BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

26. kolo: Vysoká - D. Lužná 0:5, VTJ Ružinov - Rača 3:0, Kostolište - Rusovce 4:3, Lamač - Vinohrady 8:0, V. Leváre - BCT 1:1, Stupava - FK Dúbravka 5:2, I. Petržalka - Domino 0:4, Vrakuňa - ŠKP 0:1, D. N. Ves - Jarovce 3:2.

1. ŠKP 25 24 1 114:15 72
2. VTJ Ružinov 25 19 3 3 92:16 60
3. Vrakuňa 26 19 3 4 94:20 60
4. I. Petržalka 26 19 7 89:44 57
5. Lamač 26 15 2 9 69:51 47
6. Domino 27 14 4 9 48:44 46
7. Stupava 25 14 3 8 73:41 45
8. V. Leváre 26 14 3 9 52:54 45
9. Kostolište 26 14 2 10 62:42 44
10. D. N. Ves 26 12 6 8 44:37 42
11. D. Lužná 25 9 3 13 41:54 30
12. Jarovce 25 9 3 13 54:71 30
13. FK Dúbravka 26 7 5 14 44:56 26
14. Rača 26 7 4 15 31:73 25
15. BCT 25 6 3 16 41:60 21
16. Vinohrady 26 4 1 21 29:95 13
17. Rusovce 26 1 3 22 28:90 6
18. Vysoká 25 25 13:155

III. LIGA ML. DORAST

20. kolo: VTJ Ružinov - Rača 3:2, Ekonóm - Dúbravka 1:2, I. Petržalka - Domino 3:0, Vrakuňa - ŠKP 1:6, D. N. Ves - BCT 5:1.

1. ŠKP 17 15 2 74:9 47
2. FK Dúbravka 18 12 4 2 45:15 40
3. I. Petržalka 16 12 2 2 63:13 38
4. Rača 18 9 1 8 26:36 28
5. Pezinok 17 8 3 6 36:24 27
6. Domino 17 7 2 8 35:36 23
7. Vrakuňa 16 7 2 7 30:31 23
8. VTJ Ružinov 17 5 4 8 21:26 19
9. D. N. Ves 16 5 3 8 27:40 18
10. Lamač 16 4 2 10 18:30 14
11. Ekonóm 17 3 1 13 11:61 10
12. BCT 17 1 16 8:73 3

REG. LIGA ST. ŽIACI

20. kolo: FK Dúbravka - Artmedia 0:8, Inter - Rača 4:0, ŠKP - I. Petržalka 0:3, SFM Senec - PVFA 0:7, Malacky - Pezinok 1:0, Vrakuňa - Rapid nehrali, D. N. Ves - Slovan 2:7.

1. PVFA 20 17 1 2 90:5 52
2. Rapid 19 17 1 1 66:6 52
3. Artmedia 20 15 5 89:8 50
4. Inter 20 13 5 2 62:12 44
5. I. Petržalka 20 12 4 4 38:17 40
6. Rača 20 9 3 8 28:38 30
7. Slovan 20 9 2 9 37:31 29
8. Vrakuňa 19 5 4 10 11:29 19
9. Malacky 20 5 3 12 12:55 18
10. Pezinok 20 5 2 13 24:51 17
11. SFM Senec 20 4 4 12 15:51 16
12. FK Dúbravka 20 2 7 11 17:51 13
13. ŠKP 20 2 4 14 11:73 10
14. D. N. Ves 20 1 1 18 10:83 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

20. kolo: FK Dúbravka - Artmedia 0:14, Inter - Rača 5:2, ŠKP - I. Petržalka 1:1, SFM Senec - PVFA 0:5, Malacky - Pezinok 0:3, Vrakuňa - Rapid 1:4, Devínska Nová Ves - Slovan 0:6.

1. Artmedia 20 19 1 113:12 57
2. Inter 19 16 1 2 95:12 49
3. PVFA 20 15 2 3 55:17 47
4. Slovan 20 13 2 5 63:29 41
5. Rapid 20 12 4 4 71:23 40
6. Pezinok 20 12 3 5 60:27 39
7. I. Petržalka 20 9 3 8 49:35 30
8. Rača 20 8 5 7 38:58 29
9. Malacky 20 7 3 10 36:36 24
10. SFM Senec 20 5 5 10 25:54 20
11. ŠKP 20 2 2 16 20:83 8
12. Vrakuňa 20 2 2 16 21:99 8
13. D. N. Ves 20 1 2 17 13:95 5
14. FK Dúbravka 19 1 18 7:86 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

20. kolo: VTJ Ružinov - Stupava 4:0, Rapid - Sv. Jur 3:3, Modra - V. Leváre 1:5, I. Petržalka - Domino 3:2, Vrakuňa - Kostolište 2:2, Gajary - Rohožník 3:2.

1. V. Leváre 19 13 3 3 46:16 42
2. Gajary 18 13 2 3 43:17 41
3. I. Petržalka 18 13 2 3 42:23 41
4. Domino 19 12 3 4 50:12 39
5. Rohožník 19 9 2 8 46:27 29
6. Modra 18 9 1 8 46:45 28
7. Rapid 18 8 3 7 30:30 27
8. PVFA 18 7 5 6 28:23 26
9. Vrakuňa 18 5 5 8 35:40 20
10. VTJ Ružinov 18 5 3 10 26:28 18
11. Kostološte 19 4 6 9 17:29 18
12. Stupava 19 1 3 15 15:57 6
13. Sv. Jur 19 1 2 16 14:91 5

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

20. kolo: VTJ Ružinov - Stupava 1:2, Rapid - Sv. Jur 3:0 kont., Modra - V. Leváre 8:3, I. Petržalka - Domino 0:2, Vrakuňa - Kostolište 1:1, Gajary - Rohožník 15:0.

1. Domino 19 17 2 99:16 51
2. Gajary 18 14 1 3 78:28 43
3. Rapid 18 13 2 3 55:25 41
4. PVFA 18 11 3 4 57:26 36
5. Modra 18 9 2 7 60:36 29
6. Stupava 19 9 2 8 40:36 29
7. Kostolište 19 7 4 8 44:43 25
8. VTJ Ružinov 18 7 2 9 32:32 23
9. V. Leváre 19 7 2 10 49:59 23
10. Vrakuňa 19 6 5 8 44:54 23
11. I. Petržalka 19 5 1 13 30:64 16
12. Rohožník 19 3 1 15 33:97 10
13. Sv. Jur 19 1 18 13:118 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

16. kolo: SFM Senec - Stupava 12:0, Slovan - D. N. Ves 7:1, PVFA - Vrakuňa 4:2, Domino - ŠKP 3:1, Inter - Žolik Malacky 14:1.

1. Inter 16 16 129:12 48
2. PVFA 16 12 2 2 81:18 38
3. Slovan 15 11 3 1 93:13 36
4. SFM Senec 16 9 3 4 52:33 30
5. Domino 16 8 8 37:53 24
6. ŠKP 15 6 2 7 35:50 20
7. FC Senec 15 4 3 8 25:36 15
8. D. N. Ves 15 4 2 9 24:46 14
9. Žolik 16 4 2 10 31:75 14
10. Vrakuňa 15 2 13 12:100 6
11. Stupava 15 1 14 10:93 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

16. kolo: Pezinok - Artmedia 1:6, Lamač - Zohor 9:0, Rapid - Rača 6:1, Báhoň - I. Petržalka 1:4, Bernolákovo - BCT 9:3, Spoje - K. Ves 2:4.

1. Bernolákovo 17 15 2 91:27 45
2. Artmedia 17 13 4 89:34 39
3. K. Ves 17 12 1 4 47:21 37
4. Pezinok 17 11 3 3 62:28 36
5. Rapid 17 10 3 4 47:30 33
6. Lamač 17 9 1 7 68:50 28
7. I. Petržalka 17 6 3 8 29:41 21
8. Rača 17 7 10 49:63 21
9. Spoje 17 3 4 10 25:41 13
10. Zohor 17 4 13 20:40 12
11. Báhoň 17 3 14 18:81 9
12. BCT 17 1 1 15 17:76 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

16. kolo: SFM Senec - VTJ Ružinov 8:1, Slovan - D. N. Ves 5:0, PVFA - Vrakuňa nehrali, FK Dúbravka - FC Senec 3:1, Inter - Žolík Malacky 2:5.

1. Žolík 15 14 1 103:13 43
2. Slovan 16 12 3 1 89:13 39
3. SFM Senec 16 12 1 3 77:17 37
4. PVFA 15 10 1 4 63:29 31
5. FK Dúbravka 15 8 1 6 44:45 25
6. Inter 16 7 1 8 55:54 22
7. D. N. Ves 14 6 2 6 35:30 20
8. ŠKP 15 3 1 11 34:66 10
9. FC Senec 15 2 1 12 13:62 7
10. Vrakuňa 14 2 12 8:84 6
11. VTJ Ružinov 15 1 14 10:118 3

PRÍPRAVKA C (pmc)

12. kolo: SFM Senec - Slovan 4:3, PVFA - Stupava 3:1, Domino - ČSFA Malacky 3:4, Žolík Malacky - Ivanka 2:5.

1. SFM Senec 12 8 2 2 45:18 26
2. Ivanka 11 8 1 2 51:14 25
3. Domino 12 8 1 3 41:19 25
4. Slovan 12 8 1 3 45:25 25
5. ČSFA Malacky 11 7 4 38:23 21
6. PVFA 12 3 2 7 28:44 11
7. Stupava 11 3 8 17:40 9
8. Žolík 12 2 1 9 21:50 7
9. FC Senec 11 1 10 12:65 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

20. kolo: Spoje - K. Ves 1:5, Štart - Artmedia 0:4, Lamač - Ekonóm 3:0, Vajnory - Jarovce 7:1.

1. Artmedia 20 16 2 2 83:17 50
2. Vajnory 20 15 2 3 99:26 47
3. Lamač 20 12 3 5 73:46 39
4. K. Ves 20 8 4 8 72:58 28
5. Ekonóm 20 6 3 10 42:68 21
6. Spoje 20 7 13 33:92 21
7. Štart 20 4 1 15 37:94 13
8. Jarovce 20 3 3 14 25:58 12

I. TRIEDA ML. ŽIACI

22. kolo: K. Ves - D. N. Ves 1:3, Jarovce - Z. Bystrica 3:2, Ekonóm - Rusovce 7:0, Artmedia - Vinohrady 6:0, Spoje - Vajnory nehrali, Domino - Lamač 0:7, Malacky - D. Lužná 7:0, PVFA - Kinkon 1:0.

1. Lamač 22 19 2 1 132:21 59
2. PVFA 22 18 2 2 102:16 56
3. Kinkon 22 15 1 6 77:29 46
4. Artmedia 22 11 9 2 62:14 42
5. D. N. Ves 22 13 3 6 71:30 42
6. Vajnory 21 13 2 6 68:30 41
7. Ekonóm 22 11 5 6 77:40 38
8. Spoje 21 12 2 7 67:54 38
9. Malacky 22 10 2 10 68:59 32
10. K. Ves 22 9 3 10 65:81 30
11. Jarovce 22 8 14 50:79 24
12. Domino 22 6 1 15 49:90 19
13. Vinohrady 22 4 3 15 24:88 15
14. D. Lužná 22 4 18 39:143 12
15. Z. Bystrica 22 2 1 19 16:106 7
16. Rusovce 22 2 20 22:109 6

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

22. kolo: Kuchyňa - Vinosady 2:0, M. Leváre - Pl. Mikuláš 2:1, Borinka - B. Pezinok 3:1, Vištuk - Pernek 1:5, Častá - M. Kráľová 2:1, Suchohrad - Báhoň 8:0.

1. Častá 20 17 3 52:14 51
2. B. Pezinok 19 14 2 3 52:22 44
3. Pl. Mikuláš 19 12 2 5 39:19 38
4. Pernek 19 11 2 6 45:31 35
5. Suchohrad 20 8 5 7 49:36 29
6. Báhoň 20 8 4 8 37:37 28
7. Borinka 19 6 5 8 33:33 23
8. M. Leváre 19 6 3 10 29:38 21
9. Sološnica 19 5 5 9 28:35 20
10. Vištuk 20 6 1 13 29:45 19
11. M.-Kráľová 19 6 1 12 29:53 19
12. Kuchyňa 20 5 3 12 33:63 18
13. Vinosady 19 3 5 11 19:48 14

VI. LIGA SENIORI, sk. B

23. kolo: Ivanka - Kostolná 1:0, Hamuliakovo - Čataj 5:2, Hr. Šúr - Miloslavov 2:3.

1. Ivanka 19 13 4 2 47:18 43
2. Hamuliakovo 19 12 4 3 46:21 40
3. Hr. Šúr 19 10 3 6 57:33 33
4. Kaplná 18 9 2 7 32:27 29
5. Kostolná 19 7 3 9 27:39 24
6. Miloslavov 19 3 3 13 13:40 12
7. Čataj 19 1 3 15 18:62 6

I. TRIEDA DORAST

24. kolo: PŠC Pezinok - Sl. Grob 6:1, Blatné - Pl. Štvrtok 3:2, Jakubov - Kráľová 4:1, Bernolákovo - Ivanka 1:0, Gajary - Sv. Jur 3:0, Lozorno - Modra 1:2, Zohor - Viničné 0:0.

1. Pl. Štvrtok 21 14 3 4 50:27 45
2. PŠC Pezinok 21 14 2 5 66:26 44
3. B. Pezinok 21 12 4 5 37:27 40
4. Jakubov 21 10 6 5 43:33 36
5. Sl. Grob 21 10 3 8 63:56 33
6. Lozorno 22 10 2 10 52:41 32
7. Gajary 21 9 5 7 46:37 32
8. Bernolákovo 21 10 2 9 39:31 32
9. Ivanka 22 9 3 10 32:39 30
10. Modra 22 8 5 9 43:45 29
11. Blatné 21 8 4 9 34:29 28
12. Viničné 22 7 5 10 37:47 26
13. Sv. Jur 22 7 3 12 34:65 24
14. Zohor 22 3 5 14 18:47 14
15. Kráľová p.S. 22 4 18 21:65 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

17. kolo: Závod - Z. Ves (18. 5.), Rohožník - Jablonové 0:4, Pl. Mikuláš - Studienka 4:0.

1. Z. Ves 16 13 3 64:17 42
2. Studienka 16 10 2 4 50:22 32
3. Jablonové 16 9 1 6 41:23 28
4. Závod 16 6 10 35:47 18
5. Rohožník 16 3 3 10 24:55 12
6. Pl. Mikuláš 16 2 1 13 11:60 7

II. TRIEDA DORAST, sk. B

24. kolo: Grinava - Dubová 4:0, Budmerice - Doľany 3:1, Ch. Grob - N. Dedinka 0:1, Vištuk - Hamuliakovo 3:0, Častá - Šenkvice 2:2, Tomášov - Malinovo 1:2.

1. Báhoň 20 19 1 90:16 57
2. Budmerice 20 17 1 2 93:14 52
3. Doľany 19 14 1 4 54:25 43
4. Malinovo 20 13 1 6 52:30 40
5. Grinava 21 10 2 9 63:62 32
6. N. Dedinka 19 10 1 8 46:31 31
7. Tomášov 21 9 3 9 46:40 30
8. Častá 21 8 3 10 36:47 27
9. Šenkvice 19 6 4 9 54:60 22
10. Dubová 19 7 1 11 28:53 22
11. Ch. Grob 20 6 3 11 32:50 21
12. Hamuliakovo 19 6 1 12 40:53 19
13. Vištuk 21 3 1 17 28:78 10
14. M.-Kráľová 19 19 17:120

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

24. kolo: Suchohrad - Závod 4:4, Vysoká - M. Leváre 1:7, Jablonové - Studienka 1:2, Lozorno - Pl. Štvrtok 3:3, Jakubov - Pl. Podhradie 3:0, Pl. Mikuláš - Malacky A 3:6, Kuchyňa - Malacky B 7:0, Láb - Zohor 4:2.

1. ČSFA A 24 24 288:15 72
2. Pl. Štvrtok 24 19 2 3 146:44 59
3. Láb 24 18 1 5 122:49 55
4. Lozorno 23 17 1 5 139:57 52
5. Závod 23 14 3 6 69:52 45
6. ČSFA B 24 13 3 8 81:59 42
7. Jakubov 24 12 1 11 99:75 37
8. Suchohrad 24 11 4 9 57:55 37
9. Zohor 24 11 3 10 61:59 36
10. Kuchyňa 24 10 2 12 95:88 32
11. Pl. Mikuláš 24 9 1 14 62:102 28
12. Jablonové 24 6 2 16 30:88 20
13. Studienka 24 5 1 18 31:126 16
14. M. Leváre 24 5 19 34:137 15
15. Vysoká 24 3 1 20 28:146 10
16. Pl. Podhradie 24 1 1 22 12:202 4

Žiaci - skupina B

21. kolo: Igram - D. Lužná 12:0, Hamuliakovo - Tomášov 2:9, Rovinka - Čataj 3:0, Ivanka - N. Dedinka 3:2, Kráľová - Báhoň 19:0, Kaplná - Blatné 1:1, Bernolákovo - Malinovo 4:0.

1. Rovinka 21 19 2 114:32 57
2. Bernolákovo 21 17 1 3 73:17 52
3. Kráľová 21 15 2 4 135:33 47
4. Tomášov 21 15 2 4 109:41 47
5. Ivanka 21 14 2 5 100:31 44
6. Igram 21 10 4 7 72:42 34
7. Kaplna 21 10 2 9 89:63 32
8. D. Lužná 21 8 3 10 45:68 27
9. Čataj 21 4 6 11 21:73 18
10. Báhoň 21 5 1 15 32:98 16
11. Malinovo 21 4 3 14 21:89 15
12. Blatné 21 4 2 15 31:106 14
13. N. Dedinka 21 3 2 16 24:96 11
14. Hamuliakovo 21 3 2 16 27:104 11

Žiaci - skupina C

18. kolo: Grinava - Budmerice 2:2, Dubová - Sl. Grob A 1:2, Častá - Doľany 5:0, Limbach - B. Pezinok 1:2, Jablonec - Viničné 8:2, Sl. Grob B - Šenkvice 7:0.

1. Jablonec 18 17 1 85:10 51
2. Sl. Grob A 18 13 2 3 95:25 41
3. Budmerice 18 12 3 3 62:33 39
4. Grinava 18 10 3 5 67:35 33
5. Dubová 18 9 3 6 50:37 30
6. Doľany 18 9 9 62:47 27
7. B. Pezinok 18 8 1 9 49:47 25
8. Viničné 18 7 1 10 52:52 22
9. Častá 18 7 11 41:57 21
10. Limbach 18 5 13 22:63 15
11. Sl. Grob B 18 3 1 14 31:86 10
12. Šenkvice 18 1 17 21:145 3

(hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 078
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 727
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 7 677
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 420
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 851
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 546
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 507
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 739
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 374
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 305