OPERA A BALET SND - G. Bizet: Carmen, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - J. Godber, J. Thorntonová: Barmanky, o 19.00
ŠTÚDIO 12 - R. Pollesch: Katka Krátka tu už nepracuje, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - R. Ballek: Tiso, o 19.00
DIVADLO A.HA. - Z. Križková: Poslovia, anjelská komédia, o 19.00
MESTSKÉ DIVADLO BRATISLAVA - P. Pavlac a kol.: Fun(e)brak, s. r. o. Epizóda II. - Reality show, o 19.30
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Tata, o 19.00
KINÁ
Exil - Mladosť, 16.00, 20.00
Paparazzi - Hviezda, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 17.50
Krv zmiznutého - Mladosť, 17.30; Palace/Aupark, 11.40, 20.20
O dve slabiky pozadu - Múzeum, 19.30
Slnečný štát - Tatra, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 13.10, 19.50
Veľký sen malej zebry - Istota, 17.30
5 x 2 - Istota, 20.00
Padlé ženy - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Jar, leto, jeseň zima... a jar - FK Nostalgia, 18.30
Búrlivá svadba - FK Nostalgia, 20.45
Otesánek - FK IC.SK, 17.30
Volanie mora - FK IC.SK, 17.45, 20.15
Constantine - FK IC.SK, 18.15, 20.45; Multikino Metropolis, 13.10, 15.35, 17.55, 20.15; Palace/Aupark, 10.30, 12.50, 15.20, 17.40, 20.10
Príbehy obyčajného šialenstva - FK IC.SK, 18.30, 20.30; Multikino Metropolis, 15.50; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
Veľká žranica - FK IC.SK, 20.00
Žiadostivé telá - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Buď cool - Multikino Metropolis, 12.30, 14.50, 16.00, 17.05, 18.15, 19.20, 20.30, 21.35; Palace/Aupark, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00
Miss špeciálny agent 2 - Krásna a nebezpečná - Multikino Metropolis, 16.10, 18.30, 20.50; Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30
Kruh 2 - Multikino Metropolis, 12.20, 14.30, 15.30, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30; Palace/Aupark, 14.50, 17.10, 18.40, 19.40, 21.00
Cumlikátor - Multikino Metropolis, 11.45, 13.35, 15.25, 19.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.20
Cesta okolo sveta za 80 dní - Multikino Metropolis, 11.10, 13.30, 17.15; Palace/Aupark, 14.30, 17.00
Pád tretej ríše - Multikino Metropolis, 17.50, 20.40; Palace/Aupark, 19.30
Hitch - Liek pre moderného muža - Multikino Metropolis, 13.15, 21.25; Palace/Aupark, 15.50
Jeho foter, to je lotor! - Multikino Metropolis, 13.50; Palace/Aupark, 15.40
Roboti - Multikino Metropolis, 11.15, 13.00; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Team America - Svetový policajt - Palace/Aupark, 10.40, 15.30
Hrdinovia z ríše Gaya - Palace/Aupark, 17.20
Hra na schovávačku - Palace/Aupark, 15.10, 19.20, 21.40
Million Dollar Baby - Palace/Aupark, 18.30, 21.10
Rodinka Úžasných - Palace/Aupark, 16.30
KONCERTY
Blues - Stoka, o 19.00
Gabriel - piano Cafe Studio Club, o 19.00
PODUJATIA
Yamaha show, obvodné semifinále súťaže v populárnej piesni - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
PRE DETI
Tri prasiatka - Divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 10.00
Barón Prášok. Výtvarno-dramatické dielne na motívy príbehu z knihy J. Uličianskeho Podivuhodné príbehy siedmich morí. Pre deti od 5 rokov - Detská fakultná nemocnica na Kramároch, o 9.30
KLUBY
Casey - Disco Mix -DJ Pizzaman, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 -Goldies Hits, o 21.00
Elam - Hudobná kaviareň, o 18.45
Harley Davidson - Rock, o 23.00
Laverna - Disco Mix, o 21.00
Lilith - Soundtrack World, o 18.00
Nu spirit bar (ex-Budha bar) - Soul -
Dee M, o 21.00
Radosť - Reggae in da mix by DJ Ras Romček, o 21.30