11.00 Tajomný lúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21
19.00 Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Beatles, hudobno-dram. kompozícia – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka – Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 JÁÁÁNOŠÍÍÍK (po 30 rokoch), J. Nvota – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Kokaín, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Polus, 18.40 a 21.10 h
Sexy beštia, VB – Tatra, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.25, 16.25, 18.25, 20.30 a 22.30 h
Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15 a 17.30 h
Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h
Legendy japonskej sci-fi – FK Múzeum, MMB, Primaciálne nám. 3, 19.00 h
Z pekla, USA – Istropolis, veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h
Láske na stope, USA – Istropolis, kinosála 1, Trnavské mýto 1, 16.00, 18.00 a 20.30 h; Polus, 14.05, 16.05 a 18.05 h
Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis, Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h; Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.34 h; Polus, 21.20 h
Jediný, USA – Istropolis, Teátro, Trnavské mýto 1, 17.30 a 19.30 h; Polus, 15.55 a 17.55 h
Operácia Swordfish, USA – Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h
Harry Potter a kameň mudrcov (slovenský dabing) – Polus, 14.00 a 16.50 h
Harry Potter a kameň mudrcov (slovenské titulky) – Polus, 15.30 a 18.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 15.00 a 17.30 h
Lužinova obrana, VB – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h
Basquiat, USA – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 20.45 h
Čokoláda, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Charlie centrum, 17.45 h
Nepovedz ani slovo, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h
Pikantné pokušenie 2, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
Roberto Succo, Fr. – Charlie centrum, 17.00 a 20.15 h
Podzimní návrat, ČR/Grécko – Charlie centrum, 20.00 h
Nepovedz to doma, Fr. – Charlie centrum, 18.30 h
Braček, kde si?, USA – Charlie centrum, 17.30 h
Bingo, VB – Charlie centrum, 20.00 h
Faunovo velmi pozdní odpoledne, ČR – Charlie centrum, 19.30 h
Traffic: Aféry (bez)mocných, USA – Polus, 14.15, 17.00, 18.20, 19.50 a 21.00 h
Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 14.05 a 16.10 h
Pravá blondínka, USA – Polus, 14.40 a 16.40 h
DISKOTÉKY
Half Price Night – Charlies Pub, Špitálska 4
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Rock Night – Aligátor, Laurinská 7
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitál- ska 37
TECHNO :: beat – DUNA, Radlinského 11
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 Slov. filharmónia, Slov. filh. zbor, Brat. chlapčenský zbor – Koncertná sieň SF, Palackého 2
14.00 Stretnutie s Tháliou, divad. predstavenie – SD Nivy, Súťažná 18
18.30 Rozhl. hra o blahoslavenom Gojdičovi – Quo Vadis, Hurbanovo nám.
19.00 Slov. filharmónia, Slov. filh. zbor, Brat. chlapčenský zbor – Koncertná sieň SF, Palackého 2
PRE DETI
10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub Slniečko, Furdekova 6/a
10.00 Bol raz jeden…(darček) – Klub 22, Vavilovo- va 22
14.00 O unesenej Zuzanke, čítané divadlo – Bibiana Panská 41
14.00 Stratený svet, beseda o drog. prevencii – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 Z rozprávky do rozprávky – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 102 dalmatíncov – DK Lúky, Vígľašská 1
14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Usmievavé zúbky, prednáška o hygiene chrupu – M Klub, Gessayova 10
18.00 Kúzelnícka škola – Klub 22, Vavilovova 22
VÝSTAVY
Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára
Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára
Svet lacandónskych Indiánov – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00 h, do 30. januára
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára
Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára
Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 4. februára
Martin Borodáč: Dobrodruh znaku a farby – výstavná sieň SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. februára
Milan Dobeš, grafika, objekty – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára
Sonia Delaunay, maľby, dizajn – Múzeum Milana Dobeša, do 15. februára
Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára
Alexander Szabó, výber z tvorby – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 31. januára
Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára
Jakub Byrozek: Veľkokontaktové zátišia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. februára
Kultúrne stretnutia od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h
Kultúrne stretnutia od západu na východ, maliari a sochári – Galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, 17. februára
Subtílne drobnosti – Jana Hamarová, Karin Kolčáková – Galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h