BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

22. kolo: Vysoká - Kostolište 1:5, Lamač - VTJ Ružinov 0:5, V. Leváre - D. Lužná 2:1, Stupava - Rača 3:2, I. Petržalka - Rusovce 3:1, Vrakuňa - Vinohrady 4:1, D. N. Ves - BCT 1:0, Jarovce - FK Dúbravka 3:2, ŠKP - Domino 3:0.

1. ŠKP 21 20 1 103:15 60
2. Vrakuňa 21 16 2 3 83:17 50
3. VTJ Ružinov 21 15 3 3 75:15 48
4. I. Petržalka 21 15 6 74:36 45
5. Lamač 21 13 2 6 55:42 41
6. Kostolište 21 12 2 7 54:31 38
7. V. Leváre 21 12 2 7 45:44 38
8. Domino 21 10 4 7 36:37 34
9. Stupava 21 10 3 8 58:39 33
10. D. N. Ves 21 9 6 6 35:29 33
11. Jarovce 21 8 3 10 46:61 27
12. FK Dúbravka 21 6 4 11 34:43 22
13. D. Lužná 21 6 3 12 31:47 21
14. BCT 21 6 2 13 39:52 20
15. Rača 21 5 4 12 28:66 19
16. Vinohrady 21 3 1 17 25:73 10
17. Rusovce 21 1 3 17 21:72 6
18. Vysoká 21 21 11:134

III. LIGA ML. DORAST

16. kolo: Pezinok - Ekonóm 7:0, Lamač - VTJ Ružinov 0:1, Vrakuňa - Rača 1:1, D. N. Ves - Dúbravka 3:2, ŠKP - Domino 6:1.

1. ŠKP 13 11 2 52:5 35
2. I. Petržalka 13 10 2 1 57:11 32
3. FK Dúbravka 14 8 4 2 34:13 28
4. Pezinok 14 8 2 4 33:14 26
5. Vrakuňa 13 7 2 4 28:17 23
6. Rača 14 7 1 6 18:30 22
7. Domino 14 5 2 7 27:32 17
8. D. N. Ves 14 4 3 7 21:34 15
9. Lamač 14 4 2 8 17:26 14
10. VTJ Ružinov 14 3 3 8 14:23 12
11. Ekonóm 14 3 1 10 10:53 10
12. BCT 13 13 6:59

REG. LIGA ST. ŽIACI

16. kolo: FK Dúbravka - ŠKP 5:0, SFM Senec - Inter 1:1, Malacky - Artmedia 0:7, Vrakuňa - Rača 0:1, D. N. Ves - I. Petržalka 0:3, Slovan - PVFA 0:3, Rapid - Pezinok 5:0.

1. Rapid 16 14 1 1 50:6 43
2. PVFA 16 13 1 2 68:4 40
3. Artmedia 16 12 4 68:6 40
4. Inter 16 11 3 2 49:9 36
5. I. Petržalka 16 9 3 4 33:17 30
6. Rača 16 8 2 6 26:32 26
7. Slovan 16 7 1 8 26:23 22
8. Vrakuňa 16 4 4 8 9:26 16
9. SFM Senec 16 4 4 8 14:33 16
10. Pezinok 16 4 2 10 20:47 14
11. FK Dúbravka 16 2 5 9 15:36 11
12. Malacky 16 3 2 11 10:51 11
13. ŠKP 16 2 3 11 10:60 9
14. D. N. Ves 16 1 1 14 8:56 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

16. kolo: FK Dúbravka - ŠKP 0:4, SFM Senec - Inter 1:4, Malacky - Artmedia 0:2, Vrakuňa - Rača 1:2, D. N. Ves - I. Petržalka 1:6, Slovan - PVFA 1:0, Rapid - Pezinok 2:2.

1. Artmedia 16 15 1 85:11 45
2. Inter 16 14 1 1 83:8 43
3. PVFA 16 12 1 3 43:14 37
4. Slovan 16 11 2 3 47:19 35
5. Rapid 16 8 4 4 47:19 28
6. Pezinok 16 8 3 5 40:23 27
7. I. Petržalka 16 8 1 7 41:31 25
8. Rača 16 7 3 6 31:50 24
9. Malacky 16 6 2 8 31:29 20
10. SFM Senec 16 5 3 8 23:40 18
11. ŠKP 16 2 1 13 17:67 7
12. Vrakuňa 16 2 1 13 17:80 7
13. D. N. Ves 16 1 2 13 13:73 5
14. FK Dúbravka 16 1 15 7:61 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

16. kolo: PVFA - Rapid 1:0, Modra - VTJ Ružinov 2:0, Vrakuňa - Stupava 3:0, Gajary - Sv. Jur 3:0, Rohožník - V. Leváre 1:1, Kostolište - Domino 0:4.

1. Gajary 14 11 2 1 38:8 35
2. Domino 15 10 3 2 40:8 33
3. I. Petržalka 14 10 2 2 29:16 32
4. V. Leváre 15 9 3 3 32:13 30
5. Rohožník 15 7 2 6 34:21 23
6. PVFA 15 6 4 5 23:15 22
7. Modra 15 7 1 7 36:34 22
8. Rapid 15 6 2 7 25:27 20
9. Vrakuňa 14 4 4 6 27:30 16
10. VTJ Ružinov 15 4 3 8 22:24 15
11. Kostološte 15 3 4 8 11:22 13
12. Stupava 15 1 3 11 13:44 6
13. Sv. Jur 15 1 1 13 5:73 4

Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

16. kolo: PVFA - Rapid 3:2, Modra - VTJ Ružinov 2:0, Vrakuňa - Stupava 1:1, Gajary - Sv. Jur 8:2, Rohožník - V. Leváre 2:8, Kostolište - Domino 4:2.

1. Domino 15 13 2 75:16 39
2. Gajary 14 13 1 59:12 39
3. Rapid 15 10 2 3 48:24 32
4. PVFA 15 9 3 3 45:23 30
5. VTJ Ružinov 15 7 2 6 31:24 23
6. Stupava 15 7 2 6 34:31 23
7. Modra 15 6 2 7 40:33 20
8. Vrakuňa 14 5 3 6 36:41 18
9. Kostolište 15 5 2 8 38:39 17
10. V. Leváre 15 5 1 9 36:48 16
11. Rohožník 15 3 1 11 30:63 10
12. I. Petržalka 14 3 1 10 20:55 10
13. Sv. Jur 15 1 14 11:94 1

PRÍPRAVKA A1 (pma 1)

12. kolo: SFM Senec - PVFA 2:2, Domino - Stupava 4:0, Inter - D. N. Ves 3:1, Žolik Malacky - Vrakuňa 4:0, ŠKP - FC Senec 3:3.

1. Inter 12 12 93:8 36
2. Slovan 11 9 1 1 76:10 28
3. PVFA 12 9 1 2 58:16 28
4. SFM Senec 12 6 2 4 28:27 20
5. ŠKP 11 6 1 4 27:33 19
6. D. N. Ves 12 4 2 6 22:35 14
7. Žolik 12 4 1 7 26:47 13
8. FC Senec 12 3 3 6 19:30 12
9. Domino 12 4 8 25:50 12
10. Vrakuňa 12 2 10 9:81 6
11. Stupava 12 1 11 9:55 1

PRÍPRAVKA A2 (pma 2)

12. kolo: Pezinok - Rapid 0:0, Báhoň - Lamač 2:6, Bernolákovo - Artmedia 4:1, Spoje - Zohor 2:1, K. Ves - Rača 4:2, BCT - I. Petržalka 2:3.

1. Bernolákovo 13 11 2 71:22 33
2. Artmedia 13 10 3 72:30 30
3. K. Ves 13 9 1 3 34:15 28
4. Pezinok 13 8 3 2 41:16 27
5. Lamač 13 8 1 4 57:31 25
6. Rapid 13 6 3 4 32:29 21
7. I. Petržalka 13 5 2 6 23:35 17
8. Rača 13 5 8 41:48 15
9. Spoje 13 2 3 8 19:34 9
10. Zohor 13 3 10 15:55 9
11. Báhoň 13 3 10 14:63 9
12. BCT 13 1 1 11 12:53 4

PRÍPRAVKA B (pmb)

12. kolo: SFM Senec - PVFA0:1, FK Dúbravka - Slovan 1:7, Inter - D. N. Ves 4:3, Žolík Malacky - Vrakuňa 4:0, ŠKP - FC Senec 1:2.

1. Žolík 11 10 1 75:8 31
2. SFM Senec 12 10 2 59:11 30
3. Slovan 12 9 2 1 63:12 29
4. PVFA 12 8 1 3 51:24 25
5. D. N. Ves 12 6 2 4 32:20 20
6. Inter 12 5 1 6 43:45 16
7. FK Dúbravka 12 5 1 6 29:44 16
8. ŠKP 12 3 1 8 34:50 10
9. FC Senec 12 2 1 9 10:41 7
10. VTJ Ružinov 11 1 10 9:76 3
11. Vrakuňa 12 1 11 6:80 3

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA ST. ŽIACI

16. kolo: Lamač - K. Ves 4:0, Vajnory - Štart 5:0, Jarovce - Spoje 0:3, Ekonóm - Artmedia 0:9.

1. Artmedia 16 14 2 73:12 44
2. Vajnory 16 12 2 2 85:23 38
3. Lamač 16 9 2 5 56:42 29
4. K. Ves 16 5 4 7 50:50 19
5. Ekonóm 16 4 3 9 34:62 15
6. Spoje 16 5 11 27:75 15
7. Jarovce 16 3 3 10 24:35 12
8. Štart 16 4 12 30:78 12

I. TRIEDA ML. ŽIACI

18. kolo: K. Ves - Ekonóm 2:8, Artmedia - Jarovce 2:0, Spoje - D. N. Ves 3:2, Domino - Z. Bystrica 6:2, Malacky - Rusovce 4:2, PVFA - Vinohrady 1:0, Kinkon - Vajnory 1:1, D. Lužná - Lamač 0:15.

1. Lamač 18 16 1 1 112:16 49
2. PVFA 18 15 1 2 84:11 46
3. Kinkon 18 14 1 3 66:22 43
4. D. N. Ves 18 11 3 4 57:20 36
5. Vajnory 18 11 2 5 61:24 35
6. Spoje 18 10 1 7 54:54 31
7. Artmedia 18 7 9 2 45:13 30
8. Ekonóm 18 8 5 5 56:31 29
9. K. Ves 18 8 3 7 57:59 27
10. Malacky 18 8 2 8 57:49 26
11. Jarovce 18 6 12 39:64 18
12. Domino 18 6 12 44:73 18
13. Vinohrady 18 3 1 14 21:81 10
14. D. Lužná 18 3 15 27:116 9
15. Z. Bystrica 18 2 1 15 14:87 7
16. Rusovce 18 1 17 16:90 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

18. kolo: Kuchyňa - Borinka 3:2, Vištuk - M. Leváre 1:0, Častá - Vinosady 3:0, Suchohrad - B. Pezinok 1:0, Báhoň - Pernek 3:2, Sološnica - M.-Kráľová 1:3.

1. Častá 16 15 1 46:8 45
2. B. Pezinok 16 13 2 1 48:16 41
3. Pl. Mikuláš 15 9 2 4 33:15 29
4. Pernek 16 8 2 6 33:26 26
5. Báhoň 16 7 4 5 32:22 25
6. Suchohrad 16 6 5 5 36:30 23
7. Borinka 15 4 5 6 25:27 17
8. Vištuk 16 5 1 10 23:36 16
9. M.-Kráľová 16 5 1 10 25:48 16
10. Sološnica 16 3 5 8 22:31 14
11. M. Leváre 15 4 2 9 21:31 14
12. Vinosady 15 2 5 8 16:39 11
13. Kuchyňa 16 3 2 11 26:57 11

VI. LIGA SENIORI, sk. B

19. kolo: Ivanka - Čataj 2:0, Miloslavov - Kaplná 0:1, Hr. Šúr - Kostolná 5:2.

1. Ivanka 15 11 3 1 43:13 36
2. Hamuliakovo 15 10 3 2 35:15 33
3. Hr. Šúr 16 9 3 4 50:25 30
4. Kaplná 15 8 1 5 29:26 25
5. Kostolná 15 5 2 8 21:35 17
6. Miloslavov 16 2 2 12 7:33 8
7. Čataj 16 1 2 13 15:53 5

I. TRIEDA DORAST

20. kolo: Jakubov - Blatné 2:0, Bernolákovo - Sl. Grob 0:4, Gajary - Pl. Štvrtok 5:2, Lozorno - B. Pezinok 2:0, Zohor - Kráľová 1:1, Viničné - Ivanka 6:1, Modra - Sv. Jur 2:2.

1. Pl. Štvrtok 18 13 2 3 45:24 41
2. PŠC Pezinok 17 11 2 4 54:23 35
3. B. Pezinok 18 11 2 5 35:26 35
4. Jakubov 17 9 4 4 38:28 31
5. Lozorno 18 9 2 7 48:35 29
6. Sl. Grob 18 9 2 7 58:47 29
7. Bernolákovo 17 9 1 7 32:26 28
8. Gajary 17 7 4 6 41:35 25
9. Blatné 18 6 4 8 26:23 22
10. Ivanka 18 6 3 9 26:38 21
11. Sv. Jur 18 6 3 9 32:56 21
12. Modra 18 5 5 8 36:41 20
13. Viničné 18 5 4 9 31:45 19
14. Kráľová p.S. 18 4 1 13 20:47 13
15. Zohor 18 1 5 12 14:42 8

II. TRIEDA DORAST, sk. A

13. kolo: Z. Ves - Pl. Mikuláš 8:0, Studienka - Rohožník 3:1, Jablonové - Závod 7:1.

1. Z. Ves 13 11 2 52:12 35
2. Studienka 13 8 1 4 42:17 25
3. Jablonové 13 8 1 4 35:16 25
4. Závod 13 6 7 34:41 18
5. Rohožník 13 1 3 9 17:51 6
6. Pl. Mikuláš 13 1 1 11 9:52 4

II. TRIEDA DORAST, sk. B

20. kolo: Grinava - Ch. Grob 7:0, Vištuk - Budmerice 0:3, Častá - Dubová 2:1, Tomášov - N. Dedinka 3:1, Báhoň - Šenkvice 9:0, Malinovo - M.-Kráľová 4:1.

1. Báhoň 17 16 1 72:15 48
2. Budmerice 16 14 1 1 75:9 43
3. Doľany 15 11 1 3 46:20 34
4. Malinovo 17 11 1 5 44:23 34
5. Grinava 17 8 2 7 56:50 26
6. Častá 17 7 2 8 31:39 23
7. N. Dedinka 16 7 1 8 40:30 22
8. Tomášov 17 6 3 8 34:32 21
9. Šenkvice 17 6 3 8 50:54 21
10. Ch. Grob 16 6 3 7 30:34 21
11. Hamuliakovo 16 6 1 9 37:44 19
12. Dubová 15 5 1 9 18:41 16
13. Vištuk 17 2 1 14 22:69 7
14. M.-Kráľová 17 17 15:110

Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.

Žiaci - skupina A

19. kolo: Malacky A - Suchohrad 10:0, Pl. Podhradie - Malacky B 0:3, Pl. Štvrtok - Zohor 3:1, Studienka - Láb 1:4, M. Leváre - Kuchyňa 0:9, Závod - Pl. Mikuláš 7:1, Vysoká - Jakubov 5:2, Jablonové - Lozorno 0:4.

1. ČSFA A 19 19 241:9 57
2. Pl. Štvrtok 19 16 1 2 130:34 49
3. Láb 19 16 3 92:32 48
4. Lozorno 19 14 5 100:51 42
5. ČSFA B 19 13 1 5 74:35 40
6. Závod 19 11 2 6 51:43 35
7. Zohor 19 10 1 8 51:44 31
8. Jakubov 19 9 1 9 77:63 28
9. Suchohrad 19 8 2 9 27:48 26
10. Kuchyňa 19 7 2 10 65:69 23
11. Jablonové 19 5 2 12 24:73 17
12. Pl. Mikuláš 19 5 1 13 47:93 16
13. Studienka 19 4 1 14 27:95 13
14. Vysoká 19 3 1 15 25:103 10
15. M. Leváre 19 3 16 20:117 9
16. Pl. Podhradie 19 1 1 17 12:154 4

Žiaci - skupina B

16. kolo: D. Lužná - Báhoň 4:2, N. Dedinka - Blatné 2:1, Čataj - Malinovo 0:0, Tomášov - Bernolákovo 5:1, Igram - Kaplná 3:1, Hamuliakovo - Kráľová 0:5, Rovinka - Ivanka 5:3.

1. Rovinka 16 14 2 100:30 42
2. Tomášov 16 12 2 2 92:27 38
3. Bernolákovo 16 12 1 3 37:14 37
4. Ivanka 16 11 2 3 82:23 35
5. Kráľová 16 11 1 4 86:27 34
6. Igram 16 7 3 6 45:33 24
7. Kaplná 16 8 8 66:57 24
8. D. Lužná 16 6 3 7 34:45 21
9. Čataj 16 4 5 7 20:44 17
10. Báhoň 16 5 1 10 28:60 16
11. N. Dedinka 16 3 2 11 19:61 11
12. Hamuliakovo 16 3 2 11 22:76 11
13. Blatné 16 3 13 21:88 9
14. Malinovo 16 1 2 13 12:79 5

Žiaci - skupina C

14. kolo: Grinava - Častá 3:6, Limbach - Dubová 1:2, Jablonec - Budmerice 0:3, Sl. Grob B - Sl. Grob A 1:5, Šenkvice - Doľany 1:6, Viničné - B. Pezinok 3:1.

1. Jablonec 14 13 1 68:7 39
2. Sl. Grob A 14 10 2 2 75:21 32
3. Budmerice 14 10 1 3 52:28 31
4. Dubová 14 9 1 4 44:29 28
5. Grinava 14 8 1 5 52:30 25
6. Doľany 14 7 7 48:35 21
7. Viničné 14 5 1 8 42:39 16
8. B. Pezinok 14 5 1 8 34:43 16
9. Častá 14 5 9 32:45 15
10. Limbach 14 5 9 21:39 15
11. Sl. Grob B 14 2 1 11 21:70 7
12. Šenkvice 14 1 13 15:118 3

(hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 677
  2. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 8 593
  3. Moskva alebo Petrohrad? 4 075
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 615
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 005
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 681
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 318
  8. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 031
  9. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 954
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 627