Tipy na VÍKEND

Sobota 26. január

DIVADLÁ

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – 2. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

19.00 Milan Sládek: Pantomímy – Aréna, Viedenská cesta 10

KINÁ

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 a 23.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h; Charlie centrum, 17.45 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Jára Cimrman, ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.10, 14.25 a 17.15 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

DISKOTÉKY

Saturday night Fever, DJ JAGY + MMDJ – Live! Club Aupark, od 20.00 do 4.00 h

Exciter Party, depeche mode party 2002 – DUNA, Radlinského 11

Disco – Elam Club, Staré grunty

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

20.00 Diskotéka pre mládež – DK Lúky, Vígľašská 1

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Ples, ŠK policajtov – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Čaj o piatej, hrá MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 XXIX. Oravský ples, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Ples Votum, Istra centrum, Dev. Nová Ves

PRE DETI

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mešec s dvoma zlatkami – DK Nivy, Súťažná 18

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská 1

Nedeľa 27. január

DIVADLÁ

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo AHA, Školská 14

15.00 O divnej čiapke, klauniáda pre deti – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 17.15 h; Charlie centrum, 17.45 h

Nepriatelia pred bránami, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h; Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Memento, USA – Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Zlatíčka pre každého, USA – Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Jára Cimrman ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.00, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.00, 14.25 a 17.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Nedeľné matiné, koncert Slov. klavírneho dua, Mirbachov palác, Františk. nám. 11

17.00 Capella Istropolitana, Zrkadl. sieň Primac. paláca

PRE DETI

10.00 Finish – Štátne báb. divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Novoročné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Sám doma III – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Neposedná opička, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Aladinova čarovná lampa – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Šípková Ruženka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Bibiana, Panská 41

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, do 17. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Svet lacandónskych Indiánov – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00 h, do 30. januára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára

Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára

Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Alexander Szabó, výber z tvorby – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 31. januára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, 17. februára

Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – piatok 12.00 – 18.00 h, ut – pia 10.00 – 14.00 h, do 25. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  2. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  3. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  8. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  9. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 9 493
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 4 451
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 588
  4. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 3 019
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 735
  6. Splnený sen 1 257
  7. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 1 199
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 164
  9. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 1 111
  10. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 955