SME
Pondelok, 5. december, 2022 | Meniny má Oto

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

29. kolo: Vrakuňa - Vysoká 3:0 kont., D. N. Ves - I. Petržalka 1:3, Jarovce - Stupava 5:2, ŠKP - V. Leváre 5:0, Domino - Lamač 2:1, FK Dúbravka - Kostolište 4:0, BCT - VTJ Ružinov 0:4, Vinohrady - D. Lužná 0:4, Rusovce - Rača 1:7.

1. ŠKP 29 27 1 1 129:17 82
2. VTJ Ružinov 28 22 3 3 101:16 69
3. Vrakuňa 30 21 4 5 98:21 67
4. I. Petržalka 30 22 8 96:52 66
5. Stupava 29 16 4 9 78:47 52
6. Lamač 30 16 2 12 72:57 50
7. Domino 30 15 4 11 52:52 49
8. Kostolište 30 15 3 12 65:48 48
9. V. Leváre 29 15 3 11 57:62 48
10. D. N. Ves 29 13 6 10 47:42 45
11. D. Lužná 29 11 4 14 52:57 37
12. Jarovce 29 11 4 14 65:76 37
13. Rača 30 9 5 16 44:82 32
14. FK Dúbravka 28 8 5 15 48:57 29
15. BCT 28 7 4 17 45:66 25
16. Vinohrady 29 4 1 24 29:105 13
17. Rusovce 29 1 3 25 29:106 6
18. Vysoká 28 1 27 18:162 3

III. LIGA ML. DORAST

23. kolo: Vrakuňa - Pezinok 1:0, D. N. Ves - I. Petržalka 0:3, BCT - Lamač 3:6, ŠKP - Ekonóm 10:0, Domino - VTJ Ružinov 1:2, Dúbravka - Rača 1:1.

1. ŠKP 20 18 2 89:9 56
2. I. Petržalka 19 14 2 3 71:14 44
3. FK Dúbravka 19 12 5 2 46:16 41
4. Vrakuňa 19 10 2 7 36:32 32
5. Rača 20 10 2 8 29:37 32
6. Domino 20 9 2 9 47:39 29
7. Pezinok 19 8 3 8 36:27 27
8. VTJ Ružinov 18 6 4 8 23:27 22
9. D. N. Ves 18 5 3 10 28:45 18
10. Lamač 19 5 2 12 24:39 17
11. Ekonóm 19 3 1 15 12:80 10
12. BCT 20 1 19 11:87 3

REG. LIGA ST. ŽIACI

23. kolo: Vrakuňa - FK Dúbravka 2:2, D. N. Ves - Malacky 3:2, Slovan - SFM Senec 2:0, Rapid - ŠKP 7:0, Pezinok - Inter 0:2, PVFA - Artmedia 0:0, I. Petržalka - Rača 1:1.

SkryťVypnúť reklamu
1. Rapid 22 20 1 1 82:6 61
2. Artmedia 22 16 6 91:8 54
3. PVFA 22 17 2 3 91:7 53
4. Inter 22 16 4 2 69:13 52
5. I. Petržalka 22 12 5 5 39:20 41
6. Rača 22 10 4 8 34:39 34
7. Slovan 22 10 3 9 41:34 33
8. Vrakuňa 22 6 5 11 17:36 23
9. Malacky 22 5 4 13 16:60 19
10. Pezinok 22 5 3 14 25:54 18
11. SFM Senec 22 4 4 14 15:57 16
12. FK Dúbravka 22 2 7 13 20:61 13
13. ŠKP 22 2 5 15 12:81 11
14. D. N. Ves 22 2 1 19 13:89 7

REG. LIGA ML. ŽIACI

23. kolo: Vrakuňa - FK Dúbravka 8:0, D. N. Ves - Malacky 2:4, Slovan - SFM Senec 3:0, Rapid - ŠKP nehrali, Pezinok - Inter 1:0, PVFA - Artmedia 2:1, I. Petržalka - Rača 0:0.

1. Artmedia 22 20 2 117:16 60
2. PVFA 22 17 2 3 58:18 53
3. Inter 22 17 1 4 100:14 52
4. Slovan 22 14 2 6 67:32 44
5. Rapid 21 13 4 4 73:24 43
6. Pezinok 22 13 4 5 62:28 43
7. Rača 22 9 6 7 42:58 33
8. I. Petržalka 22 9 4 9 51:38 31
9. Malacky 22 9 3 10 43:39 30
10. SFM Senec 22 5 5 12 26:59 20
11. Vrakuňa 22 4 2 16 32:101 14
12. ŠKP 21 2 3 16 21:84 9
13. D. N. Ves 22 1 2 19 16:102 5
14. FK Dúbravka 22 1 21 7:102 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

23. kolo: Vrakuňa - PVFA 3:2, Gajary - I. Petržalka 1:1, Rohožník - Modra 5:2, Kostolište - Rapid 1:3, Domino - VTJ Ružinov 0:1, Sv. Jur - Stupava 1:0.

1. V. Leváre 20 14 3 3 47:16 45
2. I. Petržalka 20 14 3 3 50:24 45
3. Gajary 20 13 3 4 44:23 42
4. Domino 21 12 3 6 51:16 39
5. Rapid 20 10 3 7 36:32 33
6. Rohožník 21 10 2 9 51:36 32
7. PVFA 20 8 5 7 32:27 29
8. Modra 20 9 1 10 50:57 28
9. Vrakuňa 20 7 5 8 43:42 26
10. VTJ Ružinov 20 6 3 11 27:29 21
11. Kostološte 21 5 6 10 25:34 21
12. Sv. Jur 20 2 2 16 15:91 8
13. Stupava 21 1 3 17 16:60 6

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

23. kolo: Vrakuňa - PVFA 2:1, Gajary - I. Petržalka 1:0, Rohožník - Modra 1:2, Kostolište - Rapid 2:2, Domino - VTJ Ružinov 2:0, Sv. Jur - Stupava 0:5.

1. Domino 21 18 1 2 102:17 55
2. Gajary 20 15 2 3 80:30 47
3. Rapid 20 13 4 3 58:28 43
4. PVFA 20 11 4 5 60:30 37
5. Stupava 21 10 3 8 46:38 33
6. Modra 20 10 2 8 64:41 32
7. Kostolište 21 8 5 8 50:47 29
8. Vrakuňa 21 7 6 8 49:58 27
9. VTJ Ružinov 20 8 2 10 33:34 26
10. V. Leváre 20 7 2 11 49:60 23
11. I. Petržalka 21 6 1 14 32:66 19
12. Rohožník 21 3 1 17 34:98 10
13. Sv. Jur 20 1 19 10:120 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

19. kolo: Domino - SFM Senec 0:1, Žolík Malacky - PVFA 2:4, ŠKP - Slovan 0:12, FC Senec - Stupava 3:0 kont., Vrakuňa - D. N. Ves 1:5.

SkryťVypnúť reklamu
1. Inter 18 18 137:12 54
2. PVFA 19 14 2 3 87:26 44
3. Slovan 17 13 3 1 116:14 42
4. SFM Senec 18 11 3 4 57:34 36
5. Domino 18 8 10 37:57 24
6. ŠKP 17 6 2 9 36:64 20
7. FC Senec 17 5 3 9 29:47 18
8. D. N. Ves 17 5 2 10 30:51 17
9. Žolik 17 4 2 11 33:79 14
10. Vrakuňa 17 3 14 17:108 9
11. Stupava 17 1 16 13:100 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

19. kolo: Bernolákovo - Pezinok 5:1, Spoje - Báhoň 4:0, K. Ves - Rapid 1:1, BCT - Lamač 2:6, I. Petržalka - Artmedia 0:5, Rača - Zohor 6:2.

1. Bernolákovo 19 17 2 98:28 51
2. Artmedia 19 15 4 97:34 45
3. Pezinok 19 12 3 4 69:35 39
4. K. Ves 19 12 3 4 49:23 39
5. Rapid 19 11 4 4 53:31 37
6. Lamač 19 11 1 7 79:52 34
7. Rača 19 8 11 55:68 24
8. I. Petržalka 19 6 3 10 29:51 21
9. Spoje 19 4 4 11 29:43 16
10. Zohor 19 4 15 24:82 12
11. Báhoň 19 3 1 15 19:86 10
12. BCT 19 1 1 17 19:87 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

19. kolo: Inter - FK Dúbravka 8:2, Žolík Malacky - PVFA 2:1, ŠKP - Slovan 0:10, FC Senec - VTJ Ružinov 4:0, Vrakuňa - D. N. Ves 0:5.

1. Žolík 17 16 1 109:14 49
2. Slovan 18 14 3 1 112:13 45
3. SFM Senec 17 13 1 3 81:17 40
4. PVFA 17 11 1 5 72:32 34
5. Inter 17 8 1 8 63:56 25
6. FK Dúbravka 17 8 1 8 46:57 25
7. D. N. Ves 16 7 2 7 40:34 23
8. ŠKP 17 3 1 13 35:84 10
9. FC Senec 17 3 1 13 17:75 10
10. Vrakuňa 16 2 1 13 9:90 7
11. VTJ Ružinov 17 1 1 15 11:123 4

PRÍPRAVKA C (pmc)

15. kolo: Žolík Malacky - Domino 3:1, Ivanka - PVFA 1:1, FC Senec - Slovan 0:10, ČSFA Malacky - Stupava 5:2.

1. Ivanka 13 9 2 2 53:15 29
2. SFM Senec 13 9 2 2 50:18 29
3. Slovan 13 9 1 3 55:25 28
4. Domino 14 8 1 5 42:23 25
5. ČSFA Malacky 12 8 4 43:25 24
6. PVFA 14 4 3 7 32:45 15
7. Žolík 13 3 1 9 24:51 10
8. Stupava 13 3 10 19:50 9
9. FC Senec 13 1 12 12:78 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

23. kolo: Lamač - K. Ves 2:4, Vajnory - Štart 8:0, Jarovce - Spoje 3:0 kont., Ekonóm - Artmedia 0:15.

1. Artmedia 24 20 2 2 120:18 62
2. Vajnory 24 19 2 3 120:28 59
3. Lamač 24 14 3 7 89:53 45
4. K. Ves 24 10 4 10 85:77 34
5. Spoje 24 8 16 45:111 24
6. Ekonóm 24 6 3 14 48:92 21
7. Štart 24 6 1 17 47:111 19
8. Jarovce 24 4 3 17 30:77 15

I. TRIEDA ML. ŽIACI

25. kolo: Malacky - K. Ves 4:1, PVFA - Domino 0:6, Kinkon - Spoje 3:3, D. Lužná - Artmedia 0:10, Lamač - Ekonóm 4:0, Vajnory - Jarovce 7:0, Vinohrady - D. N. Ves 1:4, Rusovce - Z. Bystrica 6:1.

SkryťVypnúť reklamu
1. Lamač 26 23 2 1 150:21 71
2. PVFA 26 21 2 3 114:22 65
3. Kinkon 26 17 2 7 85:34 53
4. Artmedia 26 14 9 3 76:18 51
5. D. N. Ves 26 16 3 7 87:37 51
6. Vajnory 26 15 4 7 79:34 49
7. Spoje 26 14 3 9 80:71 45
8. Ekonóm 26 12 6 8 84:48 42
9. Malacky 26 11 2 13 73:71 35
10. K. Ves 26 10 3 13 77:95 33
11. Domino 26 9 1 16 63:92 28
12. Jarovce 26 9 17 53:100 27
13. Vinohrady 26 5 4 17 27:94 19
14. Rusovce 26 4 22 41:119 12
15. D. Lužná 25 4 21 41:166 12
16. Z. Bystrica 25 2 1 22 19:127 7

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

25. kolo: Suchohrad - Častá 1:0, Báhoň - Vištuk 5:3, Sološnica - Borinka 1:0, M.-Kráľová - M. Leváre 1:0, Pernek - Vinosady 3:0 kont, B. Pezinok - Pl. Mikuláš 1:0.

1. Častá 22 17 5 54:18 51
2. B. Pezinok 21 16 2 3 56:23 50
3. Pl. Mikuláš 21 13 2 6 42:20 41
4. Pernek 21 13 2 6 50:32 41
5. Suchohrad 22 10 5 7 55:36 35
6. Báhoň 21 9 4 8 42:40 31
7. Sološnica 21 7 5 9 32:37 26
8. M.-Kráľová 21 8 1 12 34:56 25
9. Borinka 21 6 5 10 34:36 23
10. M. Leváre 21 6 3 12 30:42 21
11. Vištuk 22 6 1 15 35:54 19
12. Kuchyňa 21 5 3 13 33:68 18
13. Vinosady 21 3 5 13 19:54 14

VI. LIGA SENIORI, sk. B

25. kolo: Hamuliakovo - Kostolná 4:2, Hr. Šúr - Kaplna 5:3, Miloslavov - Čataj 7:0.

1. Ivanka 20 14 4 2 50:19 46
2. Hamuliakovo 21 14 4 3 53:24 46
3. Hr. Šúr 21 12 3 6 75:37 39
4. Kaplna 20 9 2 9 37:38 29
5. Kostolná 20 7 3 10 29:43 24
6. Miloslavov 21 4 3 14 21:43 15
7. Čataj 21 1 3 17 19:82 6

I. TRIEDA DORAST

27. kolo: Lozorno - PŠC Pezinok 1:3, Zohor - Gajary 3:3, Viničné - Bernolákovo 0:0, Modra - Jakubov 0:3, Ivanka - Blatné 2:0, Kráľová - Sl. Grob 1:5, B. Pezinok - Pl. Štvrtok 2:1.

1. PŠC Pezinok 23 16 2 5 73:29 50
2. Jakubov 24 13 6 5 54:33 45
3. Pl. Štvrtok 23 14 3 6 53:33 45
4. B. Pezinok 24 13 6 5 42:31 45
5. Sl. Grob 23 11 4 8 69:58 37
6. Bernolákovo 24 10 4 10 41:35 34
7. Gajary 23 9 6 8 51:45 33
8. Viničné 25 9 6 10 44:50 33
9. Ivanka 24 10 3 11 34:40 33
10. Lozorno 25 10 2 13 54:47 32
11. Blatné 24 9 5 10 38:33 32
12. Modra 24 8 6 10 45:50 30
13. Sv. Jur 24 8 3 13 36:72 27
14. Zohor 24 4 6 14 22:50 18
15. Kráľová p.S. 24 4 20 22:72 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

19. kolo: Jablonové - Z. Ves 2:2, Závod - Studienka 2:0, Rohožník - Pl. Mikuláš 2:4.

1. Z. Ves 19 14 4 1 71:23 46
2. Studienka 19 11 2 6 57:28 35
3. Jablonové 19 11 2 6 52:26 35
4. Závod 19 8 11 41:54 24
5. Pl. Mikuláš 19 4 1 14 20:65 13
6. Rohožník 19 3 3 13 26:70 12

II. TRIEDA DORAST, sk. B

27. kolo: Tomášov - Grinava 5:1, Báhoň - Častá 3:0 kont., Malinovo - Vištuk 5:2, M.-Kráľová - Ch. Grob 4:1, Šenkvice - Budmerice 0:2, Hamuliakovo - Dubová 6:2, N. Dedinka - Doľany 2:1.

1. Báhoň 22 21 1 96:16 63
2. Budmerice 22 19 1 2 98:14 58
3. Doľany 22 15 2 5 61:31 47
4. Malinovo 22 15 1 6 60:33 46
5. N. Dedinka 21 12 1 8 50:32 37
6. Tomášov 23 10 3 10 51:44 33
7. Grinava 23 10 2 11 66:71 32
8. Častá 24 8 3 13 39:56 27
9. Šenkvice 21 7 4 10 57:62 25
10. Hamuliakovo 22 8 1 13 48:59 25
11. Dubová 22 7 2 13 32:63 23
12. Ch. Grob 23 6 3 14 34:59 21
13. Vištuk 23 4 1 18 32:83 13
14. M.-Kráľová 22 2 20 24:125 6

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

27. kolo: Kuchyňa - Suchohrad 4:0, Láb - Pl. Mikuláš 4:1, Zohor - Jakubov 2:1, Malacky B - Lozorno 1:2, Malacky A - Jablonové 22:0, Pl. Podhradie - Vysoká 2:2, Pl. Štvrtok - Závod 3:2, Studienka - M. Leváre nehrali.

1. ČSFA A 27 26 1 321:17 79
2. Pl. Štvrtok 26 21 2 3 156:48 65
3. Láb 27 20 1 6 130:53 61
4. Lozorno 25 18 2 5 143:60 56
5. Závod 25 15 3 7 85:55 48
6. ČSFA B 27 14 3 10 86:63 45
7. Jakubov 27 13 1 13 102:87 40
8. Suchohrad 27 12 4 11 62:63 40
9. Zohor 26 12 3 11 63:63 39
10. Kuchyňa 26 12 2 12 101:89 38
11. Pl. Mikuláš 27 10 1 16 66:109 31
12. Jablonové 26 7 2 17 43:110 23
13. Studienka 25 5 1 19 31:140 16
14. M. Leváre 25 5 20 35:141 15
15. Vysoká 26 3 2 21 32:155 11
16. Pl. Podhradie 26 1 2 23 14:217 5

Žiaci - skupina B

23. kolo: Tomášov - D. Lužná 6:1, Igram - Čataj 3:1, Hamuliakovo - N. Dedinka 7:0, Rovinka - Báhoň 7:2, Ivanka - Blatné 8:1, Kráľová - Malinovo 15:0, Kaplna - Bernolákovo 3:3.

1. Rovinka 23 21 2 127:34 63
2. Bernolákovo 23 18 2 3 79:20 56
3. Kráľová 23 17 2 4 157:34 53
4. Tomášov 23 17 2 4 117:42 53
5. Ivanka 23 16 2 5 111:34 50
6. Igram 23 11 4 8 75:45 37
7. Kaplna 23 11 3 9 103:66 36
8. D. Lužná 23 8 3 12 46:77 27
9. Čataj 23 5 6 12 25:76 21
10. Báhoň 23 5 1 17 36:108 16
11. Malinovo 23 4 3 16 21:115 15
12. Hamuliakovo 23 4 2 17 34:107 14
13. Blatné 23 4 2 17 33:121 14
14. N. Dedinka 23 3 2 18 24:109 11

Žiaci - skupina C

20. kolo: Grinava - Sl. Grob A 3:2, Budmerice - Doľany 2:3, Dubová - B. Pezinok 2:1, Častá - Viničné 1:4, Limbach - Šenkvice 5:3, Jablonec - Sl. Grob B 4:0.

1. Jablonec 20 19 1 100:10 57
2. Sl. Grob A 20 14 2 4 102:28 44
3. Budmerice 20 12 3 5 64:41 39
4. Grinava 20 11 3 6 71:42 36
5. Dubová 20 10 4 6 53:39 34
6. Doľany 20 10 1 9 66:50 31
7. Viničné 20 9 1 10 63:53 28
8. B. Pezinok 20 8 1 11 52:52 25
9. Častá 20 8 12 45:63 24
10. Limbach 20 6 14 27:73 18
11. Sl. Grob B 20 4 1 15 36:91 13
12. Šenkvice 20 1 19 24:161 3

(hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
  2. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
  3. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
  4. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  5. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  6. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  7. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  8. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  1. Nová éra stavieb začína teraz
  2. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
  3. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
  4. Deti cestujú do exotiky zadarmo
  5. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
  6. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
  7. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
  8. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 14 776
  2. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 7 942
  3. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 514
  4. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 021
  5. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 2 382
  6. Niektorí ľudia nemajú pracovné návyky. Ako dlho trvá zmeniť to? 2 063
  7. Deti potrebujú rodinu na optimálny vývoj 1 692
  8. Zarábame milióny, no jachtu na Malorke nemám 1 257
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Metropolitný inštitút Bratislavy: Umenie vo verejnom priestore by nemali nahrádzať vyprázdnené atrakcie
  2. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  3. Oskar Kaman: Ako magistrát (ne)získal 1,6 milióna eur do rozpočtu
  4. Michal Feik: Zmena klímy v mestách. Výsledky prieskumu obyvateľov
  5. Martin Gajdoš: Prečo sa o trhovisko na Žilinskej oplatí bojovať?
  6. Róbert Thomas: Budíček! Vstávajte, prišli smetiari
  7. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  8. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 248 087
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 602
  3. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 784
  4. Jana Melišová: V závoji hmly 3 568
  5. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 3 424
  6. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 805
  7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 380
  8. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 2 143
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
  2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  8. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
SkryťZatvoriť reklamu