DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - G. Feydeau: Tak sa na mňa prilepila, o 19.00
MALÁ SCÉNA - A. N. Ostrovskij: Dohodneme sa, veď sme svoji, o 19.00
ŠTÚDIO 12 - Krvavý kľúč (Divadlo Nota bene), o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - A. Werdelinová: Milovníci, o 19.00 vypredané
DIVADLO KAPLNKA - Q. Tarantino: Reservoir Dogs, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - Gotika, o 19.30
KINÁ
Román pre ženy - Tatra, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 15.30, 17.40, 19.20, 20.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.15, 19.35, 21.30
Madagaskar - Istota, 17.30; Palace/Aupark, 10,30, 11.20, 12.00, 12.30, 13.30, 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 16.30, 17.30, 18.00, 18.30, 20.20, 22.10; Multikino Metropolis, 13.15, 13.45, 14.15, 15.00, 15.30, 16.00, 16.45, 17.15, 17.45, 18.30, 19.00, 20.45
Pád tretej ríše - Istota, 19.30
El Perro Negro - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Zlá výchova - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Taliančina pre začiatočníkov - FK Za Zrkadlom, 18.00
Samotári - Charlie centrum, 17.00
Adaptácia - Charlie centrum, 17.15
Z pekla - Charlie centrum, 17.30
Osada - Charlie centrum, 18.00
Krátky film o láske - Charlie centrum, 19.00
Chtíč - Charlie centrum, 19.30
Good Bye, Lenin! - Charlie centrum, 20.00
Horem pádem - Charlie centrum, 20.15
Príbehy obyčajného šialenstva - Charlie centrum, 21.00
Saw - Hra o prežitie - Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 20.10, 22.20
Miss špeciálny agent 2 - Krásna a nebezpečná - FK Múzeum, 19.30
Večný svit nepoškvrnenej mysle - FK Nostalgia, 20.00
Kameňák 3 - Palace/Aupark, 11.00, 13.30, 15.40; Multikino Metropolis, 11.10, 14.30, 19.00
Krv zmiznutého - Artkino Lúky, 20.00
Hitch - Liek pre moderného muža - Palace/Aupark, 17.50
Kráľovstvo nebeské - Palace/Aupark, 19.50; Multikino Metropolis, 13.30, 20.15
Star Wars - Epizóda 3 - Pomsta Sithov - Palace/Aupark, 19.40 (ST); 14.40, 17.30, 20.30 (SD); Multikino Metropolis, 13.10, 15.55, 18.50, 21.35
Klan lietajúcich dýk - Palace/Aupark, 12.20, 15.40, 18.10, 20.40
Stopárov sprievodca galaxiou - Palace/Aupark, 14.20, 16.50, 19.00, 21.10; Multikino Metropolis, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Tlmočníčka - Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.20; Multikino Metropolis, 16.30, 21.00
Smiem prosiť? - Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40; Multikino Metropolis, 16.10, 18.25, 20.35
Sahara - Palace/Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50; Multikino Metropolis, 16.15, 18.40, 21.05
Veľký sen malej zebry - Palace/Aupark, 14.50, 17.00
PODUJATIA
Pozor! Som na príjme!, o rôznych vplyvoch na plod počas tehotenstva - Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21, o 20.00
Drogy a fajčenie zabíjajú, podujatie v rámci Svetového dňa boja proti drogám spojené s koncertom skupiny Desmod - Papánkovo nám., o 14.00
PRE DETI
Sklíčka. Tvorivé dielne k výstave Pozor, sklo! (Fragile!) - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Play Andersen (Hráme Andersena), program z rozprávok H. Ch. Andersena - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Meninová oslava pre: Pavlínu, program pre menovkyne a ich hostí - M-Klub, Rovniankova 3, o 16.00
Farebné výlety II. - Džungľa - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Letná lúka, exteriérové podujatie pre deti MŠ - Klub 22, Vavilovova 22, o 10.00
Dúhové obrázky, tvorivé dielne - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00