SME
Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

30. kolo: Vysoká - Rusovce 3:2, Rača - Vinohrady 8:0, D. Lužná - BCT 2:1, VTJ Ružinov - FK Dúbravka 5:1, Kostolište - Domino 0:1, Lamač - ŠKP 0:7, Veľké Leváre - Jarovce 2:0, Stupava - Devínska Nová Ves 3:0, I. Petržalka - Vrakuňa 0:3.

1. ŠKP 31 29 1 1 140:19 88
2. VTJ Ružinov 30 24 3 3 109:17 75
3. Vrakuňa 32 22 4 6 101:23 70
4. I. Petržalka 32 23 9 100:55 69
5. Stupava 31 17 4 10 82:51 55
6. Domino 32 17 4 11 62:52 55
7. V. Leváre 31 17 3 11 63:63 54
8. Kostolište 32 16 3 13 67:49 51
9. Lamač 32 16 2 14 72:68 50
10. D. N. Ves 31 13 6 12 47:48 45
11. D. Lužná 31 12 4 15 56:61 40
12. Jarovce 31 12 4 15 68:80 40
13. Rača 32 10 5 17 54:86 35
14. BCT 31 9 4 18 53:71 31
15. FK Dúbravka 30 8 5 17 49:64 29
16. Vinohrady 32 5 1 26 32:117 16
17. Rusovce 31 1 3 27 31:118 6
18. Vysoká 30 2 28 23:167 6

III. LIGA ML. DORAST

24. kolo: Pezinok - Dúbravka 1:5, VTJ Ružinov - ŠKP 0:2, Ekonóm - BCT 3:1, Lamač - D. N. Ves 0:1, I. Petržalka - Vrakuňa 3:3.

1. ŠKP 21 19 2 91:9 59
2. FK Dúbravka 21 14 5 2 53:17 47
3. I. Petržalka 20 14 3 3 74:17 45
4. Vrakuňa 20 10 3 7 39:35 33
5. Rača 20 10 2 8 29:37 32
6. Domino 20 9 2 9 47:39 29
7. Pezinok 21 8 3 10 39:36 27
8. D. N. Ves 20 7 3 10 33:47 24
9. VTJ Ružinov 20 6 4 10 23:31 22
10. Lamač 20 5 2 13 24:40 17
11. Ekonóm 20 4 1 15 15:81 13
12. BCT 21 1 20 12:90 3

REG. LIGA ST. ŽIACI

24. kolo: FK Dúbravka - I. Petržalka 1:5, Rača - PVFA 0:5, Artmedia - Pezinok 7:0, Inter - Rapid 0:0, ŠKP - Slovan 1:0, SFM Senec - D. N. Ves 0:5, Malacky - Vrakuňa 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 24 21 2 1 88:6 65
2. PVFA 24 19 2 3 102:8 59
3. Artmedia 24 17 7 99:9 58
4. Inter 23 16 5 2 69:13 53
5. I. Petržalka 23 13 5 5 44:21 44
6. Slovan 24 11 3 10 42:35 36
7. Rača 24 10 5 9 35:45 35
8. Vrakuňa 24 6 6 12 18:38 24
9. Pezinok 24 6 3 15 27:61 21
10. Malacky 24 5 5 14 17:67 20
11. SFM Senec 24 4 4 16 15:64 16
12. ŠKP 24 3 5 16 14:87 14
13. FK Dúbravka 23 2 7 14 21:66 13
14. D. N. Ves 23 3 1 19 18:89 10

REG. LIGA ML. ŽIACI

24. kolo: FK Dúbravka - I. Petržalka 1:11, Rača - PVFA 1:3, Artmedia - Pezinok 0:0, Inter - Rapid 4:4, ŠKP - Slovan 1:10, SFM Senec - D. N. Ves 7:1, Malacky - Vrakuňa 2:2.

1. Artmedia 24 21 1 2 122:14 64
2. PVFA 24 19 2 3 70:19 59
3. Inter 23 17 2 4 104:18 53
4. Slovan 24 16 2 6 83:35 50
5. Rapid 23 14 5 4 79:28 47
6. Pezinok 24 14 5 5 65:29 47
7. I. Petržalka 23 10 4 9 60:39 34
8. Rača 24 9 6 9 44:66 33
9. Malacky 24 9 4 11 45:43 31
10. SFM Senec 24 6 5 13 34:63 23
11. Vrakuňa 24 4 3 17 36:109 15
12. ŠKP 23 2 3 18 22:103 9
13. D. N. Ves 23 1 2 20 17:109 5
14. FK Dúbravka 23 1 22 8:114 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

24. kolo: PVFA - Sv. Jur 9:0, Stupava - V. Leváre 1:4, VTJ Ružinov - Kostolište 4:2, Rapid - Rohožník 5:0, Modra - Gajary nehrali, I. Petržalka - Vrakuňa 3:0 kont.

1. I. Petržalka 22 16 3 3 55:24 51
2. V. Leváre 22 15 3 4 53:21 48
3. Gajary 21 14 3 4 46:24 45
4. Domino 22 13 3 6 59:16 42
5. Rapid 22 11 3 8 41:34 36
6. Rohožník 23 11 2 10 56:43 35
7. PVFA 22 9 5 8 42:29 32
8. Modra 21 9 1 11 50:65 28
9. Vrakuňa 22 7 5 10 45:50 26
10. VTJ Ružinov 22 7 3 12 33:36 24
11. Kostološte 23 6 6 11 31:40 24
12. Sv. Jur 22 3 2 17 20:102 11
13. Stupava 22 1 3 18 17:64 6

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

24. kolo: PVFA - Sv. Jur 7:0, Stupava - V. Leváre 2:2, VTJ Ružinov - Kostolište 1:3, Rapid - Rohožník 8:0, Modra - Gajary nehrali, I. Petržalka - Vrakuňa 6:0.

1. Domino 22 18 2 2 102:19 56
2. Rapid 22 15 4 3 74:28 49
3. Gajary 21 15 3 3 83:33 48
4. PVFA 22 12 5 5 70:33 41
5. Stupava 22 10 4 8 48:40 34
6. Modra 21 10 3 8 66:43 33
7. Kostolište 23 9 5 9 52:48 32
8. Vrakuňa 22 8 6 8 53:58 30
9. VTJ Ružinov 22 8 3 11 35:38 27
10. V. Leváre 22 8 3 11 51:66 27
11. I. Petržalka 22 6 1 15 33:69 19
12. Rohožník 23 3 1 19 34:111 10
13. Sv. Jur 22 2 20 11:126 2

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

20. kolo: SFM Senec - Vrakuňa 9:0, D. N. Ves - FC Senec 3:1, Stupava - ŠKP 3:3, Slovan - Žolík Malacky 13:0, PVFA - Inter 0:6.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 18 18 138:12 54
2. Slovan 18 14 3 1 129:14 45
3. PVFA 19 14 2 3 87:27 44
4. SFM Senec 19 12 3 4 66:34 39
5. Domino 18 8 10 37:57 24
6. ŠKP 18 6 3 9 39:67 21
7. D. N. Ves 18 6 2 10 33:52 20
8. FC Senec 18 5 3 10 30:50 18
9. Žolik 18 4 2 12 33:92 14
10. Vrakuňa 18 3 15 17:117 9
11. Stupava 18 2 16 16:103 2

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

20. kolo: Pezinok - Rača 4:1, Zohor - I. Petržalka 2:3, Artmedia - BCT 10:1, Lamač - Karlová Ves 4:3, Rapid - Spoje 3:1, Báhoň - Bernolákovo 1:5.

1. Bernolákovo 20 18 2 103:29 54
2. Artmedia 20 16 4 107:35 48
3. Pezinok 20 13 3 4 73:36 42
4. Rapid 20 12 4 4 56:32 40
5. K. Ves 20 12 3 5 52:27 39
6. Lamač 20 12 1 7 83:55 37
7. Rača 20 8 12 56:72 24
8. I. Petržalka 20 7 3 10 32:53 24
9. Spoje 20 4 4 12 30:46 16
10. Zohor 20 4 16 26:85 12
11. Báhoň 20 3 1 16 20:91 10
12. BCT 20 1 1 18 20:97 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

20. kolo: SFM Senec - Vrakuňa 10:1, Devínska Nová Ves - FC Senec 2:0, VTJ Ružinov - ŠKP 1:2, Slovan - Žolík Malacky 1:2, PVFA - Inter 5:3.

1. Žolík 18 17 1 111:16 52
2. Slovan 19 14 3 2 113:15 45
3. SFM Senec 18 14 1 3 91:18 43
4. PVFA 18 12 1 5 78:35 37
5. D. N. Ves 18 8 3 7 44:36 27
6. FK Dúbravka 18 8 2 8 48:59 26
7. Inter 18 8 1 9 67:61 25
8. ŠKP 18 4 1 13 37:85 13
9. FC Senec 18 3 1 14 17:77 10
10. Vrakuňa 17 2 1 14 10:100 7
11. VTJ Ružinov 18 1 1 16 12:126 4

PRÍPRAVKA C (pmc)

16. kolo: SFM Senec - ČSFA Malacky 4:5, Stupava - FC Senec 5:0, Slovan - Ivanka 2:1, PVFA - Žolík Malacky 2:6.

1. Slovan 14 10 1 3 57:26 31
2. Ivanka 14 9 2 3 54:17 29
3. SFM Senec 14 9 2 2 54:23 29
4. ČSFA Malacky 13 9 4 48:29 27
5. Domino 14 8 1 5 42:23 25
6. PVFA 15 4 3 8 34:51 15
7. Žolík 14 4 1 9 29:53 13
8. Stupava 14 4 10 24:50 12
9. FC Senec 14 1 13 12:82 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

24. kolo: K. Ves - Ekonóm 10:2, Artmedia - Jarovce 9:0, Spoje - Vajnory 1:6, Štart - Lamač 0:11.

1. Artmedia 25 21 2 2 129:18 65
2. Vajnory 25 20 2 3 126:29 62
3. Lamač 25 15 3 7 100:53 48
4. K. Ves 25 11 4 10 95:79 37
5. Spoje 25 8 17 46:117 24
6. Ekonóm 25 6 3 15 50:102 21
7. Štart 25 6 1 18 47:122 19
8. Jarovce 25 4 3 18 30:86 15

I. TRIEDA ML. ŽIACI

26. kolo: K. Ves - Rusovce 2:2, Z. Bystrica - Vinohrady 2:6, D. N. Ves - Vajnory 0:3, Jarovce - Lamač 2:7, Ekonóm - D. Lužná 10:0, Artmedia - Kinkon 3:0 kont., Spoje - PVFA 5:5, Domino - Malacky 4:2.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 27 24 2 1 159:23 74
2. PVFA 27 21 3 3 119:27 66
4. Artmedia 27 15 9 3 79:18 54
3. Kinkon 27 17 2 8 85:37 53
6. Vajnory 27 16 4 7 82:34 52
5. D. N. Ves 27 16 3 8 88:43 51
7. Spoje 27 14 4 9 85:76 46
8. Ekonóm 27 13 6 8 94:48 45
9. Malacky 27 11 2 14 75:75 35
10. K. Ves 27 10 4 13 79:97 34
11. Domino 27 10 1 16 67:94 31
12. Jarovce 27 9 18 55:107 27
13. Vinohrady 27 6 4 17 33:97 22
14. Rusovce 27 4 1 22 43:121 13
15. D. Lužná 26 4 22 41:175 12
16. Z. Bystrica 26 2 1 23 21:133 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

26. kolo: Kuchyňa - B. Pezinok 3:4, Pl. Mikuláš - Pernek 1:1, Vinosady - M.-Kráľová 7:1, M. Leváre - Sološnica nehrali, Borinka - Báhoň 5:0, Vištuk - Suchohrad 2:4.

1. B. Pezinok 22 17 2 3 60:26 53
2. Častá 22 17 5 54:18 51
3. Pl. Mikuláš 22 14 3 5 45:19 45
4. Pernek 22 13 3 6 51:33 42
5. Suchohrad 23 11 5 7 59:38 38
6. Báhoň 22 9 4 9 42:45 31
7. Borinka 22 7 5 10 39:36 26
8. Sološnica 21 7 5 9 32:37 26
9. M.-Kráľová 22 8 1 13 35:63 25
10. Vištuk 23 6 1 16 37:58 19
11. M. Leváre 21 5 3 13 28:44 18
12. Kuchyňa 22 5 3 14 36:72 18
13. Vinosady 22 4 5 13 26:55 17

VI. LIGA SENIORI, sk. B

26. kolo: Čataj - Ivanka 0:4, Kaplná - Miloslavov 5:0, Kostolná - Hr. Šúr 1:1.

1. Ivanka 21 15 4 2 54:19 49
2. Hamuliakovo 21 14 4 3 53:24 46
3. Hr. Šúr 22 12 4 6 76:38 40
4. Kaplna 21 10 2 9 42:38 32
5. Kostolná 21 7 4 10 30:44 25
6. Miloslavov 21 4 3 14 21:43 15
7. Čataj 21 1 3 17 19:82 6

I. TRIEDA DORAST

28. kolo: PŠC Pezinok - B. Pezinok 2:3, Pl. Štvrtok - Kráľová 6:0, Sl. Grob - Ivanka 4:1, Blatné - Sv. Jur 3:0, Jakubov - Viničné 2:1, Bernolákovo - Zohor 0:0, Gajary - Lozorno 1:4.

1. PŠC Pezinok 25 16 3 6 76:33 51
2. Pl. Štvrtok 25 15 3 7 59:34 48
3. Jakubov 25 14 6 5 56:34 48
4. B. Pezinok 25 13 7 5 45:33 46
5. Sl. Grob 25 13 4 8 74:59 43
6. Lozorno 26 11 2 13 58:48 35
7. Blatné 25 10 5 10 41:33 35
8. Bernolákovo 25 10 5 10 41:35 35
9. Gajary 25 9 6 10 54:54 33
10. Modra 25 9 6 10 48:51 33
11. Viničné 26 9 6 11 45:52 33
12. Ivanka 25 10 3 12 35:44 33
13. Sv. Jur 25 8 3 14 37:75 27
14. Zohor 26 4 9 13 25:51 21
15. Kráľová p.S. 25 4 21 21:79 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

20. kolo: Z. Ves - Rohožník 10:2, Pl. Mikuláš - Závod 2:3, Studienka - Jablonec 3:0.

Konečná tabuľka

1. Z. Ves 20 15 4 1 81:25 49
2. Studienka 20 12 2 6 60:28 38
3. Jablonové 20 11 2 7 52:29 35
4. Závod 20 9 11 44:56 27
5. Pl. Mikuláš 20 4 1 15 22:68 13
6. Rohožník 20 3 3 14 28:80 12

II. TRIEDA DORAST, sk. B

28. kolo: Grinava - N. Dedinka 0:4, Doľany - Hamuliakovo 6:0, Dubová - Šenkvice 1:5, Budmerice - M.-Kráľová 4:1, Ch. Grob - Malinovo 0:4, Vištuk - Báhoň 0:9.

1. Báhoň 23 22 1 105:16 66
2. Budmerice 23 20 1 2 102:15 61
3. Doľany 23 16 2 5 67:31 50
4. Malinovo 23 16 1 6 64:33 49
5. N. Dedinka 22 13 1 8 54:32 40
6. Tomášov 23 10 3 10 51:44 33
7. Grinava 24 10 2 12 66:75 32
8. Šenkvice 22 8 4 10 62:63 28
9. Častá 24 8 3 13 39:56 27
10. Hamuliakovo 23 8 1 14 48:65 25
11. Dubová 23 7 2 14 33:68 23
12. Ch. Grob 24 6 3 15 34:63 21
13. Vištuk 24 4 1 19 32:92 13
14. M.-Kráľová 23 2 21 25:129 6

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

29. kolo: Pl. Mikuláš - Suchohrad 0:0, Kuchyňa - Jakubov 4:0, Láb - Lozorno nehrali, Zohor - Jablonové 0:0, Malacky B - Vysoká 9:2, Malacky A - Závod 4:0, Pl. Podhradie - M. Leváre 3:2, Pl. Štvrtok - Studienka 7:2.

1. ČSFA A 28 27 1 325:17 82
2. Pl. Štvrtok 27 22 2 3 163:50 68
3. Láb 27 20 1 6 130:53 61
4. Lozorno 25 18 2 5 143:60 56
5. ČSFA B 28 15 3 10 85:65 48
6. Závod 26 15 3 8 85:59 48
7. Kuchyňa 27 13 2 12 105:89 41
8. Suchohrad 28 12 5 11 62:63 41
9. Jakubov 28 13 1 14 102:91 40
10. Zohor 27 12 4 11 63:63 40
11. Pl. Mikuláš 28 10 2 16 66:109 32
12. Jablonové 27 7 3 17 43:110 24
13. Studienka 26 5 1 20 33:147 16
14. M. Leváre 26 5 21 37:144 15
15. Vysoká 27 3 2 22 34:164 11
16. Pl. Podhradie 27 2 2 23 17:219 8

Žiaci - skupina B

25. kolo: Čataj - D. Lužná 0:3, Tomášov - N. Dedinka 19:0, Igram - Báhoň 4:0, Hamuliakovo - Blatné 5:2, Rovinka - Malinovo 7:0, Ivanka - Bernolákovo 3:3, Kráľová - Kaplná 3:0 kont.

1. Rovinka 24 22 2 134:34 66
2. Bernolákovo 24 18 3 3 82:23 57
3. Kráľová 24 18 2 4 160:34 56
4. Tomášov 24 18 2 4 136:42 56
5. Ivanka 24 16 3 5 114:37 51
6. Igram 24 12 4 8 79:45 40
7. Kaplna 24 11 3 10 103:69 36
8. D. Lužná 24 9 3 12 49:77 30
9. Čataj 24 5 6 13 25:79 21
10. Hamuliakovo 24 5 2 17 39:109 17
11. Báhoň 24 5 1 18 36:112 16
12. Malinovo 24 4 3 17 21:122 15
13. Blatné 24 4 2 18 35:126 14
14. N. Dedinka 24 3 2 19 24:128 11

Žiaci - skupina C

21. kolo: Jablonec - Grinava 13:0, Sl. Grob B - Limbach 9:0, Šenkvice - Častá 4:11, Viničné - Dubová 4:1, B. Pezinok - Budmerice 5:2, Doľany - Sl. Grob A 2:2.

1. Jablonec 21 20 1 113:10 60
2. Sl. Grob A 21 14 3 4 104:30 45
3. Budmerice 21 12 3 6 66:46 39
4. Grinava 21 11 3 7 71:55 36
5. Dubová 21 10 4 7 54:43 34
6. Doľany 21 10 2 9 68:52 32
7. Viničné 21 10 1 10 67:54 31
8. B. Pezinok 21 9 1 11 57:54 28
9. Častá 21 9 12 56:67 27
10. Limbach 21 6 15 27:82 18
11. Sl. Grob B 21 5 1 15 45:91 16
12. Šenkvice 21 1 20 28:172 3

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  3. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  4. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy
  5. Hudbou proti holorubom.
  6. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  4. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?
  10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  1. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 11 094
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 10 108
  3. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 8 896
  4. Počuli ste už o zelenej hypotéke? Ušetríte s ňou až trikrát 8 719
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 8 583
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 366
  7. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 7 912
  8. Dnes ma živí instagram, hovorí bývalá tanečníčka Katarína Jakeš 7 798
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 275
  10. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 6 369
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu