OPERA A BALET SND - E. Suchoň: Krútňava, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - W. Shakespeare: Trojkráľový večer, o 19.00
MALÁ SCÉNA - B. Ahlfors: Ale, ale, pani plukovníková! o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Donaha! o 19.00
ŠTÚDIO L+S - R. Harwood: Garderobiér (Štúdio L+S, Divadlo B. Polívky), o 19.00, vypredané
ASTORKA KORZO '90 - O. von Horwath: Historky z viedenského lesa, o 19.00, derniéra
DIVADLO ARÉNA - R. Ballek: Tiso, o 19.00
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY - I. Vyskočil: Cesta do Úbic, o 19.00
KINÁ
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00
T-Rex - Orange Imax, 15.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 19.00, 21.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Slávici v klietke - Istota, 17.30, 20.00
Čierna mačka, biely kocúr - Charlie centrum, 17.00
Poviedky z kuchyne - Charlie centrum, 17.45, 19.30
Bridget Jonesová - S rozumom v koncoch - Charlie centrum, 17.50, 20.10
Príbehy obyčajného šialenstva - Charlie centrum, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 18.30, 20.50
Je ľahké byť mladým? - Charlie centrum, 19.00
Staré, nové, požičané, modré - Charlie centrum, 21.00
Neviditeľní - ilegálne v Európe - Tatra, 16.00
Ženy pro měny - Tatra, 17.45
Na dotyk - Hviezda, 18.00, 20.00
Slnečný štát - Mladosť, 15.45, 20.00
Company - Mladosť, 18.00
Yesmeni - FK Múzeum, 19.30
Nepovedz to doma - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Konečná stanica - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Kráľovstvo nebeské - Multikino Metropolis, 12.35, 13.40, 14.30, 15.20, 16.30, 17.20, 18.10, 19.20, 20.10, 21.00; Palace/Aupark, 10.30, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00
Veľký sen malej zebry - Multikino Metropolis, 13.10, 15.05, 17.00, 19.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.10, 18.20
Constantine - Multikino Metropolis, 15.40, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 17.30, 19.50
Kruh 2 - Multikino Metropolis, 12.40, 17.05, 21.30; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 19.30, 21.50
Cumlikátor - Multikino Metropolis, 13.30, 17.45, 19.35; Palace/Aupark, 15.50, 18.10
Miss špeciálny agent 2 - Krásna a nebezpečná - Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 19.15; Palace/Aupark, 14.20, 16.40
XXX - Nová dimenzia - Multikino Metropolis, 14.50, 18.30, 21.20; Palace/Aupark, 12.50, 15.20, 17.40, 19.10, 20.20, 21.30
Buď cool - Multikino Metropolis, 15.30, 21.25; Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.10
Pád tretej ríše - Multikino Metropolis, 20.40; Palace/Aupark, 20.10
Roboti - Multikino Metropolis, 13.50; Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30
Hitch - Liek pre moderného muža - Palace/Aupark, 14.40, 17.20
Hra na schovávačku - Palace/Aupark, 12.20, 19.40
Million Dollar Baby - Palace/Aupark, 20.30
Cesta okolo sveta - Palace/Aupark, 15.40
KONCERTY
Koncert Symfonického orchestra konzervatória v Bratislave. Diriguje: Július Karaba, sólisti: Juraj Tomka (viola), Filip Jaro (kontrabas), Filip Štrauch (klavír), Richard Šveda (bas). Program: R. Wagner: Siegfriedovská idyla, K. D. von Dittersdorf: Koncertantná symfónia pre violu, kontrabas a orchester D dur, G. Verdi: Ária Banca Studia il passo, o mio figlio z opery Macbeth, A. Dvořák: Ária purkrabího Filipa To mně se stát, tak ctíte pána z opery Jakobín, F. Liszt: Koncert pre klavír a orchester č. 2 - Koncertná sieň SF, Palackého 2, o 19.00
Jarné prelúdium, výchovný koncert pre stredné školy - SD Nivy, Súťažná 18, o 10.00
Andor's Jazzband Holland (jazz ahot - dance music 20. a 30. rokov 20. storočia) - Nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska ul., o 20.00
Kontrafakt a Vec - Babylon, o 20.00
Rózsa, Škuta a Valihora - Spojka, o 20.00
Soňa Horňáková - Klub za Zrkadlom, o 20.00
PODUJATIA
Ranné počúvanie vtáčích hlasov - pred vchodom do Prírodovedeckej fakulty UK, o 7.00
Leaving Las Vegas, americký film o alkohole ako tvrdej droge. V hlavnej úlohe N. Cage, diskutujú odborníci na liečbu závislostí - MUDr. D. Nejdlová, MUDr. I. Novotný a ich pacienti - Liga za duševné zdravie, Ševčenkova 21, o 18.00
Sága o kráľovi Artušovi, prednáška - Dom kultúry Ružinov, Ružinovská 28, o 19.00
Partyshock, festival umeleckých vysokých škôl: o 20.00 Priatelia, buďme. Réžia J. Jenčo, hudba P. Vajdová, M. Merklová, D. Pribulová, M. Chalány a M. Krátky - účinkujú študenti 2. ročníka VŠMU; o 21.20 Študentské filmy VŠMU, VŠVU, FFUK KMK, premietanie; o 23.00 DJ Barbie idiot, DJ A.K. - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12
Ružinovská veterán rely - Papánkovo nám., o 16.00
PRE DETI
Recepty pre šikovné ruky, tvorivé dielne: krížikový steh - M-Klub, Rovniankova 3, o 16.00
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
Výtvarné dielničky pre deti a ich mamičky - CC Centrum, Jiráskova 3, o 10.00
Spochabené rozprávky, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator - Live music, o 21.00
Bastion - Con spirito, o 21.00
Casey - Disco Mix - DJ Riko, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - RockaMotion, o 21.00
Disco 80 - Student párty - najlepšie súčasné tanečné hity, o 20.00
Harley Davidson - Erotické štvrtky, o 23.00