25. kolo: Jarovce - Vysoká 6:1, ŠKP - D. N. Ves 3:0, Domino - Vrakuňa 0:3, FK Dúbravka - I. Petržalka 2:4, BCT - Stupava 0:1, Vinohrady - V. Leváre 3:1, Rusovce - Lamač 3:5, Rača - Kostolište 1:0, D. Lužná - VTJ Ružinov 0:4.
1. ŠKP | 24 | 23 | 1 | 113:15 | 69 | |
2. Vrakuňa | 25 | 19 | 3 | 3 | 94:19 | 60 |
3. VTJ Ružinov | 24 | 18 | 3 | 3 | 89:16 | 57 |
4. I. Petržalka | 25 | 19 | 6 | 89:40 | 57 | |
5. Lamač | 25 | 14 | 2 | 9 | 61:51 | 44 |
6. V. Leváre | 25 | 14 | 2 | 9 | 51:53 | 44 |
7. Stupava | 24 | 13 | 3 | 8 | 68:39 | 42 |
8. Kostolište | 25 | 13 | 2 | 10 | 58:39 | 41 |
9. Domino | 25 | 12 | 4 | 9 | 40:44 | 40 |
10. D. N. Ves | 25 | 11 | 6 | 8 | 41:35 | 39 |
11. Jarovce | 24 | 9 | 3 | 12 | 52:68 | 30 |
12. D. Lužná | 24 | 8 | 3 | 13 | 36:54 | 27 |
13. FK Dúbravka | 25 | 7 | 5 | 13 | 42:51 | 26 |
14. Rača | 25 | 7 | 4 | 14 | 31:70 | 25 |
15. BCT | 24 | 6 | 2 | 16 | 40:59 | 20 |
16. Vinohrady | 24 | 4 | 1 | 19 | 29:83 | 13 |
17. Rusovce | 25 | 1 | 3 | 21 | 25:86 | 6 |
18. Vysoká | 24 | 24 | 13:150 |
III. LIGA ML. DORAST
19. kolo: BCT - Pezinok 1:0, ŠKP - D. N. Ves 5:1, Domino - Vrakuňa 2:1, Dúbravka - Lamač 1:0, Rača - Ekonóm 3:0.
1. ŠKP | 16 | 14 | 2 | 68:8 | 44 | |
2. FK Dúbravka | 17 | 11 | 4 | 2 | 43:14 | 37 |
3. I. Petržalka | 15 | 11 | 2 | 2 | 60:13 | 35 |
4. Rača | 17 | 9 | 1 | 7 | 24:33 | 28 |
5. Pezinok | 17 | 8 | 3 | 6 | 36:24 | 27 |
6. Vrakuňa | 15 | 7 | 2 | 6 | 29:25 | 23 |
7. Domino | 16 | 7 | 2 | 7 | 35:33 | 23 |
8. VTJ Ružinov | 16 | 4 | 4 | 8 | 18:24 | 16 |
9. D. N. Ves | 15 | 4 | 3 | 8 | 22:39 | 15 |
10. Lamač | 16 | 4 | 2 | 10 | 18:30 | 14 |
11. Ekonóm | 16 | 3 | 1 | 12 | 10:59 | 10 |
12. BCT | 16 | 1 | 15 | 7:68 | 3 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
19. kolo: Slovan - FK Dúbravka 2:2, Rapid - D. N. Ves 8:0, Pezinok - Vrakuňa 0:1, PVFA - Malacky 4:0, I. Petržalka - SFM Senec 1:0, Rača - ŠKP 0:0, Artmedia - Inter 2:2.
1. Rapid | 19 | 17 | 1 | 1 | 66:6 | 52 |
2. PVFA | 19 | 16 | 1 | 2 | 83:5 | 49 |
3. Artmedia | 19 | 14 | 5 | 81:8 | 47 | |
4. Inter | 19 | 12 | 5 | 2 | 58:12 | 41 |
5. I. Petržalka | 19 | 11 | 4 | 4 | 35:17 | 37 |
6. Rača | 19 | 9 | 3 | 7 | 28:34 | 30 |
7. Slovan | 19 | 8 | 2 | 9 | 30:29 | 26 |
8. Vrakuňa | 19 | 5 | 4 | 10 | 11:29 | 19 |
9. Pezinok | 19 | 5 | 2 | 12 | 24:50 | 17 |
10. SFM Senec | 19 | 4 | 4 | 11 | 15:44 | 16 |
11. Malacky | 19 | 4 | 3 | 12 | 11:55 | 15 |
12. FK Dúbravka | 19 | 2 | 7 | 10 | 17:43 | 13 |
13. ŠKP | 19 | 2 | 4 | 13 | 11:70 | 10 |
14. D. N. Ves | 19 | 1 | 1 | 17 | 8:76 | 4 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
19. kolo: Slovan - FK Dúbravka 4:0, Rapid - D. N. Ves 7:0, Pezinok - Vrakuňa 7:1, PVFA - Malacky 2:1, I. Petržalka - SFM Senec 1:1, Rača - ŠKP 2:0, Artmedia - Inter 1:0.
1. Artmedia | 19 | 18 | 1 | 99:12 | 54 | |
2. Inter | 18 | 15 | 1 | 2 | 90:10 | 46 |
3. PVFA | 19 | 14 | 2 | 3 | 50:17 | 44 |
4. Slovan | 19 | 12 | 2 | 5 | 57:29 | 38 |
5. Rapid | 19 | 11 | 4 | 4 | 67:22 | 37 |
6. Pezinok | 19 | 11 | 3 | 5 | 57:27 | 36 |
7. I. Petržalka | 19 | 9 | 2 | 8 | 48:34 | 29 |
8. Rača | 19 | 8 | 5 | 6 | 36:53 | 29 |
9. Malacky | 19 | 7 | 3 | 9 | 36:33 | 24 |
10. SFM Senec | 19 | 5 | 5 | 9 | 25:49 | 20 |
11. Vrakuňa | 19 | 2 | 2 | 15 | 20:95 | 8 |
12. ŠKP | 19 | 2 | 1 | 16 | 19:82 | 7 |
13. D. N. Ves | 19 | 1 | 2 | 16 | 13:89 | 5 |
14. FK Dúbravka | 18 | 1 | 17 | 7:72 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
19. kolo: Rohožník - PVFA 7:1, Kostolište - Gajary 3:1, Domino - Vrakuňa 6:0, V. Leváre - I. Petržalka 3:1, Sv. Jur - Modra 4:5, Stupava - Rapid 0:1.
1. Domino | 18 | 12 | 3 | 3 | 48:9 | 39 |
2. V. Leváre | 18 | 12 | 3 | 3 | 41:15 | 39 |
3. Gajary | 17 | 12 | 2 | 3 | 40:15 | 38 |
4. I. Petržalka | 17 | 12 | 2 | 3 | 39:21 | 38 |
5. Rohožník | 18 | 9 | 2 | 7 | 44:24 | 29 |
6. Modra | 17 | 9 | 1 | 7 | 45:40 | 28 |
7. PVFA | 18 | 7 | 5 | 6 | 28:23 | 26 |
8. Rapid | 17 | 8 | 2 | 7 | 27:27 | 26 |
9. Vrakuňa | 17 | 5 | 4 | 8 | 33:38 | 19 |
10. Kostološte | 18 | 4 | 5 | 9 | 15:27 | 17 |
11. VTJ Ružinov | 17 | 4 | 3 | 10 | 22:28 | 15 |
12. Stupava | 18 | 1 | 3 | 14 | 15:53 | 6 |
13. Sv. Jur | 18 | 1 | 1 | 16 | 11:88 | 4 |
Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
19. kolo: Rohožník - PVFA 2:7, Kostolište - Gajary 2:2, Domino - Vrakuňa 6:0, V. Leváre - I. Petržalka 2:1, Sv. Jur - Modra 0:11, Stupava - Rapid 1:3.
1. Domino | 18 | 16 | 2 | 97:16 | 48 | |
2. Gajary | 17 | 13 | 1 | 3 | 63:28 | 40 |
3. Rapid | 17 | 12 | 2 | 3 | 52:25 | 38 |
4. PVFA | 18 | 11 | 3 | 4 | 57:26 | 36 |
5. Modra | 17 | 8 | 2 | 7 | 52:33 | 26 |
6. Stupava | 18 | 8 | 2 | 8 | 38:35 | 26 |
7. Kostolište | 18 | 7 | 3 | 8 | 43:42 | 24 |
8. VTJ Ružinov | 17 | 7 | 2 | 8 | 31:30 | 23 |
9. V. Leváre | 18 | 7 | 2 | 9 | 46:51 | 23 |
10. Vrakuňa | 18 | 6 | 4 | 8 | 43:53 | 22 |
11. I. Petržalka | 18 | 5 | 1 | 12 | 30:62 | 16 |
12. Rohožník | 18 | 3 | 1 | 14 | 33:82 | 10 |
13. Sv. Jur | 18 | 1 | 17 | 13:115 | 1 |
PRÍPRAVKA A1 (pma 1)
15. kolo: Žolik Malacky - SFM Senec 2:7, ŠKP - Inter 2:8, FC Senec - Domino 1:2, D. N. Ves - PVFA 0:2, Stupava - Slovan 1:9.
1. Inter | 15 | 15 | 115:11 | 45 | ||
2. PVFA | 15 | 11 | 2 | 2 | 77:16 | 35 |
3. Slovan | 14 | 10 | 3 | 1 | 86:12 | 33 |
4. SFM Senec | 15 | 8 | 3 | 4 | 40:33 | 27 |
5. Domino | 15 | 7 | 8 | 34:52 | 21 | |
6. ŠKP | 14 | 6 | 2 | 6 | 34:47 | 20 |
7. FC Senec | 15 | 4 | 3 | 8 | 25:36 | 15 |
8. D. N. Ves | 14 | 4 | 2 | 8 | 23:39 | 14 |
9. Žolik | 15 | 4 | 2 | 9 | 30:61 | 14 |
10. Vrakuňa | 14 | 2 | 12 | 10:96 | 6 | |
11. Stupava | 14 | 1 | 13 | 10:81 | 1 |
PRÍPRAVKA A2 (pma 2)
15. kolo: K. Ves - Pezinok nehrali, BCT - Spoje 0:2, I. Petržalka - Bernolákovo 1:2, Rača - Báhoň 5:2, Zohor - Rapid 0:2, Artmedia - Lamač 6:1.
1. Bernolákovo | 16 | 14 | 2 | 82:24 | 42 | |
2. Artmedia | 16 | 12 | 4 | 83:33 | 36 | |
3. K. Ves | 15 | 11 | 1 | 3 | 40:15 | 34 |
4. Pezinok | 15 | 10 | 3 | 2 | 57:19 | 33 |
5. Rapid | 16 | 9 | 3 | 4 | 41:29 | 30 |
6. Lamač | 16 | 8 | 1 | 7 | 59:50 | 25 |
7. Rača | 16 | 7 | 9 | 48:57 | 21 | |
8. I. Petržalka | 16 | 5 | 3 | 8 | 25:40 | 18 |
9. Spoje | 16 | 3 | 4 | 9 | 23:37 | 13 |
10. Zohor | 16 | 4 | 12 | 20:61 | 12 | |
11. Báhoň | 16 | 3 | 13 | 17:77 | 9 | |
12. BCT | 16 | 1 | 1 | 14 | 14:67 | 4 |
PRÍPRAVKA B (pmb)
15. kolo: Žolík Malacky - SFM Senec 4:3, ŠKP - Inter 0:2, Vrakuňa - FK Dúbravka 0:3, D. N. Ves - PVFA 3:5, VTJ Ružinov - Slovan 0:18.
1. Žolík | 14 | 13 | 1 | 98:11 | 40 | |
2. Slovan | 15 | 11 | 3 | 1 | 84:13 | 36 |
3. SFM Senec | 15 | 11 | 1 | 3 | 69:16 | 34 |
4. PVFA | 15 | 10 | 1 | 4 | 63:29 | 31 |
5. Inter | 15 | 7 | 1 | 7 | 53:49 | 22 |
6. FK Dúbravka | 14 | 7 | 1 | 6 | 41:44 | 22 |
7. D. N. Ves | 13 | 6 | 2 | 5 | 35:25 | 20 |
8. ŠKP | 15 | 3 | 1 | 11 | 34:66 | 10 |
9. FC Senec | 14 | 2 | 1 | 11 | 12:59 | 7 |
10. Vrakuňa | 14 | 2 | 12 | 8:84 | 6 | |
11. VTJ Ružinov | 14 | 1 | 13 | 9:110 | 3 |
PRÍPRAVKA C (pmc)
11. kolo: Ivanka - SFM Senec 0:3, FC Senec - Žolík Malacky 1:4, Stupava - Domino 1:5, Slovan - PVFA 4:3.
1. Domino | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:15 | 25 |
2. Slovan | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:21 | 25 |
3. SFM Senec | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:15 | 23 |
4. Ivanka | 10 | 7 | 1 | 2 | 46:12 | 22 |
5. ČSFA Malacky | 10 | 6 | 4 | 34:20 | 18 | |
6. Stupava | 10 | 3 | 7 | 16:37 | 9 | |
7. PVFA | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:43 | 8 |
8. Žolík | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:45 | 7 |
9. FC Senec | 11 | 1 | 10 | 12:65 | 3 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA ST. ŽIACI
19. kolo: K. Ves - Jarovce 8:0, Ekonóm - Vajnory 1:1 nedohrané, Artmedia - Lamač 1:2, Spoje - Štart 3:2.
1. Artmedia | 19 | 15 | 2 | 2 | 79:17 | 47 |
2. Vajnory | 18 | 13 | 2 | 3 | 89:25 | 41 |
3. Lamač | 19 | 11 | 3 | 5 | 70:46 | 36 |
4. K. Ves | 19 | 7 | 4 | 8 | 67:57 | 25 |
5. Ekonóm | 18 | 6 | 3 | 9 | 42:65 | 21 |
6. Spoje | 19 | 7 | 12 | 32:87 | 21 | |
7. Štart | 19 | 4 | 1 | 14 | 37:90 | 13 |
8. Jarovce | 19 | 3 | 3 | 13 | 24:51 | 12 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
21. kolo: Kinkon - K. Ves 8:0, D. Lužná - PVFA 1:11, Lamač - Malacky 8:1, Vajnory - Domino 4:3, Vinohrady - Spoje 0:0, Rusovce - Artmedia 1:3, Z. Bystrica - Ekonóm 0:6, D. N. Ves - Jarovce 8:0.
1. Lamač | 21 | 18 | 2 | 1 | 125:21 | 56 |
2. PVFA | 21 | 17 | 2 | 2 | 101:16 | 53 |
3. Kinkon | 21 | 15 | 1 | 5 | 77:28 | 46 |
4. Vajnory | 21 | 13 | 2 | 6 | 68:30 | 41 |
5. D. N. Ves | 21 | 12 | 3 | 6 | 68:29 | 39 |
6. Spoje | 21 | 12 | 2 | 7 | 67:54 | 38 |
7. Artmedia | 20 | 9 | 9 | 2 | 51:14 | 36 |
8. Ekonóm | 21 | 10 | 5 | 6 | 70:40 | 35 |
9. K. Ves | 21 | 9 | 3 | 9 | 64:78 | 30 |
10. Malacky | 21 | 9 | 2 | 10 | 61:59 | 29 |
11. Jarovce | 21 | 7 | 14 | 47:77 | 21 | |
12. Domino | 21 | 6 | 1 | 14 | 49:83 | 19 |
13. Vinohrady | 21 | 4 | 3 | 14 | 24:82 | 15 |
14. D. Lužná | 21 | 4 | 17 | 39:136 | 12 | |
15. Z. Bystrica | 20 | 2 | 1 | 17 | 14:98 | 7 |
16. Rusovce | 21 | 2 | 19 | 22:102 | 6 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
21. kolo: Báhoň - Kuchyňa 1:3, Sološnica - Suchohrad 2:0, Pernek - Častá 3:2, B. Pezinok - Vištuk 2:1, Pl. Mikuláš - Borinka 2:1, Vinosady - M. Leváre 1:3.
1. Častá | 19 | 16 | 3 | 50:13 | 48 | |
2. B. Pezinok | 18 | 14 | 2 | 2 | 51:19 | 44 |
3. Pl. Mikuláš | 18 | 12 | 2 | 4 | 38:17 | 38 |
4. Pernek | 18 | 10 | 2 | 6 | 40:30 | 32 |
5. Báhoň | 19 | 8 | 4 | 7 | 37:29 | 28 |
6. Suchohrad | 19 | 7 | 5 | 7 | 41:36 | 26 |
7. Borinka | 18 | 5 | 5 | 8 | 30:32 | 20 |
8. Sološnica | 19 | 5 | 5 | 9 | 28:35 | 20 |
9. Vištuk | 19 | 6 | 1 | 12 | 28:40 | 19 |
10. M.-Kráľová | 18 | 6 | 1 | 11 | 28:51 | 19 |
11. M. Leváre | 18 | 5 | 3 | 10 | 27:37 | 18 |
12. Kuchyňa | 19 | 4 | 3 | 12 | 31:63 | 15 |
13. Vinosady | 18 | 3 | 5 | 10 | 19:46 | 14 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
22. kolo: Hr. Šúr - Ivanka 2:3, Miloslavov - Hamuliakovo 1:1, Kaplná - Kostolná 0:1.
1. Ivanka | 18 | 12 | 4 | 2 | 46:18 | 40 |
2. Hamuliakovo | 18 | 11 | 4 | 3 | 41:19 | 37 |
3. Hr. Šúr | 18 | 10 | 3 | 5 | 53:30 | 33 |
4. Kaplná | 18 | 9 | 2 | 7 | 32:27 | 29 |
5. Kostolná | 18 | 7 | 3 | 8 | 27:38 | 24 |
6. Miloslavov | 18 | 2 | 3 | 13 | 10:38 | 9 |
7. Čataj | 18 | 1 | 3 | 14 | 16:57 | 6 |
I. TRIEDA DORAST
23. kolo: Viničné - PŠC Pezinok 0:2, Modra - Zohor 3:0, Sv. Jur - Lozorno 2:0, Ivanka - Gajary 1:0, Kráľová - Bernolákovo 0:7, B. Pezinok - Jakubov 0:0, Sl. Grob - Blatné 3:2.
1. Pl. Štvrtok | 20 | 14 | 3 | 3 | 48:24 | 45 |
2. PŠC Pezinok | 20 | 13 | 2 | 5 | 60:25 | 41 |
3. B. Pezinok | 21 | 12 | 4 | 5 | 37:27 | 40 |
4. Sl. Grob | 20 | 10 | 3 | 7 | 62:50 | 33 |
5. Jakubov | 20 | 9 | 6 | 5 | 39:32 | 33 |
6. Lozorno | 21 | 10 | 2 | 9 | 51:39 | 32 |
7. Ivanka | 21 | 9 | 3 | 9 | 32:38 | 30 |
8. Bernolákovo | 20 | 9 | 2 | 9 | 38:31 | 29 |
9. Gajary | 20 | 8 | 5 | 7 | 43:37 | 29 |
10. Modra | 21 | 7 | 5 | 9 | 41:44 | 26 |
11. Blatné | 20 | 7 | 4 | 9 | 31:27 | 25 |
12. Viničné | 21 | 7 | 4 | 10 | 37:47 | 25 |
13. Sv. Jur | 21 | 7 | 3 | 11 | 34:62 | 24 |
14. Zohor | 21 | 3 | 4 | 14 | 18:47 | 13 |
15. Kráľová p.S. | 21 | 4 | 17 | 20:61 | 12 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
16. kolo: Z. Ves - Studienka 4:4, Jablonové - Pl. Mikuláš 4:0, Rohožník - Závod 3:0 kont.
1. Z. Ves | 16 | 13 | 3 | 64:17 | 42 | |
2. Studienka | 16 | 10 | 2 | 4 | 50:22 | 32 |
3. Jablonové | 16 | 9 | 1 | 6 | 41:27 | 28 |
4. Závod | 16 | 6 | 10 | 35:47 | 18 | |
5. Rohožník | 16 | 3 | 3 | 10 | 24:55 | 12 |
6. Pl. Mikuláš | 16 | 2 | 1 | 13 | 11:60 | 7 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
23. kolo: Báhoň - Grinava 6:1, M.-Kráľová - Tomášov 2:3, Hamuliakovo - Častá 1:2, N. Dedinka - Vištuk 3:0, Doľany - Ch. Grob 2:1, Dubová - Budmerice 2:6.
1. Báhoň | 20 | 19 | 1 | 90:16 | 57 | |
2. Budmerice | 19 | 16 | 1 | 2 | 90:13 | 49 |
3. Doľany | 18 | 14 | 1 | 3 | 53:22 | 43 |
4. Malinovo | 19 | 12 | 1 | 6 | 50:29 | 37 |
5. Tomášov | 20 | 9 | 3 | 8 | 45:38 | 30 |
6. Grinava | 20 | 9 | 2 | 9 | 59:62 | 29 |
7. N. Dedinka | 18 | 9 | 1 | 8 | 45:31 | 28 |
8. Častá | 20 | 8 | 2 | 10 | 34:45 | 26 |
9. Dubová | 18 | 7 | 1 | 10 | 28:49 | 22 |
10. Šenkvice | 18 | 6 | 3 | 9 | 52:58 | 21 |
11. Ch. Grob | 19 | 6 | 3 | 10 | 32:49 | 21 |
12. Hamuliakovo | 18 | 6 | 1 | 11 | 40:50 | 19 |
13. Vištuk | 20 | 2 | 1 | 17 | 25:78 | 7 |
14. M.-Kráľová | 19 | 19 | 17:120 |
Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.
Žiaci - skupina A
22. kolo: Suchohrad - Vysoká 17:0, Jablonové - Závod 1:5, Lozorno - M. Leváre 12:1, Jakubov - Studienka 7:0, Pl. Mikuláš - Pl. Štvrtok 2:1, Kuchyňa - Pl. Podhradie 14:0, Láb - Malacky A 1:9, Zohor - Malacky B 2:2. 23. kolo: Zohor - Suchohrad 0:0, Malacky B - Láb 2:2, Malacky A - Kuchyňa 14:0, Pl. Podhradie - Pl. Mikuláš 0:4, Pl. Štvrtok - Jakubov 4:3, Studienka - Lozorno 0:10, M. Leváre - Jablonové 3:0 kont., Závod - Vysoká 3:0 kont.
1. ČSFA A | 23 | 23 | 282:12 | 69 | ||
2. Pl. Štvrtok | 23 | 19 | 1 | 3 | 143:41 | 58 |
3. Láb | 23 | 17 | 1 | 5 | 118:47 | 52 |
4. Lozorno | 22 | 17 | 5 | 136:54 | 51 | |
5. Závod | 22 | 14 | 2 | 6 | 65:48 | 44 |
6. ČSFA B | 23 | 13 | 3 | 7 | 81:52 | 42 |
7. Zohor | 23 | 11 | 3 | 9 | 59:55 | 36 |
8. Suchohrad | 23 | 11 | 3 | 9 | 53:51 | 36 |
9. Jakubov | 23 | 11 | 1 | 11 | 96:75 | 34 |
10. Kuchyňa | 23 | 9 | 2 | 12 | 88:88 | 29 |
11. Pl. Mikuláš | 23 | 9 | 1 | 13 | 59:96 | 28 |
12. Jablonové | 23 | 6 | 2 | 15 | 29:86 | 20 |
13. Studienka | 23 | 4 | 1 | 18 | 29:125 | 13 |
14. M. Leváre | 23 | 4 | 19 | 27:136 | 12 | |
15. Vysoká | 23 | 3 | 1 | 19 | 27:139 | 10 |
16. Pl. Podhradie | 23 | 1 | 1 | 21 | 12:199 | 4 |
Žiaci - skupina B
19. kolo: Hamuliakovo - D. Lužná 0:4, Rovinka - Igram 2:0, Ivanka - Tomášov 1:2, Kráľová - Čataj 8:0, Kaplna - N. Dedinka 13:2, Bernolákovo - Báhoň 5:1, Malinovo - Blatné 3:3. 20. kolo: D. Lužná - Malinovo 2:3, Blatné - Bernolákovo 0:8, Báhoň - Kaplna 0:9, N. Dedinka - Kráľová 0:10, Čataj - Ivanka 0:7, Tomášov - Rovinka 0:2, Igram - Hamuliakovo 8:2.
1. Rovinka | 20 | 18 | 2 | 111:32 | 54 | |
2. Bernolákovo | 20 | 16 | 1 | 3 | 69:17 | 49 |
3. Kráľová | 20 | 14 | 2 | 4 | 116:33 | 44 |
4. Tomášov | 20 | 14 | 2 | 4 | 100:39 | 44 |
5. Ivanka | 20 | 13 | 2 | 5 | 97:29 | 41 |
6. Kaplna | 20 | 10 | 1 | 9 | 88:62 | 31 |
7. Igram | 20 | 9 | 4 | 7 | 60:42 | 31 |
8. D. Lužná | 20 | 8 | 3 | 9 | 45:56 | 27 |
9. Čataj | 20 | 4 | 6 | 10 | 21:70 | 18 |
10. Báhoň | 20 | 5 | 1 | 14 | 32:79 | 16 |
11. Malinovo | 20 | 4 | 3 | 13 | 21:85 | 15 |
12. Blatné | 20 | 4 | 1 | 15 | 30:105 | 13 |
13. Hamuliakovo | 20 | 3 | 2 | 15 | 25:95 | 11 |
14. N. Dedinka | 20 | 3 | 2 | 15 | 22:93 | 11 |
Žiaci - skupina C
17. kolo: Šenkvice - Grinava 1:9, Viničné - Sl. Grob B 3:0 kont., B. Pezinok - Jablonec 0:1, Doľany - Limbach 9:0, Sl. Grob A - Častá 8:0, Budmerice - Dubová 2:2.
1. Jablonec | 17 | 16 | 1 | 77:8 | 48 | |
2. Sl. Grob A | 17 | 12 | 2 | 3 | 93:24 | 38 |
3. Budmerice | 17 | 12 | 2 | 3 | 60:31 | 38 |
4. Grinava | 17 | 10 | 2 | 5 | 65:33 | 32 |
5. Dubová | 17 | 9 | 3 | 5 | 49:35 | 30 |
6. Doľany | 17 | 9 | 8 | 62:42 | 27 | |
7. Viničné | 17 | 7 | 1 | 9 | 50:44 | 22 |
8. B. Pezinok | 17 | 7 | 1 | 9 | 47:46 | 22 |
9. Častá | 17 | 6 | 11 | 36:57 | 18 | |
10. Limbach | 17 | 5 | 12 | 21:61 | 15 | |
11. Sl. Grob B | 17 | 2 | 1 | 14 | 24:86 | 7 |
12. Šenkvice | 17 | 1 | 16 | 21:138 | 3 |
(hup)