Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

19.00 Liliom, F. Molnár – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PIATOK 4. JANUÁR

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Ale, ale pani plukovníková, B. B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 9

SOBOTA 5. JANUÁR

11.00 Luskáčik, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

NEDEĽA 6. JANUÁR

19.00 Galakoncert Opera – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie windsorské, W. Shakespeare – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PONDELOK 7. JANUÁR

19.00 Nabucco, G. Verdi, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Karel Plíhal, novoročný koncert pre priateľov – Divadlo AHA, Školská 14

19.00 Incident, N. E. Baehr, L. Peerce – Štúdio kaplnka (VŠMU)

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

19.00 Ženské oddelenie, S. Štepka – Radošinské naivné divadlo, Škultétyho 5

UTOROK 8. JANUÁR

19.00 Luisa Miller, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám.

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, muzikál – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Karel Plíhal, folkový koncert – Divadlo AHA, Školská 14

19.00 Incident, N. E. Baehr, L. Peerce – Štúdio kaplnka (VŠMU)

19.00 Kumšt, Y. Reza – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

19.00 Kvarteto, H. Müller – Divadlo Astorka, Suché mýto 7

STREDA 9. JANUÁR

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofoklés – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L + S, Nám. 1. mája

KINÁ

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1 o 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 a 19.55 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h; Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Moulin Rouge, USA – DK Lúky, o 20.00 h; Charlie centrum, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA -Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

PIATOK 4. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing), 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h, Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Kto z koho, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 15.25 a 19.55 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h; Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20, 17.40 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

SOBOTA 5. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h ; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 10.30, 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h; Polus Center, o 10.00 a 12.45 h; Polus (slovenský dabing) 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Blízke stretnutie s veselým čertíkom, rozprávka – Nivy, Súťažná 18, o 16.00 h

15 minút, USA – Nivy, Súťažná 18, o 19.00 h

Nepovedz ani slovo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Operácia Swordfish, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Záhada Blair Witch, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Zora, Okružná 1, o 16.30 a 19.00 h; Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Spy Kids, USA, Istropolis-Kinečko – Trnavské mýto 1, o 15.00 a 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA, Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR, Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.15, 13.15, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.50, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

NEDEĽA 6. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála – Trnavské mýto 1, o 10.30, 14,00, 17.00 a 20.00 h; Polus (slovenský dabing) 11.10, 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 10.00, 12.45, 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Amélia z Montmartru, Fran. – Zora, Okružná 1, o 16.30 a 19.00 h; Obzor, Radlinského 18, o 15.45, 18.00 a 20.00 h

Mačky a psi, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 15.15 h

Záhada Blair Witch, USA – Devín, Dev. Nová Ves, o 17.15 a 19.45 h

Nepovedz ani slovo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, o 17.30 a 20.00 h

Operácia Swordfish, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., o 17.00 a 19.30 h

Atlandída: Stratená ríša, USA – DK Lúky, o 16.00 h; Polus Center, o 10.10 a 12.30 h; Polus, 10.10, 12.30, 14.55 a 17.10 h

Moulin Rouge, USA – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Spy Kids, USA – Istropolis-Kinečko, Trnavské mýto 1, o 15.00 a 17.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 11.15, 13.15, 15.15 a 17.15 h

Kto z koho, USA – Polus, 12.50, 15.25 a 19.55 h

Jalla!, Jalla!, Švéd. – Polus, 10.50, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 10.45, 13.00, 15.10 a 17.20 h

Dr. T. a jeho ženy, USA, – Polus, 19.30 a 21.50 h

PONDELOK 7. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Lužinova obrana, VB – FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, o 19.00 h

Moulin Rouge, USA – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.30 h; Charlie centrum, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

UTOROK 8. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, o 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30, 17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Braček, kde si?, USA, FK Lúky, o 20.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA– Polus, 19.30 a 21.50 h

STREDA 9. JANUÁR

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 14.30 a 17.00 h; Istropolis-kinosála, Trnavské mýto 1, o 14,00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 16.30 a 19.30 h; Polus (slovenský dabing) 14.00, 16.50 a 19.40 h a (slovenské titulky) 15.35, 18.30 a 21.25 h

Zoolander, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, o 19.30 a 21.05 h; Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h

Traffic-aféry, USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, o 14.30,17.15 a 20.00 h; Tatra, Nám. 1. mája, o 15.30, 18.00 a 20.30 h; Polus, 19.50 a 22.40 h

Scary Movie 2, USA – Obzor, Radlinského 18, o 18.00 a 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Devín, Dev. Nová Ves, o 15.15 a 17.15 h

Umelá inteligencia, USA – FK Nostalgia, Staromestská 2. o 18.30 h

Prelomiť vlny, Dánsko – FK Múzeum, Primaciálne nám. 3, o 18.00 h

Memento, USA – Artkino za zrkadlom, Rovniankova 3

Nepovedz ani slovo, USA – DK Lúky, o 20.00 h

Zlatička pre každého, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00 h

Z pekla, USA – Istropolis-veľká sála, Trnavské mýto 1, o 16.30 a 19.30 h; Polus, 19.15 a 21.45 h

Každý to rád inak, Fran. – Istropolis-Artkino, Trnavské mýto 1, o 17.30 a 20.00 h

Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, o 17.00 h

Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, o 17.15 h

Rebeli, ČR – Charlie centrum, o 18.00 h

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, o 20.00 h

Pikantné pokušenie 2, USA – Charlie centrum, o 20.30 h; Polus, 15.20 a 17.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Polus, 19.25 a 22.35 h

Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15 a 17.15 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h

Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Polus, 17.55 a 22.25 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h

Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h

DISKOTÉKY, KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Your sound, Drumm and Bass evening – Duna, Radlinského 11

PIATOK 4. JANUÁR

17.00 Čaro drevenej plastiky, vernisáž výstavy – DK Ružinov, Ružinovská 28

The Hits… best of millenium, profil hud. noviniek – Duna, Radlinského 11

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Disco – Manhattan Pub, Bajkalská 30

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter, Vysoká 15

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Disco – Jalta bar, Gorkého 15

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

SOBOTA 5. JANUÁR

10.00 Medzin. výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SD Nové Mesto, Vajnorská 21

Relax! The Ultimate 80s party – Duna, Radlinského 11

Rock – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

NEDEĽA 6. JANUÁR

10.00 Medzin. výstava mačiek – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Keltieg, Geret Maguiere, Gayle Kelly, koncert – Horáreň Horský park

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 7. JANUÁR

15.00 Rezervé pre seniorov, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

Filmová kaviareň: Vymietač diabla, Reťaz bláznov – Duna, Radlinského 11

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

UTOROK 8. JANUÁR

Destroying Guitars, rock, electro, industrial – Duna, Radlinského 11

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

STREDA 9. JANUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

I::SEEK::YOU:: – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 3. JANUÁR

10.00 Kominár, Snehuliak, Myšička, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 SD Trnávka patrí deťom, st. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 4. JANUÁR

10.00 SD Trnávka patrí deťom, st. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

SOBOTA 5. JANUÁR

10.00 Novoročná prázdninová dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Blízke stretnutie s veselým čertíkom, film – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Rozprávka o Palčekovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

NEDEĽA 6. JANUÁR

10.30 Rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Rozprávka o Palčekovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Atlantída: Stratená ríša, kreslený film – DK Lúky, Vígľašská

17.00 Večer trojkráľový, koncert DSZ Zornička – DK Ružinov, Ružinovská 28

PONDELOK 7. JANUÁR

14.00 Veselo v novom roku, súťaže, zábava – M Klub, Gessayova 10

14.00 O troch kráľoch, beseda – SD Nivy, Súťažná 18

UTOROK 8. JANUÁR

10.00 Bol raz jeden… rok, tvorba – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O najkrajšieho snehuliaka, súťaž – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Kúzelnícka škola – Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 9. JANUÁR

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Chráňme si planétu, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Keď príroda spí zimným spánkom, vychádzka – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Detektív Flox, kreatívne popoludnie – M Klub, Gessayova 10

14.00 Novoročné predsavzatia – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

VÝSTAVY

Zbierka svetového konštruktivizmu, malá historická expozícia Sonie Delonay, objekty Milana Dobeša, Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13

Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára

Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 3. februára

Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002

New Austrian Spotlich, súčasné rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla 2002

Dorota Sadovská, Cena Oskara Čepana, GMB Mirbachov palác, do 24. marca 2002

Man Ray – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca 2002

H. Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002

Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha – K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára

Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára

Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom – Bibiana, do 12. januára

Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej – galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára

Rozhovory s umením II. – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h

J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 13. januára

Zo súčasnej talianskej fotografie – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 6. januára

Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára

M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta – K.Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 9. januára

Príbehy v obrazoch, predajná výstava – Galéria Café Parnas, do 15. januára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  2. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  3. Legendárna Transsibírska magistrála
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  5. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  6. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  7. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  8. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 088
  2. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 6 167
  3. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 311
  4. Legendárna Transsibírska magistrála 3 985
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 408
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 2 027
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 944
  8. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 738
  9. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 1 642
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 1 313