BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

24. kolo: Vysoká - VTJ Ružinov 1:7, Kostolište - D. Lužná 2:3, Lamač - Rača 0:1, V. Leváre - Rusovce 3:1, Stupava - Vinohrady :0, I. Petržalka - BCT 3:1, Vrakuňa - FK Dúbravka 2:2, D. N. Ves - Domino 3:0, Jarovce - ŠKP 0:4.

1. ŠKP 23 22 1 110:15 66
2. Vrakuňa 24 18 3 3 91:19 57
3. VTJ Ružinov 23 17 3 3 85:16 54
4. I. Petržalka 24 18 6 85:38 54
5. V. Leváre 24 14 2 8 50:50 44
6. Kostolište 24 13 2 9 58:38 41
7. Lamač 24 13 2 9 56:48 41
8. Domino 24 12 4 8 40:41 40
9. Stupava 23 12 3 8 67:39 39
10. D. N. Ves 24 11 6 7 41:32 39
11. D. Lužná 23 8 3 12 36:50 27
12. Jarovce 23 8 3 12 46:67 27
13. FK Dúbravka 24 7 5 12 40:47 26
14. Rača 24 6 4 14 30:70 22
15. BCT 23 6 2 15 40:58 20
16. Vinohrady 23 3 1 19 26:82 10
17. Rusovce 24 1 3 20 22:81 6
18. Vysoká 23 23 12:144

III. LIGA ML. DORAST

18. kolo: Pezinok - VTJ Ružinov 1:1, Lamač - Rača 1:3, I. Petržalka - Dúbravka 1:2, D. N. Ves - Domino 2:4, BCT - ŠKP 0:3.

1. ŠKP 15 13 2 63:7 41
2. I. Petržalka 15 11 2 2 60:13 35
3. FK Dúbravka 16 10 4 2 42:14 34
4. Pezinok 16 8 3 5 36:23 27
5. Rača 16 8 1 7 21:33 25
6. Vrakuňa 14 7 2 5 28:23 23
7. Domino 15 6 2 7 33:32 20
8. VTJ Ružinov 16 4 4 8 18:24 16
9. D. N. Ves 14 4 3 7 21:34 15
10. Lamač 15 4 2 9 18:29 14
11. Ekonóm 15 3 1 11 10:56 10
12. BCT 15 15 6:68

REG. LIGA ST. ŽIACI

18. kolo: FK Dúbravka - Inter nehrali, ŠKP - Artmedia 0:3, SFM Senec - Rača 1:2, Malacky - I. Petržalka 0:0, Vrakuňa - PVFA 1:2, D. N. Ves - Pezinok 0:3, Slovan - Rapid nehrali.

1. PVFA 18 15 1 2 79:5 46
2. Artmedia 18 14 4 79:6 46
3. Rapid 17 15 1 1 55:6 46
4. Inter 17 12 3 2 56:10 39
5. I. Petržalka 18 10 4 4 34:17 34
6. Rača 18 9 2 7 28:34 29
7. Slovan 17 8 1 8 28:24 25
8. Pezinok 18 5 2 11 24:49 17
9. Vrakuňa 18 4 4 10 10:29 16
10. SFM Senec 18 4 4 10 15:43 16
11. Malacky 18 4 3 11 11:51 15
12. FK Dúbravka 17 2 5 10 15:41 11
13. ŠKP 18 2 3 13 11:70 9
14. D. N. Ves 18 1 1 16 8:68 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

18. kolo: FK Dúbravka - Inter nehrali, ŠKP - Artmedia 1:6, SFM Senec - Rača 1:1, Malacky - I. Petržalka 2:0, Vrakuňa - PVFA 2:2, D. N. Ves - Pezinok 0:6, Slovan - Rapid 3:6.

1. Artmedia 18 17 1 98:12 51
2. Inter 17 15 1 1 90:9 46
3. PVFA 18 13 2 3 48:16 41
4. Slovan 18 11 2 5 53:29 35
5. Rapid 18 10 4 4 60:22 34
6. Pezinok 18 10 3 5 50:26 33
7. I. Petržalka 18 9 1 8 47:33 28
8. Rača 18 7 5 6 34:53 26
9. Malacky 18 7 3 8 35:31 24
10. SFM Senec 18 5 4 9 24:48 19
11. Vrakuňa 18 2 2 14 19:88 8
12. ŠKP 18 2 1 15 19:80 7
13. D. N. Ves 18 1 2 15 13:82 5
14. FK Dúbravka 17 1 16 7:68 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

18. kolo: PVFA - VTJ Ružinov 3:0, Modra - Stupava 4:2, I. Petržalka - Sv. Jur 5:2, Vrakuňa - V. Leváre 2:2, Gajary - Domino 1:0, Rohožník - Kostolište 3:0.

1. Gajary 16 12 2 2 39:12 38
2. I. Petržalka 16 12 2 2 38:18 38
3. Domino 17 11 3 3 42:9 36
4. V. Leváre 17 10 4 3 38:15 34
5. Rohožník 17 8 2 7 37:23 26
6. PVFA 17 7 5 5 27:16 26
7. Modra 16 8 1 7 40:36 25
8. Rapid 16 7 2 7 26:27 23
9. Vrakuňa 16 5 5 6 34:32 20
10. VTJ Ružinov 17 4 3 10 22:28 15
11. Kostološte 17 3 5 9 12:26 14
12. Stupava 17 1 3 13 15:52 6
13. Sv. Jur 17 1 1 15 7:83 4

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

18. kolo: PVFA - VTJ Ružinov 5:0, Modra - Stupava 1:0, I. Petržalka - Sv. Jur 3:2, Vrakuňa - V. Leváre 0:0, Gajary - Domino 0:6, Rohožník - Kostolište 1:2.

1. Domino 17 15 2 91:16 45
2. Gajary 16 13 3 61:26 39
3. Rapid 16 11 2 3 49:24 35
4. PVFA 17 10 3 4 50:24 33
5. Stupava 17 8 2 7 37:32 26
6. Modra 16 7 2 7 41:33 23
7. VTJ Ružinov 17 7 2 8 31:30 23
8. Kostolište 17 7 2 8 41:40 23
9. Vrakuňa 17 6 4 7 43:47 22
10. V. Leváre 17 6 2 9 44:50 20
11. I. Petržalka 17 5 1 11 29:60 16
12. Rohožník 17 3 1 13 31:75 10
13. Sv. Jur 17 1 16 13:104 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

14. kolo: SFM Senec - Slovan 1:1, PVFA - Stupava 17:0, Domino - Vrakuňa 5:0, Inter - FC Senec 4:0, Žolik Malacky - ŠKP 2:2.

1. Inter 14 14 107:9 42
2. PVFA 14 10 2 2 75:16 32
3. Slovan 13 9 3 1 77:11 30
4. SFM Senec 14 7 3 4 33:31 24
5. ŠKP 13 6 2 5 32:39 20
6. Domino 14 6 8 32:51 18
7. FC Senec 14 4 3 7 24:34 15
8. D. N. Ves 13 4 2 7 23:37 14
9. Žolik 14 4 2 8 28:54 14
10. Vrakuňa 14 2 12 10:96 6
11. Stupava 13 1 12 9:72 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

14. kolo: Pezinok - Lamač 8:1, Rapid - Artmedia 2:0, Báhoň - Zohor 1:4, Bernolákovo - Rača 6:0, Spoje - I. Petržalka 1:1, K. Ves - BCT 4:0.

1. Bernolákovo 15 13 2 80:23 39
2. K. Ves 15 11 1 3 40:15 34
3. Artmedia 15 11 4 77:32 33
4. Pezinok 15 10 3 2 57:19 33
5. Rapid 15 8 3 4 39:29 27
6. Lamač 15 8 1 6 58:44 25
7. Rača 15 6 9 43:55 18
8. I. Petržalka 15 5 3 7 24:38 18
9. Zohor 15 4 11 20:59 12
10. Spoje 15 2 4 9 21:37 10
11. Báhoň 15 3 12 15:72 9
12. BCT 15 1 1 13 14:65 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

14. kolo: SFM Senec - Slovan 1:1, PVFA - VTJ Ružinov 7:0, FK Dúbravka - D. N. Ves nehrali, Inter - FC Senec 7:2, Žolík Malacky - ŠKP 8:0.

1. Žolík 13 12 1 94:8 37
2. SFM Senec 14 11 1 2 66:12 34
3. Slovan 14 10 3 1 66:13 33
4. PVFA 14 9 1 4 58:26 28
5. D. N. Ves 12 6 2 4 32:20 20
6. Inter 14 6 1 7 51:49 19
7. FK Dúbravka 13 6 1 6 38:44 19
8. ŠKP 14 3 1 10 34:64 10
9. FC Senec 14 2 1 11 12:59 7
10. Vrakuňa 13 2 11 8:81 6
11. VTJ Ružinov 13 1 12 9:92 3

PRÍPRAVKA C (pmc)

10. kolo: SFM Senec - PVFA 2:2, Domino - Slovan 2:1, Žolík Malacky - ČSFA Malacky 3:0, Ivanka - FC Senec 3:0.

1. Ivanka 9 7 1 1 46:9 22
2. Slovan 10 7 1 2 38:18 22
3. Domino 10 7 1 2 33:14 22
4. SFM Senec 10 6 2 2 38:15 20
5. ČSFA Malacky 10 6 4 34:20 18
6. Stupava 9 3 6 15:32 9
7. PVFA 10 2 2 6 22:39 8
8. Žolík 10 1 1 8 15:44 4
9. FC Senec 10 1 9 11:61 3

ObFZ Bratislava-mesto

V. liga - mesto, 22. kolo: N. Mesto - Jarovce 0:1 (0:0), M. Opatík. Ekonóm - Vinohrady 0:4 (0:2), Martišek 2, Marinčák, Kišš. Volkswagen - Z. Bystrica 1:1 (0:0), Chytil - Roman. Č. Voda - Trnávka B 2:6 (1:3), Burger, Hochman - Burga 2, Majdát 2, Slančík, Glbek. Krasňany - Rusovce 0:2 (0:1). Vrakuňa B - Nepočujúci 0:0, ČK: Foltyn, Hospodár (Nepočujúci). Fortuna - Lamač B 3:2 (0:1), Kimák, Trnkócy, Fekete - Kotes, Pendrák, ČK Alfoldy (Lamač). Čunovo B - Štart 1:3 (1:1). Kontumácia 21. kolo: Vinohrady - Volkswagen 0:3.

1. Štart 21 17 4 60:10 55
2. Rusovce 21 14 6 1 55:16 48
3. Vrakuňa B 21 13 2 6 50:31 41
4. Trnávka B 21 13 2 6 50:36 41
5. Volkswagen 21 11 4 6 59:30 37
6. Lamač B 21 11 4 6 51:33 37
7. Krasňany 21 12 1 8 36:27 37
8. Z. Bystrica 21 9 5 7 46:26 32
9. Vinohrady 21 8 5 8 26:27 29
10. Čunovo B 21 8 4 9 40:44 28
11. Fortuna 21 8 4 9 31:35 28
12. Ekonóm 21 5 5 11 20:40 20
13. Jarovce B 21 5 3 13 29:49 18
14. N. Mesto 21 3 2 16 28:70 11
15. Č. Voda 21 1 3 17 16:71 6
16. Nepočujúci 21 1 2 18 8:63 5

I. TRIEDA ST. ŽIACI

18. kolo: Štart - K. Ves 2:6, Lamač - Spoje 9:0, Vajnory - Artmedia 3:0, Jarovce - Ekonóm 0:3.

1. Artmedia 18 15 2 1 78:15 47
2. Vajnory 18 13 2 3 89:25 41
3. Lamač 18 10 3 5 68:45 33
4. K. Ves 18 6 4 8 59:57 22
5. Ekonóm 18 6 3 9 42:65 21
6. Spoje 18 6 12 29:85 18
7. Štart 18 4 1 13 35:87 13
8. Jarovce 18 3 3 12 24:43 12

I. TRIEDA ML. ŽIACI

20. kolo: K. Ves - Jarovce 3:2, Ekonóm - D. N. Ves 6:3, Artmedia - Z. Bystrica nehrali, Spoje - Rusovce 8:0, Domino - Vinohrady 1:1, Malacky - Vajnory 0:2, PVFA - Lamač 3:3, Kinkon - D. Lužná 5:2.

1. Lamač 20 17 2 1 117:20 53
2. PVFA 20 16 2 2 90:15 50
3. Kinkon 20 14 1 5 69:28 43
4. Vajnory 20 12 2 6 64:27 38
5. Spoje 20 12 1 7 67:54 37
6. D. N. Ves 20 11 3 6 60:29 36
7. Artmedia 19 8 9 2 48:13 33
8. Ekonóm 20 9 5 6 64:40 32
9. K. Ves 20 9 3 8 64:70 30
10. Malacky 20 9 2 9 60:51 29
11. Jarovce 20 7 13 47:69 21
12. Domino 20 6 1 13 46:79 19
13. Vinohrady 20 4 2 14 24:82 14
14. D. Lužná 20 4 16 38:125 12
15. Z. Bystrica 19 2 1 16 14:92 7
16. Rusovce 20 2 18 21:99 6

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

20. kolo: Kuchyňa - M. Leváre 2:2, Borinka - Vinosady 1:2, Vištuk - Pl. Mikuláš 1:2, Častá - B. Pezinok 2:1, Suchohrad - M. Kráľová 3:0, Báhoň - Sološnica 4:1.

1. Častá 18 16 2 48:10 48
2. B. Pezinok 17 13 2 2 49:18 41
3. Pl. Mikuláš 17 11 2 4 36:16 35
4. Pernek 17 9 2 6 37:28 29
5. Báhoň 18 8 4 6 36:26 28
6. Suchohrad 18 7 5 6 41:34 26
7. Borinka 17 5 5 7 29:30 20
8. Vištuk 18 6 1 11 27:38 19
9. M.-Kráľová 18 6 1 11 28:51 19
10. Sološnica 18 4 5 9 26:35 17
11. M. Leváre 17 4 3 10 24:36 15
12. Vinosady 17 3 5 9 18:43 14
13. Kuchyňa 18 3 3 12 28:62 12

VI. LIGA SENIORI, sk. B

21. kolo: Ivanka - Kaplná 0:0, Čataj - Kostolná 1:1, Hr. Šúr - Hamuliakovo 3:2.

1. Ivanka 17 11 4 2 43:16 37
2. Hamuliakovo 17 11 3 3 40:18 36
3. Hr. Šúr 17 10 3 4 53:27 33
4. Kaplná 17 9 2 6 32:26 29
5. Kostolná 17 6 3 8 26:38 21
6. Miloslavov 17 2 2 13 9:37 8
7. Čataj 18 1 3 14 16:57 6

I. TRIEDA DORAST

22. kolo: PŠC Pezinok - Blatné 3:0, Jakubov - Pl. Štvrtok 0:3, Bernolákovo - B. Pezinok 1:2, Gajary - Kráľová 2:1, Lozorno - Ivanka 0:2, Zohor - Sv. Jur 2:0, Viničné - Modra 2:0.

1. Pl. Štvrtok 20 14 3 3 48:24 45
2. B. Pezinok 20 12 3 5 37:27 39
3. PŠC Pezinok 19 12 2 5 58:25 38
4. Lozorno 20 10 2 8 51:37 32
5. Jakubov 19 9 5 5 39:32 32
6. Sl. Grob 19 9 3 7 59:48 30
7. Gajary 19 8 5 6 43:36 29
8. Ivanka 20 8 3 9 31:38 27
9. Bernolákovo 19 8 2 9 31:31 26
10. Blatné 19 7 4 8 29:24 25
11. Viničné 20 7 4 9 37:45 25
12. Modra 20 6 5 9 38:44 23
13. Sv. Jur 20 6 3 11 32:62 21
14. Zohor 20 3 4 13 18:44 13
15. Kráľová p.S. 20 4 16 20:54 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

15. kolo: Z. Ves - Rohožník 3:0 kont., Pl. Mikuláš - Závod 1:0, Studienka - Jablonové 2:1.

1. Z. Ves 15 13 2 60:13 41
2. Studienka 15 10 1 4 46:18 31
3. Jablonové 15 8 1 6 37:23 25
4. Závod 15 6 9 35:44 18
5. Rohožník 15 2 3 10 21:55 9
6. Pl. Mikuláš 15 2 1 12 11:56 7

II. TRIEDA DORAST, sk. B

22. kolo: Grinava - Budmerice 1:0, Ch. Grob - Dubová 0:4, Vištuk - Doľany 1:2, Častá - N. Dedinka 1:2, Tomášov - Šenkvice 4:2, Báhoň - Malinovo 5:0.

1. Báhoň 19 18 1 84:15 54
2. Budmerice 18 15 1 2 84:11 46
3. Doľany 17 13 1 3 51:21 40
4. Malinovo 19 12 1 6 50:29 37
5. Grinava 19 9 2 8 58:56 29
6. Tomášov 19 8 3 8 42:36 27
7. N. Dedinka 17 8 1 8 42:31 25
8. Častá 19 7 2 10 32:44 23
9. Dubová 17 7 1 9 26:43 22
10. Šenkvice 18 6 3 9 52:58 21
11. Ch. Grob 18 6 3 9 31:47 21
12. Hamuliakovo 17 6 1 10 39:48 19
13. Vištuk 19 2 1 16 25:75 7
14. M.-Kráľová 18 18 15:117

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

21. kolo: Malacky B - Suchohrad 1:4, Malacky A - Zohor 9:0, Pl. Podhradie - Láb 0:21, Pl. Štvrtok - Kuchyňa 4:0, Studienka - Pl. Mikuláš 1:4, M. Leváre - Jakubov 2:5, Závod - Lozorno nehrali, Vysoká - Jablonové 0:2.

1. ČSFA A 21 21 259:11 63
2. Pl. Štvrtok 21 18 1 2 138:36 55
3. Láb 21 17 4 115:36 51
4. Lozorno 20 15 5 114:53 45
5. ČSFA B 21 13 1 7 77:48 40
6. Závod 20 12 2 6 57:47 38
7. Zohor 21 11 1 9 57:53 34
8. Suchohrad 21 10 2 9 36:51 32
9. Jakubov 21 10 1 10 86:71 31
10. Kuchyňa 21 8 2 11 74:74 26
11. Pl. Mikuláš 21 7 1 13 53:95 22
12. Jablonové 21 6 2 13 28:78 20
13. Studienka 21 4 1 16 29:108 13
14. Vysoká 21 3 1 17 27:119 10
15. M. Leváre 21 3 18 23:124 9
16. Pl. Podhradie 21 1 1 19 12:181 4

Žiaci - skupina B

18. kolo: D. Lužná - Blatné 4:3, Báhoň - Malinovo 1:2, N. Dedinka - Bernolákovo 1:8, Čataj - Kaplná 0:0, Tomášov - Kráľová 3:9, Igram - Ivanka 4:2, Hamuliakovo - Rovinka 1:2.

1. Rovinka 18 16 2 107:32 48
2. Bernolákovo 18 14 1 3 56:16 43
3. Tomášov 18 13 2 3 98:36 41
4. Kráľová 18 12 2 4 98:33 38
5. Ivanka 18 12 2 4 89:27 38
6. Igram 18 8 4 6 52:38 28
7. Kaplná 18 8 1 9 66:60 25
8. D. Lužná 18 7 3 8 39:53 24
9. Čataj 18 4 6 8 21:55 18
10. Báhoň 18 5 1 12 31:65 16
11. Blatné 18 4 14 27:94 12
12. N. Dedinka 18 3 2 13 20:70 11
13. Hamuliakovo 18 3 2 13 23:83 11
14. Malinovo 18 3 2 13 15:80 11

Žiaci - skupina C

16. kolo: Grinava - Dubová 1:1, Častá - Budmerice 1:2, Limbach - Sl. Grob A 0:9, Jablonec - Doľany 5:0, Sl. Grob B - B. Pezinok 2:5, Šenkvice - Viničné 2:4.

1. Jablonec 16 15 1 76:8 45
2. Budmerice 16 12 1 3 58:29 37
3. Sl. Grob A 16 11 2 3 85:24 35
4. Grinava 16 9 2 5 56:32 29
5. Dubová 16 9 2 5 47:33 29
6. Doľany 16 8 8 53:42 24
7. B. Pezinok 16 7 1 8 47:45 22
8. Viničné 16 6 1 9 47:44 19
9. Častá 16 6 10 36:49 18
10. Limbach 16 5 11 21:52 15
11. Sl. Grob B 16 2 1 13 24:83 7
12. Šenkvice 16 1 15 20:129 3

(hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  3. Od septembra opäť po starom
  4. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  5. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. 10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo
  3. Úspech na Majstrovstvách sveta v Quadrathlone
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  5. Od septembra opäť po starom
  6. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
  7. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  8. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  9. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  10. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 987
  2. Od septembra opäť po starom 5 942
  3. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 4 711
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom? 3 142
  5. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 835
  6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 737
  7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 200
  8. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš? 1 128
  9. Ako sme jazdili v socializme 1 091
  10. Leto nekončí! 1 037