Tipy na víkend

Sobota 2. februÁr

DIVADLÁ

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hamlet, A. Thomas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Liliom, F. Molnár – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenské titulky), 11.25, 14.25, 17.15 h (slovenský dabing)

Čierna mačka biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h

Zoolander, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Mačky a psi, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR – Nivy – Súťažná 18, 19.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.00 h; 17.20, 19.20, 21.20, 23.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus, 10.00, 12.40, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1, 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00 h

Sokoliar Tomáš, SR/ČR – Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00, 17.00 h

Traffic, USA – Charlie centrum, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50, 23.35 h

Bes a des, VB – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.45 h; Zora – Trnávka, Okružná 1, 19.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 20.15 h

Láske na stope – Polus, 19.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.40, 12.55, 15.10 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

DISKOTÉKY

Tequila Night – LIVE!Club, Aupark

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Patatas/Vukow/Techno – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 Ples vďaky, Slov. Červený kríž – DK Ružinov, Ružinovská 28

Gothic live in DUNA, koncert: Alvaréz Peréz, Succubus – DUNA, Radlinského 11

PRE DETI

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Mahuliena zlatá panna, film – SD Nivy, Súťažná 18

NedeĽa 3. februÁr

DIVADLÁ

19.00 Ale, ale pani Plukovníková, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles, hud.-záb. kompozícia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, Školská 14

KINÁ

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing), 11.25, 14.25, 17.15 h (slovenské titulky)

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h

Čierna mačka biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.00, 17.30 a 20.00 h

Zoolander, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h

Mačky a psi, USA – Zora – Trnávka, Okružná 1, 16.30 h; Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Titan A.E., USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 14.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – FK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Jeseň v New Yorku, USA – FK Igric, Saratovská 2/a, 19.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA, Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Polus, 10.00, 12.40, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1, 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00 h

Sokoliar Tomáš, SR/ČR – Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00, 17.00 h

Traffic, USA – Charlie centrum, 17.15 a 20.00 h

Bes a des, VB – Charlie centrum, 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, 18.00 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.45 h; Zora – Trnávka, Okružná 1, o 19.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 20.15 h

Láske na stope – Polus, 19.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.40, 12.55, 15.10 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

Operácia Swordfish – kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Pokémon – sila jednotlivca, Jap/USA – kino Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PRE DETI

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Duchovplná rozprávka – MKC, Školská 14

15.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Ružinov, Ružinovská 28

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára

Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, 17. februára

Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 3. februára

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – piatok 12.00 – 18.00 h, ut – pia 10.00 – 14.00 h, do 25. marca

Nite, nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K.F.A. Gallery, Kapratská 11

Documenta patefacta (Odkryté svedectvá), historické výročné školské správy – Univerzitná knižnica, Michalská 1, do 15. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 043
  2. Moskva alebo Petrohrad? 5 644
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 128
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 2 764
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 282
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 275
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 177
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 390
  9. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 291
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 181