OPERA A BALET SND - Sylfida, balet o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Huba - M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00
MALÁ SCÉNA - T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
DIVADLO KAPLNKA - B. Srbljanovič: Rodinné príbehy, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Hra o láske, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko: Modelky, o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT - Los Remedios: Carmen, o 19.00
KINÁ
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00
T-Rex - Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 19.00, 21.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Kultúrne leto - FK Múzeum
Neviditeľný - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
XXX: Druhá dimenzia - Hviezda, 16.00
Román pre ženy - Hviezda, 18.00, 20.15; Multikino Metropolis, 13.25, 15.20, 19.35, 21.30; Palace/Aupark, 10.50, 17.20, 19.30, 20.30, 21.40
Saw: Hra o prežitie - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 19.10, 21.30
Putovanie tučniakov - Mladosť, 18.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.00, 16.10, 18.00, 19.50, 21.40; Charlie centrum, 18.30
Trh márnosti - Tatra, 17.30, 20.15
Madagaskar - Istota, 17.30; Multikino Metropolis, 13.15, 13.45, 14.15, 15.00, 15.30, 16.00, 16.45, 17.15, 17.45, 18.30, 19.00, 20.45; Palace/Aupark, 10.30, 11.00, 11.40, 12.30, 13.00, 13.40, 14.30, 15.00, 15.40, 16.30, 17.00, 17.40, 18.30, 20.20
Kameňák 3 - Istota, 20.00; Palace/Aupark, 13.00, 15.10
Pád tretej ríše - DK Dúbravka, 19.00
Takmer ako láska - Multikino Metropolis, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20
Stopárov sprievodca po Galaxii - Multikino Metropolis, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.50, 21.00
Smiem prosiť? - Multikino Metropolis, 17.25, 19.50; Palace/Aupark, 15.20, 17.50, 20.00
Tlmočníčka - Multikino Metropolis, 13.20, 16.05, 20.15; Palace/Aupark, 16.00, 18.40, 21.10
Star Wars: Epizóda III. - Pomsta Sithov - Multikino Metropolis, 15.55, 21.05; Palace/Aupark, 14.40, 17.30, 20.40
Sahara - Multikino Metropolis, 13.30, 18.40; Palace/Aupark, 15.30, 18.00
Kráľovstvo nebeské - Multikino Metropolis, 18.30, 21.20; Palace/Aupark, 19.40
Veľký sen malej zebry - Palace/Aupark, 16.00
Hitch: Liek pre moderného muža - Palace/Aupark, 18.20
Klan lietajúcich dýk - Palace/Aupark, 20.50
Indiánske leto - Charlie centrum, 17.00
Memento - Charlie centrum, 17.30
5 x 2 - Charlie centrum, 18.00, 20.00
Krátky film o láske - Charlie centrum, 19.00
Kľúč - Charlie centrum, 19.45
Večný svit nepoškvrnenej mysle - Charlie centrum, 20.15
Príbehy obyčajného šialenstva - Charlie centrum, 21.00
KONCERTY
Dni starej hudby
Händel: Theodora - oratórium. Účinkujú: Musica Aeterna, umel. vedúci: P. Zajíček - Purcellov zbor; sólisti: M. Zádori, K. Halmai, P. Bárány, Z. Megyesi, S. Hámori. Dirigent: G. Vashegyi - Veľký evanjelický kostol, Panenská ul., o 19.00
Buty - Babylon, o 20.00
Folkový koncert - Nádvorie Starej radnice, o 18.30
Koncert - Hlavné námestie, o 20.00
Soňa Horáková a Slide a Udu. Krst CD Pozdrav z Teonatu - Stoka, o 20.00
Traditional club - Cafe Studio Club, o 19.00
Zuzana Suchánková and band - Ararat, o 19.00
PODUJATIA
Slávnostná akadémia ZUŠ J. Albrechta, Topoľčianska 15 - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 18.00
Cestovateľský klub - DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
Hobby kurz: tkanie - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
PRE DETI
Play Andersen (Hráme Andersena), program zložený z rozprávok H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Ahoj, škola, slnko volá! súťažno-zábavné popoludnie pre deti - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00
Výtvarné dielničky pre deti a ich mamičky - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Súťaž v kreslení na chodník - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator - Live music, koncert o 21.00
Casey - Disco Mix - DJ Riko, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - RockaMotion, o 21.00
Disco 80 - Student párty - najlepšie súčasné tanečné hity, o 20.00
Duna - Drumac , signall, drum and bass, o 21.00
Harley Davidson - Erotické štvrtky, o 23.00
Laverna - Disco s Lacom + barmanská šou, o 21.00
Nu spirit bar - East Side Groovin by DJ Mersey (Soundlab KE), o 21.00