SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

32. kolo: Rusovce - BCT 2:1, Rača - FK Dúbravka 3:1, D. Lužná - Domino 3:0, VTJ Ružinov - ŠKP 1:0, Kostolište - Jarovce 4:0, Lamač - D. N. Ves 1:3, V. Leváre - Vrakuňa 4:2, Stupava - I. Petržalka 3:1.

1. ŠKP 32 29 1 2 132:19 88
2. VTJ Ružinov 32 26 3 3 115:16 81
3. Vrakuňa 32 22 3 7 96:30 69
4. I. Petržalka 32 22 10 95:58 66
5. V. Leváre 32 18 4 10 67:65 58
6. Stupava 32 17 4 11 80:53 55
7. Domino 32 15 4 13 52:56 49
8. Kostolište 32 15 3 14 57:54 48
9. D. N. Ves 32 13 7 12 50:50 46
10. Lamač 32 14 2 16 59:71 44
11. D. Lužná 32 12 4 16 50:66 40
12. Jarovce 32 11 3 18 56:88 36
13. Rača 32 10 5 17 53:84 35
14. FK Dúbravka 32 8 5 19 47:74 29
15. BCT 32 7 4 21 44:76 25
16. Vinohrady 32 4 1 27 32:118 13
17. Rusovce 32 1 3 28 29:136 6

Vysoká bola vylúčená zo súťaže.

III. LIGA ML. DORAST

26. kolo: FK Dúbravka - Domino 4:0, Rača - ŠKP 0:3, VTJ Ružinov - D. N. Ves 2:3, Ekonóm - Vrakuňa 0:0, Lamač - I. Petržalka 1:1.

1. ŠKP 22 20 2 96:9 62
2. FK Dúbravka 22 15 5 2 57:17 50
3. I. Petržalka 22 15 4 3 83:18 49
4. Vrakuňa 22 11 4 7 43:35 37
5. Rača 22 10 3 9 30:41 33
6. Domino 22 9 3 10 48:44 30
7. D. N. Ves 22 9 3 10 41:51 30
8. Pezinok 22 8 3 11 39:44 27
9. VTJ Ružinov 22 7 4 11 28:38 25
10. Lamač 22 5 3 14 25:45 18
11. Ekonóm 22 4 2 16 17:86 14
12. BCT 22 1 21 14:93 3

REG. LIGA ST. ŽIACI

26. kolo: FK Dúbravka - PVFA 0:8, I. Petržalka - Pezinok 2:0, Rača - Rapid 1:4, Artmedia - Slovan 3:0, Inter - D. N. Ves 10:1, ŠKP - Vrakuňa 1:1, SFM Senec - Malacky 0:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 26 23 2 1 95:8 71
2. PVFA 26 21 2 3 115:9 65
3. Artmedia 26 18 7 1 103:12 61
4. Inter 26 17 7 2 80:15 58
5. I. Petržalka 26 14 6 6 47:25 48
6. Rača 26 11 5 10 43:50 38
7. Slovan 26 11 4 11 43:39 37
8. Vrakuňa 26 6 8 12 19:39 26
9. Malacky 26 5 7 14 17:67 22
10. Pezinok 26 6 3 17 27:70 21
11. SFM Senec 26 4 6 16 15:64 18
12. FK Dúbravka 26 3 8 15 26:76 17
13. ŠKP 26 3 7 16 15:88 16
14. D. N. Ves 26 3 2 21 21:104 11

REG. LIGA ML. ŽIACI

26. kolo: FK Dúbravka - PVFA 1:6, I. Petržalka - Pezinok 3:2, Rača - Rapid 3:1, Artmedia - Slovan 2:1, Inter - D. N. Ves 9:0, ŠKP - Vrakuňa 3:2, SFM Senec - Malacky 1:2.

1. Artmedia 26 23 1 2 126:16 70
2. PVFA 26 21 2 3 80:20 65
3. Inter 26 20 2 4 120:21 62
4. Slovan 26 16 2 8 84:39 50
5. Pezinok 26 15 5 6 72:33 50
6. Rapid 25 14 5 6 81:33 47
7. I. Petržalka 26 11 4 11 66:50 37
8. Malacky 26 11 4 11 52:44 37
9. Rača 26 10 6 10 48:72 36
10. SFM Senec 26 6 5 15 35:68 23
11. Vrakuňa 26 5 3 18 41:112 18
12. ŠKP 25 4 3 18 30:106 15
13. D. N. Ves 26 2 2 22 22:123 8
14. FK Dúbravka 26 1 25 9:129 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

26. kolo: PVFA - V. Leváre 0:1, Sv. Jur - Domino 2:1, Stupava - Kostolište 2:4, VTJ Ružinov - Gajary 3:1, Rapid - Vrakuňa 5:1, Modra - I. Petržalka 1:4.

1. V. Leváre 24 18 3 3 65:17 57
2. I. Petržalka 24 17 4 3 60:26 55
3. Gajary 24 14 4 6 47:31 46
4. Domino 24 13 4 7 61:19 43
5. Rapid 24 13 3 8 50:35 42
6. Rohožník 24 12 2 10 58:44 38
7. PVFA 24 9 6 9 43:31 33
8. Vrakuňa 24 8 5 11 49:57 29
9. Modra 24 9 2 13 53:72 29
10. VTJ Ružinov 24 8 3 13 37:39 27
11. Kostološte 24 6 6 12 31:42 24
12. Sv. Jur 24 4 2 18 22:114 14
13. Stupava 24 1 4 19 20:69 7

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

26. kolo: PVFA - V. Leváre 1:5, Sv. Jur - Domino 3:0, Stupava - Kostolište 0:10, VTJ Ružinov - Gajary 3:1, Rapid - Vrakuňa 0:4, Modra - I. Petržalka 3:0 kont.

1. Domino 24 19 2 3 107:22 59
2. Rapid 24 16 4 4 76:33 52
3. Gajary 24 15 4 5 88:41 49
4. PVFA 24 12 5 7 71:39 41
5. Kostolište 24 11 5 8 66:48 38
6. Modra 24 11 4 9 74:51 37
7. Vrakuňa 24 10 6 8 63:59 36
8. Stupava 24 10 4 10 48:55 34
9. VTJ Ružinov 24 10 3 11 40:39 33
10. V. Leváre 24 9 3 12 66:71 30
11. I. Petržalka 24 7 1 16 33:73 22
12. Rohožník 24 3 1 20 34:113 10
13. Sv. Jur 24 1 2 21 14:136 5

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

22. kolo: SFM Senec - FC Senec 2:2, Vrakuňa - ŠKP 2:4, D. N. Ves - Žolík Malacky 3:4, Stupava - Inter 0:6, Slovan - Domino 5:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 20 20 147:14 60
2. Slovan 20 15 3 2 136:18 48
3. PVFA 20 15 2 3 88:28 47
4. SFM Senec 20 12 4 4 68:36 40
5. Domino 20 8 12 39:65 24
6. ŠKP 20 7 3 10 45:73 24
7. D. N. Ves 20 7 2 11 39:58 23
8. FC Senec 20 6 4 10 38:53 22
9. Žolik 20 6 2 12 39:96 20
10. Vrakuňa 20 3 17 20:126 9
11. Stupava 20 2 18 17:109 2

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

22. kolo: Pezinok - I. Petržalka 7:0, Rača - BCT 3:4, Zohor - K. Ves 0:4, Artmedia - Spoje 10:1, Lamač - Bernolákovo 4:5, Rapid - Báhoň nehrali.

1. Bernolákovo 22 20 2 110:34 60
2. Artmedia 22 17 5 118:38 51
3. Pezinok 22 15 3 4 85:37 48
4. K. Ves 22 14 3 5 58:28 45
5. Lamač 22 13 1 8 94:61 40
6. Rapid 21 12 4 5 57:34 40
7. I. Petržalka 22 8 3 11 33:60 27
8. Rača 22 8 14 59:77 24
9. Spoje 22 4 4 14 32:63 16
10. Zohor 22 4 18 28:92 12
11. BCT 22 3 1 18 27:102 10
12. Báhoň 21 3 1 17 21:96 10

PRÍPRAVKA B (pmb)

22. kolo: SFM Senec - FC Senec 4:2, Vrakuňa - ŠKP 2:0, D. N. Ves - Žolík Malacky 2:5, VTJ Ružinov - Inter 2:5, PVFA - FK Dúbravka 6:3.

1. Žolík 20 19 1 125:18 58
2. SFM Senec 20 16 1 3 103:21 49
3. Slovan 20 14 3 3 116:19 45
4. PVFA 20 14 1 5 95:38 43
5. Inter 20 10 1 9 76:66 31
6. D. N. Ves 20 9 3 8 51:41 30
7. FK Dúbravka 20 8 2 10 52:73 26
8. ŠKP 20 4 1 15 37:92 13
9. Vrakuňa 20 3 2 15 12:111 11
10. FC Senec 20 3 2 15 19:81 11
11. VTJ Ružinov 20 1 1 18 14:140 4

PRÍPRAVKA C (pmc)

18. kolo: SFM Senec - FC Senec 17:0, ČSFA Malacky - Ivanka 4:2, Stupava - Žolík Malacky 0:1, PVFA - Domino 5:4.

1. Slovan 16 11 2 3 63:30 35
4. SFM Senec 16 11 2 3 76:24 35
2. ČSFA Malacky 16 11 1 4 60:36 34
3. Ivanka 16 10 2 4 62:22 32
5. Domino 16 8 1 7 47:33 25
6. PVFA 16 5 3 8 39:55 18
7. Žolík 16 5 1 10 30:56 16
8. Stupava 16 4 12 25:57 12
9. FC Senec 16 1 15 13:102 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

26. kolo: K. Ves - Jarovce 10:4, Ekonóm - Vajnory 0:10, Artmedia - Lamač 12:0, Spoje - Štart 15:0.

1. Vajnory 28 23 2 3 142:32 71
2. Artmedia 28 23 2 3 149:20 71
3. Lamač 27 16 3 8 107:65 51
4. K. Ves 28 13 4 11 109:87 43
5. Spoje 28 9 19 61:121 27
6. Štart 28 7 1 20 61:139 22
7. Ekonóm 28 6 3 18 50:129 21
8. Jarovce 27 5 3 19 37:96 18

I. TRIEDA ML. ŽIACI

28. kolo: K. Ves - Vinohrady 0:2, Rusovce - Vajnory 0:5, Z. Bystrica - Lamač 1:5, D. N. Ves - D. Lužná 7:0, Jarovce - Kinkon 3:0 kont., Ekonóm - PVFA 2:2, Artmedia - Malacky 3:0, Spoje - Domino 5:2.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 30 27 2 1 174:25 83
2. PVFA 30 21 4 5 122:35 67
3. Artmedia 30 18 9 3 88:19 63
4. Vajnory 30 19 4 7 93:34 61
5. D. N. Ves 30 18 3 9 98:50 57
6. Kinkon 29 18 2 9 90:44 56
7. Spoje 30 16 4 10 97:81 52
8. Ekonóm 30 14 7 9 105:57 49
9. Malacky 30 12 2 16 80:84 38
10. K. Ves 30 10 4 16 79:105 34
11. Domino 30 11 1 18 75:104 34
12. Jarovce 30 10 20 60:114 30
13. Vinohrady 30 8 4 18 42:101 28
14. D. Lužná 29 6 23 50:184 18
15. Rusovce 29 4 1 24 43:133 13
16. Z. Bystrica 29 2 1 26 22:148 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

14. kolo: Kuchyňa - Častá 2:0, Suchohrad - Borinka 3:1, Báhoň - M. Leváre 5:1, Sološnica - Vinosady 4:0, M.-Kráľová - Pl. Mikuláš 0:3, Pernek - B. Pezinok 4:2.

1. B. Pezinok 24 18 2 4 66:32 56
2. Častá 24 17 7 55:22 51
3. Pl. Mikuláš 24 16 3 5 50:19 51
4. Pernek 24 14 3 7 58:40 45
5. Suchohrad 24 12 5 7 62:39 41
6. Báhoň 24 11 4 9 49:47 37
7. Sološnica 23 9 5 9 39:38 32
8. Borinka 24 8 5 11 47:40 29
9. M.-Kráľová 24 8 1 15 36:73 25
10. M. Leváre 23 6 3 14 34:52 21
11. Kuchyňa 24 6 3 15 38:74 21
12. Vištuk 24 6 1 17 38:61 19
13. Vinosady 24 4 5 15 28:63 17

VI. LIGA SENIORI, sk. B

28. kolo: Kaplná - Ivanka 2:3, Kostolná - Čataj 8:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 1:1.

1. Ivanka 23 17 4 2 59:22 55
2. Hamuliakovo 23 14 5 4 55:27 47
3. Hr. Šúr 23 12 5 6 77:39 41
4. Kaplna 23 11 2 10 48:42 35
5. Kostolná 23 8 4 11 39:48 28
6. Miloslavov 23 5 3 14 24:44 18
7. Čataj 23 1 3 19 21:94 6

I. TRIEDA DORAST

30. kolo: PŠC Pezinok - Kráľová 10:0, B. Pezinok - Ivanka 4:1, Pl. Štvrtok - Sv. Jur 3:0, Sl. Grob - Modra 5:3, Blatné - Viničné 1:1, Jakubov - Lozorno 3:0, Bernolákovo - Gajary 2:0.

1. PŠC Pezinok 27 18 3 6 90:35 57
2. Jakubov 27 16 6 5 64:34 54
3. Pl. Štvrtok 27 17 3 7 65:35 54
4. B. Pezinok 27 15 7 5 52:35 52
5. Sl. Grob 27 14 4 9 81:67 46
6. Bernolákovo 27 12 5 10 45:36 41
7. Blatné 27 10 6 11 44:37 36
8. Modra 27 10 6 11 54:58 36
9. Lozorno 28 11 2 15 59:53 35
10. Viničné 27 9 7 11 46:53 34
11. Gajary 27 9 6 12 56:60 33
12. Ivanka 27 10 3 14 37:51 33
13. Sv. Jur 27 9 3 15 42:80 30
14. Zohor 27 4 9 14 25:56 21
15. Kráľová p.S. 27 4 23 22:92 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

1. Z. Ves 20 15 4 1 81:25 49
2. Studienka 20 12 2 6 60:28 38
3. Jablonové 20 11 2 7 52:29 35
4. Závod 20 9 11 44:56 27
5. Pl. Mikuláš 20 4 1 15 22:68 13
6. Rohožník 20 3 3 14 28:80 12

II. TRIEDA DORAST, sk. B

30. kolo: Grinava - Hamuliakovo 3:0, N. Dedinka - Šenkvice 7:3, Doľany - M.-Kráľová 14:0, Dubová - Malinovo 1:3, Budmerice - Báhoň 1:4, Vištuk - Tomášov 2:3.

1. Báhoň 25 24 1 115:17 72
2. Budmerice 26 20 2 4 105:24 62
3. Malinovo 25 18 1 6 71:36 55
4. Doľany 24 17 2 5 81:31 53
5. N. Dedinka 25 15 2 8 67:35 47
6. Tomášov 25 11 4 10 57:48 37
7. Grinava 25 11 2 12 69:76 35
8. Šenkvice 24 9 4 11 72:73 31
9. Častá 25 8 4 13 41:58 28
10. Hamuliakovo 25 8 2 15 50:72 26
11. Dubová 25 8 2 15 39:72 26
12. Ch. Grob 25 6 3 16 34:69 21
13. Vištuk 26 3 2 21 36:104 11
14. M.-Kráľová 25 2 23 26:148 6

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

1. ČSFA A 30 29 1 349:21 88
2. Pl. Štvrtok 29 23 2 4 168:56 71
3. Láb 29 22 1 6 137:55 67
4. Lozorno 27 20 2 5 151:62 62
5. Závod 28 17 3 8 101:60 54
6. ČSFA B 30 16 3 11 98:70 51
7. Suchohrad 30 14 5 11 71:66 47
8. Jakubov 30 14 1 15 108:95 43
9. Zohor 29 13 4 12 71:67 43
10. Kuchyňa 29 13 2 14 107:96 41
11. Pl. Mikuláš 30 11 2 17 69:115 35
12. Jablonové 29 7 3 19 45:115 24
13. Studienka 28 6 1 21 36:151 19
14. M. Leváre 28 5 23 37:159 15
15. Vysoká 29 3 2 24 38:183 11
16. Pl. Podhradie 29 2 2 25 18:233 8

Žiaci - skupina B

1. Rovinka 26 23 1 2 139:36 70
2. Tomášov 26 20 2 4 148:44 62
3. Bernolákovo 26 19 4 3 87:25 61
4. Kráľová 26 19 2 5 169:37 59
5. Ivanka 26 16 3 7 115:42 51
6. Igram 26 14 4 8 92:47 46
7. Kaplna 26 13 3 10 109:70 42
8. D. Lužná 26 9 3 14 49:90 30
9. Čataj 26 5 6 15 25:85 21
10. Báhoň 26 6 1 19 41:122 19
11. Malinovo 26 5 4 17 27:125 19
12. Hamuliakovo 26 5 3 18 44:115 18
13. Blatné 26 4 2 20 37:135 14
14. N. Dedinka 26 4 2 20 26:135 14

Žiaci - skupina C

1. Jablonec 22 21 1 119:10 63
2. Sl. Grob A 22 15 3 4 109:33 48
3. Grinava 22 12 3 7 77:56 39
4. Budmerice 22 12 3 7 67:50 39
5. Dubová 22 11 4 7 62:46 37
6. Viničné 22 11 1 10 71:55 34
7. Doľany 22 10 2 10 70:58 32
8. Častá 22 10 12 60:67 30
9. B. Pezinok 22 9 1 12 60:59 28
10. Limbach 22 6 16 27:88 18
11. Sl. Grob B 22 5 1 16 44:95 16
12. Šenkvice 22 1 21 31:180 3

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  4. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  9. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 647
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 778
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 862
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 259
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 893
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 488
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 014
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 847
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 199
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 9 012
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu