Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 10. JANUÁR

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, D. Wasserman - DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Don Quijote a ti druzí, Divadlo B. Polívky - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Matka, J. a. Pitínský - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Radostná udalosť, S. Mrožek - Študentské divadlo Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Včela v zime, M. Lasica - Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

PIATOK 11. JANUÁR

19.00 Pomocník, L. Ballek - O. Šulaj - DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt, Y. Reza - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jano-Jana, M. Grgič - West, Kolárska 3

19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Carmen, M. Sládek, I. Fernandez - Divadlo Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10

19.00 Krv, J. Steinbeck - Divadlo AHA, MKC, Školská 14

SOBOTA 12. JANUÁR

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles - DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, J. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame, komédia - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami, M. Lasica, J. Satinský - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas - West, Kolárska 3

19.00 Vražda sekerou v svätom Peterburgu, J. Novak - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Carmen, M. Sládek, I. Fernandez - Divadlo Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10

NEDEĽA 13. JANUÁR

19.00 Portugália, Z. Egressy - DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetci sú za dverami, M. Lasica, J. Satinský; hostia: J. Kodet a I. Bartošová - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti - West, Kolárska 3

14.30 Duchovplná rozprávka alebo Nedotýkajte sa trollov…, M. Janoušek, Divadlo AHA, MKC, Školská 14

PONDELOK 14. JANUÁR

19.00 Noc v Benátkach, J. Strauss - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní… - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pobrežie, E. Albee - Divadlo AHA, MKC, Školská 14

19.00 Návod na použitie, J. Nvota - Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

19.00 Lord Norton a sluha James - Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

UTOROK 15. JANUÁR

19.00 Rigoletto, G. Verdi - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Búrka, W. Shakespeare - DPOH, Laurinská 21

19.00 Inkognito, J. Palárik - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kubo, ľudový muzikál - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Armagedon na Grbe, R. Sloboda - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v aréne - Divadlo Aréna, MIPD, Viedenská cesta 10

19.00 Návod na použitie, J. Nvota - Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

STREDA 16. JANUÁR

19.00 Labutie jazero - P. I. Čajkovskij - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice, C. Goldoni - DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti, J. P. Sartre - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Twister-hity, najlepšie pesničky z programu Twister - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Historky z Viedenského lesa, Ö. von Horvath - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Súpis dravcov, J. Nvota - Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 10. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25 a 21.05 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus, 15.35, 17.35, 19.35 a 21.35 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h;- Polus, 18.20, 19.50 a 21.00 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h (slovenský dabing); 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Purpurové rieky, Fr. - Obzor, Radlinského 18, 15.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 a 17.15 h;- Polus, 14.05 a 16.10 h

Kytice, ČR - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Memento, USA - Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Kľúč, Ázij. - FK za Zrkadlom, Rovniankova 3, 20.02 h

Antlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.10 a 16.20 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15 a 17.15 h

Zoolander, USA - Polus, 15.45 a 17.55 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Hoří, má panenko, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

PIATOK 11. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25, 21.05 a 23,35 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus, 15.35, 17.35, 19.35, 21.35 a 23.30 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.20, 19.50, 21.00, 22.40 a 23.45 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 (slovenský dabing); 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Pokémon - sila jednotlivca, USA - Istropolis - Kinečko, Trnavské mýto 1, 17.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Purpurové rieky, Fr. - Obzor, Radlinského 18, 15.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Tuvalu, Nem. - FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Čierna mačka, biely kocúr, Fr./Juh. - FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h

Moulin Rouge, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Pätnásť minút, USA - Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Polus, 14.05 a 16.10 h

Antlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.10 a 16.20 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15.15 a 17.15 h

Zoolander, USA - Polus, 15.45 a 17.55 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 a 22.50 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Farářův konec, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

SOBOTA 12. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25, 21.05 a 23.35 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus, 11.35, 15.35, 17.35, 19.35, 21.35 a 23.30 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.20, 19.50, 21.00, 22.40 a 23.45 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 10.30, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h (slovenský dabing); 10.00, 12.45, 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Pokémon - sila jednotlivca, USA - Istropolis - Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Pearl Harbor, USA - Obzor, Radlinského 18,15.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 15.30 a 17.30 h; Polus, 10.30, 13.00, 15.20 a 17.40 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 a 17.15 h; Polus, 12.00, 14.10 a 16.20 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Zlatíčka pre každého, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Kytice, ČR - Zora, Okružná 1, Trnávka 16.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Dr. Dolittle 2, USA - Istota, Karloveská 32, 15.00 h

Zlatá míľa, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Grinch, USA - Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 11,15, 13,15, 15,15 a 17.15 h

Zoolander, USA - Polus, 11.25, 13.35, 15.45 a 17,55 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Polus, 11.55, 14.05 a 16,10 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 a 22.50 h

Drak medvedíka Bornella, Hol. - Charlie centrum, 16.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Farářův koniec, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

NEDEĽA 13. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25 a 21.05 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus Center, 11.35, 15.35, 17.35, 19.35 a 21.35 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.20, 19.50, 21.00 a 22.40 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 10.30, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h (slovenský dabing); 10.00, 12.45, 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Pokémon - sila jednotlivca, USA - Istropolis - Kinečko, Trnavské mýto 1, 15.00 a 17.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Art Kino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Pearl Harbor, USA - Obzor, Radlinského 18,15.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 15.30 a 17.30 h - Polus, 10.30, 13.00, 15.20 a 17.40 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 15.15 a 17.15 h Polus, 12.00, 14.10 a 16.20 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Zlatíčka pre každého, USA - Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h

Kytice, ČR - Zora, Okružná 1, Trnávka 16.30 a 19.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA - Istota, Karloveská 32, 10.00 a 15.00 h

Princezna ze starého mlejna, ČR - DK Ružinov, Ružinovská 28, 15.00 h

Každý to rád inak, Fr. - DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Sestrička Betty, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Zlatá míľa, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Kým sa zotmie, USA - Lúky, Vígľašská 1, 18.30 a 20.00 h

Grinch, USA - Lúky, Vígľašská 1, 16.00 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 11,15, 13,15, 15,15 a 17.15 h

Zoolander, USA - Polus, 11.25, 13.35, 15.45 a 17.55 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Polus, 11.55, 14.05 a 16,10 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 h

Drak medvedíka Bornella, Hol. - Charlie centrum, 16.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Farářův konec, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

PONDELOK 14. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 18.45 h; Polus, 18.25 a 21.05 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus, 15.35, 17.35, 19.35 a 21.35 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.20, 19.50 a 21.00 h

Ôsmy deň, Fr./VB/Belg. - FK Múzeum, MMB, Primaciálne nám. 3, 19.00 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h - Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 (slovenský dabing); 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Kytice, ČR - Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Kristove roky, SR - FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Obrazy starého sveta, SR - FK Nostalgia, Starohorská 2, 20.45 h

Jediný, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA - Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h; Polus Center, 15.20 a 17.40 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Polus, 14.05 a 16,10 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.10 a 16.20 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15,15 a 17.15 h

Zoolander, USA - Polus, 15.45 a 17.55 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Hogo fogo Homolka, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

UTOROK 15. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25 a 21.05 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Polus, 15.35, 17.35, 19.35 a 21.35 h

Trafic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30 a 17.15 h; Polus, 18.20, 19.50 a 21.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. - FK Mladosť, 20.00 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h (slovenský dabing); 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Art Kino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Kytice, ČR - Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Jediný, USA - Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Big Lebovski, USA/VB - FK Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Polus, 14.05 a 16,10 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.10 a 16.20 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15,15 a 17.15 h

Pikantné pokušenie, USA - Polus, 15.20 a 17.40 h

Zoolander, USA - Polus, 15.45 a 17.55 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Hogo fogo Homolka, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Kadosh, Fr./Izrael - Charlie centrum, 20.00 h

STREDA 16. JANUÁR

Kokaín, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.30 a 20.30 h; Polus, 18.25 a 21.05 h

Jediný, USA - Hviezda, Nám. 1. mája, 18.45 h; Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.35, 17.35, 19.35 a 21.35 h

Traffic, USA/Nem. - Tatra, Nám. 1. mája, 16.30 a 19.30 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 14.30, 17.15 a 20.00 h; Polus, 18.20, 19.50 a 21.00 h

Z pekla, USA - Istropolis - veľká sála, Trnavské mýto 1, 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Istropolis - kinosála 1, Trnavské mýto 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h (slovenský dabing); 15.30, 18.30 a 21.15 h (slovenské titulky); Charlie centrum, 17.00 a 20.00 h

Anděl exit, ČR - Istropolis - Artkino, Trnavské mýto 1, 17.30 a 20.00 h

Kytice, ČR - Obzor, Radlinského 18, 18.00 a 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 h; Polus, 14.05 a 16,10 h

Moulin Rouge, USA - Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 a 19.00 h

Malena, USA - FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Čokoláda, USA - FK, Nostalgia, 20.45 h

Billy Elliot, VB - Artkino za Zrkadlom, Rovniankova 3, 19.33 h

Takmer dokonalý zločin, USA - Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

Pravá blondínka, USA - Polus, 15,15 a 17.15 h

Pikantné pokušenie, USA - Polus, 15.20 a 17.40 h

Atlantída: Stratená ríša, USA - Polus, 14.10 a 16.20 h

Zoolander, USA - Polus, 15.45 a 17.55 h

Bratstvo vlka, USA - Polus, 20.00 h

Jeseň v New Yorku, USA - Charlie centrum, 17.30 h

Podzimní návrat, ČR - Charlie centrum, 18.00 a 20.00 h

Zmluva s diablom, USA - Charlie centrum, 18.30 h

Hogo fogo Homolka, ČR - Charlie centrum, 19.30 h

Bingo, VB - Charlie centrum, 20.00 h

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 10. JANUÁR

Break n‘Steppa - DUNA, Radlinského 11

99 Luftballons, 4 Izby - Heydukova 19

Disco, Kráter Pub - Vysoká 15

Disco, Jalta Bar - Gorkého 15

Scream party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry - Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight - Crystal Music club, Špitálska 37

PIATOK 11. JANUÁR

Cross Rock evening, večer hitov - Duna, Radlinského 11

Start to the weekend - Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night - Sams, Gorkého 1

Disco - Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You - Club 39, Staré grunty 51

Disco - Kráter, Vysoká 15

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Rock - Aligátor, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

Standa - U Club, Nábr. amr. gen. L. Svobodu

SOBOTA 12. JANUÁR

Novoročná diskopárty pre mládež - DK Lúky, Vígľašská 1

Fiesta Latina, Viva Chile - KD Trnávka, Bulharská 60

Death Disco Special - Duna, Radlinského 11

Rock - Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection: From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty 51

Swanx party - Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique - U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

NEDEĽA 13. JANUÁR

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 14. JANUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew - Club 39, Staré grunty 51

Disco - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

UTOROK 15. JANUÁR

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

The hits evening, best of 90s - Duna, Radlinského 11

Deep House Varios Night - Crystal Music club, Špitálska 37

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo - Club 39, Staré grunty 5

Disco - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 16. JANUÁR

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska 4

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night - Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto - Club 39, Staré grunty 51

Disco - Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz - 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black - Crystal Music club, Špitálska 37

HIP-HOP evening - Duna, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 10. JANUÁR

10.00 Farbou všetko ožíva, tvorivé dielne - M Klub, Gessayova 10

14.00 Tajomné slovíčka, koláž - CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 V karnevalovom rytme - M Klub, Gessayova 10

PIATOK 11. JANUÁR

15.00 Ping pong - Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Hudobný piatok - M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 12. JANUÁR

16.00 Novoročné diskohry - M Klub, Gessayova 10

16.00 Janko Hraško, film - SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Zlatá míľa, film - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Grinch, film - DK Lúky, Vígľašská

16.00 Modrá, biela, snehobiela - Bibiana, Panská 41

NEDEĽA 13. JANUÁR

10.00 O mešci s dvoma grošíkmi - Štátne báb. divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.00 Nie sme doma, maľujeme - CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Deti, chyťte vlka, divadlo - DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Hopsa - hejsa, súťaže - Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Sloníča, rozprávka - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Zlatá míľa, film - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Tajomstvo daru - Bibiana, Panská 41

16.00 Grinch, film - DK Lúky, Vígľašská

18.00 Princezna ze mlejna II., rozprávka - DK Ružinov, Ružinovská 28

PONDELOK 14. JANUÁR

14.00 Veselo v novom roku, disko - OS Makovického 4

UTOROK 15. JANUÁR

10.00 Tancuj, tancuj, vykrúcaj - M Klub, Gessayova 10

10.00 Bol raz jeden… (Obchod) - Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Hýbem sa, teda som, tvorivé dielne - Bibiana, Panská 41

14.00 Tí, ktorí nás chránia, beseda s policajtmi - SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Tajomstvá kroník, beseda o histórii - Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž - CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O dvanástich mesiačikoch, kreatívne podujatie - Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Hopsa, chlape, do povaly, aby ste vysoké konope mali, fašiangové zvyky - M Klub, Gessayova 10

16.30 Zimné radovánky, výtvarné dielne - SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Kúzelnícka škola - Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 16. JANUÁR

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, koláž z mincí - Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Počkajte si chvíľočku, zahráme si rozprávočku - Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž - CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Krížovkárske popoludnie - Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 K fašiangovým radovánkam, výroba masiek - M Klub, Gessayova 10

14.00 Život v mori, beseda s potápačom - SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.30 Predstavujú sa, ZUŠ Exnárova - DK Ružinov, Ružinovská 28

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 10. JANUÁR

19.00 Slovenská filharmónia - Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.30 De Javu, jazz. koncert - Hlava XXII., Bazová 9

21.30 The Supple, koncert - Charlies Pub, Špitálska 4

20.30 Vlado Vizar Quartet, koncert - Jazz café, Ventúrska 5

PIATOK 11. JANUÁR

16.00 Spoločenský večer, 10. výročie Gymnázia M. Alexie - DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Dotyky a spojenia, vernisáž výstavy - CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 12. JANUÁR

17.00 Čaj o piatej, hrá Saturn - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Zväz Rusov na Slovensku, večer rodákov - OS Stromová 18

19.00 Ples Matice slovenskej, otvorenie ples. sezóny - Istra Centrum, Devínska Nová Ves

Orkrist, Sungate, koncerty skupín - Duna, Radlinského 11

NEDEĽA 13. JANUÁR

19.00 Trio MY LEN UM, šesť rúk na jednom klavíri - Zrkadl. sieň Prim. paláca, Primciálne námestie

UTOROK 15. JANUÁR

19.00 Protidrogové fórum, dialóg - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.06 Každý, každodenne - postrehy v pohybe, taneč. improvizácia - Divadlo Aréna, Viedenská cesta

STREDA 16. JANUÁR

10.00 Nebezpečenstvo pretrváva, besedy o protidrogovej prevencii - SD Nivy, Súťažná 18

17.30 O planétkach, astron. prednáška - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Slovenská filharmónia - koncertná sieň SF, Palackého 2

VÝSTAVY

Koloman Sokol - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly - Pálffyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 3. februára

Slovenská fotografia 1925 - 2000 - moderna, postmoderna, postfotografia - SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 10. februára

Alexander Szabó, obrazy - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 10.00 - 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? - Bibiana, do 28. februára

Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom - Bibiana, do 12. januára

Rozhovory s umením II. - Galéria Z, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00 h

J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00 h, do 13. januára

Erotika, fotografie - GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 4. februára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo - SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 15. februára

M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta - K.Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00 h, do 9. januára

Príbehy v obrazoch, predajná výstava - galéria Café Parnas, do 15. januára

Peter Galvánek, obrazy - galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 10. februára

Svet Lacandónskych Indiánov - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00 h

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 400
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 9 181
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 573
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 373
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 771
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 651
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 189
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 758
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 460
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik 1 372