21. kolo: Domino - Vysoká 7:0, FK Dúbravka - ŠKP 1:5, BCT - Jarovce 4:1, Vinohrady - D. N. Ves 1:4, Rusovce - Vrakuňa 1:4, Rača - I. Petržalka 4:0, D. Lužná - Stupava 3:1, VTJ Ružinov - V. Leváre 6:0, Kostolište - Lamač 1:2.
1. ŠKP | 20 | 19 | 1 | 100:15 | 57 | |
2. Vrakuňa | 20 | 15 | 2 | 3 | 79:16 | 47 |
3. VTJ Ružinov | 20 | 14 | 3 | 3 | 70:15 | 45 |
4. I. Petržalka | 20 | 14 | 6 | 71:35 | 42 | |
5. Lamač | 20 | 13 | 2 | 5 | 55:37 | 41 |
6. Kostolište | 20 | 11 | 2 | 7 | 49:30 | 35 |
7. V. Leváre | 20 | 11 | 2 | 7 | 43:43 | 35 |
8. Domino | 20 | 10 | 4 | 6 | 36:34 | 34 |
9. Stupava | 20 | 9 | 3 | 8 | 55:37 | 30 |
10. D. N. Ves | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:29 | 30 |
11. Jarovce | 20 | 7 | 3 | 10 | 43:59 | 24 |
12. FK Dúbravka | 20 | 6 | 4 | 10 | 32:40 | 22 |
13. D. Lužná | 20 | 6 | 3 | 11 | 30:45 | 21 |
14. BCT | 20 | 6 | 2 | 12 | 39:51 | 20 |
15. Rača | 20 | 5 | 4 | 11 | 26:63 | 19 |
16. Vinohrady | 20 | 3 | 1 | 16 | 24:69 | 10 |
17. Rusovce | 20 | 1 | 3 | 16 | 20:69 | 6 |
18. Vysoká | 20 | 20 | 10:129 |
III. LIGA ML. DORAST
15. kolo: Domino - Pezinok 2:0, Dúbravka - BCT 4:0, Rača - D. N. Ves 2:0, VTJ Ružinov - I. Petržalka 1:1, Ekonóm - Lamač 0:2.
1. I. Petržalka | 13 | 10 | 2 | 1 | 57:11 | 32 |
2. ŠKP | 12 | 10 | 2 | 46:4 | 32 | |
3. FK Dúbravka | 13 | 8 | 4 | 1 | 32:10 | 28 |
4. Pezinok | 13 | 7 | 2 | 4 | 26:14 | 23 |
5. Vrakuňa | 12 | 7 | 1 | 4 | 27:16 | 22 |
6. Rača | 13 | 7 | 6 | 17:29 | 21 | |
7. Domino | 13 | 5 | 2 | 6 | 26:26 | 17 |
8. Lamač | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:25 | 14 |
9. D. N. Ves | 13 | 3 | 3 | 7 | 18:32 | 12 |
10. Ekonóm | 13 | 3 | 1 | 9 | 10:46 | 10 |
11. VTJ Ružinov | 13 | 2 | 3 | 8 | 13:23 | 9 |
12. BCT | 13 | 13 | 6:59 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
15. kolo: Pezinok - FK Dúbravka 1:1, PVFA - Rapid 1:0, I. Petržalka - Slovan 0:0, Rača - D. N. Ves 2:1, Artmedia - Vrakuňa 5:0, Inter - Malacky 5:0, ŠKP - SFM Senec 0:0.
1. Rapid | 15 | 13 | 1 | 1 | 45:6 | 40 |
2. PVFA | 15 | 12 | 1 | 2 | 65:4 | 37 |
3. Artmedia | 15 | 11 | 4 | 61:6 | 37 | |
4. Inter | 15 | 11 | 2 | 2 | 48:8 | 35 |
5. I. Petržalka | 15 | 8 | 3 | 4 | 30:17 | 27 |
6. Rača | 15 | 7 | 2 | 6 | 25:33 | 23 |
7. Slovan | 15 | 7 | 1 | 7 | 26:20 | 22 |
8. Vrakuňa | 15 | 4 | 4 | 7 | 9:25 | 16 |
9. SFM Senec | 15 | 4 | 3 | 8 | 13:32 | 15 |
10. Pezinok | 15 | 4 | 2 | 9 | 20:42 | 14 |
11. Malacky | 15 | 3 | 2 | 10 | 10:44 | 11 |
12. ŠKP | 15 | 2 | 3 | 10 | 10:55 | 8 |
13. FK Dúbravka | 15 | 1 | 5 | 9 | 10:36 | 8 |
14. D. N. Ves | 15 | 1 | 1 | 13 | 9:53 | 4 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
15. kolo: Pezinok - FK Dúbravka 6:0, PVFA - Rapid 1:0, I. Petržalka - Slovan 0:1, Rača - D. N. Ves 2:2, Artmedia - Vrakuňa 9:0, Inter - Malacky 2:0, ŠKP - SFM Senec 1:1.
1. Artmedia | 15 | 14 | 1 | 83:11 | 42 | |
2. Inter | 15 | 13 | 1 | 1 | 79:7 | 40 |
3. PVFA | 15 | 12 | 1 | 2 | 43:13 | 37 |
4. Slovan | 15 | 10 | 2 | 3 | 46:19 | 32 |
5. Rapid | 15 | 8 | 3 | 4 | 45:17 | 27 |
6. Pezinok | 15 | 8 | 2 | 5 | 38:21 | 26 |
7. I. Petržalka | 15 | 7 | 1 | 7 | 35:30 | 22 |
8. Rača | 15 | 6 | 3 | 6 | 29:49 | 21 |
9. Malacky | 15 | 6 | 2 | 7 | 31:27 | 20 |
10. SFM Senec | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:36 | 18 |
11. Vrakuňa | 15 | 2 | 1 | 12 | 16:78 | 7 |
12. D. N. Ves | 15 | 1 | 2 | 12 | 12:67 | 5 |
13. ŠKP | 15 | 1 | 1 | 13 | 13:67 | 4 |
14. FK Dúbravka | 15 | 1 | 14 | 7:57 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
15. kolo: Domino - PVFA 1:1, V. Leváre - Kostolište 3:0, Sv. Jur -Rohožník 3:0, Stupava - Gajary 3:0, VTJ Ružinov - I. Petržalka 1:2, Rapid - Modra 4:2.
1. Gajary | 13 | 10 | 2 | 1 | 35:8 | 32 |
2. I. Petržalka | 14 | 10 | 2 | 2 | 29:16 | 32 |
3. Domino | 14 | 9 | 3 | 2 | 36:8 | 30 |
4. V. Leváre | 14 | 9 | 2 | 3 | 31:12 | 29 |
5. Rapid | 14 | 6 | 2 | 6 | 25:26 | 20 |
6. PVFA | 14 | 5 | 4 | 5 | 22:15 | 19 |
7. Rohožník | 14 | 6 | 1 | 7 | 26:23 | 19 |
8. Modra | 14 | 6 | 1 | 7 | 34:34 | 19 |
9. VTJ Ružinov | 14 | 4 | 3 | 7 | 22:22 | 15 |
10. Vrakuňa | 13 | 3 | 4 | 6 | 24:30 | 13 |
11. Kostološte | 14 | 3 | 4 | 7 | 11:18 | 13 |
12. Sv. Jur | 14 | 2 | 1 | 11 | 8:63 | 7 |
13. Stupava | 14 | 1 | 3 | 10 | 13:41 | 6 |
Kinkon vylúčili zo súťaže a jeho výsledky anulovali.
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
15. kolo: Domino - PVFA 4:1, V. Leváre - Kostolište 2:4, Sv. Jur -Rohožník 2:4, Stupava - Gajary 4:1, VTJ Ružinov - I. Petržalka 3:2, Rapid - Modra 5:0.
1. Domino | 14 | 13 | 1 | 73:12 | 39 | |
2. Gajary | 13 | 12 | 1 | 51:10 | 36 | |
3. Rapid | 14 | 10 | 2 | 2 | 46:21 | 32 |
4. PVFA | 14 | 8 | 3 | 3 | 42:20 | 27 |
5. VTJ Ružinov | 14 | 7 | 2 | 5 | 31:22 | 23 |
6. Stupava | 14 | 7 | 1 | 6 | 33:30 | 22 |
7. Modra | 14 | 5 | 2 | 7 | 38:33 | 17 |
8. Vrakuňa | 13 | 5 | 2 | 6 | 35:40 | 17 |
9. Kostolište | 14 | 4 | 2 | 8 | 34:37 | 14 |
10. V. Leváre | 14 | 4 | 1 | 9 | 28:46 | 13 |
11. Rohožník | 14 | 3 | 1 | 10 | 28:55 | 10 |
12. I. Petržalka | 14 | 3 | 1 | 10 | 20:55 | 10 |
13. Sv. Jur | 14 | 1 | 13 | 9:86 | 1 |
PRÍPRAVKA A1 (pma 1)
17. kolo: Inter - SFM Senec 3:1, Žolík Malacky - Domino 5:2, FC Senec - PVFA 0:4, Vrakuňa - Slovan 0:18, D. N. Ves - Stupava 4:1.
1. Inter | 11 | 11 | 90:7 | 33 | ||
2. Slovan | 11 | 9 | 1 | 1 | 76:10 | 28 |
3. PVFA | 11 | 9 | 2 | 56:14 | 27 | |
4. SFM Senec | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:25 | 19 |
5. ŠKP | 10 | 6 | 4 | 24:30 | 18 | |
7. D. N. Ves | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:32 | 14 |
6. FC Senec | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:27 | 11 |
9. Žolik | 11 | 3 | 1 | 7 | 22:47 | 10 |
8. Domino | 11 | 3 | 8 | 21:50 | 9 | |
10. Vrakuňa | 11 | 2 | 9 | 9:77 | 6 | |
11. Stupava | 11 | 1 | 10 | 9:51 | 1 |
PRÍPRAVKA A2 (pma 2)
17. kolo: Spoje - Pezinok 1:5, K. Ves - Bernolákovo 1:2, BCT - Báhoň 3:0, I. Petržalka - Rapid 1:1, Rača - Lamač 7:3, Zohor - Artmedia 2:9.
1. Bernolákovo | 12 | 10 | 2 | 67:21 | 30 | |
2. Artmedia | 12 | 10 | 2 | 71:26 | 30 | |
3. Pezinok | 12 | 8 | 2 | 2 | 41:16 | 26 |
4. K. Ves | 12 | 8 | 1 | 3 | 30:13 | 25 |
5. Lamač | 12 | 7 | 1 | 4 | 51:29 | 22 |
6. Rapid | 12 | 6 | 2 | 4 | 32:29 | 20 |
7. Rača | 12 | 5 | 7 | 39:44 | 15 | |
8. I. Petržalka | 12 | 4 | 2 | 6 | 20:33 | 14 |
9. Zohor | 12 | 3 | 9 | 14:53 | 9 | |
10. Báhoň | 12 | 3 | 9 | 12:57 | 9 | |
11. Spoje | 12 | 1 | 3 | 8 | 17:33 | 6 |
12. BCT | 12 | 1 | 1 | 10 | 10:50 | 4 |
PRÍPRAVKA B (pmb)
17. kolo: Inter - SFM Senec 0:10, ŠKP - FK Dúbravka 1:4, FC Senec - PVFA 0:4, Vrakuňa - Slovan 0:6, D. N. Ves - VTJ Ružinov 9:0.
1. SFM Senec | 11 | 10 | 1 | 59:10 | 30 | |
2. Žolík | 10 | 9 | 1 | 71:8 | 28 | |
3. Slovan | 11 | 8 | 2 | 1 | 56:11 | 26 |
4. PVFA | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:24 | 22 |
5. D. N. Ves | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:16 | 20 |
6. FK Dúbravka | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:37 | 16 |
7. Inter | 11 | 4 | 1 | 6 | 39:42 | 13 |
8. ŠKP | 11 | 3 | 1 | 7 | 33:48 | 10 |
9. FC Senec | 11 | 1 | 1 | 9 | 8:40 | 4 |
10. VTJ Ružinov | 11 | 1 | 10 | 9:76 | 3 | |
11. Vrakuňa | 11 | 1 | 10 | 6:76 | 3 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA ST. ŽIACI
15. kolo: K. Ves - Artmedia 0:5, Spoje - Ekonóm 5:2, Štart - Jarovce 2:1, Lamač - Vajnory 1:2.
1. Artmedia | 15 | 13 | 2 | 64:12 | 41 | |
2. Vajnory | 15 | 11 | 2 | 2 | 80:23 | 35 |
3. Lamač | 15 | 8 | 2 | 5 | 52:42 | 26 |
4. K. Ves | 15 | 5 | 4 | 6 | 50:46 | 19 |
5. Ekonóm | 15 | 4 | 3 | 8 | 34:53 | 15 |
6. Jarovce | 15 | 3 | 3 | 9 | 24:32 | 12 |
7. Štart | 15 | 4 | 11 | 30:73 | 12 | |
8. Spoje | 15 | 4 | 11 | 24:75 | 12 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
17. kolo: Lamač - K. Ves 10:0, Vajnory - D. Lužná 10:0, Vinohrady - Kinkon 1:3, Rusovce - PVFA 0:10, Z. Bystrica - Malacky 0:3, D. N. Ves - Domino 4:1, Jarovce - Spoje 1:5, Ekonóm - Artmedia 1:0.
1. Lamač | 17 | 15 | 1 | 1 | 97:16 | 46 |
2. PVFA | 17 | 14 | 1 | 2 | 83:11 | 43 |
3. Kinkon | 17 | 14 | 3 | 65:21 | 42 | |
4. D. N. Ves | 17 | 11 | 3 | 3 | 55:18 | 36 |
5. Vajnory | 17 | 11 | 1 | 5 | 60:23 | 34 |
6. Spoje | 17 | 9 | 1 | 7 | 51:52 | 28 |
7. Artmedia | 17 | 6 | 9 | 2 | 43:13 | 27 |
8. K. Ves | 17 | 8 | 3 | 6 | 55:51 | 27 |
9. Malacky | 17 | 7 | 2 | 8 | 53:47 | 23 |
10. Ekonóm | 17 | 6 | 5 | 6 | 41:36 | 23 |
11. Jarovce | 17 | 6 | 11 | 39:62 | 18 | |
12. Domino | 17 | 5 | 12 | 39:71 | 15 | |
13. Z. Bystrica | 17 | 3 | 1 | 13 | 19:74 | 10 |
14. Vinohrady | 17 | 3 | 1 | 13 | 21:80 | 10 |
15. D. Lužná | 17 | 3 | 14 | 27:101 | 9 | |
16. Rusovce | 17 | 1 | 16 | 14:86 | 3 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
17. kolo: M. Kráľová - Kuchyňa 3:2, Pernek - Sološnica 4:1, B. Pezinok - Báhoň 1:0, Pl. Mikuláš - Suchohrad 4:0, M. Leváre - Častá 0:1, Borinka - Vištuk 1:2.
1. B. Pezinok | 15 | 13 | 2 | 48:15 | 41 | |
2. Častá | 14 | 13 | 1 | 40:8 | 39 | |
3. Pl. Mikuláš | 15 | 9 | 2 | 4 | 33:15 | 29 |
4. Pernek | 15 | 8 | 2 | 5 | 31:23 | 26 |
5. Báhoň | 15 | 6 | 4 | 5 | 29:20 | 22 |
6. Suchohrad | 15 | 5 | 5 | 5 | 35:30 | 20 |
7. Borinka | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:24 | 17 |
8. M. Leváre | 13 | 4 | 2 | 7 | 21:27 | 14 |
9. Sološnica | 15 | 3 | 5 | 7 | 21:28 | 14 |
10. Vištuk | 15 | 4 | 1 | 10 | 22:36 | 13 |
11. M.-Kráľová | 15 | 4 | 1 | 10 | 22:47 | 13 |
12. Vinosady | 14 | 2 | 5 | 7 | 16:36 | 11 |
13. Kuchyňa | 15 | 2 | 2 | 11 | 23:55 | 8 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
18. kolo: Kostolná - Hamuliakovo 1:1, Kaplná - Hr. Šúr 1:4, Čataj - Miloslavov 2:0.
1. Ivanka | 14 | 10 | 3 | 1 | 41:13 | 33 |
2. Hamuliakovo | 15 | 10 | 3 | 2 | 35:15 | 33 |
3. Hr. Šúr | 15 | 8 | 3 | 4 | 45:23 | 27 |
4. Kaplná | 14 | 7 | 1 | 5 | 28:26 | 22 |
5. Kostolná | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:30 | 17 |
6. Miloslavov | 15 | 2 | 2 | 11 | 7:32 | 8 |
7. Čataj | 15 | 1 | 2 | 12 | 15:51 | 5 |
I. TRIEDA DORAST
19. kolo: Sv. Jur - PŠC Pezinok 1:3, Ivanka - Modra 3:2, Kráľová - Viničné 1:2, B. Pezinok - Zohor 1:1, Pl. Štvrtok - Lozorno 4:3, Sl. Grob - Gajary 6:2, Blatné - Bernolákovo 0:2.
1. Pl. Štvrtok | 17 | 13 | 2 | 2 | 43:19 | 41 |
2. PŠC Pezinok | 17 | 11 | 2 | 4 | 54:23 | 35 |
3. B. Pezinok | 17 | 11 | 2 | 4 | 35:24 | 35 |
4. Bernolákovo | 16 | 9 | 1 | 6 | 32:22 | 28 |
5. Jakubov | 16 | 8 | 4 | 4 | 36:28 | 28 |
6. Lozorno | 17 | 8 | 2 | 7 | 46:35 | 26 |
7. Sl. Grob | 17 | 8 | 2 | 7 | 54:47 | 26 |
8. Blatné | 17 | 6 | 4 | 7 | 26:21 | 22 |
9. Gajary | 16 | 6 | 4 | 6 | 36:33 | 22 |
10. Ivanka | 17 | 6 | 3 | 8 | 25:32 | 21 |
11. Sv. Jur | 17 | 6 | 2 | 9 | 30:54 | 20 |
12. Modra | 17 | 5 | 4 | 8 | 34:39 | 19 |
13. Viničné | 17 | 4 | 4 | 9 | 25:44 | 16 |
14. Kráľová p.S. | 17 | 4 | 13 | 19:46 | 12 | |
15. Zohor | 17 | 1 | 4 | 12 | 13:41 | 7 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
12. kolo: Závod - Z. Ves 1:3, Rohožník - Jablonec 1:2, Pl. Mikuláš - Studienka 2:4.
1. Z. Ves | 12 | 10 | 2 | 44:12 | 32 | |
2. Studienka | 12 | 7 | 1 | 4 | 39:16 | 22 |
3. Jablonové | 12 | 7 | 1 | 4 | 28:15 | 22 |
4. Závod | 12 | 6 | 6 | 33:34 | 18 | |
5. Rohožník | 12 | 1 | 3 | 8 | 16:48 | 6 |
6. Pl. Mikuláš | 12 | 1 | 1 | 10 | 10:44 | 4 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
19. kolo: M.-Kráľová - Grinava 1:4, Šenkvice - Malinovo 2:4, Hamuliakovo - Báhoň 0:3, Doľany - Tomášov 3:2, Budmerice - Častá 7:0, Ch. Grob - Vištuk 3:1.
1. Báhoň | 16 | 15 | 1 | 63:15 | 45 | |
2. Budmerice | 15 | 13 | 1 | 1 | 72:9 | 40 |
3. Doľany | 15 | 11 | 1 | 3 | 46:20 | 34 |
4. Malinovo | 16 | 10 | 1 | 5 | 40:22 | 31 |
5. Grinava | 16 | 7 | 2 | 7 | 49:50 | 23 |
6. N. Dedinka | 15 | 7 | 1 | 7 | 39:27 | 22 |
7. Šenkvice | 16 | 6 | 3 | 7 | 50:45 | 21 |
8. Ch. Grob | 15 | 6 | 3 | 6 | 30:27 | 21 |
9. Častá | 16 | 6 | 2 | 8 | 29:38 | 20 |
10. Hamuliakovo | 16 | 6 | 1 | 9 | 37:44 | 19 |
11. Tomášov | 16 | 5 | 3 | 8 | 31:31 | 18 |
12. Dubová | 14 | 5 | 1 | 8 | 17:39 | 16 |
13. Vištuk | 16 | 2 | 1 | 13 | 22:66 | 7 |
14. M.-Kráľová | 16 | 16 | 14:106 |
Kalinkovo odstúpilo zo súťaže, výsledky boli anulované.
Žiaci - skupina A
18. kolo: Suchohrad - Lozorno 1:5, Jakubov - Jablonové 0:0, Pl. Mikuláš - Vysoká 3:0, Kuchyňa - Závod 3:3, Láb - M. Leváre 14:0, Zohor - Studienka 4:1, Malacky B - Pl. Štvrtok 1:3, Malacky A - Pl. Podhradie 31:0.
1. ČSFA A | 18 | 18 | 231:9 | 54 | ||
2. Pl. Štvrtok | 18 | 15 | 1 | 2 | 127:33 | 46 |
3. Láb | 18 | 15 | 3 | 88:31 | 45 | |
4. Lozorno | 18 | 13 | 5 | 96:51 | 39 | |
5. ČSFA B | 18 | 12 | 1 | 5 | 71:35 | 37 |
6. Závod | 18 | 10 | 2 | 6 | 44:42 | 32 |
7. Zohor | 18 | 10 | 1 | 7 | 50:41 | 31 |
8. Jakubov | 18 | 9 | 1 | 8 | 75:58 | 28 |
9. Suchohrad | 18 | 8 | 2 | 8 | 27:38 | 26 |
10. Kuchyňa | 18 | 6 | 2 | 10 | 56:69 | 20 |
11. Jablonové | 18 | 5 | 2 | 11 | 24:69 | 17 |
12. Pl. Mikuláš | 18 | 5 | 1 | 12 | 46:86 | 16 |
13. Studienka | 18 | 4 | 1 | 13 | 26:91 | 13 |
14. M. Leváre | 18 | 3 | 15 | 20:108 | 9 | |
15. Vysoká | 18 | 2 | 1 | 15 | 20:101 | 7 |
16. Pl. Podhradie | 18 | 1 | 1 | 16 | 12:151 | 4 |
Žiaci - skupina B
15. kolo: Ivanka - D. Lužná 9:0, Kráľová - Rovinka 10:1, Kaplná - Hamuliakovo 4:1, Bernolákovo - Igram 1:0, Malinovo - Tomášov 0:13, Blatné - Čataj 2:3, Báhoň - N. Dedinka 3:3.
1. Rovinka | 15 | 13 | 2 | 95:27 | 39 | |
2. Bernolákovo | 15 | 12 | 1 | 2 | 36:9 | 37 |
3. Tomášov | 15 | 11 | 2 | 2 | 89:26 | 35 |
4. Ivanka | 15 | 11 | 2 | 2 | 79:18 | 35 |
5. Kráľová | 15 | 10 | 1 | 4 | 81:27 | 31 |
6. Kaplná | 15 | 8 | 7 | 65:54 | 24 | |
7. Igram | 15 | 6 | 3 | 6 | 42:32 | 21 |
8. D. Lužná | 15 | 5 | 3 | 7 | 30:43 | 18 |
9. Čataj | 15 | 4 | 4 | 7 | 20:44 | 16 |
10. Báhoň | 15 | 5 | 1 | 9 | 26:56 | 16 |
11. Hamuliakovo | 15 | 3 | 2 | 10 | 22:71 | 11 |
12. Blatné | 15 | 3 | 12 | 20:86 | 9 | |
13. N. Dedinka | 15 | 2 | 2 | 11 | 17:60 | 8 |
14. Malinovo | 15 | 1 | 1 | 13 | 12:81 | 4 |
Žiaci - skupina C
13. kolo: B. Pezinok - Grinava 4:0, Doľany - Viničné 2:1, Sl. Grob A - Šenkvice 17:0, Budmerice - Sl. Grob B 4:3, Dubová - Jablonec 1:2, Častá - Limbach 4:0.
1. Jablonec | 13 | 13 | 68:4 | 39 | ||
2. Sl. Grob A | 13 | 9 | 2 | 2 | 70:20 | 29 |
3. Budmerice | 13 | 9 | 1 | 3 | 49:28 | 28 |
4. Grinava | 13 | 8 | 1 | 4 | 49:24 | 25 |
5. Dubová | 13 | 8 | 1 | 4 | 42:28 | 25 |
6. Doľany | 13 | 6 | 7 | 42:34 | 18 | |
7. B. Pezinok | 13 | 5 | 1 | 7 | 33:40 | 16 |
8. Limbach | 13 | 5 | 8 | 20:37 | 15 | |
9. Viničné | 13 | 4 | 1 | 8 | 39:38 | 13 |
10. Častá | 13 | 4 | 9 | 26:42 | 12 | |
11. Sl. Grob B | 13 | 2 | 1 | 10 | 20:65 | 7 |
12. Šenkvice | 13 | 1 | 12 | 14:112 | 3 |
(hup)