SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ OZNAMUJE

Obsadenie rozhodcov a delegátov BFZ na republikové súťaže

I. LS/M/DZ 25. kolo

1. 6. 10.00-12.30 Slovan - Košice: Hádek, Kočický, Čižmár.

II. LS/M/DZ 25. kolo

11. 5. 12.00-14.30 PVFA - Inter: Kočický, Rybár, Darlea, Beňo.

14. 5. 10.00-12.30 Artmedia - Šaľa: Bollo, Mydlárik, Pinček, Kružliak.

14. 5. 13.00-15.30 Rapid - Nitra: Kočický, Chálka, Németh, I. Mazanec.

1. 6. 14.00-16.30 FC Senec - PVFA: Darlea, Rybár, Németh, Udvardy.

I. LS/M/ŽZ 21. kolo

14. 5. 10.00-12.00 Slovan - Dubnica: Lônčík, Martinkovič st., Roszbeck.

14. 5. 10.00-12.00 Inter - FC Senec: Giertli, Príkopa, Križko.

Skryť Vypnúť reklamu

14. 5. 10.00-12.00 SFM Senec - Myjava: Minárik, Hádek, Cisár.

RAKÚSKO 9. 5. odchod 17.45 (Špic) SC Othmar - Marswiese: Gilbert, Rašo, Boršányi.

RAKÚSKO 23. 5. odchod 17.00 (Špic) Neusimmering - St. Rochus: Dávid, Zálesňál, Chálka.

MAĎARSKO 15. 5. 15.00+17.00 Dunasziget - Lipót: Mokoš, Somoláni, Smolák.

ČESKO 15. 5. 16.30 Veselí na Morave - Líseň: Dávid, Hurban, Zálesňák.

ZMENY v obsadení

I. LS/M/DZ 24. kolo 7. 5. 11.00-13.30 Inter -

B. Bystrica: Boršányi, Likavský, Sliš.

II. LS/M/DZ 24. kolo 8. 5. 10.00 Inter B - Slovan B: Berkovič za Jakubca.

I. LS/M/ŽZ 14. kolo 11. 5. 14.00-16.00 Inter - Trnava: Rašo za Kružliaka.

I. LS/M/ŽZ 14. kolo 11. 5. 14.00-16.00 Slovan - D. Streda: Pinček za Špiváka.

1. liga žien 17. kolo 7. 5. 14.30 PVFA - Šaľa: Somoláni ml., Golis za ObFZ-m.

Skryť Vypnúť reklamu

1. liga žiačok 17. kolo 7. 5. 13.00 PVFA - Šaľa: Somoláni ml.

Obsadenie rozhodcov a delegátov súťaží riadených BFZ

Seniori - III. liga S-L - 24. kolo

15. 5. 10.30 Rača - D. Lužná: Čižmár, Bohúň, Malárik, Kopča.

14. 5. 10.30 VTJ Ružinov - Vrakuňa: Kollár, Jaborek, Špivák, Pútec.

14. 5. 10.30 ŠKP Dúbravka - I. Petržalka: Zálesňák, Hurban, Dávid, Valačai.

14. 5. 17.00 Lamač - PŠC Pezinok: Kachnič, Martinkovič ml., Rašo, Jakubec.

14. 5. 17.00 SFM Senec - V. Leváre: Darlea, Bóc, Rybár, Marczel.

15. 5. 17.00 Jablonec - Sv. Jur: Pavlík, Kočický, Kolenič, Trúchly.

15. 5. 17.00 Láb - Slovan: Tomášová, Fischer, Minárik, Somoláni.

15. 5. 17.00 Zohor - Inter: Chálka, Pinček, Mydlárik, Lacko.

Seniori - IV. liga S-M - 24. kolo

14. 5. 10.00 PVFA - Čunovo: Martiš, Páchnik, Foglsinger, Slezák.

Skryť Vypnúť reklamu

15. 5. 17.00 Blatné - Rovinka: Banič, Ježík, Rašo, Randa.

15. 5. 17.00 Ch. Grob - BCT: Berner, Vyletel, Horný, Šuniar.

14. 5. 10.30 Danubia - Kráľová: T. Záhorec, Boršányi, Dvorský, M. Beladič.

15. 5. 17.00 SFM Senec - Dúbravka: Križko, Németh, Príkopa, I. Beladič.

15. 5. 17.00 Trnávka - D. N. Ves: Bočák, Cisár, Čerňanský, Nemčovský.

15. 5. 17.00 Tomášov - Malinovo: Gilbert, Matúš, Bródy ml., Udvardy.

15. 5. 17.00 Vajnory - Jarovce: Kušmíreková, Švarc, Páchnik, Očenáš.

Seniori - IV. liga S-V - 24. kolo

15. 5. 17.00 Grinava - Dubová: Furčák, Chudá, Giertli, Berkovič.

15. 5. 17.00 Rohožník - Pl. Štvrtok: Hádek, Gilan, Zborovan, Rehuš.

15. 5. 17.00 Kostolište - Stupava: Špacír, Lazar, Višváder, Pogány.

15. 5. 17.00 Jakubov - Sl. Grob: Martinkovič st.,

T. Záhorec, Prosnan, Jablonický.

15. 5. 17.00 Studienka - Malacky: Ďurčo, Roszbeck, Čmiko, J. Lupták.

15. 5. 17.00 Gajary - Viničné: Boršányi, M. Záhorec, Stano, Minarovič.

15. 5. 17.00 Lozorno - Modra: MFZ, MFZ, MFZ, Berner.

15. 5. 17.00 Limbach - Z. Ves: Lônčík, Tanglmayer, Gosiorovský, Š. Lupták.

Seniori - III. liga S-L - 25. kolo

18. 5. 17.30 Zohor - Rača: Bohúň, Bollo, Stano, Udvardy.

18. 5. 17.30 Inter B - Láb: Rašo, Bródy ml., Gosiorovský, Tóth.

18. 5. 17.30 Slovan B - Jablonec: Rybár, Bóc, Darlea, Sedlák.

18. 5. 17.30 Sv. Jur - SFM Senec: Špivák, Gilbert, Kollár, Gono.

18. 5. 17.30 V. Leváre - Lamač: Minárik, Mydlárik, Pinček, Ležovič.

18. 5. 17.30 PŠC Pezinok - ŠKP Dúbravka: Dávid, Martiš, Matúš, Beňo.

18. 5. 17.30 I. Petržalka - VTJ Ružinov: Hurban, Zálesňák, Kočický, Cuninka.

18. 5. 17.30 Vrakuňa - D. Lužná: Malárik, Kolenič, Martinkovič ml., Cvopa.

Seniori - IV. liga S-M - 25. kolo

19. 5. 17.30 Vajnory - PVFA: Tanglmayer, Cisár, Čerňanský, Šuniar.

19. 5. 17.30 Jarovce - Tomášov: Špacír, Príkopa, Križko, Minarovič.

19. 5. 17.30 Malinovo - Trnávka: Čmiko, Roszbeck, Prosnan, Očenáš.

19. 5. 17.30 D. N. Ves - SFM Senec: Vyletel,

T. Záhorec, Kachnič, Palkovič.

19. 5. 17.30 FK Dúbravka - Danubia: M. Záhorec, Martinkovič st., Gosiorovský, Šindelár.

19. 5. 17.30 Kráľová - Ch. Grob: Dvorský, Bočák, Rašo, Š. Lupták.

19. 5. 17.30 BCT - Blatné: Kočický, Čižmár, Bohúň, Pirchan.

19. 5. 17.30 Rovinka - Čunovo: Kollár, Foglsinger, Lônčík, Krchňavý.

Seniori - IV. liga S-V - 25. kolo

19. 5. 17.30 Limbach - Grinava: Mydlárik, Berner, Boršányi, Slezák.

19. 5. 17.30 Z. Ves - Lozorno: Bóc, Darlea, Gilan, Pogány.

19. 5. 17.30 Modra - Gajary: Jaborek, Hádek, Horný, Rehuš.

19. 5. 17.30 Viničné - Studienka: Zborovan, Banič, Lieskovský, Jablonický.

19. 5. 17.30 Malacky - Jakubov: Furčák, Hurban, Dávid, I. Beladič.

19. 5. 17.30 Sl. Grob - Kostolište: Ježík, Kušmíreková, Pinček, I. Mazanec.

19. 5. 17.30 Stupava - Rohožník: Višváder, Lazar, Zálesňák, Hájek.

19. 5. 17.30 Pl. Štvrtok - Dubová: Giertli, Ďurčo, Chálka, Randa.

Dorast - III. liga LSD - 26. kolo

15. 5. 14.30 Vysoká - D. Lužná: Martinkovič ml., ObFZ-v, ObFZ-v.

14. 5. 13.00 VTJ Ružinov - Rača: Špivák, Jaborek, Kollár.

15. 5. 14.30 Kostolište - Rusovce: Lazar, Višváder, Špacír.

14. 5. 9.30 Lamač - Vinohrady: Martinkovič ml., Kachnič, ObFZ-m.

15. 5. 14.30 V. Leváre - BCT: Vician, ObFZ-v,

ObFZ-v.

14. 5. 15.30 Stupava - FK Dúbravka: Gilan, Ďurčo, Lazar.

14. 5. 10.00 Petržalka - Domino: Fischer, Čižmár, Gosiorovský.

14. 5. 9.30 Vrakuňa - ŠKP Dúbravka: Chudá, Kušmíreková, Vyletel.

14. 5. 10.00 D. N. Ves - Jarovce: Malárik, Bohúň, Kolenič.

Dorast - III. liga LMD - 20. kolo

14. 5. 15.00 VTJ Ružinov - Rača: Jaborek, Špivák, Kollár.

15. 5. 16.00 Ekonóm - Dúbravka: ObFZ-m,

ObFZ-m, ObFZ-m.

14. 5. 12.15 Petržalka - Domino: Čižmár, Gosiorovský, Fischer.

14. 5. 11.30 Vrakuňa - ŠKP Dúbravka: Kušmíreková, Chudá, Vyletel.

14. 5. 12.00 D. N. Ves - BCT: Bohúň, Malárik, Kolenič.

Dorast - III. liga LSD - 27. kolo

18. 5. 17.30 D. N. Ves - Vysoká: Bočák, Čerňanský, Ďurčo.

18. 5. 17.30 Jarovce - Vrakuňa: Giertli, M. Záhorec, Čmiko.

18. 5. 17.30 ŠKP Dúbravka - Petržalka: Kachnič, Martinkovič st., Furčák.

18. 5. 17.30 Domino - Stupava: Chálka, Vyletel, Cisár.

18. 5. 17.30 Dúbravka - V. Leváre: Dvorský, Lônčík, ObFZ-m.

18. 5. 17.30 BCT - Lamač: Príkopa, Križko, Roszbeck.

18. 5. 17.30 Vinohrady - Kostolište: Berner, Prosnan, ObFZ-m.

18. 5. 17.30 Rusovce - VTJ Ružinov: Boršányi, Horný, ObFZ-m.

18. 5. 17.30 Rača - D. Lužná: Čižmár, T. Záhorec, Banič.

Žiaci - Reg. liga LS/M/Ž - 20. kolo

14. 5. 9.30-11.00 FK Dúbravka - Artmedia: Horný, Furčák.

15. 5. 8.30-10.00 Inter - Rača: Príkopa, Németh.

15. 5. 11.30-13.00 ŠKP Dúbravka - I. Petržalka: ObFZ-m, ObFZ-m.

14. 5. 13.30-15.00 SFM Senec - PVFA: Berner, ObFZ-v.

15. 5. 10.00-12.00 Malacky - Pezinok: ObFZ-v, ObFZ-v.

15. 5. 11.00 LSŽ Vrakuňa - Rapid: ObFZ-m,

ObFZ-m.

15. 5. 9.30-11.00 D. N. Ves - Slovan: T. Záhorec, Prosnan.

11. 5. 15.30 LMŽ Vrakuňa - Rapid: ObFZ-m,

ObFZ-m.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 20. kolo

15. 5. 11.00-12.30 VTJ Ružinov - Stupava: Švarc, Páchnik.

15. 5. 9.00-10.30 Rapid - Sv. Jur: Gosiorovský, Tanglmayer.

14. 5. 10.00-11.30 Modra - V. Leváre: ObFZ-v, ObFZ-v.

14. 5. 14.30-16.00 Petržalka - Domino: Čmiko, M. Záhorec.

14. 5. 13.30-15.00 Vrakuňa - Kostolište: Bočák, Čerňanský.

14. 5. 15.30-17.00 Gajary - Rohožník: Višváder, ObFZ-v.

Prípravka A1 (pma1) - 16. kolo

14. 5. 13.30 SFM Senec - Stupava: ObFZ-v

(i. V. Biel).

14. 5. 10.00 Slovan - D. N. Ves: Horváth.

14. 5. 15.15 PVFA - Vrakuňa: Miško (i. ZŠ Pankúchova).

14. 5. 12.15 Domino - ŠKP Dúbravka: Bognár.

14. 5. 10.00 Inter - Žolík Malacky: Golis.

Prípravka A2 (pma2) - 16. kolo

14. 5. 13.30 Pezinok - Artmedia: ObFZ-v

(i. V. Biel).

15. 5. 9.30 Lamač - Zohor: Lupták.

15. 5. 8.30 Rapid - Rača: Polyak.

14. 5. 17.00 Báhoň - I. Petržalka: ObFZ-v.

14. 5. 11.00 Bernolákovo - BCT: Křivan.

15. 5. 9.30 Spoje - K. Ves: Abrman.

Prípravka B (pmb) - 16. kolo

14. 5. 13.30 SFM Senec - VTJ Ružinov: ObFZ-v

(i. V. Biel).

14. 5. 10.00 Slovan - D. N. Ves: Pa. Čudrnák.

14. 5. 14.00 PVFA - Vrakuňa: Miško.

14. 5. 12.30 FK Dúbravka - FC Senec: Zelenka.

14. 5. 10.00 Inter - Žolík Malacky: Randa.

Prípravka C (pmc) - 12. kolo

14. 5. 14.30 SFM Senec - Slovan: ObFZ-v

(i. V. Biel).

14. 5. 15.15 PVFA - Stupava: Gaboš.

14. 5. 12.15 Domino - ČSFA Malacky: Uhrín.

14. 5. 10.30 Žolík Malacky - Ivanka: Královič

(i. Gymnázium Malacky).

DOHRÁVKY

Seniori - IV. liga S-M - 16. kolo 11. 5. 17.00

PVFA - SFM Senec: Kachnič za Pachnika.

Seniori - IV. liga S-M - 16. kolo 11. 5. 17.00

FK Dúbravka - Kráľová: Príkopa za Špacíra.

Seniori - IV. liga S-M - 16. kolo 11. 5. 17.00

D. N. Ves - BCT: Čmiko za Čerňanského.

Dorast - III. liga LSD - 18. kolo 10. 5. 17.00

Jarovce - Rača: Miško, Moravec za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 18. kolo 11. 5. 17.00

I. Petržalka - Kostolište: Enderla za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 18. kolo 11. 5. 17.00 Dúbravka - BCT: Ondrušek za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 18. kolo 12. 5. 17.30

D. N. Ves - D. Lužná: Nagy, Gašparík, Hausknecht za ObFZ-m.

ZMENY v obsadení

Seniori - III. liga S-L - 23. kolo 8. 5. 16.30 Inter B - Rača: Bródy za Zálesňáka.

Seniori - III. liga S-L - 23. kolo 8. 5. 16.30 PŠC Pezinok - SFM Senec: Zálesňák za Bródyho.

Dorast - III. liga LSD - 25. kolo 8. 5. 10.00 ŠKP Dúbravka - D. N. Ves: Miško, ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 25. kolo 7. 5. 11.00 Vinohrady - V. Leváre: Enderla za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 25. kolo 8. 5. 14.00 Rusovce - Lamač: Kalafa, Golis za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 25. kolo 8. 5. 14.00

D. Lužná - VTJ Ružinov: Rusinko za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LMD - 19. kolo 8. 5. 9.00 BCT - Pezinok: R - ObFZ-m.

Dorast - III. liga LMD - 19. kolo 8. 5. 12.30 ŠKP Dúbravka - D. N. Ves: Miško, ObFZ-m.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 19. kolo 7. 5. 15.00-16.30 Rohožník - PVFA: Žilavý za ObFZ-v.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 19. kolo 7. 5. 15.00-16.30 Kostolište - Gajary: Škrinár za ObFZ-v.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 19. kolo 8. 5. 9.30-11.00 V. Leváre - Petržalka: Hušek, Lukeš za

ObFZ-v.

Prípravka A1 (pma1) - 15. kolo 7. 5. 9.30 Žolík Malacky - SFM Senec: Tománek za ObFZ-v

(i. Gymnázium Malacky).

Prípravka A1 (pma1) - 15. kolo 7. 5. 10.00 ŠKP Dúbravka - Inter: Polakovič za Zrneka.

Prípravka B (pmb) - 15. kolo 7. 5. 10.30 Vrakuňa - FK Dúbravka: Krč za Ondreičku.

Prípravka B (pmb) - 15. kolo 7. 5. 9.00 ŠKP Dúbravka - Inter: Polakovič za Zrneka.

ObFZ Bratislava-mesto

Seniori - V. liga S-A - 24. kolo

15. 5. 17.00 N. Mesto - Vinohrady: Polakovič, Guskovič, Gaboš, Spišiak (i. Nepočujúci).

15. 5. 17.00 Jarovce B - Z. Bystrica: Henček, Valaška, Pe. Čudrnák, Dobiš.

15. 5. 14.00 Ekonóm - Trnávka: Moravec, Tabaka, Enderla, Jurenka.

15. 5. 17.00 Volkswagen - Rusovce: Rusinko, Gašparík, Uhrín, Nitka (i. D. N. Ves).

18. 5. 17.30 Č. Voda - Nepočujúci: Pa. Čudrnák, Miško, Horváth, Uhrín (i. Štart).

14. 5. 10.30 Krasňany - Lamač B: Krč, Hausknecht, Somoláni ml., BFZ.

15. 5. 17.00 Vrakuňa B - Štart: Nagy, Golis, Křivan, BFZ.

15. 5. 17.00 Fortuna - Čunovo B: Ružička, Kalafa, Lojdl, Mesároš (i. Drieňová).

St. žiaci - I. trieda (S-Ž) - 20. kolo

15. 5. 12.30 Spoje - K. Ves: Kalafa, Abrman.

14. 5. 13.30 Štart - Artmedia: Abrman, Horváth.

15. 5. 11.00 Lamač - Ekonóm: Ondreička, Lupták.

15. 5. 9.30 Vajnory - Jarovce: Ondrušek, Trstenský.

Ml. žiaci - I. trieda (m-ž) - 22. kolo

14. 5. 11.00 K. Ves - D. N. Ves: Trstenský, Abrman (i. Patrónka).

15. 5. 15.30 Jarovce - Z. Bystrica: Valaška,

Pe. Čudrnák.

15. 5. 12.30 Ekonóm - Rusovce: Tabaka, Enderla.

15. 5. 11.00 Spoje - Vajnory: Abrman, Kalafa.

14. 5. 9.00 Domino - Lamač: Bognár, Uhrín.

14. 5. 14.00 Ž. Malacky - D. Lužná: Královič

(i. Kostolište).

14. 5. 12.30 PVFA - Kinkon: Gaboš, Miško

(i. ZŠ Pankúchova).

Seniori - V. liga S-A - 25. kolo

11. 5. 17.30 Fortuna - N. Mesto: Somoláni, Moravec, Bródy, Lehuta (i. Drieňová).

11. 5. 17.30 Čunovo B - Vrakuňa B: Henček, Tabaka, Enderla, Černák.

11. 5. 17.30 Štart - Krasňany: Horváth, Príkopa, Gašparík, Pirchan.

11. 5. 17.30 Lamač B - Č. Voda: Valaška, Křivan, Ružička, Herák.

11. 5. 17.30 Nepočujúci - Volkswagen: Hausknecht, Polakovič, Ondrušek, Sedlák.

11. 5. 17.30 Rusovce - Ekonóm: Guskovič, Pe. Čudrnák, Pa. Čudrnák, Doboš.

11. 5. 17.30 Trnávka - Jarovce B: Miško, Kalafa, Rusinko, Nitka.

11. 5. 17.30 Z. Bystrica - Vinohrady: Lojdl, Nagy, Krč, Vaško.

St. žiaci - I. trieda (S-Ž) - 21. kolo

12. 5. 17.30 K. Ves - Vajnory: Uhrín, Polyak

(i. Patrónka).

12. 5. 17.30 Jarovce - Lamač: Golis, Lojdl.

12. 5. 17.30 Ekonóm - Štart: Abrman, Ondreička.

12. 5. 17.30 Artmedia - Spoje: Bognár, Pe. Čudrnák.

Ml. žiaci - I. trieda (m-ž) - 23. kolo

12. 5. 18.00 PVFA - K. Ves: Ondrušek.

12. 5. 17.30 Kinkon - Malacky: Š. Ľupták

(i. Drieňová).

12. 5. 17.30 D. Lužná - Domino: Krč.

12. 5. 17.30 Lamač - Spoje: Miško.

12. 5. 17.30 Vajnory - Artmedia: R.

11. 5. 17.30 Vinohrady - Ekonóm: Ondreička,

Abrman.

12. 5. 17.30 Rusovce -Jarovce: Trstenský.

12. 5. 17.30 Z. Bystrica - D. N. Ves: Zelenka.

Nike Premier Cup 16. 5. 17.00

Vinohrady - Vrakuňa: Zelenka.

VTJ Ružinov - FK Dúbravka: Abrman.

Jarovce - PVFA: Trstenský.

I. Petržalka - Artmedia: Ondrušek.

Vajnory - Rapid: Enderla.

Lamač - Ekonóm: Lupták.

ZMENY v obsadení

Seniori - V. liga S-A - 23. kolo 7. 5. 16.30 Štart - Fortuna: Ružička za Henčeka.

Ml. žiaci - I. trieda (m-ž) - 21. kolo 7. 5. 11.00 Lamač - Malacky: Miško.

ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori - V. liga I-S - 22. kolo

15. 5. 17.00 Jablonové - Závod: Ševčík, Zárecký, Bunček, Konečný.

15. 5. 17.00 Budmerice - Doľany: Tománek, Lackovič, Juran, Beňo.

15. 5. 17.00 Vysoká - N. Dedinka: Habo, Orlický, R, Hájek.

14. 5. 17.00 Sv. Jur B - Šenkvice: Kováč, Žilavý, Škrinár, Németh.

15. 5. 17.00 Bernolákovo - Pl. Podhradie: Lieskovský, Jendruš, Horváth, D.

15. 5. 17.00 Kalinkovo - Most: Srna, Kováč, Nosál, Valačai.

14. 5. 17.00 D. Lužná B - Igram: Gajarský, Mráz, Augustovič, Šindelár.

Seniori - VI. liga SA - 22. kolo

15. 5. 17.00 Kuchyňa - Vinosady: Škrinár, Žilavý, R, Slezák.

15. 5. 17.00 M. Leváre - Pl. Mikuláš: Švajlen, Pernička, R, Barborík.

15. 5. 17.00 Borinka - B. Pezinok: Lukeš, Katerinec, R, Korček.

15. 5. 17.00 Vištuk - Pernek: Augustovič, Nagy, R, Pútec.

15. 5. 17.00 Častá - M.-Kráľová: Hušek, Dunar, R, M. Beladič.

14. 5. 17.00 Suchohrad - Báhoň: Lackovič, Tománek, R, Hájek.

Seniori - VI. liga SB - 23. kolo

15. 5. 17.00 Ivanka - Kostolná: Jendruš, Cuninka, R, I. Mazanec.

15. 5. 17.00 Hamuliakovo - Čataj: Mráz, Paškievič, R, Németh.

15. 5. 17.00 Hr. Šúr - Miloslavov: M. Baňas, Gajarský, R, Šindelár.

Dorast - I. trieda (ID) - 24. kolo

14. 5. 9.30 PŠC Pezinok - Sl. Grob: Jendruš, Boršányi.

15. 5. 14.30 Blatné - Pl. Štvrtok: Rašo, Ježík.

15. 5. 14.30 Jakubov - Králová: Prosnan, T. Záhorec.

15. 5. 14.30 Bernolákovo - Ivanka: Jendruš, Lieskovský, Horvath.

15. 5. 14.30 Gajary - Sv. Jur: M. Záhorec, Stano.

15. 5. 14.30 Lozorno - Modra: MFZ, MFZ, MFZ.

15. 5. 14.30 Zohor - Viničné: Pinček, Mydlárik.

Dorast - II. trieda (D-A) - 17. kolo

14. 5. 17.00 Závod - Z. Ves: Hušek, Dunar.

15. 5. 14.30 Rohožník - Jablonové: Zborovan,

Gilan.

14. 5. 17.00 Pl. Mikuláš - Studienka: Lukeš, Pernička.

Dorast - II. trieda (D-B) - 24. kolo

15. 5. 14.30 Grinava - Dubová: Chudá, Giertli.

15. 5. 14.30 Budmerice - Doľany: Lackovič,

Tománek, Juran.

15. 5. 14.30 Ch. Grob - N. Dedinka: Vyletel,

Horný.

15. 5. 14.30 Vištuk - Hamuliakovo: Nagy, Augustovič.

15. 5. 14.30 Častá - Šenkvice: Dunar, Hušek.

15. 5. 14.30 Tomášov - Malinovo: Matúš, Bródy ml.

Žiaci - I. trieda sk. A - 24. kolo

15. 5. 10.00 Suchohrad - Závod: Hušek.

15. 5. 10.00 Vysoká - M. Leváre: Dunar.

15. 5. 10.30 Jablonové - Studienka: Tománek.

15. 5. 10.30 Lozorno - Pl. Štvrtok: Lukeš.

15. 5. 10.00 Jakubov - Pl. Podhradie: Lackovič.

15. 5. 15.00 Pl. Mikuláš - Malacky A: Pernička.

15. 5. 15.00 Kuchyňa - Malacky B: Žilavý.

15. 5. 15.00 Láb - Zohor: BFZ.

Žiaci - I. trieda sk. B - 21. kolo

15. 5. 15.00 Igram - D. Lužná: R.

15. 5. 10.00 Hamuliakovo - Tomášov: Glaser-Opitz.

15. 5. 15.00 Rovinka - Čataj: Kováč.

15. 5. 12.30 Ivanka - N. Dedinka: Cuninka.

14. 5. 17.00 Kráľová - Báhoň: Glaser-Opitz.

15. 5. 10.00 Kaplna - Blatné: Banič.

14. 5. 17.00 Bernolákovo - Malinovo: Valačai.

Žiaci - I. trieda sk. C - 18. kolo

15. 5. 10.00 Grinava - Budmerice: Huska.

15. 5. 10.00 Dubová - Sl. Grob A: Srna.

15. 5. 10.00 Častá - Doľany: Juran.

15. 5. 10.00 Limbach - B. Pezinok: Habo.

15. 5. 10.30 Jablonec - Viničné: Jendruš.

14. 5. 10.00 Sl. Grob B - Šenkvice: Nosal.

ZMENY v obsadení

Seniori - V. liga I-S - 21. kolo 7. 5. 16.30 Most - D. Lužná B: Jendruš, Boršányi, Augustovič - zmena termínu, nové obsadenie.

Seniori - V. liga I-S - 21. kolo 7. 5. 16.30 Pl. Podhradie - Kalinkovo: Orlický, Habo, Pernička - zmena termínu.

Seniori - V. liga I-S - 21. kolo 8. 5. 16.30 Šenkvice - Bernolákovo: Lackovič, Tománek, ObFZ-m - nové obsadenie.

Seniori - V. liga I-S - 21. kolo 7. 5. 16.30 N. Dedinka - Sv. Jur B: Bunček za Jendruša - aj žiaci.

Seniori - V. liga I-S - 21. kolo 8. 5. 16.30 Závod - Budmerice: Dunar za Vígera.

Seniori - VI. liga SA - 21. kolo 8. 5. 16.30 Pl. Mikuláš - Borinka: Hušek za Katerinca, Pernička za Dunara.

Seniori - VI. liga SB - 22. kolo 8. 5. 16.30 Kaplna - Kostolná: Gajarský, Mráz - zmena termínu, nové obsadenie.

Dorast - II. trieda (D-A) - 16. kolo 8. 5. 14.00 Rohožník - Závod: Dunar za Vígera. (hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  2. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  3. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  6. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 822
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 176
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 18 924
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 956
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 614
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 738
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 965
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 841
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 695
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 029
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu