BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

24. kolo: Vysoká - VTJ Ružinov 1:7, Kostolište - D. Lužná 2:3, Lamač - Rača 0:1, V. Leváre - Rusovce 3:1, Stupava - Vinohrady :0, I. Petržalka - BCT 3:1, Vrakuňa - FK Dúbravka 2:2, D. N. Ves - Domino 3:0, Jarovce - ŠKP 0:4.

1. ŠKP 23 22 1 110:15 66
2. Vrakuňa 24 18 3 3 91:19 57
3. VTJ Ružinov 23 17 3 3 85:16 54
4. I. Petržalka 24 18 6 85:38 54
5. V. Leváre 24 14 2 8 50:50 44
6. Kostolište 24 13 2 9 58:38 41
7. Lamač 24 13 2 9 56:48 41
8. Domino 24 12 4 8 40:41 40
9. Stupava 23 12 3 8 67:39 39
10. D. N. Ves 24 11 6 7 41:32 39
11. D. Lužná 23 8 3 12 36:50 27
12. Jarovce 23 8 3 12 46:67 27
13. FK Dúbravka 24 7 5 12 40:47 26
14. Rača 24 6 4 14 30:70 22
15. BCT 23 6 2 15 40:58 20
16. Vinohrady 23 3 1 19 26:82 10
17. Rusovce 24 1 3 20 22:81 6
18. Vysoká 23 23 12:144

III. LIGA ML. DORAST

18. kolo: Pezinok - VTJ Ružinov 1:1, Lamač - Rača 1:3, I. Petržalka - Dúbravka 1:2, D. N. Ves - Domino 2:4, BCT - ŠKP 0:3.

1. ŠKP 15 13 2 63:7 41
2. I. Petržalka 15 11 2 2 60:13 35
3. FK Dúbravka 16 10 4 2 42:14 34
4. Pezinok 16 8 3 5 36:23 27
5. Rača 16 8 1 7 21:33 25
6. Vrakuňa 14 7 2 5 28:23 23
7. Domino 15 6 2 7 33:32 20
8. VTJ Ružinov 16 4 4 8 18:24 16
9. D. N. Ves 14 4 3 7 21:34 15
10. Lamač 15 4 2 9 18:29 14
11. Ekonóm 15 3 1 11 10:56 10
12. BCT 15 15 6:68

REG. LIGA ST. ŽIACI

18. kolo: FK Dúbravka - Inter nehrali, ŠKP - Artmedia 0:3, SFM Senec - Rača 1:2, Malacky - I. Petržalka 0:0, Vrakuňa - PVFA 1:2, D. N. Ves - Pezinok 0:3, Slovan - Rapid nehrali.

1. PVFA 18 15 1 2 79:5 46
2. Artmedia 18 14 4 79:6 46
3. Rapid 17 15 1 1 55:6 46
4. Inter 17 12 3 2 56:10 39
5. I. Petržalka 18 10 4 4 34:17 34
6. Rača 18 9 2 7 28:34 29
7. Slovan 17 8 1 8 28:24 25
8. Pezinok 18 5 2 11 24:49 17
9. Vrakuňa 18 4 4 10 10:29 16
10. SFM Senec 18 4 4 10 15:43 16
11. Malacky 18 4 3 11 11:51 15
12. FK Dúbravka 17 2 5 10 15:41 11
13. ŠKP 18 2 3 13 11:70 9
14. D. N. Ves 18 1 1 16 8:68 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

18. kolo: FK Dúbravka - Inter nehrali, ŠKP - Artmedia 1:6, SFM Senec - Rača 1:1, Malacky - I. Petržalka 2:0, Vrakuňa - PVFA 2:2, D. N. Ves - Pezinok 0:6, Slovan - Rapid 3:6.

1. Artmedia 18 17 1 98:12 51
2. Inter 17 15 1 1 90:9 46
3. PVFA 18 13 2 3 48:16 41
4. Slovan 18 11 2 5 53:29 35
5. Rapid 18 10 4 4 60:22 34
6. Pezinok 18 10 3 5 50:26 33
7. I. Petržalka 18 9 1 8 47:33 28
8. Rača 18 7 5 6 34:53 26
9. Malacky 18 7 3 8 35:31 24
10. SFM Senec 18 5 4 9 24:48 19
11. Vrakuňa 18 2 2 14 19:88 8
12. ŠKP 18 2 1 15 19:80 7
13. D. N. Ves 18 1 2 15 13:82 5
14. FK Dúbravka 17 1 16 7:68 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

18. kolo: PVFA - VTJ Ružinov 3:0, Modra - Stupava 4:2, I. Petržalka - Sv. Jur 5:2, Vrakuňa - V. Leváre 2:2, Gajary - Domino 1:0, Rohožník - Kostolište 3:0.

1. Gajary 16 12 2 2 39:12 38
2. I. Petržalka 16 12 2 2 38:18 38
3. Domino 17 11 3 3 42:9 36
4. V. Leváre 17 10 4 3 38:15 34
5. Rohožník 17 8 2 7 37:23 26
6. PVFA 17 7 5 5 27:16 26
7. Modra 16 8 1 7 40:36 25
8. Rapid 16 7 2 7 26:27 23
9. Vrakuňa 16 5 5 6 34:32 20
10. VTJ Ružinov 17 4 3 10 22:28 15
11. Kostološte 17 3 5 9 12:26 14
12. Stupava 17 1 3 13 15:52 6
13. Sv. Jur 17 1 1 15 7:83 4

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

18. kolo: PVFA - VTJ Ružinov 5:0, Modra - Stupava 1:0, I. Petržalka - Sv. Jur 3:2, Vrakuňa - V. Leváre 0:0, Gajary - Domino 0:6, Rohožník - Kostolište 1:2.

1. Domino 17 15 2 91:16 45
2. Gajary 16 13 3 61:26 39
3. Rapid 16 11 2 3 49:24 35
4. PVFA 17 10 3 4 50:24 33
5. Stupava 17 8 2 7 37:32 26
6. Modra 16 7 2 7 41:33 23
7. VTJ Ružinov 17 7 2 8 31:30 23
8. Kostolište 17 7 2 8 41:40 23
9. Vrakuňa 17 6 4 7 43:47 22
10. V. Leváre 17 6 2 9 44:50 20
11. I. Petržalka 17 5 1 11 29:60 16
12. Rohožník 17 3 1 13 31:75 10
13. Sv. Jur 17 1 16 13:104 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

14. kolo: SFM Senec - Slovan 1:1, PVFA - Stupava 17:0, Domino - Vrakuňa 5:0, Inter - FC Senec 4:0, Žolik Malacky - ŠKP 2:2.

1. Inter 14 14 107:9 42
2. PVFA 14 10 2 2 75:16 32
3. Slovan 13 9 3 1 77:11 30
4. SFM Senec 14 7 3 4 33:31 24
5. ŠKP 13 6 2 5 32:39 20
6. Domino 14 6 8 32:51 18
7. FC Senec 14 4 3 7 24:34 15
8. D. N. Ves 13 4 2 7 23:37 14
9. Žolik 14 4 2 8 28:54 14
10. Vrakuňa 14 2 12 10:96 6
11. Stupava 13 1 12 9:72 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

14. kolo: Pezinok - Lamač 8:1, Rapid - Artmedia 2:0, Báhoň - Zohor 1:4, Bernolákovo - Rača 6:0, Spoje - I. Petržalka 1:1, K. Ves - BCT 4:0.

1. Bernolákovo 15 13 2 80:23 39
2. K. Ves 15 11 1 3 40:15 34
3. Artmedia 15 11 4 77:32 33
4. Pezinok 15 10 3 2 57:19 33
5. Rapid 15 8 3 4 39:29 27
6. Lamač 15 8 1 6 58:44 25
7. Rača 15 6 9 43:55 18
8. I. Petržalka 15 5 3 7 24:38 18
9. Zohor 15 4 11 20:59 12
10. Spoje 15 2 4 9 21:37 10
11. Báhoň 15 3 12 15:72 9
12. BCT 15 1 1 13 14:65 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

14. kolo: SFM Senec - Slovan 1:1, PVFA - VTJ Ružinov 7:0, FK Dúbravka - D. N. Ves nehrali, Inter - FC Senec 7:2, Žolík Malacky - ŠKP 8:0.

1. Žolík 13 12 1 94:8 37
2. SFM Senec 14 11 1 2 66:12 34
3. Slovan 14 10 3 1 66:13 33
4. PVFA 14 9 1 4 58:26 28
5. D. N. Ves 12 6 2 4 32:20 20
6. Inter 14 6 1 7 51:49 19
7. FK Dúbravka 13 6 1 6 38:44 19
8. ŠKP 14 3 1 10 34:64 10
9. FC Senec 14 2 1 11 12:59 7
10. Vrakuňa 13 2 11 8:81 6
11. VTJ Ružinov 13 1 12 9:92 3

PRÍPRAVKA C (pmc)

10. kolo: SFM Senec - PVFA 2:2, Domino - Slovan 2:1, Žolík Malacky - ČSFA Malacky 3:0, Ivanka - FC Senec 3:0.

1. Ivanka 9 7 1 1 46:9 22
2. Slovan 10 7 1 2 38:18 22
3. Domino 10 7 1 2 33:14 22
4. SFM Senec 10 6 2 2 38:15 20
5. ČSFA Malacky 10 6 4 34:20 18
6. Stupava 9 3 6 15:32 9
7. PVFA 10 2 2 6 22:39 8
8. Žolík 10 1 1 8 15:44 4
9. FC Senec 10 1 9 11:61 3

ObFZ Bratislava-mesto

V. liga - mesto, 22. kolo: N. Mesto - Jarovce 0:1 (0:0), M. Opatík. Ekonóm - Vinohrady 0:4 (0:2), Martišek 2, Marinčák, Kišš. Volkswagen - Z. Bystrica 1:1 (0:0), Chytil - Roman. Č. Voda - Trnávka B 2:6 (1:3), Burger, Hochman - Burga 2, Majdát 2, Slančík, Glbek. Krasňany - Rusovce 0:2 (0:1). Vrakuňa B - Nepočujúci 0:0, ČK: Foltyn, Hospodár (Nepočujúci). Fortuna - Lamač B 3:2 (0:1), Kimák, Trnkócy, Fekete - Kotes, Pendrák, ČK Alfoldy (Lamač). Čunovo B - Štart 1:3 (1:1). Kontumácia 21. kolo: Vinohrady - Volkswagen 0:3.

1. Štart 21 17 4 60:10 55
2. Rusovce 21 14 6 1 55:16 48
3. Vrakuňa B 21 13 2 6 50:31 41
4. Trnávka B 21 13 2 6 50:36 41
5. Volkswagen 21 11 4 6 59:30 37
6. Lamač B 21 11 4 6 51:33 37
7. Krasňany 21 12 1 8 36:27 37
8. Z. Bystrica 21 9 5 7 46:26 32
9. Vinohrady 21 8 5 8 26:27 29
10. Čunovo B 21 8 4 9 40:44 28
11. Fortuna 21 8 4 9 31:35 28
12. Ekonóm 21 5 5 11 20:40 20
13. Jarovce B 21 5 3 13 29:49 18
14. N. Mesto 21 3 2 16 28:70 11
15. Č. Voda 21 1 3 17 16:71 6
16. Nepočujúci 21 1 2 18 8:63 5

I. TRIEDA ST. ŽIACI

18. kolo: Štart - K. Ves 2:6, Lamač - Spoje 9:0, Vajnory - Artmedia 3:0, Jarovce - Ekonóm 0:3.

1. Artmedia 18 15 2 1 78:15 47
2. Vajnory 18 13 2 3 89:25 41
3. Lamač 18 10 3 5 68:45 33
4. K. Ves 18 6 4 8 59:57 22
5. Ekonóm 18 6 3 9 42:65 21
6. Spoje 18 6 12 29:85 18
7. Štart 18 4 1 13 35:87 13
8. Jarovce 18 3 3 12 24:43 12

I. TRIEDA ML. ŽIACI

20. kolo: K. Ves - Jarovce 3:2, Ekonóm - D. N. Ves 6:3, Artmedia - Z. Bystrica nehrali, Spoje - Rusovce 8:0, Domino - Vinohrady 1:1, Malacky - Vajnory 0:2, PVFA - Lamač 3:3, Kinkon - D. Lužná 5:2.

1. Lamač 20 17 2 1 117:20 53
2. PVFA 20 16 2 2 90:15 50
3. Kinkon 20 14 1 5 69:28 43
4. Vajnory 20 12 2 6 64:27 38
5. Spoje 20 12 1 7 67:54 37
6. D. N. Ves 20 11 3 6 60:29 36
7. Artmedia 19 8 9 2 48:13 33
8. Ekonóm 20 9 5 6 64:40 32
9. K. Ves 20 9 3 8 64:70 30
10. Malacky 20 9 2 9 60:51 29
11. Jarovce 20 7 13 47:69 21
12. Domino 20 6 1 13 46:79 19
13. Vinohrady 20 4 2 14 24:82 14
14. D. Lužná 20 4 16 38:125 12
15. Z. Bystrica 19 2 1 16 14:92 7
16. Rusovce 20 2 18 21:99 6

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

20. kolo: Kuchyňa - M. Leváre 2:2, Borinka - Vinosady 1:2, Vištuk - Pl. Mikuláš 1:2, Častá - B. Pezinok 2:1, Suchohrad - M. Kráľová 3:0, Báhoň - Sološnica 4:1.

1. Častá 18 16 2 48:10 48
2. B. Pezinok 17 13 2 2 49:18 41
3. Pl. Mikuláš 17 11 2 4 36:16 35
4. Pernek 17 9 2 6 37:28 29
5. Báhoň 18 8 4 6 36:26 28
6. Suchohrad 18 7 5 6 41:34 26
7. Borinka 17 5 5 7 29:30 20
8. Vištuk 18 6 1 11 27:38 19
9. M.-Kráľová 18 6 1 11 28:51 19
10. Sološnica 18 4 5 9 26:35 17
11. M. Leváre 17 4 3 10 24:36 15
12. Vinosady 17 3 5 9 18:43 14
13. Kuchyňa 18 3 3 12 28:62 12

VI. LIGA SENIORI, sk. B

21. kolo: Ivanka - Kaplná 0:0, Čataj - Kostolná 1:1, Hr. Šúr - Hamuliakovo 3:2.

1. Ivanka 17 11 4 2 43:16 37
2. Hamuliakovo 17 11 3 3 40:18 36
3. Hr. Šúr 17 10 3 4 53:27 33
4. Kaplná 17 9 2 6 32:26 29
5. Kostolná 17 6 3 8 26:38 21
6. Miloslavov 17 2 2 13 9:37 8
7. Čataj 18 1 3 14 16:57 6

I. TRIEDA DORAST

22. kolo: PŠC Pezinok - Blatné 3:0, Jakubov - Pl. Štvrtok 0:3, Bernolákovo - B. Pezinok 1:2, Gajary - Kráľová 2:1, Lozorno - Ivanka 0:2, Zohor - Sv. Jur 2:0, Viničné - Modra 2:0.

1. Pl. Štvrtok 20 14 3 3 48:24 45
2. B. Pezinok 20 12 3 5 37:27 39
3. PŠC Pezinok 19 12 2 5 58:25 38
4. Lozorno 20 10 2 8 51:37 32
5. Jakubov 19 9 5 5 39:32 32
6. Sl. Grob 19 9 3 7 59:48 30
7. Gajary 19 8 5 6 43:36 29
8. Ivanka 20 8 3 9 31:38 27
9. Bernolákovo 19 8 2 9 31:31 26
10. Blatné 19 7 4 8 29:24 25
11. Viničné 20 7 4 9 37:45 25
12. Modra 20 6 5 9 38:44 23
13. Sv. Jur 20 6 3 11 32:62 21
14. Zohor 20 3 4 13 18:44 13
15. Kráľová p.S. 20 4 16 20:54 12

II. TRIEDA DORAST, sk. A

15. kolo: Z. Ves - Rohožník 3:0 kont., Pl. Mikuláš - Závod 1:0, Studienka - Jablonové 2:1.

1. Z. Ves 15 13 2 60:13 41
2. Studienka 15 10 1 4 46:18 31
3. Jablonové 15 8 1 6 37:23 25
4. Závod 15 6 9 35:44 18
5. Rohožník 15 2 3 10 21:55 9
6. Pl. Mikuláš 15 2 1 12 11:56 7

II. TRIEDA DORAST, sk. B

22. kolo: Grinava - Budmerice 1:0, Ch. Grob - Dubová 0:4, Vištuk - Doľany 1:2, Častá - N. Dedinka 1:2, Tomášov - Šenkvice 4:2, Báhoň - Malinovo 5:0.

1. Báhoň 19 18 1 84:15 54
2. Budmerice 18 15 1 2 84:11 46
3. Doľany 17 13 1 3 51:21 40
4. Malinovo 19 12 1 6 50:29 37
5. Grinava 19 9 2 8 58:56 29
6. Tomášov 19 8 3 8 42:36 27
7. N. Dedinka 17 8 1 8 42:31 25
8. Častá 19 7 2 10 32:44 23
9. Dubová 17 7 1 9 26:43 22
10. Šenkvice 18 6 3 9 52:58 21
11. Ch. Grob 18 6 3 9 31:47 21
12. Hamuliakovo 17 6 1 10 39:48 19
13. Vištuk 19 2 1 16 25:75 7
14. M.-Kráľová 18 18 15:117

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

21. kolo: Malacky B - Suchohrad 1:4, Malacky A - Zohor 9:0, Pl. Podhradie - Láb 0:21, Pl. Štvrtok - Kuchyňa 4:0, Studienka - Pl. Mikuláš 1:4, M. Leváre - Jakubov 2:5, Závod - Lozorno nehrali, Vysoká - Jablonové 0:2.

1. ČSFA A 21 21 259:11 63
2. Pl. Štvrtok 21 18 1 2 138:36 55
3. Láb 21 17 4 115:36 51
4. Lozorno 20 15 5 114:53 45
5. ČSFA B 21 13 1 7 77:48 40
6. Závod 20 12 2 6 57:47 38
7. Zohor 21 11 1 9 57:53 34
8. Suchohrad 21 10 2 9 36:51 32
9. Jakubov 21 10 1 10 86:71 31
10. Kuchyňa 21 8 2 11 74:74 26
11. Pl. Mikuláš 21 7 1 13 53:95 22
12. Jablonové 21 6 2 13 28:78 20
13. Studienka 21 4 1 16 29:108 13
14. Vysoká 21 3 1 17 27:119 10
15. M. Leváre 21 3 18 23:124 9
16. Pl. Podhradie 21 1 1 19 12:181 4

Žiaci - skupina B

18. kolo: D. Lužná - Blatné 4:3, Báhoň - Malinovo 1:2, N. Dedinka - Bernolákovo 1:8, Čataj - Kaplná 0:0, Tomášov - Kráľová 3:9, Igram - Ivanka 4:2, Hamuliakovo - Rovinka 1:2.

1. Rovinka 18 16 2 107:32 48
2. Bernolákovo 18 14 1 3 56:16 43
3. Tomášov 18 13 2 3 98:36 41
4. Kráľová 18 12 2 4 98:33 38
5. Ivanka 18 12 2 4 89:27 38
6. Igram 18 8 4 6 52:38 28
7. Kaplná 18 8 1 9 66:60 25
8. D. Lužná 18 7 3 8 39:53 24
9. Čataj 18 4 6 8 21:55 18
10. Báhoň 18 5 1 12 31:65 16
11. Blatné 18 4 14 27:94 12
12. N. Dedinka 18 3 2 13 20:70 11
13. Hamuliakovo 18 3 2 13 23:83 11
14. Malinovo 18 3 2 13 15:80 11

Žiaci - skupina C

16. kolo: Grinava - Dubová 1:1, Častá - Budmerice 1:2, Limbach - Sl. Grob A 0:9, Jablonec - Doľany 5:0, Sl. Grob B - B. Pezinok 2:5, Šenkvice - Viničné 2:4.

1. Jablonec 16 15 1 76:8 45
2. Budmerice 16 12 1 3 58:29 37
3. Sl. Grob A 16 11 2 3 85:24 35
4. Grinava 16 9 2 5 56:32 29
5. Dubová 16 9 2 5 47:33 29
6. Doľany 16 8 8 53:42 24
7. B. Pezinok 16 7 1 8 47:45 22
8. Viničné 16 6 1 9 47:44 19
9. Častá 16 6 10 36:49 18
10. Limbach 16 5 11 21:52 15
11. Sl. Grob B 16 2 1 13 24:83 7
12. Šenkvice 16 1 15 20:129 3

(hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  2. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  3. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  4. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  5. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  6. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  9. Vysoká hra o súdne trovy
  10. 60 rokov európskej integrácie: úspechy a výzvy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 13 703
  2. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 13 587
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 5 099
  4. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 3 471
  5. Títo Slováci sa rozhodli zveľadiť svoje okolie 2 541
  6. Splnený sen 2 246
  7. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 1 746
  8. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou 1 119
  9. 3 slovenské projekty, ktoré sa nestratia ani vo svete 1 085
  10. Zaparkujte tak, aby ste s vaším vozidlom odišli vy, a nie iný 975