SME
Sobota, 3. december, 2022 | Meniny má Oldrich

Bratislavský futbalový zväz informuje Obsadenie rozhodcov a delegátov 16. - 17. 4.

I. LS/M/DZ 21. kolo

16. 4. 10.00-12.30 Slovan - Prievidza: Jaborek, Kočický, Bródy ml.

I. LS/M/DZ 22. kolo

20. 4. 13.30-16.00 Inter - Nitra: Kočický, Čižmár, Rybár.

II. LS/M/DZ 21. kolo

16. 4. 10.00-12.30 Rapid - L. Trnava: Pinček, Čižmár, Minárik, Tóth.

16. 4. 10.00-12.30 FC Senec - Inter: Dávid, Hurban, Zálesňák, Marczel.

16. 4. 12.30-14.45 PVFA - Šaľa: Bóc, Darlea, Rybár, Lacko.

17. 4. 10.00-12.30 Slovan - Malacky: Malárik, Bohúň, Kolenič, Jakubec.

I. LS/M/ŽZ 17. kolo

16. 4. 10.00-12.00 SFM Senec - Inter: Hádek, Berner, Rašo.

SkryťVypnúť reklamu

16. 4. 10.00-12.00 ŠKP Dúbravka - Púchov: Špivák, Chálka, Martinkovič ml.

RAKÚSKO 12. 4. odchod 17.45 (Špic) Inter Leopoldau - Neulandschule: Bohúň, Malárik, Páchnik.

TERMÍNY DOHRÁVOK

II. LS/M/DZ 17. kolo 3. 5. 14.00-16.30 pôvodné delegácie

I. LS/M/ŽZ 14. kolo 11. 5. 14.00-16.00 pôvodné delegácie

V prípade kolízie volať komiciu rozhodcov.

Seniori - III. liga S-L - 20. kolo

17. 4. 10.30 Rača - ŠKP Dúbravka: Kachnič, Bródy, Matúš, Kružliak.

16. 4. 16.00 Lamač - VTJ Ružinov: Martiš, Bohúň, Malárik, Somoláni.

16. 4. 16.00 SFM Senec - D. Lužná: Bollo, Rašo, Mydlárik, Cuninka.

17. 4. 16.00 Jablonec - Vrakuňa: Hurban, Dávid, Zálesňák, Hájek.

17. 4. 16.00 Láb - I. Petržalka: Špivák, Kočický, Martinkovič ml., Ležovič.

17. 4. 16.00 Zohor - PŠC Pezinok: Kružliak, Bóc, Tomášová, Sedlák.

SkryťVypnúť reklamu

17. 4. 16.00 Inter B - V. Leváre: Jaborek, Kolenič, Minárik, Pútec.

17. 4. 10.30 Slovan B - Sv. Jur: Kollár, Darlea, Rybár, Gono.

Seniori - IV. liga S-M - 20. kolo

16. 4. 10.00 PVFA - Ch. Grob: Boršányi, Banič, Fischer, Šuniar.

16. 4. 10.30 Danubia - Blatné: Patlevič, Bočák, Foglsinger, Nemčovský.

17. 4. 16.00 SFM Senec - Čunovo: Dvorský, Ježík, Lônčík, M. Beladič.

17. 4. 16.00 Trnávka - Rovinka: Križko, Kušmíreková, Furčák, I. Beladič.

17. 4. 16.00 Tomášov - BCT: Páchnik, Čerňanský, M. Záhorec, Udvardy.

17. 4. 16.00 Vajnory - Kráľová: Švarc, Čmiko, Cisár, Rehuš.

17. 4. 16.00 Jarovce - Dúbravka: Príkopa, Németh, Chudá, Slezák.

17. 4. 16.00 Malinovo - D. N. Ves: Roszbeck, T. Záhorec, Bočák, Berkovič.

Seniori - IV. liga S-V - 20. kolo

SkryťVypnúť reklamu

17. 4. 16.00 Grinava - Kostolište: Prosnan, Kalafa, Bródy ml., Očenáš.

17. 4. 16.00 Jakubov - Rohožník: Lazar, Višváder, Martiš, Šindelár.

17. 4. 16.00 Studienka - Dubová: Martinkovič st., Gilan, Darlea, Š. Lupták.

17. 4. 16.00 Gajary - Pl. Štvrtok: Špacír, Horný, Bollo, Jablonický.

17. 4. 16.00 Lozorno - Stupava: Hádek, Boršányi, Rašo, Krchňavý.

17. 4. 16.00 Limbach - Sl. Grob: Tanglmayer, Zborovan, Gosiorovský, Randa.

17. 4. 16.00 Z. Ves - Malacky: Stano, Chálka, Čižmár, Palkovič.

17. 4. 16.00 Modra - Viničné: Berner, Pinček, Mydlárik, Minarovič.

Dorast - III. liga LSD - 22. kolo

17. 4. 13.30 Vysoká - Kostolište: Lieskovský, ObFZ-vidiek, ObFZ-vidiek.

16. 4. 9.30 Lamač - VTJ Ružinov: Bohúň, Malárik, Martiš.

17. 4. 13.30 V. Leváre - D. Lužná: Somoláni st., ObFZ-v, ObFZ-v.

16. 4. 15.30 Stupava - Rača: Kollár, Ďurčo, Gilan.

16. 4. 10.00 I. Petržalka - Rusovce: Matúš, Čerňanský, Kušmíreková.

16. 4. 9.30 Vrakuňa - Vinohrady: Kachnič, Gosiorovský, Chudá.

16. 4. 10.00 D. N. Ves - BCT: Kolenič, Dvorský, Križko.

17. 4. 13.30 Jarovce - FK Dúbravka: Németh, Chudá, Príkopa.

17. 4. 10.00 ŠKP Dúbravka - Domino: Chálka, Čižmár, Stano.

Dorast - III. liga LMD - 16. kolo

16. 4. 11.30 Pezinok - Ekonóm: Ježík, Zborovan.

16. 4. 11.30 Lamač - VTJ Ružinov: Malárik, Bohúň, Martiš.

16. 4. 11.30 Vrakuňa - Rača: Gosiorovský, Kachnič, Chudá.

16. 4. 12.00 D. N. Ves - FK Dúbravka: Dvorský, Križko, Kolenič.

17. 4. 12.30 ŠKP Dúbravka - Domino: Čižmár, Chálka, Stano.

Žiaci - Reg. liga LS/M/Ž - 16. kolo

16. 4. 9.30-11.00 FK Dúbravka - ŠKP Dúbravka: Horný, Švarc.

16. 4. 13.30-15.00 SFM Senec - Inter: Cisár, Lieskovský.

17. 4. 10.00-12.00 Malacky - Artmedia: Lazar, Višváder.

17. 4. 9.30-11.00 Vrakuňa - Rača: Čmiko, Švarc.

17. 4. 9.30-11.00 D. N. Ves - I. Petržalka: Špacír, ObFZ-m.

17. 4. 9.00-11.00 Slovan - PVFA: Príkopa, Németh.

16. 4. 9.00-10.30 Rapid - Pezinok: Páchnik, T. Záhorec.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 16. kolo

16. 4. 9.00-10.45 PVFA - Rapid: Furčák, Čmiko.

16. 4. 10.00-11.30 Modra - VTJ Ružinov: Príkopa, Németh.

16. 4. 14.30-16.00 I. Petržalka - Kinkon: Kalafa, Prosnan.

16. 4. 13.30-15.00 Vrakuňa - Stupava: M. Záhorec, Roszbeck.

16. 4. 14.30-16.00 Gajary - Sv. Jur: ObFZ-v, ObFZ-v.

16. 4. 14.30-16.00 Rohožník - V. Leváre: ObFZ-v, ObFZ-v.

16. 4. 14.30-16.00 Kostolište - Domino: Lazar, Višváder.

Prípravka A1 (pma1) - 17. kolo

9. 4. 10.00 Inter - SFM Senec: Abrman.

9. 4. 9.30 Žolík Malacky - Domino: ObFZ-v (i. Gymnázium 1. mája).

10. 4. 10.00 ŠKP Dúbravka - Kinkon: Ľupták.

10. 4. 14.00 FC Senec - PVFA: ObFZ-v.

9. 4. 9.30 Vrakuňa - Slovan: Krč.

9. 4. 10.00 D. N. Ves - Stupava: Polyak.

Prípravka A2 (pma2) - 17. kolo

10. 4. 9.30 Spoje - Pezinok: Polyak.

9. 4. 9.30 K. Ves - Bernolákovo: Ľupták.

9. 4. 14.30 BCT - Báhoň: Miško.

9. 4. 12.00 I. Petržalka - Rapid: Uhrín.

9. 4. 15.45 Rača - Lamač: Randa.

9. 4. 14.30 Zohor - Artmedia: Polyak.

Prípravka B (pmb) - 17. kolo

9. 4. 10.00 Inter - SFM Senec: Kralovič.

10. 4. 9.00 ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka: Ľupták.

10. 4. 15.00 FC Senec - PVFA: ObFZ-v.

9. 4. 10.30 Vrakuňa - Slovan: Krč.

9. 4. 9.00 D. N. Ves - VTJ Ružinov: Polyak.

Prípravka A1 (pma1) - 12. kolo

16. 4. 13.30 SFM Senec - PVFA: ObFZ-v (i. V. Biel).

16. 4. 13.00 Kinkon - Slovan: Ondreička (i. Drieňová).

16. 4. 12.15 Domino - Stupava: Krč (i. Trnávka).

16. 4. 10.00 Inter - D. N. Ves: Zelenka.

16. 4. 9.30 Žolík Malacky - Vrakuňa: Kralovič (i. Gymnázium 1. mája).

16. 4. 10.00 ŠKP Dúbravka - FC Senec: Zrnek.

Prípravka A2 (pma2) - 12. kolo

16. 4. 13.30 Pezinok - Rapid: ObFZ-v.

16. 4. 16.00 Báhoň - Lamač: ObFZ-v.

16. 4. 11.00 Bernolákovo - Artmedia: Uhrín.

17. 4. 9.30 Spoje - Zohor: Polyak.

16. 4. 9.30 K. Ves - Rača: Ľupták.

16. 4. 14.30 BCT - I. Petržalka: Ľupták.

Prípravka B (pmb) - 12. kolo

16. 4. 13.30 SFM Senec - PVFA:

ObFZ-v (i. V. Biel).

16. 4. 12.30 FK Dúbravka - Slovan: Polyak.

16. 4. 10.00 Inter - D. N. Ves: Miško.

16. 4. 10.30 Žolík Malacky - Vrakuňa: Trstenský (i. Gymnázium 1. mája).

16. 4. 9.00 ŠKP Dúbravka - FC Senec: Zrnek.

ZMENY v obsadení

Dorast - III. liga LSD - 21. kolo 10. 4. 13.00 Rusovce - Vrakuňa: Krč, Hausknecht za ObFZ-m.

Dorast - III. liga LSD - 21. kolo 10. 4. 13.00 D. Lužná - Stupava: Lojdl za ObFZ-m.

Žiaci - Divízia DS/M/Ž - 15. kolo 9. 4. 9.00-10.30 Domino - PVFA: Henček.

TERMÍNY DOHRÁVOK

Seniori - III. liga S-L - 16. kolo 27. 4. 17.00 - pôvodné delegácie

V. Leváre - Pezinok: Martiš, Gilbert, Kullár, Kružliak.

Rača - SFM Senec: Matúš, Bohúň, Kolenič, Kopča.

Jablonec - Lamač: Fischer, Čižmár, Chalka, Cvopa.

Láb - ŠKP: Bóc, Rybár, Rašo, Hájek.

Zohor - VTJ Ružinov: Bródy, Stano, Kachnič, Beňo.

Inter - D. Lužná: Mydlárik, Minárik, Pinček, Chládek.

Slovan - Vrakuňa: Bollo, Darica, Jaborek, Gono.

Sv. Jur - I. Petržalka: Dávid, Hurban, Zálesňák, Jakubec.

Seniori - IV. liga S-M - 16. kolo 11. 5. 17.00 - pôvodné delegácie

PVFA - SFM Senec: Föglsinger, Cisár, Pachnik, I. Beladič.

FK Dúbravka - Kráľová: Jurkovič, Gilan, Ďurčo, Rehuš.

Trnávka - Danubia: Lônčik, Vyletel,

T. Záhorec, Krchňavý.

Tomášov - Chorv. Grob: Dvorský,

S. Záhorec, Tanglmayer, Jablonický.

Vajnory - Blatné: Hádek, Zborovan, Ježík, Udvardy.

Jarovce - Čunovo: Križko, Lupták, Martinkovič st., Palkovič.

Malinovo - Rovinka: Banič, Lieskovský, Boršányi, Š. Lupták.

D. N. Ves - BCT: Čerňanský, Bočák, Gierli, Očenáš.

Seniori - IV. liga S-V - 16. kolo 4. 5. 17.00 - pôvodné delegácie

Grinava - Studienka: Kočický, Rozsbek, Prosnan, Šuniar.

Gajary - Jakubov: Martinkovič ml., Horný, Berner, J. Lupták

Lozorno - Kostolište: Malárik, Kušmireková, Páchnik, Berkovič.

Limbach - Rohožník: Németh, Prikopa, Kravárik, Minarovič.

Z. Ves - Dubová: Gosiorovský, Patlevič, Martiš, Šindelár.

Modra - Pl. Štvrtok: Špacír, Višváder, Lazar, Slezák.

Viničné - Stupava: Kružliak, Tomášová, Chudá, Pogány.

Malacky - Slov. Grob: Čmiko, Furčák, Zechmeister, Randa.

Dorast - III. liga LSD - 18. kolo 11. 5. 17.00 - pôvodné delegácie

Stupava - Lamač: Dávid, Hurban, Zálesňák.

I. Petržalka - Kostolište: Boc, Darlea, ObFZ-m.

Vrakuňa - VTJ Ružinov: Križko, Martinkovič st., Proslan.

D. N. Ves - D. Lužná: Dvorský, Giertli, Kravárik.

ŠKP - Rusovce: Furčák, Čmiko, Zechmaister.

Domino - Vinohrady: Lupták, Németh, Príkopa.

Vysoká - V. Leváre: Jurkovič, Gilan, Ďurčo.

Jarovce - Rača: Lupták, Martinkovič st., ObFZ-m.

Dúbravka - BCT: Kollár, Föglsinger, ObFZ-m.

V prípade kolízie volať komiciu rozhodcov.

Seniori - V. liga S-A - 20. kolo

17. 4. 16.00 N. Mesto - Ekonóm: Henček, Tabaka, Bródy, (i. Nepočujúci).

17. 4. 16.00 Volkswagen - Jarovce B: Krč, Polakovič, Nagy, (i. D. N. Ves).

16. 4. 16.00 Č. Voda - Vinohrady: Hausknecht, Valaška, Moravec, (i. Ch. Grob).

16. 4. 10.30 Krasňany - Z. Bystrica: Pa. Čudrnák, Ružička, Horváth,

17. 4. 16.00 Vrakuňa B - Trnávka B: Somoláni, Křivan, Enderla,

17. 4. 16.00 Fortuna - Rusovce: Gaboš, Miško, Ružička, (i. Drieňová).

16. 4. 10.00 Čunovo B - Nepočujúci: Guskovič, Lojdl, Gašparík,

16. 4. 16.00 Štart - Lamač B: Rusinko, Pe. Čudrnák, Uhrín,

St. žiaci - I. trieda (S-Ž) - 16. kolo

16. 4. 11.00 Lamač - K. Ves: Ondrušek, Henček.

17. 4. 9.30 Vajnory - Štart: Křivan, Zrnek.

17. 4. 11.30 Jarovce - Spoje: Kralovič, Pa. Čudrnák.

17. 4. 11.00 Ekonóm - Artmedia: Abrman, Pe. Čudrnák.

Ml. žiaci - I. trieda (m-ž) - 18. kolo

16. 4. 11.00 K. Ves - Ekonóm: Ľupták.

Artmedia - Jarovce: Randa, R.

17. 4. 11.00 Spoje - D. N. Ves: Nagy, Polyak.

16. 4. 9.00 Domino - Z. Bystrica: Krč, Ondreička (i. Trnávka).

16. 4. 12.30 Malacky - Rusovce: Trstenský, Kralovič (i. Kostolište).

16. 4. 12.30 PVFA - Vinohrady: Zelenka, Polakovič (i. ZŠ Pankúchova).

17. 4. 11.00 Kinkon - Vajnory: Miško, Ružička (i. Drieňová).

16. 4. 11.30 D. Lužná - Lamač: Bognár, Abrman.

ZMENY v obsadení

Seniori - V. liga S-A - 19. kolo 9. 4. 15.30 Č. Voda - Jarovce B: Valaška za Horvátha (i. Ch. Grob).

Seniori - V. liga S-A - 19. kolo 9. 4. 15.30 Vinohrady - Krasňany: Dobiš za Lehutu.

Ml. žiaci - I. trieda (m-ž) - 17. kolo 9. 4. 11.30 D. N. Ves - Domino: Pa. Čudrnák za Somolániho.

Seniori - V. liga I-S - 18. kolo

17. 4. 16.00 Jablonové - Vysoká: Moravec, Valaška, Lojdl, Pirchan - bez dorastu.

16. 4. 16.00 Sv. Jur B - Budmerice: Ševčík, Švajlen, Augustovič, Németh.

17. 4. 16.00 Bernolákovo - Závod: Banič, Boršámyi, Cuninka, Šuniar.

17. 4. 16.00 Kalinkovo - Doľany: Schurger, Mráz, Paškievič, Košičár.

16. 4. 16.00 D. Lužná B - N. Dedinka: Tománek, Lackovič, Habo, Barborík.

17. 4. 16.00 Igram - Šenkvice: Srna, Švajlen, Horváth, Konečný.

17. 4. 16.00 Most - Pl. Podhradie: Jendruš, M. Baňas, B. Baňas, Marczel.

Seniori - VI. liga SA - 18. kolo

17. 4. 16.00 Kuchyňa - Borinka: Lukeš, Dunar, R, I. Mazanec.

17. 4. 16.00 Vištuk - M. Leváre: Orlický, Nosál, R, Beňo.

17. 4. 16.00 Častá - Vinosady: Kovač, Augustovič, R, Barborík.

17. 4. 16.00 Suchohrad - B. Pezinok: Lackovič, Tománek, R, Németh.

17. 4. 16.00 Báhoň - Pernek: Habo, Zárecký, R, Korček.

16. 4. 16.00 Sološnica - M.-Kráľová: Škrinár, Hušek, R, Konečný.

Seniori - VI. liga SB - 19. kolo

17. 4. 16.00 Ivanka - Čataj: Ševčík, Bunček, R, Pogány.

17. 4. 16.00 Miloslavov - Kaplná: Gajarský, Víger, R, Šmidovič.

17. 4. 16.00 Hr. Šúr - Kostolná: Lechman, Glase-Opitz, R, Valačai.

Dorast - I. trieda (ID) - 20. kolo

17. 4. 13.30 Jakubov - Blatné: Višváder, Martiš.

17. 4. 13.30 Bernolákovo - Sl. Grob: Cuninka, Boršányi, Banič.

17. 4. 13.30 Gajary - Pl. Štvrtok: Horný, Bollo.

17. 4. 13.30 Lozorno - B. Pezinok: Rašo, Boršányi.

17. 4. 13.30 Zohor - Kráľová: Tomášová, Bóc.

16. 4. 16.00 Viničné - Ivanka: Zárecký, Bunček.

17. 4. 13.30 Modra - Sv. Jur: Pinček, Mydlárik.

Dorast - II. trieda (D-A) - 13. kolo

16. 4. 14.00 Z. Ves - Pl. Mikuláš: Katerinec, Pernička.

17. 4. 13.30 Studienka - Rohožník: Gilan, Darlea.

16. 4. 16.00 Jablonové - Závod: Víger, Žilavý.

Dorast - II. trieda (D-B) - 20. kolo

17. 4. 13.30 Grinava - Ch. Grob: Kalafa, Bródy ml.

17. 4. 13.30 Vištuk - Budmerice: Nosál, Orlický.

17. 4. 13.30 Častá - Dubová: Augustovič, Kováč.

17. 4. 13.30 Tomášov - N. Dedinka: Čerňanský, M. Záhorec.

17. 4. 13.30 Báhoň - Šenkvice: Zárecký, Habo.

17. 4. 13.30 Malinovo - M.-Kráľová: T. Záhorec, Bočák.

Žiaci - I. trieda sk. A - 19. kolo

16. 4. 10.00 Malacky A - Suchohrad: Lukeš.

17. 4. 14.00 Pl. Podhradie - Malacky B: Hušek.

17. 4. 10.30 Pl. Štvrtok - Zohor: Škrinár.

17. 4. 10.00 Studienka - Láb: Žilavý.

16. 4. 16.00 M. Leváre - Kuchyňa: Dunar.

16. 4. 16.00 Závod - Pl. Mikuláš: Lukeš.

17. 4. 10.00 Vysoká - Jakubov: Katerinec.

17. 4. 10.30 Jablonové - Lozorno: Pernička.

Žiaci - I. trieda sk. B - 16. kolo

16. 4. 10.00 D. Lužná - Báhoň: ObFZ-m, ObFZ-m.

16. 4. 16.00 N. Dedinka - Blatné: Kováč.

17. 4. 14.00 Čataj - Malinovo: Švajlen.

17. 4. 10.00 Tomášov - Bernolákovo: Valačai.

17. 4. 14.00 Igram - Kaplná: Horváth.

17. 4. 10.00 Hamuliakovo - Kráľová: Schurger.

17. 4. 14.00 Rovinka - Ivanka: Nagy.

Žiaci - I. trieda sk. C - 14. kolo

17. 4. 10.00 Grinava - Častá: Orlický.

17. 4. 10.00 Limbach - Dubová:

Habo.

17. 4. 10.30 Jablonec - Budmerice: Jendruš.

16. 4. 10.00 Sl. Grob B - Sl. Grob A: Nosál.

17. 4. 10.00 Šenkvice - Doľany:

Nosáľ.

17. 4. 10.00 Viničné - B. Pezinok:

Srna. (hup)

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  2. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
  3. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
  4. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
  5. Konečne moderná životná poisťovňa bez nepríjemných prekvapení
  6. Mikuláš prinesie plné vrece prekvapení aj v novej rodinnej telke
  7. Deti potrebujú rodinu na optimálny vývoj
  8. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
  1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás
  2. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého
  3. V dôsledku nadmerného užívania alkoholu umiera čoraz viac ľudí
  4. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
  5. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to
  6. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie
  7. dm a jej zákazníci podporili inštaláciu fotovoltických panelov
  8. Zimná ríša divov Maďarska
  1. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 11 915
  2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 4 130
  3. Hotely, strava, pláže, služby. Aká je dovolenka v Punta Cana? 3 720
  4. Niektorí ľudia nemajú pracovné návyky. Ako dlho trvá zmeniť to? 3 352
  5. Zarábame milióny, no jachtu na Malorke nemám 2 874
  6. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 1 968
  7. TESCO pokračuje v raste.Otvorilo predajňu v Kysuckom Novom Meste 1 815
  8. Deti potrebujú rodinu na optimálny vývoj 1 484
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Metropolitný inštitút Bratislavy: Umenie vo verejnom priestore by nemali nahrádzať vyprázdnené atrakcie
  2. Monika Nagyova: Úprimné pozdravy z Bratislavy: Ľudia nosia vo vreckách nože a ešte sa tým chvastajú.
  3. Oskar Kaman: Ako magistrát (ne)získal 1,6 milióna eur do rozpočtu
  4. Michal Feik: Zmena klímy v mestách. Výsledky prieskumu obyvateľov
  5. Martin Gajdoš: Prečo sa o trhovisko na Žilinskej oplatí bojovať?
  6. Róbert Thomas: Budíček! Vstávajte, prišli smetiari
  7. Jozef Drahovský: Priechod na druhý svet je v Bratislave
  8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
  1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 243 125
  2. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia 15 485
  3. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 5 670
  4. Jana Melišová: V závoji hmly 5 540
  5. Michael Achberger: 7 tajných tipov na chudnutie: malé zmeny, veľké výsledky 5 273
  6. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 558
  7. Post Bellum SK: Bez nohavíc, s krvavými stehnami i nosom musel šliapať po ulici k mame 2 203
  8. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 089
  1. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
  2. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
  3. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
  4. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
  5. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
  7. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
  8. Jiří Ščobák: Porazíme infláciu? Ako vznikla, kto za ňu môže a ako ju riešiť?
SkryťZatvoriť reklamu