SME
Utorok, 6. december, 2022 | Meniny má Mikuláš

Zoznam zvolených poslancov v meste Bratislava (výsledky volieb 2022)

Poznáme neoficiálne výsledky volieb 2022. Pozrite si zvolených komunálnych poslancov v meste Bratislava.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: TASR)

Zoznam poslancov priebežne aktualizujeme

Ako dopadli voľby 2022

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zoznam zvolených poslancov:

Bratislava

Lenka Antalová Plavuchová (Team Bratislava, PS, SaS), Katarína Augustinič (Team Bratislava, PS, SaS), Adam Berka (Team Bratislava, PS, SaS), Kamil Bodnár (Team Bratislava, PS, SaS), Dana Čahojová (Starostovia a nezávislí kandidáti), Martin Chren (Tím Ružinov), Matúš Čupka (Team Bratislava, PS, SaS), Dávid Dej (Team Bratislava, PS, SaS), Monika Ďurajková (Team Bratislava, PS, SaS), Oskar Dvořák (Team Bratislava, PS, SaS), Gabriela Ferenčáková (SOM Slovensko), Ján Hrčka (nezávislý kandidát), Petra Hudáková (Team Bratislava, PS, SaS), Lenka Jakubčová (Team Bratislava, PS, SaS), Jana Jakubkovič (nezávislý kandidát), Radovan Jenčík (nezávislý kandidát), Juraj Káčer (SOM Slovensko), Ján Karman (Team Bratislava, PS, SaS), Dana Kleiner (Team Bratislava, PS, SaS), Daniel Klimovský (Team Bratislava, PS, SaS), Dárius Krajčír (SOM Slovensko), Tatiana Kratochvílová (Team Bratislava, PS, SaS), Jozef Krúpa (SOM Slovensko), Martin Kuruc (Team Bratislava, PS, SaS), Jakub Kuruc (Team Bratislava, PS, SaS), Roman Lamoš (Team Bratislava, PS, SaS), Marek Machata (Team Bratislava, PS, SaS), Miroslav Macko (Team Bratislava, PS, SaS), Jakub Mrva (Team Bratislava, PS, SaS), Alžbeta Ožvaldová (Starostovia a nezávislí kandidáti), Róbert Pajdlhauser (Sme rodina, KDH, Za ľudí, Dobrá voľba, Aliancia), Martin Patoprstý (Tím Ružinov), Lucia Plaváková (Team Bratislava, PS, SaS), Igor Polakovič (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Sabo (Team Bratislava, PS, SaS), Adam Sarlós (Team Bratislava, PS, SaS), Lucia Štasselová (Team Bratislava, PS, SaS), Jozef Uhler (nezávislý kandidát), Matej Vagač (Team Bratislava, PS, SaS), Jakub Vallo (Team Bratislava, PS, SaS), Martin Vlačiky (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Vlček (nezávislý kandidát), Martin Winkler (Team Bratislava, PS, SaS), Branislav Záhradník (Starostovia a nezávislí kandidáti), Zdenka Zaťovičová (SOM Slovensko)

SkryťVypnúť reklamu

Čunovo

Ján Hátas (NEKA), Richard Bán (NEKA), Monika Šomogyi (NEKA), Marián Krist (NEKA), Martin Puhovich (NEKA), Jana Randíková (NEKA), Richard Puchala (NEKA)

Devín

Martin Galát (NEKA), Tatjana Bartová (NEKA), Ladislav Miklóš (NEKA), Štefan Fűzy (NEKA), Michal Němec (NEKA), Michal Baláž (NEKA), Michal Chodas (NEKA)

Devínska Nová Ves

Miroslav Antal (Team Bratislava, PS, SaS), Jozef Tittel (Team Bratislava, PS, SaS), Lenka Hlaváčová (Team Bratislava, PS, SaS), Veronika Veslárová (Team Bratislava, PS, SaS), Beata Janatová (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Petra Žáčik Jendruchová (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Ján Žatko (Sme rodina, KDH, Za ľudí, Dobrá voľba a umiernení, Spolu), Martin Čorej (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Katarína Mózsiová (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Peter Kolega (Team Bratislava, PS, SaS), Marek Čechovič (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Jaroslava Kaňuchová Pátková (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO)

SkryťVypnúť reklamu

Dúbravka

Tomáš Buzinger (SOM Slovensko), Lukáš Šoltés (SOM Slovensko), Marián Podrazil (SOM Slovensko), Pavel Vladovič (SOM SLovensko), Mária Belicová (SOM Slovensko), Juraj Horan (SOM Slovensko), Juraj Štekláč (SOM Slovensko), Branko Semančík (SOM Slovensko), Andrej Vlk (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Jančovič (SOM Slovensko), Peter Hanulík (NEKA), Miroslav Pástor (SOM Slovensko), Richard Šafarik (SOM Slovensko), Marián Bohunský (SOM Slovensko), Tomáš Husák (SOM Slovensko), Dušan Mikuláš (SOM Slovensko), Milan Trstenský (SOM Slovensko), Matej Marhavý (SOM Slovensko), Juraj Vondrášek (SOM Slovensko), Štefan Maceják (SOM Slovensko), Mário Borza (SOM Slovensko), Igor Mravec (SOM Slovensko), Maroš Repík (SOM Slovensko), Karina Remišová (SOM Slovensko), Štefan Gubrica (SOM Slovensko)

SkryťVypnúť reklamu

Jarovce

Michal Czafík (NEKA), Denis Németh (NEKA), Milan Husár (NEKA), Richard Szabó (NEKA), Andrej Klapka (KDH), Martin Wolf (NEKA), Lucia Roháľová (NEKA)

Karlova Ves

Branislav Záhradník (STAN), Martin Michlík (Team Bratislava, PS, SaS), Martin Ganz (Team Bratislava, PS, SaS), Margita Majdáková (Team Bratislava, PS, SaS), Peter Lenč (STAN), Petra Hudáková (Team Bratislava, PS, SaS), Martin Masár (Team Bratislava, PS, SaS), Lívia Trellová (Team Bratislava, PS, SaS), Boris Schultz (Team Bratislava, PS, SaS), Daniela Záhradníková (STAN), Richard Jajcay (Team Bratislava, PS, SaS), Vanda Prikler (Team Bratislava, PS, SaS), Stanislav Hrda (Team Bratislava, PS, SaS), Zuzana Jajcayová (Team Bratislava, PS, SaS), Lenka Hájeková (Team Bratislava, PS, SaS), Jana Kosnáčová (STAN), Peter Král (Team Bratislava, PS, SaS), Katarína Trefilíková (Team Bratislava, PS, SaS), Danica Rosinová (STAN), Lucia Bundová (STAN), Martin Vician (Team Bratislava, PS, SaS), Robert Krampl (Team Bratislava, PS, SaS), Jana Žilecká (Team Bratislava, PS, SaS), Anton Šmotlák (Team Bratislava, PS, SaS), Simona Petrík (Team Bratislava, PS, SaS)

Lamač

Pavol Čech (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO), Veronika Hagovská (Team Bratislava, PS, SaS), Matúš Harmaňoš (Team Bratislava, PS, SaS), Petronela Klačanská (Team Bratislava, PS, SaS), Alexandra Kriššová (Team Bratislava, PS, SaS), Petra Mitašíková (Team Bratislava, PS, SaS), Mária Šimončičová (NEKA)

Nové Mesto

Tomáš Korček (NEKA), Eva Soldánová (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Katarína Bilská (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Ivan Drgoň (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Marianna Mašátová Haliaková (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Zuzana Krušinová (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Katarína Augustinič (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Tomáš Gajdoš (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS),Pavol Troiak (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Tomáš Halász (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Katarína Gebhardtová (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Filip Bolech (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Jakub Mrva (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Martin Vlačiky (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Martina Kolláriková (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Maroš Dulaj (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Tomáš Liška (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Bronislava Milčíková (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Michal Fiabáne (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Andrej Hajšel (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Miloš Pagáč (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Pavol Hric (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), David Kostlán (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Adela Pekárková (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, SaS), Andrej Árva (Starostovia a nezávislí kandidáti)

Petržalka

Viera Némethová (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Kubinský (Team Bratislava, PS, SaS), Jozef Vydra (Team Bratislava, PS, SaS), Natália Podhorná (Team Bratislava, PS, SaS), Polat Elalmis (Team Bratislava, PS, SaS), Adam Sarlós (Team Bratislava, PS, SaS), Andrej Kalina (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Sabo (Team Bratislava, PS, SaS), Tatiana Kratochvílová (Team Bratislava, PS, SaS), Ivan Halmo (Team Bratislava, PS, SaS), Ján Karman (Team Bratislava, PS, SaS), Zuzana Kolman Šebestová (Team Bratislava, PS, SaS), Iveta Jančoková (Team Bratislava, PS, SaS), Gabriela Fulová (Team Bratislava, PS, SaS), Milan Polešenský (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Škápik (Team Bratislava, PS, SaS), Richard Vilkus (Team Bratislava, PS, SaS), Ladislav Točka (Team Bratislava, PS, SaS), Libuša Nicholson (Team Bratislava, PS, SaS), Daniel Klimovský (Team Bratislava, PS, SaS), Michala Kozáková (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Záhradný (Team Bratislava, PS, SaS), Marek Tydor (Team Bratislava, PS, SaS), Milan Vetrák (NOVA, OKS, Zmena zdola,Demokratická únia Slovenska, OĽaNO, NOVA, Kresťanská únia, Zmena zdola), Michaela Ondrejkovič (Team Bratislava, PS, SaS), Adam Pekár (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Peceň (Team Bratislava, PS, SaS), Juraj Valocsay (Team Bratislava, PS, SaS), Vladimír Weber (Team Bratislava, PS, SaS), Jakub Kuruc (Team Bratislava, PS, SaS), Peter Lošonský (Team Bratislava, PS, SaS), Lenka Milincká (Team Bratislava, PS, SaS), Gréta Gregorová (Team Bratislava, PS, SaS), Alica Hájková (Team Bratislava, PS, SaS), Zdenko Pek (Team Bratislava, PS, SaS)

Podunajské Biskupice

Anna Beláková (Team Bratislava, PS, SaS), Izabella Jégh (STAN), Zoltán Pék (Strana obcí a miest - SOM SLOVENSKO, SZÖVETSÉG - Magyarok. Nemzetiségek. Regiók. | ALIANCIA - Maďari. Národnosti. Regióny), Tamara Stohlová (Team Bratislava, PS, SaS), Eduard Vandriak (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Drábik (Team Bratislava, PS, SaS), Kristián Kevický (Team Bratislava, PS, SaS), Martin Kuklovský (Team Bratislava, PS, SaS), Andrea Kvintová (Team Bratislava, PS, SaS), Martin Medveď (Team Bratislava, PS, SaS), Ľubica Žiaková (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Hanzel (Team Bratislava, PS, SaS), Pavol Kubiš (Demokratická strana), Kristián Lesko (Team Bratislava, PS, SaS), Matúš Mendl (Team Bratislava, PS, SaS)

Rača

Marta Štefánková (Team Bratislava, PS, SaS), Michal Feik (Team Bratislava, PS, SaS), Marcel Duda (Team Bratislava, PS, SaS), Róbert Pajdlhauser (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Júlia Štefanidesová (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Ján Drotován (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Filip Rybanič (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Milada Dobrotková (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Vladimír Groch (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Miloslav Jošt (Spolu, Za ľudí, KDH, DS), Peter Pilinský (NEKA), Dominik Vrba (NEKA), Monika Luknárová (NEKA), Miloš Máťuš (NEKA), Ján Polakovič (NEKA)

Rusovce

Radovan Jenčík (NEKA), Peter Golej (NEKA), František Lošonský (NEKA), Peter Filaga (NEKA), Juraj Glazer-Opitz (NEKA), Stanislava Bruncviková (NEKA), Martin Kubánka (NEKA), Veronika Vandrášeková (NEKA), Lucia Teleková Henčelová (Team Bratislava, PS)

Ružinov

Lucia Wenczelová (Team Bratislava, PS), Marek Pokrývka (Team Bratislava, PS), Michal Gašaj (Tím Ružinov), Tomáš Alscher (Tím Ružinov), Michal Páleník (Team Bratislava, PS), Michal Vicáň (Tím Ružinov), Miroslav Bilík (Tím Ružinov), Michaela Biharyová (Tím Ružinov), Martin Ferák (Tím Ružinov), Karolína Lupták Sigmundová (Team Bratislava, PS), Matúš Méheš (Tím Ružinov), Jana Poláčiková (Tím Ružinov), Peter Herceg (Team Bratislava, PS), Michal Sebíň (Team Bratislava, PS), Monika Ďurajková (Team Bratislava, PS), Ján Buocik (Team Bratislava, PS), Marcela Kulifajová (Tím Ružinov), František Fabián (Tím Ružinov), Kamil Bodnár (Team Bratislava, PS), Martin Patoprstý (Tím Ružinov), Vladimír Sirotka (Tím Ružinov), Maroš Mačucha (Tím Ružinov), Peter Strapák (NEKA), Marek Machata (Team Bratislava, Progresívne Slovensko, Sloboda a solidarita)(Team Bratislava, PS), Dávid Staruch (Team Bratislava, PS)

Staré Mesto

Igor Just (Team Bratislava, PS), Anna Dojčánová (Team Bratislava, PS), Veronika Frtúsová (Team Bratislava, PS), Jozef Cillo (Team Bratislava, PS), Petr Skalník (Team Bratislava, PS), Monika Smondrková (Team Bratislava, PS), Matej Vagač (Team Bratislava, PS) (po prevzatí funkcie bude nahradený nasledujúcim v poradí), Andrej Jaroš (Team Bratislava, PS), Matej Beňuška (Team Bratislava, PS), Ivan Bútora (Team Bratislava, PS), Maroš Korman (Team Bratislava, PS), Milena Gaálová (Team Bratislava, PS), Boris Hochel (Team Bratislava, PS), Dana Kleinert (Team Bratislava, PS), Lukáš Teren (Team Bratislava, PS), Adam Berka (Team Bratislava, PS), Erik Illéš (Team Bratislava, PS), Tomáš Murgaš (Team Bratislava, PS), Petra Hitková (Team Bratislava, PS), Marián Kulich (Team Bratislava, PS), Michal Sládek (Team Bratislava, PS), Juraj Mikulášek (Team Bratislava, PS), Martin Svec (Team Bratislava, PS), Samuel Ondrek (Team Bratislava, PS), Renáta Józsová (Team Bratislava, PS)

Vajnory

Martina Reháková (NEKA), Stanislav Uhlár (NEKA), Ľubica Mešková (NEKA), Katarína Pokrivčáková (NEKA), Róbert Vajda (NEKA), Soňa Molnárová (NEKA), Jana Besedová (NEKA), Juraj Zeman (NEKA), Juraj Ondruška (NEKA)

Vrakuňa

Tomáš Galo (Team Bratislava, PS), Pavol Boroš (Team Bratislava, PS), Robert Greizinger (Team Bratislava, PS), Zuzana Schwartzová (NEKA), Stanislav Bruna (Team Bratislava, PS), Marek Zajíček (Team Bratislava, PS), Miroslav Macko (Team Bratislava, PS), Michal Hrapko (Team Bratislava, PS), Jana Némethová (Team Bratislava, PS), Rút Greizingerová (Team Bratislava, PS), Soňa Svoreňová (NEKA), Marcel Boris (Team Bratislava, PS), Róbert Martin Hudec (Team Bratislava, PS), Andrej Ravasz (NEKA), Július Pavčo (Team Bratislava, PS)

Záhorská Bystrica

Martin Besedič (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Dagmar Cingelová (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Jozef Masarik (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Nina Martinčičová (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Daniel Liďák (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Boris Hurbanič (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Joana Pokšívová Holčíková (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Peter Florek (Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO), Eliška Maťašková (Za ľudí)

Pozrite si kompletné výsledky komunálnych volieb 2022 a volieb do VÚC 2022.

Výsledky regionálnych volieb 2022

Často kladené otázky

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  2. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  3. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  4. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  5. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  6. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  7. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  1. Aktivácia zasielania elektronickej faktúry
  2. Píše analytik Martiška: Čo prinesie rok 2023 v ekonomike?
  3. Štvrtý diel komiksu Posledný Follower v denníku SME
  4. Developer projektu Metropolis sa stal Lídrom roka 2022
  5. Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi
  6. Tisíc líp aj pre včely od slovenskej prezidentky
  7. Changes to the System of Remedies
  8. How to succeed when acquiring a business in Slovakia
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 524
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 581
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 5 190
  4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 4 685
  5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 4 201
  6. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 3 971
  7. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 069
  8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 2 514
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Metropolitný inštitút Bratislavy: Umenie vo verejnom priestore by nemali nahrádzať vyprázdnené atrakcie
  2. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  3. Oskar Kaman: Ako magistrát (ne)získal 1,6 milióna eur do rozpočtu
  4. Michal Feik: Zmena klímy v mestách. Výsledky prieskumu obyvateľov
  5. Martin Gajdoš: Prečo sa o trhovisko na Žilinskej oplatí bojovať?
  6. Róbert Thomas: Budíček! Vstávajte, prišli smetiari
  7. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 139 486
  2. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 9 111
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 303
  4. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 3 113
  5. Mária Križanová: Matematika a matikári. 2 973
  6. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 837
  7. Věra Tepličková: K zubárovi lacnejšie, len keď si dáte vyšetriť pipíka 2 806
  8. Jana Melišová: V závoji hmly 2 491
  1. Monika Nagyova: Trapas na Bibliotéke
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  4. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  5. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  6. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  7. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
SkryťZatvoriť reklamu