Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

19.00 Liliom, F. Molnár – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PIATOK 4. JANUÁR

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Ale, ale pani plukovníková, B. B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 9

SOBOTA 5. JANUÁR

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

NEDEĽA 6. JANUÁR

19.00 Galakoncert Opera – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské, W. Shakespeare – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PONDELOK 7. JANUÁR

19.00 Nabucco, G. Verdi, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Karel Plíhal, novoročný koncert pre priateľov – Divadlo AHA, Školská 14

19.00 Incident, N. E. Baehr, L. Peerce – Štúdio kaplnka (VŠMU)

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

19.00 Ženské oddelenie, S. Štepka – Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

UTOROK 8. JANUÁR

19.00 Luisa Miller, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám.

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Karel Plíhal, folkový koncert – Divadlo AHA, Školská 14

19.00 Incident, N. E. Baehr, L. Peerce – Štúdio kaplnka (VŠMU)

19.00 Kumšt, Y. Reza – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

19.00 Kvarteto, H. Müller – Divadlo Astorka, Suché mýto 7

STREDA 9. JANUÁR

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofoklés – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

KINÁ

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1 o 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 a 19.55 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h; Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Moulin Rouge, USA – DK Lúky, o 20.00 h; Charlie centrum, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA -Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

PIATOK 4. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h, Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 a 19.55 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h; Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20, 17.40 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

SOBOTA 5. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h ; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 10.30, 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus Center, o 10.00 a 12.45 h; Polus (slovenský dabing) 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Blízke stretnutie s veselým čertíkom, rozprávka – Nivy, Súťažná 18, o 16.00 h

15 minút, USA – Nivy, Súťažná 18, o 19.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Operácia Swordfish, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Záhada Blair Witch, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Zora, Okružná 1, o 16.30 a 19.00 h; Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Spy Kids, USA, Istropolis-Kinečko – Trnavské mýto 1, o 15.00 a 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA, Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.15, 13.15, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.50, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

NEDEĽA 6. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála – Trnavské mýto 1, o 10.30, 14,00, 17.00 a 20.00 h; Polus (slovenský dabing) 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Zora, Okružná 1, o 16.30 a 19.00 h; Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Mačky a psi, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 15.15 h

Záhada Blair Witch, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Nepovedz ani slovo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Operácia Swordfish, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Atlandída: Stratená ríša, USA – DK Lúky, o 16.00 h; Polus Center, o 10.10 a 12.30 h; Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Moulin Rouge, USA – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 15.00 a 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.15, 13.15, 15.15 a 17.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.50, 15.25 a 19.55 h

Jalla!, Jalla!, Švéd. – Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T. a jeho ženy, USA, – Polus, 19.30 a 21.50 h

PONDELOK 7. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Lužinova obrana, VB – FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, o 19.00 h

Moulin Rouge, USA – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h; Charlie centrum, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

UTOROK 8. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Braček, kde si?, USA, FK Lúky, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA– Polus, 19.30 a 21.50 h

STREDA 9. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30,17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Devín, Dev. Nová Ves, o 15.15 a 17.15 h

Umelá inteligencia, USA – FK Nostalgia, Staromestská 2. o 18.30 h

Prelomiť vlny, Dánsko – FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, o 18.00 h

Memento, USA – Artkino za zrkadlom, Rovniankova 3

Nepovedz ani slovo, USA – DK Lúky, o 20.00 h

Zlatička pre každého, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

DISKOTÉKY, KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Your sound, Drumm and Bass evening – Duna, Radlinského 11

PIATOK 4. JANUÁR

17.00 Čaro drevenej plastiky, vernisáž výstavy – DK Ružinov, Ružinovská 28

The Hits… best of millenium, profil hud. noviniek – Duna, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter, Vysoká 15

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Disco – Jalta bar, Gorkého 15

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

SOBOTA 5. JANUÁR

10.00 Medzin. výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SD Nové Mesto, Vajnorská 21

Relax! The Ultimate 80s party – Duna, Radlinského 11

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 6. JANUÁR

10.00 Medzin. výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Keltieg, Geret Maguiere, Gayle Kelly, koncert – Horáreň Horský park

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 7. JANUÁR

15.00 Rezervé pre seniorov, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

Filmová kaviareň: Vymietač diabla, Reťaz bláznov – Duna, Radlinského 11

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

UTOROK 8. JANUÁR

Destroying Guitars, rock, electro, industrial – Duna, Radlinského 11

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 9. JANUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

I::SEEK::YOU:: – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

10.00 Kominár, Snehuliak, Myšička, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 SD Trnávka patrí deťom, st. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 4. JANUÁR

10.00 SD Trnávka patrí deťom, st. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 5. JANUÁR

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Blízke stretnutie s veselým čertíkom, film – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Rozprávka o Palčekovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

NEDEĽA 6. JANUÁR

10.30 Rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Rozprávka o Palčekovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Atlantída: Stratená ríša, kreslený film – DK Lúky, Vígľašská

17.00 Večer trojkráľový, koncert DSZ Zornička – DK Ružinov, Ružinovská 28

PONDELOK 7. JANUÁR

14.00 Veselo v novom roku, súťaže, zábava – M Klub, Gessayova 10

14.00 O troch kráľoch, beseda – SD Nivy, Súťažná 18

UTOROK 8. JANUÁR

10.00 Bol raz jeden… rok, tvorba – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O najkrajšieho snehuliaka, súťaž – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Kúzelnícka škola – Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 9. JANUÁR

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Chráňme si planétu, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Keď príroda spí zimným spánkom, vychádzka – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Detektív Flox, kreatívne popoludnie – M Klub, Gessayova 10

14.00 Novoročné predsavzatia – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

VÝSTAVY

Zbierka svetového konštruktivizmu, malá historická expozícia Sonie Delonay, objekty Milana Dobeša, Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13

Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 3. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002

New Austrian Spotlich, súčasné rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla 2002

Dorota Sadovská, Cena Oskara Čepana, GMB Mirbachov palác, do 24. marca 2002

Man Ray – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca 2002

H. Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha – K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom – Bibiana, do 12. januára

Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej – galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára

Rozhovory s umením II. – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 13. januára

Zo súčasnej talianskej fotografie – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 6. januára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta – K.Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 9. januára

Príbehy v obrazoch, predajná výstava – Galéria Café Parnas, do 15. januára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  3. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  4. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  5. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  9. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  1. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  2. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  3. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  4. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  5. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  6. Trendy udržateľnej architektúry
  7. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  8. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  9. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  10. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 9 658
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 287
  3. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 2 561
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 408
  5. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana 2 063
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 778
  7. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 646
  8. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 041
  9. Ako na refinancovanie hypotéky 1 004
  10. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!? 824