V divadle Stoka budú v rámci cyklu Za záchranu Stoky zajtra koncertovať skupiny Živé kvety (na snímke) a Diego. Začiatok akcie je o 20.00. FOTO - CTIBOR BACHRATÝ |
DIVADLÁ
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - G. Feydeau: Chrobák v hlave, o 19.00
MALÁ SCÉNA - D. Besse: Riaditelia, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Krysař, muzikál, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - P. Süskind: Kontrabas, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - F. Peroutka: Keby som sa ešte raz narodil, o 19.00
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY - E. Ionesco: Plešatá speváčka, o 19.00
DIVADLO GUnaGU - V. Klimáček: Komiks, o 19.30
ISTROPOLIS - Galileo, muzikál, o 19.00
KINÁ
Festival Hory a mesto 2005 - Palace/Aupark
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00
T-Rex - Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 19.00, 21.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Čínska odysea - Charlie centrum, 17.00
Rabbit-Proof Fence - Charlie centrum, 17.15
Yesmeni - Charlie centrum, 17.30, 19.30
Klan lietajúcich dýk - Charlie centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30
Príbuzenstvo - Charlie centrum, 19.00
Vlak života - Charlie centrum, 19.45
Exil - Charlie centrum, 21.00
Pofajčíme, uvidíme - Istota, 17.30, 20.00
Gombíková vojna - Tatra, 17.30
Príbehy obyčajného šialenstva - Tatra, 20.00
Million Dollar Baby - Hviezda, 18.00, 20.15
Kráľovstvo nebeské - Mladosť, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 16.40, 19.40; Multikino Metropolis, 13.05, 15.50, 18.35, 21.20
Kukuška - FK Múzeum, 19.30
Purpurové rieky II. - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Star Wars: epizóda III. - Pomsta Sithov - Palace/Aupark, 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.40 (ST); 10.30, 12.10, 13.10, 14.50, 15.50, 17.30, 18.30, 20.10, 21.10 (SD); Multikino Metropolis, 13.00, 13.40, 14.40, 15.40, 16.20, 17.20, 18.10, 19.00, 20.00, 20.50, 21.40
Buď cool - Palace/Aupark, 12.50, 15.40, 18.20, 20.50
Tlmočníčka - Palace/Aupark, 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50; Multikino Metropolis, 14.30, 16.50, 19.10, 21.30
Smiem prosiť? - Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 18.10, 19.10, 20.20, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 16.00, 17.05, 18.20, 19.15, 20.30
Roboti - Palace/Aupark, 14.00, 16.10
Kruh 2 - Palace/Aupark, 19.30, 21.50; Multikino Metropolis, 21.25
Cumlikátor - Multikino Metropolis, 14.55, 16.45
Miss špeciálny agent: Krásna a nebezpečná - Multikino Metropolis, 21.00
Constantine - Multikino Metropolis, 18.40
Veľký sen malej zebry - Palace/Aupark, 15.00, 17.10;
Multikino Metropolis, 13.15, 15.10
KONCERTY
Cliché, Stares a Sako - Stoka, o 20.00
Degenerate art ensemble - V-klub - A4, o 20.00
Los Remedios - Ararat (Shopping Park Palace), o 18.00
Kvarteto 4M, Suita kráľa Mateja a ďalší hostia - DK Zrkadlový háj, o 19.00
Traditional Club - Cafe Studio Club, o 19.00
PODUJATIA
Mahler o Mahlerovi, český spisovateľ Zdeněk Mahler predstaví tvorbu Gustava Mahlera - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, o 19.00
41 % rozvod a čo ďalej, diskusia - Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21, o 18.00
Najkrajší kvet, kombinovaný program - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.00
Galavečer súboru Akordeón - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
D. Churchill: Natierač, predstavenie konzervaristov - Malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 19.00
Festival súčasného tanca Bratislava v pohybe:
DuWadance (Slovensko/ČR): Sapro-Agapé, o 20.00
PRE DETI
O dvojhlavej dračici, čítané divadlo na motívy knihy K. Bendovej Osmijankove rozprávky - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Výtvarné dielničky pre deti a ich mamičky - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Pyšné kozy, stretnutie s bájkou, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00