19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21
19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, G. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 9
KINÁ
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus, (slovenský dabing) o 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h
Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h
Amélia z Montmartru, Franc. – Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h, Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h
Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h
Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 a 19.55 h
Pikantné pokušenie 2, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h; Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20, 17.40 h
Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h
Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h
Spy Kids, USA – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 17.00 h
Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h
Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h
Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h
Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h
Bratstvo vlka, Fr. – Polus 19.25 a 22.35 h
Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h
Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h
Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h
Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h
Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h
DISKOTÉKY, KONCERTY A PODUJATIA
17.00 Čaro drevenej plastiky, vernisáž výstavy – DK Ružinov, Ružinovská 28
20.00 Novoročná Party I. – Live!Club, Aupark
The Hits… best of millenium, profil hud. noviniek – Duna, Radlinského 11
Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37
DJ Night – Sams, Gorkého 1
Disco – Hystéria, Odbojárov 9
Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Disco – Manhattan Pub, Bajkalská 30
Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter, Vysoká 15
Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája
Rock – Aligátor, Laurinská 7
Disco – Jalta bar, Gorkého 15
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
PRE DETI
10.00 SD Trnávka patrí deťom, st. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60
10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18
10.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3
VÝSTAVY
Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 3. februára
Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
New Austrian Spotlich, súčasné rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla 2002
Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002
Dorota Sadovská, Cena Oskara Čepana, GMB Mirbachov palác, do 24. marca 2002
Man Ray – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca 2002
H. Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002
Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002
Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha – K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára
Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára
Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom – Bibiana, do 12. januára
Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej – galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára
Rozhovory s umením II. – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h
J. Saudek – S. Saudková: Božská komedie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 13. januára
Erotika, fotografie – GMB Pálffyho palác, Panská 19, do 4. februára
Zo súčasnej talianskej fotografie – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 6. januára
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta – K.Gallery, Ventúr-ska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 9. januára
Príbehy v obrazoch, predajná výstava – Galéria Café Parnas, do 15. januára
Peter Galvánek, obrazy – galéria Michalský dvor, Michalská 3