Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 31. JANUÁR

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba, M. Porubjak – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Obchod na korze, A. Vášová – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Slečna Júlia, A. Strindberg – premiéra – Štúdio L + S, Nám. 1. mája 5

19.00 Konečná stanica, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

19.00 Faust, Margaréta, slúžka a ja, J. Suchý/I. Vyskočil – ŠD Ívery, Školská 14

PIATOK 1. FEBRUÁR

19.00 Nabucco, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kontrabas, P. Süskind – Divadlo a.ha, Školská 14

SOBOTA 2. FEBRUÁR

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hamlet, A. Thomas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Liliom, F. Molnár – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

NEDEĽA 3. FEBRUÁR

19.00 Ale, ale pani Plukovníková, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles, hud.-záb.kompozícia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, Školská 14

PONDELOK 4. FEBRUÁR

19.00 Tosca, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Beatles, hud.-záb. kompozícia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Druhá smrť Jany z Arcu, S. Canev – Divadlo a.ha, Školská 14

19.00 Tata, O. Spišák – RND, Škultétyho 3

UTOROK 5. FEBRUÁR

19.00 Panna Orleánska, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Návod na použitie, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

STREDA 6. FEBRUÁR

19.00 Labutie Jazero, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofoklés – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Šiesti v pyžame, komédia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Ženské oddelenie, J. Nvota – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 31. JANUÁR

Pán prsteňov, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h; Polus 14.00, 16.50, 19.40 (slovenský dabing); 14.25, 17.15 h (slovenské titulky); Bratstvo vlka, Fran. – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 15.15, 17.30 a 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Nivy, Súťažná 18, o 19.00 h

Čokoláda, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, o 17.45 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Kto z koho, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 19.30 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála 1, Trnavské mýto 1, o 17.00 a 20.00 h; Polus, 17.20, 19.20, 21.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 h;

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h

Nepovedz ani slovo, USA – DK Dúbravka, Saratovská 2/a, o 19.00 h

Million dollars hotel, USA – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 20.00 h; FK 901, o 20.00 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Traffic, USA – Polus, 18.05, 20.50 h; Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h

Divoké mušle, Holan. – Charlie centrum, o 20.00 h;

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus 15.10 h

Z pekla, USA – Polus 21.00 h;

Kokaín, USA – Polus 20.05, 22.35 h;

Hriešnica, USA – Polus 15.00, 17.00, 19.00 h;

PIATOK 1. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.00 a 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50, 19.40 (slovenský dabing), 14.25, 17.15 (slovenské titulky); Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h

Čierna mačka biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 15.00, 17.30 a 20.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Kto z koho, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 19.30 h

Mačky a psi, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Ignoranti, Tal./Fr. – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 18.30 h

Každý to rád inak, Fran. – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 20.45 h; Artkino za zrkadlom, Rovniankova 3, o 19.30 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus, 17.20, 19.20, 21.20, 23.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 h;

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h;

Sokoliar Tomáš, SR/ČR – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 17.00 h

Traffic, USA – Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50, 23.35 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, o 17.45 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h; Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

SOBOTA 2. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 13.00, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.00 a 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, o 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenské titulky), 11.25, 14.25, 17.15 h (slovenský dabing)

Čierna mačka biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 15.00, 17.30 a 20.00 h

Zoolander, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Mačky a psi, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, o 16.30 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR – Nivy – Súťažná 18, o 19.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00 a 20.00 h; 17.20, 19.20, 21.20, 23.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 10.00, 12.40, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00 h;

Sokoliar Tomáš, SR/ČR – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 15.00, 17.00 h

Traffic, USA – Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50, 23.35 h

Bes a des, VB – Charlie centrum, o 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, o 17.45 h; Zora – Trnávka, Okružná 1, o 19.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h

Láske na stope – Polus, 19.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.40, 12.55, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

NEDEĽA 3. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 13.00, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 12.10, 13.00, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h; Istota, Karloveská 32, o 16.00 a 19.30 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing), 11.25, 14.25, 17.15 h (slovenské titulky);

Čierna mačka biely kocúr, Fr./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 15.00, 17.30 a 20.00 h

Zoolander, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Mačky a psi, USA – Zora – Trnávka, Okružná 1, o 16.30 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h; Istota, Karloveská 32, o 10.00 h

Titan A.E., USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, o 14.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – FK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00 h

Jeseň v New Yorku, USA – FK Igric, Saratovská 2/a, o 19.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA, Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 10.00, 12.40, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00 h;

Sokoliar Tomáš, SR/ČR – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 15.00, 17.00 h

Traffic, USA – Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h

Bes a des, VB – Charlie centrum, o 17.30 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, o 17.45 h; Zora, Trnávka, Okružná 1, o 19.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h

Láske na stope – Polus, 19.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.40, 12.55, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

PONDELOK 4. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.00 a 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing), 14.25, 17.15 h (slovenské titulky)

15 minút, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Zoolander, USA – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h

Niečo z Alenky, Švajč. – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 18.30 h

Lekcia Faust, ČR – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 20.45 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus, 17.20, 19.20, 21.20 h;

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h;

Traffic, USA – Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 h Čokoláda, USA – Charlie centrum, o 17.45 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Konkurz, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

UTOROK 5. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Nádej, Rača, Nám. Hrdinov, o 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h;

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing), 14.25, 17.15 h (slovenské titulky)

Každý to rád inak, Fran. – FK 901, o 18.00 a 20.30 h

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus, 17.20, 19.20, 21.20 h;

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 h;

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h;

Traffic, USA – Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 h;

Čokoláda, USA – Charlie centrum, o 17.45 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Čierny Peter, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

STREDA 6. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Istropolis-VS, Trnavské mýto 1, o 10.00, 13.30, 17.00 a 20.00 h; Nádej, Rača, Nám. Hrdinov, o 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 19.30 h

Kto z koho, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00 h

Moulin Rouge, muzikál – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 18.30 h

Oscar Wilde, VB – FK Nostalgia, Starohorská 2, o 20.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 14.00, 16.50, 19.40 h (slovenský dabing); 14.25, 17.15 h (slovenské titulky)

Fantóm Louvru, Fran. – Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 16.00, 18.00 a 20.00 h; Polus, 17.20, 19.20, 21.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 h

Hriešnica, USA – Istropolis-Teátro, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.00, 17.00, 19.00 h;

Traffic, USA, Charlie centrum, o 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 17.30 h

Po čom túžia ženy, USA – Charlie centrum, o 18.00 h

Čierny Peter, ČR – Charlie centrum, o 19.30 h

Všetko o mojej matke, Špan. – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, o 20.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.10 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05, 22.35 h

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 31. JANUÁR

Your Sound – DUNA, Radlinského 11

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

PIATOK 1. FEBRUÁR

Totally BLACK Rock, best of 90s – DUNA, Radlinského 11

Becherovka Ski Party – LIVE!Club, Aupark

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Benelux, U Club – Nábr. amr. gen. L. Svobodu

Southern Rock – Country pub Tamworth, Štefana Králika 1, Dev. Nová Ves

SOBOTA 2. FEBRUÁR

Tequila Night – LIVE!Club, Aupark

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Patatas/Vukow/Techno – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

NEDEĽA 3. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 4. FEBRUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 5. FEBRUÁR

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Deep House Varios Night – Crystal Music club

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 6. FEBRUÁR

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Batcave Party – DUNA, Radlinského 11

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 31. JANUÁR

18.00 Stroj na nič, autorské čítania a výstava, Miloš Brnčal – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Folk – coutry sála, koncert skupiny Semtex – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Slovenská filharmónia – SF, Palackého 2

19.30 Take one, koncert – Hlava XXII, Bazová 9

20.30 Gabika Šusteková a D. Húščava Band – Hystéria, Odbojárov 9

21.30 EARS, koncert – Charlies pub, Špitálska 4

PIATOK 1. FEBRUÁR

18.00 Keltský Imbolc, tradície a hudba Keltov – Elam club, Staré grunty, do polnoci

18.00 Moby dick, Scesta, štvrtok trinásteho, koncert – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Music club: koncert Marquee Louis, P.N.G. – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Seven Days to Winter, koncert – PKO

20.00 Fašiangová zábava, hrá ľud. hudba Petra Kuštára – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Posádkový ples – DK Ružinov, Ružinovská 28

SOBOTA 2. FEBRUÁR

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 Ples vďaky, Slov. Červený kríž – DK Ružinov, Ružinovská 28

Gothic live in DUNA, koncert: Alvaréz Peréz, Succubus – DUNA, Radlinského 11

PONDELOK 4. FEBRUÁR

15.00 Reservé pre seniorov, prednáška – SD Trnávka, Bulharská 60

UTOROK 5. FEBRUÁR

19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Scream, rock na živo – Aligátor, Laurinská 7

STREDA 6. FEBRUÁR

17.00 Bezpečnosť v Petržalke, beseda s políciou – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PRE DETI

ŠTVRTOK 31. JANUÁR

16.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 1. FEBRUÁR

14.00 Na Hromnice, rozprávanie a hry o tradíciach – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

15.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 2. FEBRUÁR

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Mahuliena zlatá panna, film – SD Nivy, Súťažná 18

NEDEĽA 3. FEBRUÁR

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Duchovplná rozprávka – MKC, Školská 14

15.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PONDELOK 4. FEBRUÁR

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Cesta do budúcnosti, kvízové dopoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

15.00 Zdravá rodina, stretnutie dojčiacich matiek – Klub 22

18.30 Citové rany a ich súvislosti so zdravím, prednáška – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 5. FEBRUÁR

10.00 Zahrajme sa na rozprávku – Klub 22

14.00 Zatancuj si s nami, hip hop – OS Makovického 4

14.00 Fašiangová diskotéka – MKC, Gaštanová 19

14.00 Holus, holud Domine, máte mačku v komíne, zábavné popoludnie – Klub Slniečko, Furdeko- va 6/a

14.00 Tajná správa, hry – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 O maskách, smiechu a strašení, fašiangové masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Odkiaľ som prišiel, sexuálna prednáška – M Klub, Gessayova 10

STREDA 6. FEBRUÁR

10.00 O dvanástich mesiačikoch – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, tuš a palička – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O maskách, smiechu a strašení, fašiangové masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Detský karneval – MKC, Gaštanová 19

14.00 Tance budú fašiangové, každý chystá masky nové, dielňa – M Klub, Gessayova 10

14.00 Tropické pásmo, život a zánik, beseda s potápačom – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Na vlnách strachu, beseda o diskriminácii detí – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Na Hromnice o krok více, beseda o zvykoch – SD Nivy, Súťažná 18

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Svet lacandónskych Indiánov – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00 h, do 30. januára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára

Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára

Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Alexander Szabó, výber z tvorby – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 31. januára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára

Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – piatok 12.00 – 18.00 h, ut – pia 10.00 – 14.00 h, do 25. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. HB Reavis sťahuje žiadosť na pridelenie osvedčenia o Smart City
  2. Do zóny Nové Nivy v Bratislave pribudne projekt
  3. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  4. Accessible Urban Living
  5. RPSP – A good intention ruined by execution
  6. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  8. Riešenia pre hnedú planétu
  9. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  10. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 11 924
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 320
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 4 355
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 122
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 327
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 847
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 533
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 418
  9. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní 1 396
  10. Slováci triedia lepšie 1 016