32. kolo: Rusovce - BCT 2:1, Rača - FK Dúbravka 3:1, D. Lužná - Domino 3:0, VTJ Ružinov - ŠKP 1:0, Kostolište - Jarovce 4:0, Lamač - D. N. Ves 1:3, V. Leváre - Vrakuňa 4:2, Stupava - I. Petržalka 3:1.
1. ŠKP | 32 | 29 | 1 | 2 | 132:19 | 88 |
2. VTJ Ružinov | 32 | 26 | 3 | 3 | 115:16 | 81 |
3. Vrakuňa | 32 | 22 | 3 | 7 | 96:30 | 69 |
4. I. Petržalka | 32 | 22 | 10 | 95:58 | 66 | |
5. V. Leváre | 32 | 18 | 4 | 10 | 67:65 | 58 |
6. Stupava | 32 | 17 | 4 | 11 | 80:53 | 55 |
7. Domino | 32 | 15 | 4 | 13 | 52:56 | 49 |
8. Kostolište | 32 | 15 | 3 | 14 | 57:54 | 48 |
9. D. N. Ves | 32 | 13 | 7 | 12 | 50:50 | 46 |
10. Lamač | 32 | 14 | 2 | 16 | 59:71 | 44 |
11. D. Lužná | 32 | 12 | 4 | 16 | 50:66 | 40 |
12. Jarovce | 32 | 11 | 3 | 18 | 56:88 | 36 |
13. Rača | 32 | 10 | 5 | 17 | 53:84 | 35 |
14. FK Dúbravka | 32 | 8 | 5 | 19 | 47:74 | 29 |
15. BCT | 32 | 7 | 4 | 21 | 44:76 | 25 |
16. Vinohrady | 32 | 4 | 1 | 27 | 32:118 | 13 |
17. Rusovce | 32 | 1 | 3 | 28 | 29:136 | 6 |
Vysoká bola vylúčená zo súťaže.
III. LIGA ML. DORAST
26. kolo: FK Dúbravka - Domino 4:0, Rača - ŠKP 0:3, VTJ Ružinov - D. N. Ves 2:3, Ekonóm - Vrakuňa 0:0, Lamač - I. Petržalka 1:1.
1. ŠKP | 22 | 20 | 2 | 96:9 | 62 | |
2. FK Dúbravka | 22 | 15 | 5 | 2 | 57:17 | 50 |
3. I. Petržalka | 22 | 15 | 4 | 3 | 83:18 | 49 |
4. Vrakuňa | 22 | 11 | 4 | 7 | 43:35 | 37 |
5. Rača | 22 | 10 | 3 | 9 | 30:41 | 33 |
6. Domino | 22 | 9 | 3 | 10 | 48:44 | 30 |
7. D. N. Ves | 22 | 9 | 3 | 10 | 41:51 | 30 |
8. Pezinok | 22 | 8 | 3 | 11 | 39:44 | 27 |
9. VTJ Ružinov | 22 | 7 | 4 | 11 | 28:38 | 25 |
10. Lamač | 22 | 5 | 3 | 14 | 25:45 | 18 |
11. Ekonóm | 22 | 4 | 2 | 16 | 17:86 | 14 |
12. BCT | 22 | 1 | 21 | 14:93 | 3 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
26. kolo: FK Dúbravka - PVFA 0:8, I. Petržalka - Pezinok 2:0, Rača - Rapid 1:4, Artmedia - Slovan 3:0, Inter - D. N. Ves 10:1, ŠKP - Vrakuňa 1:1, SFM Senec - Malacky 0:0.
1. Rapid | 26 | 23 | 2 | 1 | 95:8 | 71 |
2. PVFA | 26 | 21 | 2 | 3 | 115:9 | 65 |
3. Artmedia | 26 | 18 | 7 | 1 | 103:12 | 61 |
4. Inter | 26 | 17 | 7 | 2 | 80:15 | 58 |
5. I. Petržalka | 26 | 14 | 6 | 6 | 47:25 | 48 |
6. Rača | 26 | 11 | 5 | 10 | 43:50 | 38 |
7. Slovan | 26 | 11 | 4 | 11 | 43:39 | 37 |
8. Vrakuňa | 26 | 6 | 8 | 12 | 19:39 | 26 |
9. Malacky | 26 | 5 | 7 | 14 | 17:67 | 22 |
10. Pezinok | 26 | 6 | 3 | 17 | 27:70 | 21 |
11. SFM Senec | 26 | 4 | 6 | 16 | 15:64 | 18 |
12. FK Dúbravka | 26 | 3 | 8 | 15 | 26:76 | 17 |
13. ŠKP | 26 | 3 | 7 | 16 | 15:88 | 16 |
14. D. N. Ves | 26 | 3 | 2 | 21 | 21:104 | 11 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
26. kolo: FK Dúbravka - PVFA 1:6, I. Petržalka - Pezinok 3:2, Rača - Rapid 3:1, Artmedia - Slovan 2:1, Inter - D. N. Ves 9:0, ŠKP - Vrakuňa 3:2, SFM Senec - Malacky 1:2.
1. Artmedia | 26 | 23 | 1 | 2 | 126:16 | 70 |
2. PVFA | 26 | 21 | 2 | 3 | 80:20 | 65 |
3. Inter | 26 | 20 | 2 | 4 | 120:21 | 62 |
4. Slovan | 26 | 16 | 2 | 8 | 84:39 | 50 |
5. Pezinok | 26 | 15 | 5 | 6 | 72:33 | 50 |
6. Rapid | 25 | 14 | 5 | 6 | 81:33 | 47 |
7. I. Petržalka | 26 | 11 | 4 | 11 | 66:50 | 37 |
8. Malacky | 26 | 11 | 4 | 11 | 52:44 | 37 |
9. Rača | 26 | 10 | 6 | 10 | 48:72 | 36 |
10. SFM Senec | 26 | 6 | 5 | 15 | 35:68 | 23 |
11. Vrakuňa | 26 | 5 | 3 | 18 | 41:112 | 18 |
12. ŠKP | 25 | 4 | 3 | 18 | 30:106 | 15 |
13. D. N. Ves | 26 | 2 | 2 | 22 | 22:123 | 8 |
14. FK Dúbravka | 26 | 1 | 25 | 9:129 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
26. kolo: PVFA - V. Leváre 0:1, Sv. Jur - Domino 2:1, Stupava - Kostolište 2:4, VTJ Ružinov - Gajary 3:1, Rapid - Vrakuňa 5:1, Modra - I. Petržalka 1:4.
1. V. Leváre | 24 | 18 | 3 | 3 | 65:17 | 57 |
2. I. Petržalka | 24 | 17 | 4 | 3 | 60:26 | 55 |
3. Gajary | 24 | 14 | 4 | 6 | 47:31 | 46 |
4. Domino | 24 | 13 | 4 | 7 | 61:19 | 43 |
5. Rapid | 24 | 13 | 3 | 8 | 50:35 | 42 |
6. Rohožník | 24 | 12 | 2 | 10 | 58:44 | 38 |
7. PVFA | 24 | 9 | 6 | 9 | 43:31 | 33 |
8. Vrakuňa | 24 | 8 | 5 | 11 | 49:57 | 29 |
9. Modra | 24 | 9 | 2 | 13 | 53:72 | 29 |
10. VTJ Ružinov | 24 | 8 | 3 | 13 | 37:39 | 27 |
11. Kostološte | 24 | 6 | 6 | 12 | 31:42 | 24 |
12. Sv. Jur | 24 | 4 | 2 | 18 | 22:114 | 14 |
13. Stupava | 24 | 1 | 4 | 19 | 20:69 | 7 |
Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
26. kolo: PVFA - V. Leváre 1:5, Sv. Jur - Domino 3:0, Stupava - Kostolište 0:10, VTJ Ružinov - Gajary 3:1, Rapid - Vrakuňa 0:4, Modra - I. Petržalka 3:0 kont.
1. Domino | 24 | 19 | 2 | 3 | 107:22 | 59 |
2. Rapid | 24 | 16 | 4 | 4 | 76:33 | 52 |
3. Gajary | 24 | 15 | 4 | 5 | 88:41 | 49 |
4. PVFA | 24 | 12 | 5 | 7 | 71:39 | 41 |
5. Kostolište | 24 | 11 | 5 | 8 | 66:48 | 38 |
6. Modra | 24 | 11 | 4 | 9 | 74:51 | 37 |
7. Vrakuňa | 24 | 10 | 6 | 8 | 63:59 | 36 |
8. Stupava | 24 | 10 | 4 | 10 | 48:55 | 34 |
9. VTJ Ružinov | 24 | 10 | 3 | 11 | 40:39 | 33 |
10. V. Leváre | 24 | 9 | 3 | 12 | 66:71 | 30 |
11. I. Petržalka | 24 | 7 | 1 | 16 | 33:73 | 22 |
12. Rohožník | 24 | 3 | 1 | 20 | 34:113 | 10 |
13. Sv. Jur | 24 | 1 | 2 | 21 | 14:136 | 5 |
PRÍPRAVKA A1 (pma 1)
22. kolo: SFM Senec - FC Senec 2:2, Vrakuňa - ŠKP 2:4, D. N. Ves - Žolík Malacky 3:4, Stupava - Inter 0:6, Slovan - Domino 5:1.
1. Inter | 20 | 20 | 147:14 | 60 | ||
2. Slovan | 20 | 15 | 3 | 2 | 136:18 | 48 |
3. PVFA | 20 | 15 | 2 | 3 | 88:28 | 47 |
4. SFM Senec | 20 | 12 | 4 | 4 | 68:36 | 40 |
5. Domino | 20 | 8 | 12 | 39:65 | 24 | |
6. ŠKP | 20 | 7 | 3 | 10 | 45:73 | 24 |
7. D. N. Ves | 20 | 7 | 2 | 11 | 39:58 | 23 |
8. FC Senec | 20 | 6 | 4 | 10 | 38:53 | 22 |
9. Žolik | 20 | 6 | 2 | 12 | 39:96 | 20 |
10. Vrakuňa | 20 | 3 | 17 | 20:126 | 9 | |
11. Stupava | 20 | 2 | 18 | 17:109 | 2 |
PRÍPRAVKA A2 (pma 2)
22. kolo: Pezinok - I. Petržalka 7:0, Rača - BCT 3:4, Zohor - K. Ves 0:4, Artmedia - Spoje 10:1, Lamač - Bernolákovo 4:5, Rapid - Báhoň nehrali.
1. Bernolákovo | 22 | 20 | 2 | 110:34 | 60 | |
2. Artmedia | 22 | 17 | 5 | 118:38 | 51 | |
3. Pezinok | 22 | 15 | 3 | 4 | 85:37 | 48 |
4. K. Ves | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:28 | 45 |
5. Lamač | 22 | 13 | 1 | 8 | 94:61 | 40 |
6. Rapid | 21 | 12 | 4 | 5 | 57:34 | 40 |
7. I. Petržalka | 22 | 8 | 3 | 11 | 33:60 | 27 |
8. Rača | 22 | 8 | 14 | 59:77 | 24 | |
9. Spoje | 22 | 4 | 4 | 14 | 32:63 | 16 |
10. Zohor | 22 | 4 | 18 | 28:92 | 12 | |
11. BCT | 22 | 3 | 1 | 18 | 27:102 | 10 |
12. Báhoň | 21 | 3 | 1 | 17 | 21:96 | 10 |
PRÍPRAVKA B (pmb)
22. kolo: SFM Senec - FC Senec 4:2, Vrakuňa - ŠKP 2:0, D. N. Ves - Žolík Malacky 2:5, VTJ Ružinov - Inter 2:5, PVFA - FK Dúbravka 6:3.
1. Žolík | 20 | 19 | 1 | 125:18 | 58 | |
2. SFM Senec | 20 | 16 | 1 | 3 | 103:21 | 49 |
3. Slovan | 20 | 14 | 3 | 3 | 116:19 | 45 |
4. PVFA | 20 | 14 | 1 | 5 | 95:38 | 43 |
5. Inter | 20 | 10 | 1 | 9 | 76:66 | 31 |
6. D. N. Ves | 20 | 9 | 3 | 8 | 51:41 | 30 |
7. FK Dúbravka | 20 | 8 | 2 | 10 | 52:73 | 26 |
8. ŠKP | 20 | 4 | 1 | 15 | 37:92 | 13 |
9. Vrakuňa | 20 | 3 | 2 | 15 | 12:111 | 11 |
10. FC Senec | 20 | 3 | 2 | 15 | 19:81 | 11 |
11. VTJ Ružinov | 20 | 1 | 1 | 18 | 14:140 | 4 |
PRÍPRAVKA C (pmc)
18. kolo: SFM Senec - FC Senec 17:0, ČSFA Malacky - Ivanka 4:2, Stupava - Žolík Malacky 0:1, PVFA - Domino 5:4.
1. Slovan | 16 | 11 | 2 | 3 | 63:30 | 35 |
4. SFM Senec | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:24 | 35 |
2. ČSFA Malacky | 16 | 11 | 1 | 4 | 60:36 | 34 |
3. Ivanka | 16 | 10 | 2 | 4 | 62:22 | 32 |
5. Domino | 16 | 8 | 1 | 7 | 47:33 | 25 |
6. PVFA | 16 | 5 | 3 | 8 | 39:55 | 18 |
7. Žolík | 16 | 5 | 1 | 10 | 30:56 | 16 |
8. Stupava | 16 | 4 | 12 | 25:57 | 12 | |
9. FC Senec | 16 | 1 | 15 | 13:102 | 3 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA ST. ŽIACI
26. kolo: K. Ves - Jarovce 10:4, Ekonóm - Vajnory 0:10, Artmedia - Lamač 12:0, Spoje - Štart 15:0.
1. Vajnory | 28 | 23 | 2 | 3 | 142:32 | 71 |
2. Artmedia | 28 | 23 | 2 | 3 | 149:20 | 71 |
3. Lamač | 27 | 16 | 3 | 8 | 107:65 | 51 |
4. K. Ves | 28 | 13 | 4 | 11 | 109:87 | 43 |
5. Spoje | 28 | 9 | 19 | 61:121 | 27 | |
6. Štart | 28 | 7 | 1 | 20 | 61:139 | 22 |
7. Ekonóm | 28 | 6 | 3 | 18 | 50:129 | 21 |
8. Jarovce | 27 | 5 | 3 | 19 | 37:96 | 18 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
28. kolo: K. Ves - Vinohrady 0:2, Rusovce - Vajnory 0:5, Z. Bystrica - Lamač 1:5, D. N. Ves - D. Lužná 7:0, Jarovce - Kinkon 3:0 kont., Ekonóm - PVFA 2:2, Artmedia - Malacky 3:0, Spoje - Domino 5:2.
1. Lamač | 30 | 27 | 2 | 1 | 174:25 | 83 |
2. PVFA | 30 | 21 | 4 | 5 | 122:35 | 67 |
3. Artmedia | 30 | 18 | 9 | 3 | 88:19 | 63 |
4. Vajnory | 30 | 19 | 4 | 7 | 93:34 | 61 |
5. D. N. Ves | 30 | 18 | 3 | 9 | 98:50 | 57 |
6. Kinkon | 29 | 18 | 2 | 9 | 90:44 | 56 |
7. Spoje | 30 | 16 | 4 | 10 | 97:81 | 52 |
8. Ekonóm | 30 | 14 | 7 | 9 | 105:57 | 49 |
9. Malacky | 30 | 12 | 2 | 16 | 80:84 | 38 |
10. K. Ves | 30 | 10 | 4 | 16 | 79:105 | 34 |
11. Domino | 30 | 11 | 1 | 18 | 75:104 | 34 |
12. Jarovce | 30 | 10 | 20 | 60:114 | 30 | |
13. Vinohrady | 30 | 8 | 4 | 18 | 42:101 | 28 |
14. D. Lužná | 29 | 6 | 23 | 50:184 | 18 | |
15. Rusovce | 29 | 4 | 1 | 24 | 43:133 | 13 |
16. Z. Bystrica | 29 | 2 | 1 | 26 | 22:148 | 7 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
14. kolo: Kuchyňa - Častá 2:0, Suchohrad - Borinka 3:1, Báhoň - M. Leváre 5:1, Sološnica - Vinosady 4:0, M.-Kráľová - Pl. Mikuláš 0:3, Pernek - B. Pezinok 4:2.
1. B. Pezinok | 24 | 18 | 2 | 4 | 66:32 | 56 |
2. Častá | 24 | 17 | 7 | 55:22 | 51 | |
3. Pl. Mikuláš | 24 | 16 | 3 | 5 | 50:19 | 51 |
4. Pernek | 24 | 14 | 3 | 7 | 58:40 | 45 |
5. Suchohrad | 24 | 12 | 5 | 7 | 62:39 | 41 |
6. Báhoň | 24 | 11 | 4 | 9 | 49:47 | 37 |
7. Sološnica | 23 | 9 | 5 | 9 | 39:38 | 32 |
8. Borinka | 24 | 8 | 5 | 11 | 47:40 | 29 |
9. M.-Kráľová | 24 | 8 | 1 | 15 | 36:73 | 25 |
10. M. Leváre | 23 | 6 | 3 | 14 | 34:52 | 21 |
11. Kuchyňa | 24 | 6 | 3 | 15 | 38:74 | 21 |
12. Vištuk | 24 | 6 | 1 | 17 | 38:61 | 19 |
13. Vinosady | 24 | 4 | 5 | 15 | 28:63 | 17 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
28. kolo: Kaplná - Ivanka 2:3, Kostolná - Čataj 8:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 1:1.
1. Ivanka | 23 | 17 | 4 | 2 | 59:22 | 55 |
2. Hamuliakovo | 23 | 14 | 5 | 4 | 55:27 | 47 |
3. Hr. Šúr | 23 | 12 | 5 | 6 | 77:39 | 41 |
4. Kaplna | 23 | 11 | 2 | 10 | 48:42 | 35 |
5. Kostolná | 23 | 8 | 4 | 11 | 39:48 | 28 |
6. Miloslavov | 23 | 5 | 3 | 14 | 24:44 | 18 |
7. Čataj | 23 | 1 | 3 | 19 | 21:94 | 6 |
I. TRIEDA DORAST
30. kolo: PŠC Pezinok - Kráľová 10:0, B. Pezinok - Ivanka 4:1, Pl. Štvrtok - Sv. Jur 3:0, Sl. Grob - Modra 5:3, Blatné - Viničné 1:1, Jakubov - Lozorno 3:0, Bernolákovo - Gajary 2:0.
1. PŠC Pezinok | 27 | 18 | 3 | 6 | 90:35 | 57 |
2. Jakubov | 27 | 16 | 6 | 5 | 64:34 | 54 |
3. Pl. Štvrtok | 27 | 17 | 3 | 7 | 65:35 | 54 |
4. B. Pezinok | 27 | 15 | 7 | 5 | 52:35 | 52 |
5. Sl. Grob | 27 | 14 | 4 | 9 | 81:67 | 46 |
6. Bernolákovo | 27 | 12 | 5 | 10 | 45:36 | 41 |
7. Blatné | 27 | 10 | 6 | 11 | 44:37 | 36 |
8. Modra | 27 | 10 | 6 | 11 | 54:58 | 36 |
9. Lozorno | 28 | 11 | 2 | 15 | 59:53 | 35 |
10. Viničné | 27 | 9 | 7 | 11 | 46:53 | 34 |
11. Gajary | 27 | 9 | 6 | 12 | 56:60 | 33 |
12. Ivanka | 27 | 10 | 3 | 14 | 37:51 | 33 |
13. Sv. Jur | 27 | 9 | 3 | 15 | 42:80 | 30 |
14. Zohor | 27 | 4 | 9 | 14 | 25:56 | 21 |
15. Kráľová p.S. | 27 | 4 | 23 | 22:92 | 12 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
1. Z. Ves | 20 | 15 | 4 | 1 | 81:25 | 49 |
2. Studienka | 20 | 12 | 2 | 6 | 60:28 | 38 |
3. Jablonové | 20 | 11 | 2 | 7 | 52:29 | 35 |
4. Závod | 20 | 9 | 11 | 44:56 | 27 | |
5. Pl. Mikuláš | 20 | 4 | 1 | 15 | 22:68 | 13 |
6. Rohožník | 20 | 3 | 3 | 14 | 28:80 | 12 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
30. kolo: Grinava - Hamuliakovo 3:0, N. Dedinka - Šenkvice 7:3, Doľany - M.-Kráľová 14:0, Dubová - Malinovo 1:3, Budmerice - Báhoň 1:4, Vištuk - Tomášov 2:3.
1. Báhoň | 25 | 24 | 1 | 115:17 | 72 | |
2. Budmerice | 26 | 20 | 2 | 4 | 105:24 | 62 |
3. Malinovo | 25 | 18 | 1 | 6 | 71:36 | 55 |
4. Doľany | 24 | 17 | 2 | 5 | 81:31 | 53 |
5. N. Dedinka | 25 | 15 | 2 | 8 | 67:35 | 47 |
6. Tomášov | 25 | 11 | 4 | 10 | 57:48 | 37 |
7. Grinava | 25 | 11 | 2 | 12 | 69:76 | 35 |
8. Šenkvice | 24 | 9 | 4 | 11 | 72:73 | 31 |
9. Častá | 25 | 8 | 4 | 13 | 41:58 | 28 |
10. Hamuliakovo | 25 | 8 | 2 | 15 | 50:72 | 26 |
11. Dubová | 25 | 8 | 2 | 15 | 39:72 | 26 |
12. Ch. Grob | 25 | 6 | 3 | 16 | 34:69 | 21 |
13. Vištuk | 26 | 3 | 2 | 21 | 36:104 | 11 |
14. M.-Kráľová | 25 | 2 | 23 | 26:148 | 6 |
Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.
Žiaci - skupina A
1. ČSFA A | 30 | 29 | 1 | 349:21 | 88 | |
2. Pl. Štvrtok | 29 | 23 | 2 | 4 | 168:56 | 71 |
3. Láb | 29 | 22 | 1 | 6 | 137:55 | 67 |
4. Lozorno | 27 | 20 | 2 | 5 | 151:62 | 62 |
5. Závod | 28 | 17 | 3 | 8 | 101:60 | 54 |
6. ČSFA B | 30 | 16 | 3 | 11 | 98:70 | 51 |
7. Suchohrad | 30 | 14 | 5 | 11 | 71:66 | 47 |
8. Jakubov | 30 | 14 | 1 | 15 | 108:95 | 43 |
9. Zohor | 29 | 13 | 4 | 12 | 71:67 | 43 |
10. Kuchyňa | 29 | 13 | 2 | 14 | 107:96 | 41 |
11. Pl. Mikuláš | 30 | 11 | 2 | 17 | 69:115 | 35 |
12. Jablonové | 29 | 7 | 3 | 19 | 45:115 | 24 |
13. Studienka | 28 | 6 | 1 | 21 | 36:151 | 19 |
14. M. Leváre | 28 | 5 | 23 | 37:159 | 15 | |
15. Vysoká | 29 | 3 | 2 | 24 | 38:183 | 11 |
16. Pl. Podhradie | 29 | 2 | 2 | 25 | 18:233 | 8 |
Žiaci - skupina B
1. Rovinka | 26 | 23 | 1 | 2 | 139:36 | 70 |
2. Tomášov | 26 | 20 | 2 | 4 | 148:44 | 62 |
3. Bernolákovo | 26 | 19 | 4 | 3 | 87:25 | 61 |
4. Kráľová | 26 | 19 | 2 | 5 | 169:37 | 59 |
5. Ivanka | 26 | 16 | 3 | 7 | 115:42 | 51 |
6. Igram | 26 | 14 | 4 | 8 | 92:47 | 46 |
7. Kaplna | 26 | 13 | 3 | 10 | 109:70 | 42 |
8. D. Lužná | 26 | 9 | 3 | 14 | 49:90 | 30 |
9. Čataj | 26 | 5 | 6 | 15 | 25:85 | 21 |
10. Báhoň | 26 | 6 | 1 | 19 | 41:122 | 19 |
11. Malinovo | 26 | 5 | 4 | 17 | 27:125 | 19 |
12. Hamuliakovo | 26 | 5 | 3 | 18 | 44:115 | 18 |
13. Blatné | 26 | 4 | 2 | 20 | 37:135 | 14 |
14. N. Dedinka | 26 | 4 | 2 | 20 | 26:135 | 14 |
Žiaci - skupina C
1. Jablonec | 22 | 21 | 1 | 119:10 | 63 | |
2. Sl. Grob A | 22 | 15 | 3 | 4 | 109:33 | 48 |
3. Grinava | 22 | 12 | 3 | 7 | 77:56 | 39 |
4. Budmerice | 22 | 12 | 3 | 7 | 67:50 | 39 |
5. Dubová | 22 | 11 | 4 | 7 | 62:46 | 37 |
6. Viničné | 22 | 11 | 1 | 10 | 71:55 | 34 |
7. Doľany | 22 | 10 | 2 | 10 | 70:58 | 32 |
8. Častá | 22 | 10 | 12 | 60:67 | 30 | |
9. B. Pezinok | 22 | 9 | 1 | 12 | 60:59 | 28 |
10. Limbach | 22 | 6 | 16 | 27:88 | 18 | |
11. Sl. Grob B | 22 | 5 | 1 | 16 | 44:95 | 16 |
12. Šenkvice | 22 | 1 | 21 | 31:180 | 3 |
(hup)