26. kolo: Vysoká - D. Lužná 0:5, VTJ Ružinov - Rača 3:0, Kostolište - Rusovce 4:3, Lamač - Vinohrady 8:0, V. Leváre - BCT 1:1, Stupava - FK Dúbravka 5:2, I. Petržalka - Domino 0:4, Vrakuňa - ŠKP 0:1, D. N. Ves - Jarovce 3:2.
1. ŠKP | 25 | 24 | 1 | 114:15 | 72 | |
2. VTJ Ružinov | 25 | 19 | 3 | 3 | 92:16 | 60 |
3. Vrakuňa | 26 | 19 | 3 | 4 | 94:20 | 60 |
4. I. Petržalka | 26 | 19 | 7 | 89:44 | 57 | |
5. Lamač | 26 | 15 | 2 | 9 | 69:51 | 47 |
6. Domino | 27 | 14 | 4 | 9 | 48:44 | 46 |
7. Stupava | 25 | 14 | 3 | 8 | 73:41 | 45 |
8. V. Leváre | 26 | 14 | 3 | 9 | 52:54 | 45 |
9. Kostolište | 26 | 14 | 2 | 10 | 62:42 | 44 |
10. D. N. Ves | 26 | 12 | 6 | 8 | 44:37 | 42 |
11. D. Lužná | 25 | 9 | 3 | 13 | 41:54 | 30 |
12. Jarovce | 25 | 9 | 3 | 13 | 54:71 | 30 |
13. FK Dúbravka | 26 | 7 | 5 | 14 | 44:56 | 26 |
14. Rača | 26 | 7 | 4 | 15 | 31:73 | 25 |
15. BCT | 25 | 6 | 3 | 16 | 41:60 | 21 |
16. Vinohrady | 26 | 4 | 1 | 21 | 29:95 | 13 |
17. Rusovce | 26 | 1 | 3 | 22 | 28:90 | 6 |
18. Vysoká | 25 | 25 | 13:155 |
III. LIGA ML. DORAST
20. kolo: VTJ Ružinov - Rača 3:2, Ekonóm - Dúbravka 1:2, I. Petržalka - Domino 3:0, Vrakuňa - ŠKP 1:6, D. N. Ves - BCT 5:1.
1. ŠKP | 17 | 15 | 2 | 74:9 | 47 | |
2. FK Dúbravka | 18 | 12 | 4 | 2 | 45:15 | 40 |
3. I. Petržalka | 16 | 12 | 2 | 2 | 63:13 | 38 |
4. Rača | 18 | 9 | 1 | 8 | 26:36 | 28 |
5. Pezinok | 17 | 8 | 3 | 6 | 36:24 | 27 |
6. Domino | 17 | 7 | 2 | 8 | 35:36 | 23 |
7. Vrakuňa | 16 | 7 | 2 | 7 | 30:31 | 23 |
8. VTJ Ružinov | 17 | 5 | 4 | 8 | 21:26 | 19 |
9. D. N. Ves | 16 | 5 | 3 | 8 | 27:40 | 18 |
10. Lamač | 16 | 4 | 2 | 10 | 18:30 | 14 |
11. Ekonóm | 17 | 3 | 1 | 13 | 11:61 | 10 |
12. BCT | 17 | 1 | 16 | 8:73 | 3 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
20. kolo: FK Dúbravka - Artmedia 0:8, Inter - Rača 4:0, ŠKP - I. Petržalka 0:3, SFM Senec - PVFA 0:7, Malacky - Pezinok 1:0, Vrakuňa - Rapid nehrali, D. N. Ves - Slovan 2:7.
1. PVFA | 20 | 17 | 1 | 2 | 90:5 | 52 |
2. Rapid | 19 | 17 | 1 | 1 | 66:6 | 52 |
3. Artmedia | 20 | 15 | 5 | 89:8 | 50 | |
4. Inter | 20 | 13 | 5 | 2 | 62:12 | 44 |
5. I. Petržalka | 20 | 12 | 4 | 4 | 38:17 | 40 |
6. Rača | 20 | 9 | 3 | 8 | 28:38 | 30 |
7. Slovan | 20 | 9 | 2 | 9 | 37:31 | 29 |
8. Vrakuňa | 19 | 5 | 4 | 10 | 11:29 | 19 |
9. Malacky | 20 | 5 | 3 | 12 | 12:55 | 18 |
10. Pezinok | 20 | 5 | 2 | 13 | 24:51 | 17 |
11. SFM Senec | 20 | 4 | 4 | 12 | 15:51 | 16 |
12. FK Dúbravka | 20 | 2 | 7 | 11 | 17:51 | 13 |
13. ŠKP | 20 | 2 | 4 | 14 | 11:73 | 10 |
14. D. N. Ves | 20 | 1 | 1 | 18 | 10:83 | 4 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
20. kolo: FK Dúbravka - Artmedia 0:14, Inter - Rača 5:2, ŠKP - I. Petržalka 1:1, SFM Senec - PVFA 0:5, Malacky - Pezinok 0:3, Vrakuňa - Rapid 1:4, Devínska Nová Ves - Slovan 0:6.
1. Artmedia | 20 | 19 | 1 | 113:12 | 57 | |
2. Inter | 19 | 16 | 1 | 2 | 95:12 | 49 |
3. PVFA | 20 | 15 | 2 | 3 | 55:17 | 47 |
4. Slovan | 20 | 13 | 2 | 5 | 63:29 | 41 |
5. Rapid | 20 | 12 | 4 | 4 | 71:23 | 40 |
6. Pezinok | 20 | 12 | 3 | 5 | 60:27 | 39 |
7. I. Petržalka | 20 | 9 | 3 | 8 | 49:35 | 30 |
8. Rača | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:58 | 29 |
9. Malacky | 20 | 7 | 3 | 10 | 36:36 | 24 |
10. SFM Senec | 20 | 5 | 5 | 10 | 25:54 | 20 |
11. ŠKP | 20 | 2 | 2 | 16 | 20:83 | 8 |
12. Vrakuňa | 20 | 2 | 2 | 16 | 21:99 | 8 |
13. D. N. Ves | 20 | 1 | 2 | 17 | 13:95 | 5 |
14. FK Dúbravka | 19 | 1 | 18 | 7:86 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
20. kolo: VTJ Ružinov - Stupava 4:0, Rapid - Sv. Jur 3:3, Modra - V. Leváre 1:5, I. Petržalka - Domino 3:2, Vrakuňa - Kostolište 2:2, Gajary - Rohožník 3:2.
1. V. Leváre | 19 | 13 | 3 | 3 | 46:16 | 42 |
2. Gajary | 18 | 13 | 2 | 3 | 43:17 | 41 |
3. I. Petržalka | 18 | 13 | 2 | 3 | 42:23 | 41 |
4. Domino | 19 | 12 | 3 | 4 | 50:12 | 39 |
5. Rohožník | 19 | 9 | 2 | 8 | 46:27 | 29 |
6. Modra | 18 | 9 | 1 | 8 | 46:45 | 28 |
7. Rapid | 18 | 8 | 3 | 7 | 30:30 | 27 |
8. PVFA | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:23 | 26 |
9. Vrakuňa | 18 | 5 | 5 | 8 | 35:40 | 20 |
10. VTJ Ružinov | 18 | 5 | 3 | 10 | 26:28 | 18 |
11. Kostološte | 19 | 4 | 6 | 9 | 17:29 | 18 |
12. Stupava | 19 | 1 | 3 | 15 | 15:57 | 6 |
13. Sv. Jur | 19 | 1 | 2 | 16 | 14:91 | 5 |
Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
20. kolo: VTJ Ružinov - Stupava 1:2, Rapid - Sv. Jur 3:0 kont., Modra - V. Leváre 8:3, I. Petržalka - Domino 0:2, Vrakuňa - Kostolište 1:1, Gajary - Rohožník 15:0.
1. Domino | 19 | 17 | 2 | 99:16 | 51 | |
2. Gajary | 18 | 14 | 1 | 3 | 78:28 | 43 |
3. Rapid | 18 | 13 | 2 | 3 | 55:25 | 41 |
4. PVFA | 18 | 11 | 3 | 4 | 57:26 | 36 |
5. Modra | 18 | 9 | 2 | 7 | 60:36 | 29 |
6. Stupava | 19 | 9 | 2 | 8 | 40:36 | 29 |
7. Kostolište | 19 | 7 | 4 | 8 | 44:43 | 25 |
8. VTJ Ružinov | 18 | 7 | 2 | 9 | 32:32 | 23 |
9. V. Leváre | 19 | 7 | 2 | 10 | 49:59 | 23 |
10. Vrakuňa | 19 | 6 | 5 | 8 | 44:54 | 23 |
11. I. Petržalka | 19 | 5 | 1 | 13 | 30:64 | 16 |
12. Rohožník | 19 | 3 | 1 | 15 | 33:97 | 10 |
13. Sv. Jur | 19 | 1 | 18 | 13:118 | 1 |
PRÍPRAVKA A1 (pma 1)
16. kolo: SFM Senec - Stupava 12:0, Slovan - D. N. Ves 7:1, PVFA - Vrakuňa 4:2, Domino - ŠKP 3:1, Inter - Žolik Malacky 14:1.
1. Inter | 16 | 16 | 129:12 | 48 | ||
2. PVFA | 16 | 12 | 2 | 2 | 81:18 | 38 |
3. Slovan | 15 | 11 | 3 | 1 | 93:13 | 36 |
4. SFM Senec | 16 | 9 | 3 | 4 | 52:33 | 30 |
5. Domino | 16 | 8 | 8 | 37:53 | 24 | |
6. ŠKP | 15 | 6 | 2 | 7 | 35:50 | 20 |
7. FC Senec | 15 | 4 | 3 | 8 | 25:36 | 15 |
8. D. N. Ves | 15 | 4 | 2 | 9 | 24:46 | 14 |
9. Žolik | 16 | 4 | 2 | 10 | 31:75 | 14 |
10. Vrakuňa | 15 | 2 | 13 | 12:100 | 6 | |
11. Stupava | 15 | 1 | 14 | 10:93 | 1 |
PRÍPRAVKA A2 (pma 2)
16. kolo: Pezinok - Artmedia 1:6, Lamač - Zohor 9:0, Rapid - Rača 6:1, Báhoň - I. Petržalka 1:4, Bernolákovo - BCT 9:3, Spoje - K. Ves 2:4.
1. Bernolákovo | 17 | 15 | 2 | 91:27 | 45 | |
2. Artmedia | 17 | 13 | 4 | 89:34 | 39 | |
3. K. Ves | 17 | 12 | 1 | 4 | 47:21 | 37 |
4. Pezinok | 17 | 11 | 3 | 3 | 62:28 | 36 |
5. Rapid | 17 | 10 | 3 | 4 | 47:30 | 33 |
6. Lamač | 17 | 9 | 1 | 7 | 68:50 | 28 |
7. I. Petržalka | 17 | 6 | 3 | 8 | 29:41 | 21 |
8. Rača | 17 | 7 | 10 | 49:63 | 21 | |
9. Spoje | 17 | 3 | 4 | 10 | 25:41 | 13 |
10. Zohor | 17 | 4 | 13 | 20:40 | 12 | |
11. Báhoň | 17 | 3 | 14 | 18:81 | 9 | |
12. BCT | 17 | 1 | 1 | 15 | 17:76 | 4 |
PRÍPRAVKA B (pmb)
16. kolo: SFM Senec - VTJ Ružinov 8:1, Slovan - D. N. Ves 5:0, PVFA - Vrakuňa nehrali, FK Dúbravka - FC Senec 3:1, Inter - Žolík Malacky 2:5.
1. Žolík | 15 | 14 | 1 | 103:13 | 43 | |
2. Slovan | 16 | 12 | 3 | 1 | 89:13 | 39 |
3. SFM Senec | 16 | 12 | 1 | 3 | 77:17 | 37 |
4. PVFA | 15 | 10 | 1 | 4 | 63:29 | 31 |
5. FK Dúbravka | 15 | 8 | 1 | 6 | 44:45 | 25 |
6. Inter | 16 | 7 | 1 | 8 | 55:54 | 22 |
7. D. N. Ves | 14 | 6 | 2 | 6 | 35:30 | 20 |
8. ŠKP | 15 | 3 | 1 | 11 | 34:66 | 10 |
9. FC Senec | 15 | 2 | 1 | 12 | 13:62 | 7 |
10. Vrakuňa | 14 | 2 | 12 | 8:84 | 6 | |
11. VTJ Ružinov | 15 | 1 | 14 | 10:118 | 3 |
PRÍPRAVKA C (pmc)
12. kolo: SFM Senec - Slovan 4:3, PVFA - Stupava 3:1, Domino - ČSFA Malacky 3:4, Žolík Malacky - Ivanka 2:5.
1. SFM Senec | 12 | 8 | 2 | 2 | 45:18 | 26 |
2. Ivanka | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:14 | 25 |
3. Domino | 12 | 8 | 1 | 3 | 41:19 | 25 |
4. Slovan | 12 | 8 | 1 | 3 | 45:25 | 25 |
5. ČSFA Malacky | 11 | 7 | 4 | 38:23 | 21 | |
6. PVFA | 12 | 3 | 2 | 7 | 28:44 | 11 |
7. Stupava | 11 | 3 | 8 | 17:40 | 9 | |
8. Žolík | 12 | 2 | 1 | 9 | 21:50 | 7 |
9. FC Senec | 11 | 1 | 10 | 12:65 | 3 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA ST. ŽIACI
20. kolo: Spoje - K. Ves 1:5, Štart - Artmedia 0:4, Lamač - Ekonóm 3:0, Vajnory - Jarovce 7:1.
1. Artmedia | 20 | 16 | 2 | 2 | 83:17 | 50 |
2. Vajnory | 20 | 15 | 2 | 3 | 99:26 | 47 |
3. Lamač | 20 | 12 | 3 | 5 | 73:46 | 39 |
4. K. Ves | 20 | 8 | 4 | 8 | 72:58 | 28 |
5. Ekonóm | 20 | 6 | 3 | 10 | 42:68 | 21 |
6. Spoje | 20 | 7 | 13 | 33:92 | 21 | |
7. Štart | 20 | 4 | 1 | 15 | 37:94 | 13 |
8. Jarovce | 20 | 3 | 3 | 14 | 25:58 | 12 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
22. kolo: K. Ves - D. N. Ves 1:3, Jarovce - Z. Bystrica 3:2, Ekonóm - Rusovce 7:0, Artmedia - Vinohrady 6:0, Spoje - Vajnory nehrali, Domino - Lamač 0:7, Malacky - D. Lužná 7:0, PVFA - Kinkon 1:0.
1. Lamač | 22 | 19 | 2 | 1 | 132:21 | 59 |
2. PVFA | 22 | 18 | 2 | 2 | 102:16 | 56 |
3. Kinkon | 22 | 15 | 1 | 6 | 77:29 | 46 |
4. Artmedia | 22 | 11 | 9 | 2 | 62:14 | 42 |
5. D. N. Ves | 22 | 13 | 3 | 6 | 71:30 | 42 |
6. Vajnory | 21 | 13 | 2 | 6 | 68:30 | 41 |
7. Ekonóm | 22 | 11 | 5 | 6 | 77:40 | 38 |
8. Spoje | 21 | 12 | 2 | 7 | 67:54 | 38 |
9. Malacky | 22 | 10 | 2 | 10 | 68:59 | 32 |
10. K. Ves | 22 | 9 | 3 | 10 | 65:81 | 30 |
11. Jarovce | 22 | 8 | 14 | 50:79 | 24 | |
12. Domino | 22 | 6 | 1 | 15 | 49:90 | 19 |
13. Vinohrady | 22 | 4 | 3 | 15 | 24:88 | 15 |
14. D. Lužná | 22 | 4 | 18 | 39:143 | 12 | |
15. Z. Bystrica | 22 | 2 | 1 | 19 | 16:106 | 7 |
16. Rusovce | 22 | 2 | 20 | 22:109 | 6 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
22. kolo: Kuchyňa - Vinosady 2:0, M. Leváre - Pl. Mikuláš 2:1, Borinka - B. Pezinok 3:1, Vištuk - Pernek 1:5, Častá - M. Kráľová 2:1, Suchohrad - Báhoň 8:0.
1. Častá | 20 | 17 | 3 | 52:14 | 51 | |
2. B. Pezinok | 19 | 14 | 2 | 3 | 52:22 | 44 |
3. Pl. Mikuláš | 19 | 12 | 2 | 5 | 39:19 | 38 |
4. Pernek | 19 | 11 | 2 | 6 | 45:31 | 35 |
5. Suchohrad | 20 | 8 | 5 | 7 | 49:36 | 29 |
6. Báhoň | 20 | 8 | 4 | 8 | 37:37 | 28 |
7. Borinka | 19 | 6 | 5 | 8 | 33:33 | 23 |
8. M. Leváre | 19 | 6 | 3 | 10 | 29:38 | 21 |
9. Sološnica | 19 | 5 | 5 | 9 | 28:35 | 20 |
10. Vištuk | 20 | 6 | 1 | 13 | 29:45 | 19 |
11. M.-Kráľová | 19 | 6 | 1 | 12 | 29:53 | 19 |
12. Kuchyňa | 20 | 5 | 3 | 12 | 33:63 | 18 |
13. Vinosady | 19 | 3 | 5 | 11 | 19:48 | 14 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
23. kolo: Ivanka - Kostolná 1:0, Hamuliakovo - Čataj 5:2, Hr. Šúr - Miloslavov 2:3.
1. Ivanka | 19 | 13 | 4 | 2 | 47:18 | 43 |
2. Hamuliakovo | 19 | 12 | 4 | 3 | 46:21 | 40 |
3. Hr. Šúr | 19 | 10 | 3 | 6 | 57:33 | 33 |
4. Kaplná | 18 | 9 | 2 | 7 | 32:27 | 29 |
5. Kostolná | 19 | 7 | 3 | 9 | 27:39 | 24 |
6. Miloslavov | 19 | 3 | 3 | 13 | 13:40 | 12 |
7. Čataj | 19 | 1 | 3 | 15 | 18:62 | 6 |
I. TRIEDA DORAST
24. kolo: PŠC Pezinok - Sl. Grob 6:1, Blatné - Pl. Štvrtok 3:2, Jakubov - Kráľová 4:1, Bernolákovo - Ivanka 1:0, Gajary - Sv. Jur 3:0, Lozorno - Modra 1:2, Zohor - Viničné 0:0.
1. Pl. Štvrtok | 21 | 14 | 3 | 4 | 50:27 | 45 |
2. PŠC Pezinok | 21 | 14 | 2 | 5 | 66:26 | 44 |
3. B. Pezinok | 21 | 12 | 4 | 5 | 37:27 | 40 |
4. Jakubov | 21 | 10 | 6 | 5 | 43:33 | 36 |
5. Sl. Grob | 21 | 10 | 3 | 8 | 63:56 | 33 |
6. Lozorno | 22 | 10 | 2 | 10 | 52:41 | 32 |
7. Gajary | 21 | 9 | 5 | 7 | 46:37 | 32 |
8. Bernolákovo | 21 | 10 | 2 | 9 | 39:31 | 32 |
9. Ivanka | 22 | 9 | 3 | 10 | 32:39 | 30 |
10. Modra | 22 | 8 | 5 | 9 | 43:45 | 29 |
11. Blatné | 21 | 8 | 4 | 9 | 34:29 | 28 |
12. Viničné | 22 | 7 | 5 | 10 | 37:47 | 26 |
13. Sv. Jur | 22 | 7 | 3 | 12 | 34:65 | 24 |
14. Zohor | 22 | 3 | 5 | 14 | 18:47 | 14 |
15. Kráľová p.S. | 22 | 4 | 18 | 21:65 | 12 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
17. kolo: Závod - Z. Ves (18. 5.), Rohožník - Jablonové 0:4, Pl. Mikuláš - Studienka 4:0.
1. Z. Ves | 16 | 13 | 3 | 64:17 | 42 | |
2. Studienka | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:22 | 32 |
3. Jablonové | 16 | 9 | 1 | 6 | 41:23 | 28 |
4. Závod | 16 | 6 | 10 | 35:47 | 18 | |
5. Rohožník | 16 | 3 | 3 | 10 | 24:55 | 12 |
6. Pl. Mikuláš | 16 | 2 | 1 | 13 | 11:60 | 7 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
24. kolo: Grinava - Dubová 4:0, Budmerice - Doľany 3:1, Ch. Grob - N. Dedinka 0:1, Vištuk - Hamuliakovo 3:0, Častá - Šenkvice 2:2, Tomášov - Malinovo 1:2.
1. Báhoň | 20 | 19 | 1 | 90:16 | 57 | |
2. Budmerice | 20 | 17 | 1 | 2 | 93:14 | 52 |
3. Doľany | 19 | 14 | 1 | 4 | 54:25 | 43 |
4. Malinovo | 20 | 13 | 1 | 6 | 52:30 | 40 |
5. Grinava | 21 | 10 | 2 | 9 | 63:62 | 32 |
6. N. Dedinka | 19 | 10 | 1 | 8 | 46:31 | 31 |
7. Tomášov | 21 | 9 | 3 | 9 | 46:40 | 30 |
8. Častá | 21 | 8 | 3 | 10 | 36:47 | 27 |
9. Šenkvice | 19 | 6 | 4 | 9 | 54:60 | 22 |
10. Dubová | 19 | 7 | 1 | 11 | 28:53 | 22 |
11. Ch. Grob | 20 | 6 | 3 | 11 | 32:50 | 21 |
12. Hamuliakovo | 19 | 6 | 1 | 12 | 40:53 | 19 |
13. Vištuk | 21 | 3 | 1 | 17 | 28:78 | 10 |
14. M.-Kráľová | 19 | 19 | 17:120 |
Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.
Žiaci - skupina A
24. kolo: Suchohrad - Závod 4:4, Vysoká - M. Leváre 1:7, Jablonové - Studienka 1:2, Lozorno - Pl. Štvrtok 3:3, Jakubov - Pl. Podhradie 3:0, Pl. Mikuláš - Malacky A 3:6, Kuchyňa - Malacky B 7:0, Láb - Zohor 4:2.
1. ČSFA A | 24 | 24 | 288:15 | 72 | ||
2. Pl. Štvrtok | 24 | 19 | 2 | 3 | 146:44 | 59 |
3. Láb | 24 | 18 | 1 | 5 | 122:49 | 55 |
4. Lozorno | 23 | 17 | 1 | 5 | 139:57 | 52 |
5. Závod | 23 | 14 | 3 | 6 | 69:52 | 45 |
6. ČSFA B | 24 | 13 | 3 | 8 | 81:59 | 42 |
7. Jakubov | 24 | 12 | 1 | 11 | 99:75 | 37 |
8. Suchohrad | 24 | 11 | 4 | 9 | 57:55 | 37 |
9. Zohor | 24 | 11 | 3 | 10 | 61:59 | 36 |
10. Kuchyňa | 24 | 10 | 2 | 12 | 95:88 | 32 |
11. Pl. Mikuláš | 24 | 9 | 1 | 14 | 62:102 | 28 |
12. Jablonové | 24 | 6 | 2 | 16 | 30:88 | 20 |
13. Studienka | 24 | 5 | 1 | 18 | 31:126 | 16 |
14. M. Leváre | 24 | 5 | 19 | 34:137 | 15 | |
15. Vysoká | 24 | 3 | 1 | 20 | 28:146 | 10 |
16. Pl. Podhradie | 24 | 1 | 1 | 22 | 12:202 | 4 |
Žiaci - skupina B
21. kolo: Igram - D. Lužná 12:0, Hamuliakovo - Tomášov 2:9, Rovinka - Čataj 3:0, Ivanka - N. Dedinka 3:2, Kráľová - Báhoň 19:0, Kaplná - Blatné 1:1, Bernolákovo - Malinovo 4:0.
1. Rovinka | 21 | 19 | 2 | 114:32 | 57 | |
2. Bernolákovo | 21 | 17 | 1 | 3 | 73:17 | 52 |
3. Kráľová | 21 | 15 | 2 | 4 | 135:33 | 47 |
4. Tomášov | 21 | 15 | 2 | 4 | 109:41 | 47 |
5. Ivanka | 21 | 14 | 2 | 5 | 100:31 | 44 |
6. Igram | 21 | 10 | 4 | 7 | 72:42 | 34 |
7. Kaplna | 21 | 10 | 2 | 9 | 89:63 | 32 |
8. D. Lužná | 21 | 8 | 3 | 10 | 45:68 | 27 |
9. Čataj | 21 | 4 | 6 | 11 | 21:73 | 18 |
10. Báhoň | 21 | 5 | 1 | 15 | 32:98 | 16 |
11. Malinovo | 21 | 4 | 3 | 14 | 21:89 | 15 |
12. Blatné | 21 | 4 | 2 | 15 | 31:106 | 14 |
13. N. Dedinka | 21 | 3 | 2 | 16 | 24:96 | 11 |
14. Hamuliakovo | 21 | 3 | 2 | 16 | 27:104 | 11 |
Žiaci - skupina C
18. kolo: Grinava - Budmerice 2:2, Dubová - Sl. Grob A 1:2, Častá - Doľany 5:0, Limbach - B. Pezinok 1:2, Jablonec - Viničné 8:2, Sl. Grob B - Šenkvice 7:0.
1. Jablonec | 18 | 17 | 1 | 85:10 | 51 | |
2. Sl. Grob A | 18 | 13 | 2 | 3 | 95:25 | 41 |
3. Budmerice | 18 | 12 | 3 | 3 | 62:33 | 39 |
4. Grinava | 18 | 10 | 3 | 5 | 67:35 | 33 |
5. Dubová | 18 | 9 | 3 | 6 | 50:37 | 30 |
6. Doľany | 18 | 9 | 9 | 62:47 | 27 | |
7. B. Pezinok | 18 | 8 | 1 | 9 | 49:47 | 25 |
8. Viničné | 18 | 7 | 1 | 10 | 52:52 | 22 |
9. Častá | 18 | 7 | 11 | 41:57 | 21 | |
10. Limbach | 18 | 5 | 13 | 22:63 | 15 | |
11. Sl. Grob B | 18 | 3 | 1 | 14 | 31:86 | 10 |
12. Šenkvice | 18 | 1 | 17 | 21:145 | 3 |
(hup)