SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

31. kolo: I. Petržalka - Vysoká 3:0 kont., Vrakuňa - Stupava 3:2, D. N. Ves - V. Leváre 1:1, Jarovce - Lamač 2:0, ŠKP - Kostolište 6:0, Domino - VTJ Ružinov 0:2, FK Dúbravka - D. Lužná 1:4, BCT - Rača 0:2, Vinohrady - Rusovce 8:0.

1. ŠKP 33 31 1 1 150:19 94
2. VTJ Ružinov 32 26 3 3 124:17 81
3. Vrakuňa 33 24 3 6 106:26 75
4. I. Petržalka 33 24 9 103:55 72
5. V. Leváre 33 18 4 11 67:66 58
6. Stupava 32 17 4 11 84:54 55
7. Domino 33 17 4 12 62:54 55
8. Kostolište 33 16 3 14 67:55 51
9. Lamač 33 16 2 15 72:70 50
10. D. N. Ves 33 13 8 12 49:50 47
11. D. Lužná 33 13 4 16 60:66 43
12. Jarovce 32 13 3 16 71:82 42
13. Rača 33 11 5 17 56:86 38
14. BCT 32 9 4 19 53:73 31
15. FK Dúbravka 32 8 5 19 52:71 29
16. Vinohrady 33 6 1 26 40:117 19
17. Vysoká 32 2 1 29 24:171 7
18. Rusovce 33 1 3 29 31:139 6

III. LIGA ML. DORAST

25. kolo: I. Petržalka - Pezinok 8:0, Vrakuňa - Lamač 4:0, D. N. Ves - Ekonóm 5:2, BCT - VTJ Ružinov 2:3, Domino - Rača 1:1.

1. ŠKP 21 19 2 93:9 59
2. I. Petržalka 21 15 3 3 82:17 48
3. FK Dúbravka 21 14 5 2 53:17 47
4. Vrakuňa 21 11 3 7 43:35 36
5. Rača 21 10 3 8 30:38 33
6. Domino 21 9 3 9 48:40 30
7. Pezinok 22 8 3 11 39:44 27
8. D. N. Ves 21 8 3 10 38:49 27
9. VTJ Ružinov 21 7 4 10 26:35 25
10. Lamač 21 5 2 14 24:44 17
11. Ekonóm 21 4 1 16 17:86 13
12. BCT 22 1 21 14:93 3

REG. LIGA ST. ŽIACI

24. kolo: FK Dúbravka - I. Petržalka 1:5, Rača - PVFA 0:5, Artmedia - Pezinok 7:0, Inter - Rapid 0:0, ŠKP - Slovan 1:0, SFM Senec - D. N. Ves 0:5, Malacky - Vrakuňa 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 24 21 2 1 88:6 65
2. PVFA 24 19 2 3 102:8 59
3. Artmedia 24 17 7 99:9 58
4. Inter 23 16 5 2 69:13 53
5. I. Petržalka 23 13 5 5 44:21 44
6. Slovan 24 11 3 10 42:35 36
7. Rača 24 10 5 9 35:45 35
8. Vrakuňa 24 6 6 12 18:38 24
9. Pezinok 24 6 3 15 27:61 21
10. Malacky 24 5 5 14 17:67 20
11. SFM Senec 24 4 4 16 15:64 16
12. ŠKP 24 3 5 16 14:87 14
13. FK Dúbravka 23 2 7 14 21:66 13
14. D. N. Ves 23 3 1 19 18:89 10

REG. LIGA ML. ŽIACI

25. kolo: Malacky - FK Dúbravka 5:0, Vrakuňa - SFM Senec 3:0, D. N. Ves - ŠKP 1:5, Slovan - Inter 0:2, Rapid - Artmedia 1:2, Pezinok - Rača 5:1, PVFA - I. Petržalka 4:0.

1. Artmedia 25 22 1 2 124:15 67
2. PVFA 25 20 2 3 74:19 62
3. Inter 25 19 2 4 111:21 59
4. Slovan 25 16 2 7 83:37 50
5. Pezinok 25 15 5 5 70:30 50
6. Rapid 24 14 5 5 80:30 47
7. I. Petržalka 25 10 4 11 63:48 34
8. Malacky 25 10 4 11 50:43 34
9. Rača 25 9 6 10 45:71 33
10. SFM Senec 25 6 5 14 34:66 23
11. Vrakuňa 25 5 3 17 39:109 18
12. ŠKP 24 3 3 18 27:104 12
13. D. N. Ves 25 2 2 21 22:114 8
14. FK Dúbravka 25 1 24 8:123 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

25. kolo: I. Petržalka - PVFA 1:1, Vrakuňa - Modra 3:2, Gajary - Rapid 0:4, Rohožník - VTJ Ružinov 2:1, Domino - Stupava 1:1, V. Leváre - Sv. Jur 11:0.

1. V. Leváre 23 17 3 3 64:17 54
2. I. Petržalka 23 16 4 3 56:25 52
3. Gajary 23 14 4 5 46:28 46
4. Domino 23 13 4 6 60:17 43
5. Rapid 23 12 3 8 45:34 39
6. Rohožník 24 12 2 10 58:44 38
7. PVFA 23 9 6 8 43:30 33
8. Vrakuňa 23 8 5 10 48:52 29
9. Modra 23 9 2 12 52:68 29
10. VTJ Ružinov 23 7 3 13 34:38 24
11. Kostološte 23 5 6 12 27:40 21
12. Sv. Jur 23 3 2 18 20:113 11
13. Stupava 23 1 4 18 18:65 7

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

25. kolo: I. Petržalka - PVFA 1:0, Vrakuňa - Modra 5:2, Gajary - Rapid 1:2, Rohožník - VTJ Ružinov 0:2, Domino - Stupava 5:0, V. Leváre - Sv. Jur 10:0.

1. Domino 23 19 2 2 107:19 59
2. Rapid 23 16 4 3 76:29 52
3. Gajary 23 15 4 4 87:38 49
4. PVFA 23 12 5 6 70:34 41
5. Kostolište 23 10 5 8 56:48 35
6. Modra 23 10 4 9 71:51 34
7. Stupava 23 10 4 9 48:45 34
8. Vrakuňa 23 9 6 8 59:59 33
9. VTJ Ružinov 23 9 3 11 37:38 30
10. V. Leváre 23 8 3 12 61:70 27
11. I. Petržalka 23 7 1 15 33:70 22
12. Rohožník 24 3 1 20 34:113 10
13. Sv. Jur 23 2 21 11:136 2

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

21. kolo: Domino - PVFA 1:3, Inter - Slovan 3:2, Žolík Malacky - Stupava 2:1, ŠKP - D. N. Ves 2:4, FC Senec - Vrakuňa 6:1. Predohrávka: Stupava - Inter 0:6.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 20 20 147:14 60
2. PVFA 20 15 2 3 88:28 47
3. Slovan 19 14 3 2 131:17 45
4. SFM Senec 19 12 3 4 66:34 39
5. Domino 19 8 11 38:60 24
6. D. N. Ves 19 7 2 10 36:54 23
7. FC Senec 19 6 3 10 36:51 21
8. ŠKP 19 6 3 10 41:71 21
9. Žolik 19 5 2 12 35:93 17
10. Vrakuňa 19 3 16 18:122 9
11. Stupava 20 2 18 17:109 2

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

21. kolo: Báhoň - Pezinok 1:5, Bernolákovo - Rapid 2:1, Spoje - Lamač 1:7, K. Ves - Artmedia 2:1, BCT - Zohor 3:2, I. Petržalka - Rača 1:0.

1. Bernolákovo 21 19 2 105:30 57
2. Artmedia 21 16 5 108:37 48
3. Pezinok 21 14 3 4 78:37 45
4. K. Ves 21 13 3 5 54:28 42
5. Lamač 21 13 1 7 90:56 40
6. Rapid 21 12 4 5 57:34 40
7. I. Petržalka 21 8 3 10 33:53 27
8. Rača 21 8 13 56:73 24
9. Spoje 21 4 4 13 31:53 16
10. Zohor 21 4 17 28:88 12
11. Báhoň 21 3 1 17 21:96 10
12. BCT 21 2 1 18 23:99 7

PRÍPRAVKA B (pmb)

21. kolo: FK Dúbravka - SFM Senec 1:8, Inter - Slovan 4:3, Žolík Malacky - VTJ Ružinov 9:0, ŠKP - D. N. Ves 0:5, FC Senec - Vrakuňa 0:0.

1. Žolík 19 18 1 120:16 55
2. SFM Senec 19 15 1 3 99:19 46
3. Slovan 20 14 3 3 116:19 45
4. PVFA 19 13 1 5 89:35 40
5. D. N. Ves 19 9 3 7 49:36 30
6. Inter 19 9 1 9 71:64 28
7. FK Dúbravka 19 8 2 9 49:67 26
8. ŠKP 19 4 1 14 37:90 13
9. FC Senec 19 3 2 14 17:77 11
10. Vrakuňa 19 2 2 15 10:111 8
11. VTJ Ružinov 19 1 1 17 12:135 4

PRÍPRAVKA C (pmc)

17. kolo: Domino - SFM Senec 1:5, Žolík Malacky - Slovan 0:3, Ivanka - Stupava 6:1, FC Senec - ČSFA Malacky 1:4.

1. Slovan 16 11 2 3 63:30 35
2. ČSFA Malacky 16 11 1 4 60:36 34
3. Ivanka 16 10 2 4 62:22 32
4. SFM Senec 15 10 2 3 59:24 32
5. Domino 15 8 1 6 43:28 25
6. PVFA 15 4 3 8 34:51 15
7. Žolík 15 4 1 10 29:56 13
8. Stupava 15 4 11 25:56 12
9. FC Senec 15 1 14 13:85 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

25. kolo: Štart - K. Ves 0:2, Lamač - Spoje 7:0, Vajnory - Artmedia 2:1, Jarovce - Ekonóm 3:0.

1. Artmedia 26 21 2 3 130:20 65
2. Vajnory 26 21 2 3 128:30 65
3. Lamač 26 16 3 7 107:53 51
4. K. Ves 26 12 4 10 97:79 40
5. Spoje 26 8 18 46:114 24
6. Ekonóm 26 6 3 16 50:105 21
7. Štart 26 6 1 19 47:124 19
8. Jarovce 26 5 3 18 33:86 18

I. TRIEDA ML. ŽIACI

27. kolo: Domino - K. Ves 4:0, Malacky - Spoje 1:6, PVFA - Artmedia 0:4, Kinkon - Ekonóm 5:4, D. Lužná - Jarovce 3:2, Lamač - D. N. Ves 6:1, Vajnory - Z. Bystrica 4:0, Vinohrady - Rusovce 7:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 29 26 2 1 169:24 80
2. PVFA 28 21 3 4 119:31 66
3. Artmedia 28 16 9 3 83:18 57
4. Kinkon 28 18 2 8 90:41 56
5. Vajnory 28 17 4 7 86:34 55
6. D. N. Ves 28 16 3 9 89:49 51
7. Spoje 28 15 4 9 91:77 49
8. Ekonóm 29 14 6 9 103:55 48
9. Malacky 28 11 2 15 76:81 35
10. K. Ves 28 10 4 14 79:101 34
11. Domino 29 11 1 17 73:99 34
12. Jarovce 28 9 19 57:110 27
13. Vinohrady 29 7 4 18 40:101 25
14. D. Lužná 28 6 22 50:177 18
15. Rusovce 28 4 1 23 43:128 13
16. Z. Bystrica 28 2 1 25 21:143 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

24. kolo: Kuchyňa - Pl. Mikuláš 0:2, Vinosady - B. Pezinok 2:4, M. Leváre - Pernek 5:3, Borinka - M. Kráľová 7:1, Vištuk - Sološnica 1:3, Častá - Báhoň 1:2.

1. B. Pezinok 23 18 2 3 64:28 56
2. Častá 23 17 6 55:20 51
3. Pl. Mikuláš 23 15 3 5 47:19 48
4. Pernek 23 13 3 7 54:38 42
5. Suchohrad 23 11 5 7 59:38 38
6. Báhoň 23 10 4 9 44:46 34
7. Borinka 23 8 5 10 46:37 29
8. Sološnica 22 8 5 9 35:38 29
9. M.-Kráľová 23 8 1 14 36:70 25
10. M. Leváre 22 6 3 13 33:47 21
11. Vištuk 24 6 1 17 38:61 19
12. Kuchyňa 23 5 3 15 36:74 18
13. Vinosady 23 4 5 14 28:59 17

VI. LIGA SENIORI, sk. B

27. kolo: Ivanka - Hamuliakovo 2:1, Miloslavov - Kostolná 3:1, Čataj - Kaplna 1:4.

1. Ivanka 22 16 4 2 56:20 52
2. Hamuliakovo 22 14 4 4 54:26 46
3. Hr. Šúr 22 12 4 6 76:38 40
4. Kaplna 22 11 2 9 46:39 35
5. Kostolná 22 7 4 11 31:47 25
6. Miloslavov 22 5 3 14 24:44 18
7. Čataj 22 1 3 18 20:86 6

I. TRIEDA DORAST

29. kolo: Gajary - PŠC Pezinok 2:4, Lozorno - Bernolákovo 1:2, Zohor - Jakubov 0:5, Modra - Blatné 3:2, Sv. Jur - Sl. Grob 5:2, Ivanka - Pl. Štvrtok 1:3, Kráľová - B. Pezinok 1:3.

1. PŠC Pezinok 26 17 3 6 80:35 54
2. Jakubov 26 15 6 5 61:34 51
3. Pl. Štvrtok 26 16 3 7 62:35 51
4. B. Pezinok 26 14 7 5 48:34 49
5. Sl. Grob 26 13 4 9 76:64 43
6. Bernolákovo 26 11 5 10 43:36 38
7. Modra 26 10 6 10 51:53 36
8. Lozorno 27 11 2 14 59:50 35
9. Blatné 26 10 5 11 43:36 35
10. Gajary 26 9 6 11 56:58 33
11. Viničné 26 9 6 11 45:52 33
12. Ivanka 26 10 3 13 36:47 33
13. Sv. Jur 26 9 3 14 42:77 30
14. Zohor 27 4 9 14 25:56 21
15. Kráľová p.S. 26 4 22 22:82 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

Konečná tabuľka

1. Z. Ves 20 15 4 1 81:25 49
2. Studienka 20 12 2 6 60:28 38
3. Jablonové 20 11 2 7 52:29 35
4. Závod 20 9 11 44:56 27
5. Pl. Mikuláš 20 4 1 15 22:68 13
6. Rohožník 20 3 3 14 28:80 12

II. TRIEDA DORAST, sk. B

29. kolo: Tomášov - Častá 2:2, Báhoň - Ch. Grob 6:0, Malinovo - Budmerice 4:2, M.-Kráľová - Dubová 1:5, Šenkvice - Doľany nehrali, Hamuliakovo - N. Dedinka 0:5.

1. Báhoň 24 23 1 111:16 69
2. Budmerice 25 20 2 3 104:20 62
3. Malinovo 24 17 1 6 68:35 52
4. Doľany 23 16 2 5 67:31 50
5. N. Dedinka 24 14 2 8 60:32 44
6. Tomášov 24 10 4 10 54:46 34
7. Grinava 24 10 2 12 66:76 32
8. Šenkvice 23 9 4 10 69:66 31
9. Častá 25 8 4 13 41:58 28
10. Hamuliakovo 24 8 2 14 50:69 26
11. Dubová 24 8 2 14 38:69 26
12. Ch. Grob 25 6 3 16 34:69 21
13. Vištuk 25 3 2 20 34:101 11
14. M.-Kráľová 24 2 22 26:134 6

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

30. kolo: Suchohrad - Pl. Štvrtok 6:2, Studienka - Pl. Podhradie 2:1, M. Leváre - Malacky A 0:12, Závod - Malacky B 4:1, Vysoká - Zohor 0:7, Jablonové - Láb 1:3, Lozorno - Kuchyňa 4:1, Jakubov - Pl. Mikuláš 5:0.

1. ČSFA A 30 29 1 349:21 88
2. Pl. Štvrtok 29 23 2 4 168:56 71
3. Láb 29 22 1 6 137:55 67
4. Lozorno 27 20 2 5 151:62 62
5. Závod 28 17 3 8 101:60 54
6. ČSFA B 30 16 3 11 98:70 51
7. Suchohrad 30 14 5 11 71:66 47
8. Jakubov 30 14 1 15 108:95 43
9. Zohor 29 13 4 12 71:67 43
10. Kuchyňa 29 13 2 14 107:96 41
11. Pl. Mikuláš 30 11 2 17 69:115 35
12. Jablonové 29 7 3 19 45:115 24
13. Studienka 28 6 1 21 36:151 19
14. M. Leváre 28 5 23 37:159 15
15. Vysoká 29 3 2 24 38:183 11
16. Pl. Podhradie 29 2 2 25 18:233 8

Žiaci - skupina B

26. kolo: D. Lužná - Kráľová 0:9, Kaplna - Ivanka 2:1, Bernolákovo - Rovinka 2:2, Malinovo - Hamuliakovo 3:3, Blatné - Igram 2:6, Báhoň - Tomášov 2:8, N. Dedinka - Čataj 2:0.

Konečná tabuľka

1. Rovinka 26 23 1 2 139:36 70
2. Tomášov 26 20 2 4 148:44 62
3. Bernolákovo 26 19 4 3 87:25 61
4. Kráľová 26 19 2 5 169:37 59
5. Ivanka 26 16 3 7 115:42 51
6. Igram 26 14 4 8 92:47 46
7. Kaplna 26 13 3 10 109:70 42
8. D. Lužná 26 9 3 14 49:90 30
9. Čataj 26 5 6 15 25:85 21
10. Báhoň 26 6 1 19 41:122 19
11. Malinovo 26 5 4 17 27:125 19
12. Hamuliakovo 26 5 3 18 44:115 18
13. Blatné 26 4 2 20 37:135 14
14. N. Dedinka 26 4 2 20 26:135 14

Žiaci - skupina C

22. kolo: Grinava - Doľany 6:2, Sl. Grob A - B. Pezinok 5:3, Budmerice - Viničné 1:4, Dubová - Šenkvice 8:3, Častá - Sl. Grob B 4:0, Limbach - Jablonec 0:6. (hup)

Konečná tabuľka

1. Jablonec 22 21 1 119:10 63
2. Sl. Grob A 22 15 3 4 109:33 48
3. Grinava 22 12 3 7 77:56 39
4. Budmerice 22 12 3 7 67:50 39
5. Dubová 22 11 4 7 62:46 37
6. Viničné 22 11 1 10 71:55 34
7. Doľany 22 10 2 10 70:58 32
8. Častá 22 10 12 60:67 30
9. B. Pezinok 22 9 1 12 60:59 28
10. Limbach 22 6 16 27:88 18
11. Sl. Grob B 22 5 1 16 44:95 16
12. Šenkvice 22 1 21 31:180 3
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 955
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 672
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 458
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 547
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 817
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 722
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 609
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 378
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 178
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 163
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu