SME
Pondelok, 12. apríl, 2021 | Meniny má EsteraKrížovkyKrížovky

Tipy na VÍKEND

Sobota 26. január

DIVADLÁ

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – 2. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

19.00 Milan Sládek: Pantomímy – Aréna, Viedenská cesta 10

KINÁ

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22.40 a 23.30 h

Skryť Vypnúť reklamu

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h; Charlie centrum, 17.45 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Skryť Vypnúť reklamu

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Jára Cimrman, ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.10, 14.25 a 17.15 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

DISKOTÉKY

Saturday night Fever, DJ JAGY + MMDJ – Live! Club Aupark, od 20.00 do 4.00 h

Skryť Vypnúť reklamu

Exciter Party, depeche mode party 2002 – DUNA, Radlinského 11

Disco – Elam Club, Staré grunty

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

20.00 Diskotéka pre mládež – DK Lúky, Vígľašská 1

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Ples, ŠK policajtov – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Čaj o piatej, hrá MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 XXIX. Oravský ples, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Ples Votum, Istra centrum, Dev. Nová Ves

PRE DETI

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mešec s dvoma zlatkami – DK Nivy, Súťažná 18

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská 1

Nedeľa 27. január

DIVADLÁ

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo AHA, Školská 14

15.00 O divnej čiapke, klauniáda pre deti – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 17.15 h; Charlie centrum, 17.45 h

Nepriatelia pred bránami, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h; Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Memento, USA – Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Zlatíčka pre každého, USA – Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Jára Cimrman ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.00, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.00, 14.25 a 17.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Nedeľné matiné, koncert Slov. klavírneho dua, Mirbachov palác, Františk. nám. 11

17.00 Capella Istropolitana, Zrkadl. sieň Primac. paláca

PRE DETI

10.00 Finish – Štátne báb. divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Novoročné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Sám doma III – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Neposedná opička, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Aladinova čarovná lampa – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Šípková Ruženka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Bibiana, Panská 41

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, do 17. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Svet lacandónskych Indiánov – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00 h, do 30. januára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára

Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára

Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Alexander Szabó, výber z tvorby – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 31. januára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, 17. februára

Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – piatok 12.00 – 18.00 h, ut – pia 10.00 – 14.00 h, do 25. marca

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  2. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
  3. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
  5. Nové medzinárodné príležitosti vo vzdelávaní 2021 – 2027
  6. Pomoc z prírody pri infekcii covid-19
  7. Pán Králiček: Aj keď predávate „len“ kávu, musíte inovovať
  8. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko
  9. Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu
  10. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov?
  1. Prešovská spoločnosť MAXECO sa presadila na medzinárodnom trhu
  2. Helping people with apps and social networks in Kosice
  3. Vlastný zlatý poklad môže byť dobrou ochranou pred infláciou
  4. Virtuálny Suptech workshop o Blockchain technológiách
  5. Ranný rituál plný zdravia pre celú rodinu
  6. Koľko ovocia by ste mali denne zjesť? Máme odpoveď
  7. Wüstenrot poisťovňa dosiahla čistý zisk 1,8 milióna eur
  8. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest
  9. Skúšanie a monitorovanie technických systémov na FVT
  10. Prekonalo Vaše dieťa COVID-19?
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 29 168
  2. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 27 628
  3. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov? 23 660
  4. Úspech predali Američanom. Ako sa zrodil slovenský 3D sen? 22 482
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 15 297
  6. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 15 011
  7. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 10 692
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 10 395
  9. Aj sladkosti môžu byť zdravé. Viete, ako ich spoznáte? 8 401
  10. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 7 461
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu