na malého princa – Bibiana, Panská 41

14.00 Kto je kto? o známych osobnostiach – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Cesta dejinami mesta II., o Bratislave – M Klub

16.30 Valentínka pre priateľov, výtvarné popoludnie – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 13. FEBRUÁR

10.00 Sapito – MKC, Školská 14, aj o 14.00 h

10.00 Vodník Čľup, rozprávka – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, valentínky – Klub 22

10.00 Hra na malého princa – Bibiana, Panská 41

13.00 Dialógy, psychológ so žiakmi ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Hýbem sa, teda som – Bibiana, Panská 41

14.00 Cesta dejinami mesta III., o Bratislave – M Klub

14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Na fašiangy, zábavné popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Fašiangy, o ľudových zvykoch – Areál Štrkovec

14.00 O prechladnutom drakovi, divadlo s marionetami – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Bábkové predstavenie – OS Kramáre, Stromová 18

16.30 Predstavujú sa, koncert ZUŠ – DK Ružinov

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33, do 24. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Jaroslav Kočiš: Konfrontácie – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00 h

Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K.F.A. Gallery, Kapratská 11

Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  2. Noc architektúry 2018
  3. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  4. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  7. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  8. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  9. Billa pomáha slabozrakým a nevidiacim s nákupmi už aj v Nitre
  10. Svetový roaming v O2 výhodnejšie
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 490
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 008
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 323
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 657
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 568
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 165
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 922
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 847
  9. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 3 026
  10. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 2 619