OPERA A BALET SND - G. Verdi: Maškarný bál, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - R. Harwood: Garderobiér (Štúdio L+S, Divadlo B. Polívky), o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - L. Lučenič & Satisfactory: Divadlo hudby, o 19.00
DIVADLO A.HA. - O. Zahradník: Azyl (divadlo Vertigo, Budapešť), o 19.00
DIVADLO KAPLNKA - S. I. Witkiewicz: Blázon a mníška, o 18.00 (predstavenie v Redute, Palackého 2)
DIVADLO GUNAGU - Herman von Hardcore: Láska, o 19.30
KINÁ
Roboti - Multikino Metropolis, 14.40, 17.00; Palace/Aupark, 15.50, 17.50
Chrobáky 3D - Orange Imax, 14.00
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00, 19.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 16.00
Nascar - Orange Imax, 18.00, 20.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Príbehy obyčajného šialenstva - Tatra, 17.30, 20.00; FK Nostalgia, 18.30
Cesta okolo sveta za 80 dní - Istota, 17.30; Multikino Metropolis, 14.00, 15.10, 16.20, 17.30, 18.40, 19.50, 21.00; Palace/Aupark, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 21.00
Rad nešťastných náhod - Istota, 20.00
Na dotyk - FK IC.SK, 18.00; Palace/Aupark, 18.40, 20.50
Padlé ženy - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Otec na služobnej ceste - FK Nostalgia, 20.45
Constantine - Multikino Metropolis, 13.10, 15.35, 17.55, 20.15; Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 20.00, 21.30
Team America - Svetový policajt - Multikino Metropolis, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.35; Palace/Aupark, 10.40, 12.50, 15.10, 17.20, 19.30, 21.50
Hitch - Liek pre moderného muža - Multikino Metropolis, 14.30, 16.50, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 16.20, 18.50, 21.20
Hra na schovávačku - Multikino Metropolis, 16.30, 18.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.20, 20.30
Jeho foter, to je lotor! - Multikino Metropolis, 14.20, 18.50, 21.15; Palace/Aupark, 10.30, 13.00, 15.40, 18.10, 20.40
Pád tretej ríše - Multikino Metropolis, 17.35, 20.25; Palace/Aupark, 14.10, 17.10, 20.10
Hrdinovia z ríše Gaya - Multikino Metropolis, 13.35, 15.30; Palace/Apark, 14.40, 16.40
Snouborďáci - Palace/Aupark, 19.50
Nenávisť - Palace/Aupark, 15.30, 17.40, 19.40, 21.40
Rodinka Úžasných - Palace/Aupark, 16.10
Letec - Palace/Aupark, 19.20
FEBIOFEST
Company - Hviezda, 17.30
Poviedky z kuchyne - Hviezda, 19.30
Jar, leto, jeseň, zima... a jar - Múzeum, 19.30
Noc na zemi - Mladosť, 15.45
Nevinní čarodejníci - Mladosť, 18.00
Káva a cigarety - Mladosť, 20.00
Príbehy obyčajného šialenstva - Mladosť, 21.45
KONCERTY
Blues - Stoka, o 19.00
Gabriel-piano - Cafe Studio Club, o 19.00
Guy Dais Trio - LEgacy tour '05 - DK Zrkadlový háj, o 20.00
KLUBY
Budha bar - Soul - Dee M, o 21.00
Casey - Disco Mix -DJ Pizzaman, o 21.00
Cirkus Barok - Disco, o 20.00
Club 39 -Goldies Hits, o 21.00,
Harley Davidson - Rock, o 23.00
Lilith - Soundtrack World, o 18.00
Radosť - Reggae in da mix by DJ Kefir Allmighty (jah division), reggae, ska & dub, o 21.30