DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Proust: Hľadanie strateného času / Iskanje izgubljenega časa (Slovinské národné divadlo Ľubľana), o 19.00
MALÁ SCÉNA - J. C. Grumberg: Krajčírky, o 19.00
ŠTÚDIO 12 - R. Pollesch: Katka Krátka tu už nepracuje, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - A. P. Čechov: Ujo Váňa, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - I. Bauersima, R. Desvignes: Tattoo, o 19.00
DIVADLO V A4 - Morča (Divadlo SkRAT), o 20.00
DIVADLO KAPLNKA - S. I. Witkiewicz: Blázon a mníška, o 18.00 - Malá sála SF, Palackého 2
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Súpis dravcov, o 19.00
DIVADLO GUNAGU -
Děfčátko, o 19.30
DIVADLO STOKA -
Strata, o 20.00
KINÁ
Roboti - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.00; Multikino Metropolis, 11.15, 13.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Krv zmiznutého - Mladosť, 17.30; Palace/Aupark, 11.40, 20.20
Exil - Mladosť, 16.00, 20.00
O dve slabiky pozadu - Múzeum, 19.30
Slnečný štát - Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 19.50
Veľký sen malej zebry - Istota, 17.30
5x2 - Istota, 20.00
Padlé ženy - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Poviedky z kuchyne - Mladosť, 11.00
Cesta okolo sveta za 80 dní - Igric, DK Dúbravka, 19.00; Multikino Metropolis, 11.10, 13.30, 17.15; Palace/Aupark, 14.30, 17.00
Otesánek - FK IC.SK, 17.30
Volanie mora - FK IC.SK, 17.45, 20.15
Constantine - FK IC.SK, 18.15, 20.45; Multikino Metropolis, 13.10, 15.35, 17.55, 20.15; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.20, 17.40, 20.10
Príbehy obyčajného šialenstva - FK IC.SK, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 15.50; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Občan Kane - FK Lúky, 20.00
Buď Cool - Multikino Metropolis, 12.30, 14.50, 16.00, 17.05, 18.15, 19.20, 20.30, 21.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
Miss špeciálny agent 2 - Krásna a nebezpečná - Multikino Metropolis, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Kruh 2 - Multikino Metropolis, 12.20, 14.30, 15.30, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 18.40, 19.40, 21.00
Cumlikátor - Multikino Metropolis, 11.45, 13.35, 15.25, 19.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.20
Pád tretej ríše - Multikino Metropolis, 17.50, 20.40; Palace/Aupark, 19.30
Hitch - Liek pre moderného muža - Multikino Metropolis, 13.15, 21.25; Palace/Aupark, 15.50
Veľká žranica - FK IC.SK, 20.00
Jeho foter, to je lotor! - Multikino Metropolis, 13.50; Palace/Aupark, 15.40
Team America - Svetový policajt - Palace/Aupark, 10.40, 15.30
Paparazzi - Palace/Aupark, 17.50
Hrdinovia z ríše Gaja - Palace/Aupark, 17.20
Hra na schovávačku - Palace/Aupark, 15.10, 19.20, 21.40
Million Dollar Baby - Palace/Aupark, 18.30, 21.10
Rodinka Úžasných - Palace/Aupark, 16.30
KONCERTY
Gabriel - pianoCafe Studio Club, o 19.00
Silent Duo - Aligator, o 21.0
PODUJATIA
Cyklotróny a jadrová energia, prednáša: Emil Beťák - České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, o 17.00
Španielsky literárny večer pri príležitosti 400. výročia vydania I. dielu Dona Quijota od M. Cervantesa. Účinkujú: V. Oleríny, D. Heviér, J. Šimonovič, B. Ondrejková - Divadlo a.aha., Miestne kultúrne centrum, Školská 14, o 19.00
Chránime svoje mesto a svoju krajinu, kombinovaný program a výstava prác z oblasti životného prostredia - SD Nivy, Súťažná 18, o 14.00
Yamaha show, obvodné finále súťaže v populárnej piesni - M-klub, Rovniankova 3, o 17.00
PRE DETI
T. Frešo/I. Holováč: Narodil sa chrobáčik, balet - SND, Hviezdoslavovo nám., o 11.00
Miss a Boy Nového Mesta 2005 - finále súťaže dievčat a chlapcov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 14.00
Barón Prášok, výtvarno-dramatické dielne na motívy príbehu z knihy J. Uličianskeho Podivuhodné príbehy siedmich morí - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Tvoríme s našimi ratolesťami, výtvarno-tvorivé dielne pre deti a mamičky na materskej dovolenke - DK Lúky, Vígľašská 1, o 10.00
Zahrajme sa na hlinu V: Šperkárska dielnička - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Remeselníci - kto je kto, súťažno-zábavný program - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
KLUBY
Aligator - Rock live - Silent Duo, o 21.00
Casey - Oldies Night Disco - DJ Pizzaman, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 - Oldies Night, o 21.00
Elam - Crazy disco, DJ Robo, o 20.00
Harley Davidson - Rock, o 23.00
Lilith - Ethno Deepness, o 18.00
Laverna - Od A po Z s Lacom, o 21.00
Nu spirit bar (ex-Buddha bar) - Whollalotta records by althadžez, o 21.00
Radosť- Naked night by DJ Glaubic & Keče /house music, o 21.30