Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 24. JANUÁR

19.00 Lucia di Lammermoor, G. Donizetti – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 O tri štart!, Š. Gurka/R. Piško – Štúdio L + S, Nám. 1. mája 8

19.00 Milan Sládek: Pantomímy – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

PIATOK 25. JANUÁR

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – 1. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

16.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – predpremiéra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile, S. Martin – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v svätom Peterburgu, F. M. Dostojevskij – Astorka Korzo90, Suché mýto 17

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3

19.00 Milan Sládek, pantomíma – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Druhá smrť Jany z Arcu, S. Canev – Divadlo AHA, Školská 14

SOBOTA 26. JANUÁR

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – 2. premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ujo Váňa, A. P. Čechov – Astorka Korzo90, Suché mýto 17

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

19.00 Milan Sládek: Pantomímy – Aréna, Viedenská cesta 10

NEDEĽA 27. JANUÁR

10.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – verejná generálka – DPOH, Laurinská 21

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo AHA, Školská 14

15.00 O divnej čiapke, klauniáda pre deti – Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10

15.00 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – premiéra

19.00 Hamlet, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PONDELOK 28. JANUÁR

10.30 Pobrežie, E. Albee – Divadlo AHA, Školská 1

19.00 Aida, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Twister, hosť A. Bartošová a TRIO – Štúdiou L + S, Nám. 1. mája 8

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo AHA

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch), J. Nvota – Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

UTOROK 29. JANUÁR

19.00 Čarovná flauta, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Mizantrop, J. B. Moliere, (ND Brno) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame, komédia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Mŕtve duše, N. V. Gogoľ – Astorka Korzo90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v Aréne, tanečné predstavenie – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch), J. Nvota – Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

STREDA 30. JANUÁR

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Mŕtve duše, N. V. Gogoľ – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Konečná stanica, J. Nvota, Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 24. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Obzor, Radlinského 18, 19.00 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 17.00 h

Roberto Succo, Fran. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 20.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Polus, (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 14.25 a 17.15 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05 a 20.50 h

Čokoláda, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18,30 h

Faunovo velmi pozdní odpoledne, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

PIATOK 25. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30, 22,40 a 23.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Nádej, Rača, Nám. Hrdinov, 17,30 a 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 15.55 h

Láska je láska, Švéd. – Zora, Trnávka, Okružná 1, 19.00 h

Zázrak v Miláne, Tal. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Zlodeji bicyklov, Tal. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Vrabčiak Vilko – Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 17.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Čokoláda, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Faunovo velmi pozdní odpoledne, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 14.25 a 17.15 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

SOBOTA 26. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14,30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21,30, 22,40 a 23.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trrnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h; Charlie centrum, 17.45 h

Antlandída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Jára Cimrman, ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.10, 14.25 a 17.15 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

NEDEĽA 27. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 13.00, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14,30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21,30 a 22,40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 11.50, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Scary Movie 2, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Zora, Trrnávka, Okružná 1, 16.30 a 19.00 h

Čokoláda, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 17.15 h; Charlie centrum, 17.45 h

Nepriatelia pred bránami, USA – Devín, Dev. Nová Ves, 19.45 h

Antlandída: Stratená ríša, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 15.30 h; Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadran-ská ul., 17.00 a 19.00 h

Spy Kids, USA – Zora, Trnávka, Okružná 1, 15.00 h

Memento, USA – Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Zlatíčka pre každého, USA – Zrkadlový háj, Rovnianko- va 3, 19.30 h

Vrabčiak Vilko, Istropolis – Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 10.55, 13.00, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05, 20.50 a 23.35 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18.30 h

Jára Cimrman ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing), USA – Polus, 11.00, 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 11.00, 14.25 a 17.15 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 10.45, 13.45 a 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

PONDEOK 28. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14,30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21,30 a 22,40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR/Gréc. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 25.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 14.25 a 17.15 h

Zlatíčka pre každého, USA – Zrkadlový háj, Rovnianko- va 3, 19.30 h

Vtáčkovia, siroty a blázni, SR/Fran. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Ja milujem, ty miluješ, SR – FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus 18.05 a 20.50 h

Čokoláda, USA, Charlie centrum, 17.45 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18,30 h

Jára Cimrman ležící, spící, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

UTOROK 29. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, o 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22,40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15 a 17.30 h; Charlie centrum, 25.15 h

Čokoláda, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 14.25 a 17.15 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18,30 h

Samotáři, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05 a 20.50 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

STREDA 30. JANUÁR

Pán prsteňov 1 – Spoločenstvo prsteňa, USA/VB – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00 a 19.00 h; Istropolis – veľká sála, Trnavské mýto 1, 9.30, 13.00, 16.30 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.00 a 19.30 h; Polus, 14.30, 15.40, 16.30, 18.00, 19.10, 20.00, 21.30 a 22.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.30, 17.10, 19.50 a 22.30 h

Podzimní návrat, ČR – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Roberto Succo, Franc. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15 a 17.30 h; Charlie centrum, 25.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h; Polus (slovenské titulky), 14.25 a 17.15 h

Záhada Blair Witch, USA – Lúky, Vigľašská 1, 20.00 h

Prelomiť vlny, Dán./Švéd. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Láske na stope, USA – Istropolis – kinosála, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 15.00, 17.00 a 19.00 h

Lužinova obrana, VB/Fran. – Istropolis – Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Bratstvo vlka, Fran. – Charlie centrum, 17.00 h

Traffic – aféry (bez)mocných, USA/N – Charlie centrum, 17.15, 20.00 h; Polus, 18.05 a 20.50 h

Čokoláda, USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sexy beštia, VB – Charlie centrum, 18,30 h

Samotáři, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Divoké mušle, Hol. – Charlie centrum, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Polus, 15.55 h

Z pekla, USA – Polus, 21.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.05 a 22.35 h

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 24. JANUÁR

Break nSteppa – DUNA, Radlinského 11

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

80s pop wave – Charlies Pub, Špitálska 4

PIATOK 25. JANUÁR

Rock in Duna – XXL DJs Party – DUNA, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Ibiza party@02 – Kráter, Vysoká 15

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Standa, U Club, Nábr. amr. gen. L. Svobodu

Southern Rock – Country pub Tamworth, Štefana Králika 1, Dev. Nová Ves

Music is everything – Elam Club, Staré grunty

SOBOTA 26. JANUÁR

Exciter Party, depeche mode party 2002 – DUNA, Radlinského 11

Disco – Elam Club, Staré grunty

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

20.00 Diskotéka pre mládež – DK Lúky, Vígľašská 1

NEDEĽA 27. JANUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 28. JANUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

UTOROK 29. JANUÁR

CS Rock evening – DUNA, Radlinského 11

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 30. JANUÁR

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska 4

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 24. JANUÁR

14.00 Mestské brány a hradby, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Matica Slovenská, stretnutie priateľov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 Veda láska alebo živá etológia svätých – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Cestovateľský klub – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 P. Lipa ml., J. Lehotský ml. a Marián Slávka, koncert – Hlava XXII, Bazová 9

20.00 Scéna SK, hrá Ateliér 11 – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 25. JANUÁR

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Rockové pódium, hrá Atelier 11 – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Bizzare Fest 10, koncerty – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Večer autentického folklóru, Starý Tekov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club: alternatíva Slovenska – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Vidiek – Fajn club, Záhorská Bystrica

20.00 Žalman Brothers Band, koncert – Country pub Tamworth, Štefana Králika 1, Dev. Nová Ves

20.30 Vlado Vizár Quartet, koncert – Jazz café, Ventúrska 5

SOBOTA 26. JANUÁR

15.00 Ples, ŠK policajtov – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Čaj o piatej, hrá MINI – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 XXIX. oravský ples, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Ples Votum, Istra centrum, Dev. Nová Ves

NEDEĽA 27. JANUÁR

10.30 Nedeľné matiné, koncert Slov. klavírneho dua, Mirbachov palác, Františk. nám. 11

17.00 Capella Istropolitana, Zrkadl. sieň Primac. paláca

PONDELOK 28. JANUÁR

17.30 Slnko úplne po novom, astron. prednáška, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Trojdnie o modlitbe a osob. vzťahu k Bohu – Quo Vadis, Hurbanovo nám., trvá do 30. januára

UTOROK 29. JANUÁR

18.00 Večer dokumentu, prehliadka dokument. filmov – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 DFS Čečinka, FS Folkus – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 30. JANUÁR

15.00 Ako byť zdravší, prednáška pre dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Danubius Bonsai klub – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Doktorantský/diplomový koncert, Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Muzikálová Alkana, ukážky zo svet. muzikálov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

Blue Sundown, Siclay, koncert – DUNA, Radlinského 11

20.30 Gabika Šusteková a D. Húšťava Band – Hystéria pub, Odbojárov 9

21.30 F. B. I. koncert – Charlies Pub, Špitálska 4

PRE DETI

ŠTVRTOK 24. JANUÁR

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

14.00 Od Kračúna do fašiangov, do Veľkého piatku, fašiangové zvyky – M Klub, Gessayova 10

14.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Bibiana, Panská 41

14.00 Spoznávajme svet, kvíz. dopoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Kde bolí, tam bolí, pomôže Dr. Jajbolí, veselá zdravoveda – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

17.00 Započúvajme sa…, koncert žiakov klavíra a akordeónu – SD Prievoz, Kaštieľska 30

PIATOK 25. JANUÁR

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

16.00 Hudobný piatok – M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 26. JANUÁR

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mešec s dvoma zlatkami – DK Nivy, Súťažná 18

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská

NEDEĽA 27. JANUÁR

10.00 Finish – Štátne báb. divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Novoročné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Sám doma III – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Neposedná opička, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Aladinova čarovná lampa – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

NEDEĽA 27. JANUÁR

15.00 Šípková Ruženka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko – DK Lúky, Vígľašská

16.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Bibiana, Panská 41

16.00 Myšiak Stuart Little – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PONDELOK 28. JANUÁR

10.00 Diktátor, záb.-náuč. program pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Čo sa stalo jedného dňa, ako sa zvedavosť nevypláca – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Tancuj, tancuj, vykrúcaj, len slniečko nezrúcaj, tanec – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Stolnotenisový trojboj – M Klub, Gessayova 10

UTOROK 29. JANUÁR

10.00 Diktátor, záb.-náuč. program pre deti – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Čiga, biga, nie som striga, rozprávka – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Bol raz jeden… (maliar) – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Hýbem sa, teda som, tvorivé dielne – Bibiana, Panská 41

14.00 Kolotoč, kvíz – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Spadla hruška zelená, rozbila si kolená, o prvej pomoci – M Klub, Gessayova 10

18.00 Kúzelnícka škola – Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 30. JANUÁR

10.00 Hýbem sa, teda som – Bibiana, Panská 41

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, obrázky zo strukovín – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Deti, chyťte vlka, bábkové predst. – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Kde bolí, tam bolí, pomôže doktor Jajbolí, veselá zdravoveda – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Priadky, ľudové zvyky kreatívne – M Klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára

Koloman Sokol – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, do 17. februára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Svet lacandónskych Indiánov – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00 h, do 30. januára

Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára

Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára

Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára

Alexander Szabó, výber z tvorby – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 31. januára

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára

Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára

Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, 17. februára

Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 15 318
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 911
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 564
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 2 095
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 1 755
  6. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 479
  7. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 464
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 453
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 266
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 191