SME
Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

23. kolo: ŠKP - Vysoká 3:0 kont., Domino - Jarovce 2:0, FK Dúbravka - D. N. Ves 1:2, BCT - Vrakuňa 0:3, Vinohrady - I. Petržalka 1:3, Rusovce - Stupava 3:5, Rača - V. Leváre 0:2, D. Lužná - Lamač 2:1, VTJ Ružinov - Kostolište 3:0.

1. ŠKP 22 21 1 106:15 63
2. Vrakuňa 22 17 2 3 86:17 53
3. VTJ Ružinov 22 16 3 3 78:15 51
4. I. Petržalka 22 16 6 77:37 48
5. Lamač 22 13 2 7 56:44 41
6. V. Leváre 22 13 2 7 47:44 41
7. Kostolište 22 12 2 8 54:34 38
8. Domino 22 11 4 7 38:37 37
9. Stupava 22 11 3 8 63:42 36
10. D. N. Ves 22 10 6 6 37:30 36
11. Jarovce 22 8 3 11 46:63 27
12. D. Lužná 22 7 3 12 33:48 24
13. FK Dúbravka 22 6 4 12 35:45 22
14. BCT 22 6 2 14 39:55 20
15. Rača 22 5 4 13 28:68 19
16. Vinohrady 22 3 1 18 26:76 10
17. Rusovce 22 1 3 18 24:77 6
18. Vysoká 22 22 11:137

III. LIGA ML. DORAST

17. kolo: ŠKP - Pezinok 8:2, Domino - BCT 6:0, Dúbravka - Vrakuňa 6:0, Rača - I. Petržalka 0:2, VTJ Ružinov - Ekonóm 3:0.

1. ŠKP 14 12 2 60:7 38
2. I. Petržalka 14 11 2 1 59:11 35
3. FK Dúbravka 15 9 4 2 40:13 31
4. Pezinok 15 8 2 5 35:22 26
5. Vrakuňa 14 7 2 5 28:23 23
6. Rača 15 7 1 7 18:32 22
7. Domino 15 6 2 7 33:32 20
8. VTJ Ružinov 15 4 3 8 17:23 15
9. D. N. Ves 14 4 3 7 21:34 15
10. Lamač 14 4 2 8 17:26 14
11. Ekonóm 15 3 1 11 10:56 10
12. BCT 14 14 6:65

REG. LIGA ST. ŽIACI

17. kolo: Rapid - FK Dúbravka 5:0, Pezinok - Slovan 1:2, PVFA - D. N. Ves 9:0, I. Petržalka - Vrakuňa 1:0, Rača - Malacky 0:1, Artmedia - SFM Senec 8:0, Inter - ŠKP 7:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Rapid 17 15 1 1 55:6 46
2. PVFA 17 14 1 2 77:4 43
3. Artmedia 17 13 4 76:6 43
4. Inter 17 12 3 2 56:10 39
5. I. Petržalka 17 10 3 4 34:17 33
6. Rača 18 9 2 7 28:34 29
7. Slovan 17 8 1 8 28:24 25
8. Vrakuňa 17 4 4 9 9:27 16
9. SFM Senec 18 4 4 10 15:43 16
10. Pezinok 17 4 2 11 21:49 14
11. Malacky 17 4 2 11 11:51 14
12. FK Dúbravka 17 2 5 10 15:41 11
13. ŠKP 17 2 3 12 11:67 9
14. D. N. Ves 17 1 1 15 8:65 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

17. kolo: Rapid - FK Dúbravka 7:0, Pezinok - Slovan 4:3, PVFA - D. N. Ves 3:0, I. Petržalka - Vrakuňa 6:0, Rača - Malacky 2:2, Artmedia - SFM Senec 7:0, Inter - ŠKP 7:1.

1. Artmedia 17 16 1 92:11 48
2. Inter 17 15 1 1 90:9 46
3. PVFA 17 13 1 3 46:14 40
4. Slovan 17 11 2 4 50:23 35
5. Rapid 17 9 4 4 54:19 31
6. Pezinok 17 9 3 5 44:26 30
7. I. Petržalka 17 9 1 7 47:31 28
8. Rača 18 7 5 6 34:53 26
9. Malacky 17 6 3 8 33:31 21
10. SFM Senec 18 5 4 9 24:48 19
11. ŠKP 17 2 1 14 18:74 7
12. Vrakuňa 17 2 1 14 17:86 7
13. D. N. Ves 17 1 2 14 13:76 5
14. FK Dúbravka 17 1 16 7:68 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

17. kolo: Kostolište - PVFA 1:1, Domino - Rohožník 2:0, V. Leváre - Gajary 4:0, Sv. Jur - Vrakuňa 0:5, Stupava - I. Petržalka 0:4, VTJ Ružinov - Rapid 0:1.

1. Domino 16 11 3 2 42:8 36
2. Gajary 15 11 2 2 38:12 35
3. I. Petržalka 15 11 2 2 33:16 35
4. V. Leváre 16 10 3 3 36:13 33
5. Rohožník 16 7 2 7 34:23 23
6. PVFA 16 6 5 5 24:16 23
7. Rapid 16 7 2 7 26:27 23
8. Modra 15 7 1 7 36:34 22
9. Vrakuňa 15 5 4 6 32:30 19
10. VTJ Ružinov 16 4 3 9 22:25 15
11. Kostološte 16 3 5 8 12:23 14
12. Stupava 16 1 3 12 13:48 6
13. Sv. Jur 16 1 1 14 5:78 4

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

17. kolo: Kostolište - PVFA 1:0, Domino - Rohožník 10:0, V. Leváre - Gajary 8:2, Sv. Jur - Vrakuňa 0:7, Stupava - I. Petržalka 3:0, VTJ Ružinov - Rapid 0:1.

1. Domino 16 14 2 85:16 42
2. Gajary 15 13 2 61:20 39
3. Rapid 16 11 2 3 49:24 35
4. PVFA 16 9 3 4 45:24 30
5. Stupava 16 8 2 6 37:31 26
6. VTJ Ružinov 16 7 2 7 31:25 23
7. Vrakuňa 15 6 3 6 43:41 21
8. Modra 15 6 2 7 40:33 20
9. Kostolište 16 6 2 8 39:39 20
10. V. Leváre 16 6 1 9 44:50 19
11. I. Petržalka 15 3 1 11 20:58 10
12. Rohožník 16 3 1 12 30:73 10
13. Sv. Jur 16 1 15 11:101 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

13. kolo: ŠKP - SFM Senec 3:4, FC Senec - Žolik Malacky 5:0, Vrakuňa - Inter 1:10, D. N. Ves - Domino 1:2, Slovan - PVFA 0:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Inter 13 13 103:9 39
2. Slovan 13 9 3 1 77:11 30
3. PVFA 13 9 2 2 58:16 29
4. SFM Senec 14 7 3 4 33:31 24
5. ŠKP 12 6 1 5 30:37 19
6. FC Senec 13 4 3 6 24:30 15
7. Domino 13 5 8 27:51 15
8. D. N. Ves 13 4 2 7 23:37 14
9. Žolik 13 4 1 8 26:52 13
10. Vrakuňa 13 2 11 10:91 6
11. Stupava 12 1 11 9:55 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

13. kolo: BCT - Pezinok 2:8, I. Petržalka - K. Ves 0:2, Rača - Spoje 2:1, Zohor - Bernolákovo 1:3, Artmedia - Báhoň 5:0, Lamač - Rapid 0:5.

1. Bernolákovo 14 12 2 74:23 36
2. Artmedia 14 11 3 77:30 33
3. K. Ves 14 10 1 3 36:15 31
4. Pezinok 14 9 3 2 49:18 30
5. Lamač 14 8 1 5 57:36 25
6. Rapid 14 7 3 4 37:29 24
7. Rača 14 6 8 43:49 18
8. I. Petržalka 14 5 2 7 23:37 17
9. Spoje 14 2 3 9 20:36 9
10. Zohor 14 3 11 16:58 9
11. Báhoň 14 3 11 14:68 9
12. BCT 14 1 1 12 14:61 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

13. kolo: ŠKP Dúbravka - SFM Senec 0:6, FC Senec - Žolík Malacky 0:11, Vrakuňa - Inter 2:1, VTJ Ružinov - FK Dúbravka 0:9, Slovan - PVFA 2:0.

1. Žolík 12 11 1 86:8 34
2. SFM Senec 14 11 1 2 66:12 34
3. Slovan 14 10 3 1 66:13 33
4. PVFA 13 8 1 4 51:26 25
5. D. N. Ves 12 6 2 4 32:20 20
6. FK Dúbravka 13 6 1 6 38:44 19
7. Inter 13 5 1 7 44:47 16
8. ŠKP 13 3 1 9 34:56 10
9. FC Senec 13 2 1 10 10:52 7
10. Vrakuňa 13 2 11 8:81 6
11. VTJ Ružinov 12 1 11 9:85 3

PRÍPRAVKA C (pmc)

13. kolo: Žolík Malacky - SFM Senec 1:4, FC Senec - Domino 0:9, ČSFA Malacky - PVFA 2:1, Stupava - Slovan 1:3.

1. Slovan 9 7 1 1 37:16 22
2. Ivanka 8 6 1 1 43:9 19
3. SFM Senec 9 6 1 2 36:13 19
4. Domino 9 6 1 2 31:13 19
5. ČSFA Malacky 9 6 3 34:17 18
6. Stupava 9 3 6 15:32 9
7. PVFA 9 2 1 6 20:37 7
8. Koba Senec 9 1 8 11:58 3
9. Žolík 9 1 8 12:44 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

17. kolo: K. Ves - Ekonóm 3:5, Artmedia - Jarovce 5:0, Spoje - Vajnory 2:1, Štart - Lamač 3:3.

1. Artmedia 17 15 2 78:12 47
2. Vajnory 17 12 2 3 86:25 38
3. Lamač 17 9 3 5 59:45 30
4. K. Ves 17 5 4 8 53:55 19
5. Ekonóm 17 5 3 9 39:65 18
6. Spoje 17 6 11 29:76 18
7. Štart 17 4 1 12 33:81 13
8. Jarovce 17 3 3 11 24:40 12

I. TRIEDA ML. ŽIACI

19. kolo: D. Lužná - K. Ves 9:4, Lamač - Kinkon 2:1, Vajnory - PVFA 1:3, Vinohrady - Malacky 0:3 kont., Rusovce - Domino 5:1, Z. Bystrica - Spoje 0:5, D. N. Ves - Artmedia 0:3, Jarovce - Ekonóm 6:2.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 19 17 1 1 114:17 52
2. PVFA 19 16 1 2 87:12 49
3. Kinkon 19 14 1 4 67:24 43
4. D. N. Ves 19 11 3 5 57:23 36
5. Vajnory 19 11 2 6 62:27 35
6. Spoje 19 11 1 7 59:54 34
7. Artmedia 19 8 9 2 48:13 33
8. Ekonóm 19 8 5 6 58:37 29
9. Malacky 19 9 2 8 60:49 29
10. K. Ves 19 8 3 8 61:68 27
11. Jarovce 19 7 12 45:66 21
12. Domino 19 6 13 45:78 18
13. D. Lužná 19 4 15 36:120 12
14. Vinohrady 19 3 1 15 21:84 10
15. Z. Bystrica 19 2 1 16 14:92 7
16. Rusovce 19 2 17 21:91 6

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

19. kolo: Sološnica - Kuchyňa 3:0, M.-Kráľová - Báhoň 3:0 kont., Pernek - Suchohrad 4:2, Pl. Mikuláš - Častá 1:0, Vinosady - Vištuk 1:3, M. Leváre - Borinka 3:1.

1. Častá 17 15 2 46:9 45
2. B. Pezinok 16 13 2 1 48:16 41
3. Pl. Mikuláš 16 10 2 4 34:15 32
4. Pernek 17 9 2 6 37:28 29
5. Báhoň 17 7 4 6 32:25 25
6. Suchohrad 17 6 5 6 38:34 23
7. Vištuk 17 6 1 10 26:37 19
8. M.-Kráľová 17 6 1 10 28:48 19
9. Borinka 16 4 5 7 26:30 17
10. Sološnica 17 4 5 8 25:31 17
11. M. Leváre 16 5 2 9 24:32 17
12. Vinosady 16 2 5 9 17:42 11
13. Kuchyňa 17 3 2 12 26:60 11

VI. LIGA SENIORI, sk. B

20. kolo: Hamuliakovo - Ivanka 3:0, Kostolná - Miloslavov 4:2, Kaplná - Čataj 3:0.

1. Ivanka 16 11 3 2 43:16 36
2. Hamuliakovo 16 11 3 2 38:15 36
3. Hr. Šúr 16 9 3 4 50:25 30
4. Kaplná 16 9 1 6 32:26 28
5. Kostolná 16 6 2 8 25:37 20
6. Miloslavov 17 2 2 13 9:37 8
7. Čataj 17 1 2 14 15:56 5

I. TRIEDA DORAST

21. kolo: Modra - PŠC Pezinok 2:1, Sv. Jur - Viničné 0:4, Ivanka - Zohor 3:0, Kráľová - Lozorno 3:0, B. Pezinok - Gajary 0:0, Pl. Štvrtok - Bernolákovo 0:0, Sl. Grob - Jakubov 1:1.

1. Pl. Štvrtok 19 13 3 3 45:24 42
2. B. Pezinok 19 11 3 5 35:26 36
3. PŠC Pezinok 18 11 2 5 55:25 35
4. Jakubov 18 9 5 4 39:29 32
5. Sl. Grob 19 9 3 7 59:48 30
6. Lozorno 19 9 2 8 48:38 29
7. Gajary 18 7 5 6 41:35 26
8. Bernolákovo 18 8 2 8 30:29 26
9. Blatné 18 7 4 7 29:21 25
10. Ivanka 19 7 3 9 29:38 24
11. Modra 19 6 5 8 38:42 23
12. Viničné 19 6 4 9 35:45 22
13. Sv. Jur 19 6 3 10 32:60 21
14. Kráľová p.S. 19 5 14 22:49 15
15. Zohor 19 2 4 13 16:44 10

II. TRIEDA DORAST, sk. A

14. kolo: Jablonové - Z. Ves 1:5, Závod - Studienka 1:2, Rohožník - Pl. Mikuláš 4:1.

1. Z. Ves 14 12 2 57:13 38
2. Studienka 14 9 1 4 44:18 28
3. Jablonové 14 8 1 5 36:21 25
4. Závod 14 6 8 35:43 18
5. Rohožník 14 2 3 9 21:52 9
6. Pl. Mikuláš 14 1 1 12 10:56 4

II. TRIEDA DORAST, sk. B

21. kolo: Malinovo - Grinava 6:1, M.-Kráľová - Báhoň 0:7, Hamuliakovo - Tomášov 2:4, Doľany - Častá 3:0, Dubová - Vištuk 4:2, Budmerice - Ch. Grob 9:1.

1. Báhoň 18 17 1 79:15 51
2. Budmerice 17 15 1 1 84:10 46
3. Doľany 16 12 1 3 49:20 37
4. Malinovo 18 12 1 5 50:24 37
5. Grinava 18 8 2 8 57:56 26
6. Tomášov 18 7 3 8 38:34 24
7. Častá 18 7 2 9 31:42 23
8. N. Dedinka 16 7 1 8 40:30 22
9. Šenkvice 17 6 3 8 50:54 21
10. Ch. Grob 17 6 3 8 31:43 21
11. Hamuliakovo 17 6 1 10 39:48 19
12. Dubová 16 6 1 9 22:43 19
13. Vištuk 18 2 1 15 24:73 7
14. M.-Kráľová 18 18 15:117

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

20. kolo: Suchohrad - Jablonové 5:2, Lozorno - Vysoká 14:2, Jakubov - Závod 4:6, Pl. Mikuláš - M. Leváre 2:1, Kuchyňa - Studienka 9:1, Láb - Pl. Štvrtok 2:4, Zohor - Pl. Podhradie 6:0, Malacky B - Malacky A 2:9.

1. ČSFA A 20 20 250:11 60
2. Pl. Štvrtok 20 17 1 2 134:36 52
3. Láb 20 16 4 94:36 48
4. Lozorno 20 15 5 114:53 45
5. ČSFA B 20 13 1 6 76:44 40
6. Závod 20 12 2 6 57:47 38
7. Zohor 20 11 1 8 57:44 34
8. Suchohrad 20 9 2 9 32:50 29
9. Jakubov 20 9 1 10 81:69 28
10. Kuchyňa 20 8 2 10 74:70 26
11. Pl. Mikuláš 20 6 1 13 49:94 19
12. Jablonové 20 5 2 13 26:78 17
13. Studienka 20 4 1 15 28:104 13
14. Vysoká 20 3 1 16 27:117 10
15. M. Leváre 20 3 17 21:119 9
16. Pl. Podhradie 20 1 1 18 12:160 4

Žiaci - skupina B

17. kolo: Rovinka - D. Lužná 5:1, Ivanka - Hamuliakovo 5:0, Kráľová - Igram 3:3, Kaplná - Tomášov 0:3, Bernolákovo - Čataj 11:1, Malinovo - N. Dedinka 1:0, Blatné - Báhoň 3:2.

1. Rovinka 17 15 2 105:31 45
2. Tomášov 17 13 2 2 95:27 41
3. Bernolákovo 17 13 1 3 48:15 40
4. Ivanka 17 12 2 3 87:23 38
5. Kráľová 17 11 2 4 89:30 35
6. Igram 17 7 4 6 48:36 25
7. Kaplná 17 8 9 66:60 24
8. D. Lužná 17 6 3 8 35:50 21
9. Čataj 17 4 5 8 21:55 17
10. Báhoň 17 5 1 11 30:63 16
11. Blatné 17 4 13 24:90 12
12. N. Dedinka 17 3 2 12 19:62 11
13. Hamuliakovo 17 3 2 12 22:81 11
14. Malinovo 17 2 2 13 13:79 8

Žiaci - skupina C

15. kolo: Viničné - Grinava 1:3, B. Pezinok - Šenkvice 7:3, Doľany - Sl. Grob B 8:1, Sl. Grob A - Jablonec 1:3, Budmerice - Limbach 4:0, Dubová - Častá 2:3.

1. Jablonec 15 14 1 71:8 42
2. Budmerice 15 11 1 3 56:28 34
3. Sl. Grob A 15 10 2 3 76:24 32
4. Grinava 15 9 1 5 55:31 28
5. Dubová 15 9 1 5 46:32 28
6. Doľany 15 8 7 53:37 24
7. B. Pezinok 15 6 1 8 42:43 19
8. Častá 15 6 9 35:47 18
9. Viničné 15 5 1 9 43:42 16
10. Limbach 15 5 10 21:43 15
11. Sl. Grob B 15 2 1 12 22:78 7
12. Šenkvice 15 1 14 18:125 3

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  2. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  5. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  10. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 036
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 874
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 894
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 337
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 12 340
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 788
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 234
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 906
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 754
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 086
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu