19.00 Tančiareň, M. Huba – D. P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7
KINÁ
Jalla! Jalla!, Švéd. – Charlie centrum, 17.00, 19.00 a 20.30 h; Polus, 17.55 a 22.25 h
Posledné pokušenie Krista, USA – Charlie centrum, 17.15 h
Bratstvo vlka, Fr. – Charlie centrum, 18.00 h; Polus, 19.25 a 22.35 h
Krajinka, SR – Charlie centrum, 20.30 h
Tanečnica v tme, Dán./Švéd. – Charlie centrum, 17.00 h
Blíženci, Jap. – Charlie centrum, 20.00 h
Ducháček to zařídi, ČR – Charlie centrum, 19.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov (slov. dabing) – Polus, 14.00, 16.50 a 19.40 h Hviezda, Nám. 1. mája, 10.30, 14.30 a 17.00 h; Istropolis, Veľká sála, 15.30 a 19.00 h; Istropolis, Kinosála 1, 14.00, 17.00 a 20.00 h; Istota, Karloveská 32, 13.30, 16.30 a 19.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov (slov. titulky) – Polus, 15.35, 18.30 a 21.25 h
Nepovedz ani slovo, USA – Polus, 22.30 h
Pikantné pokušenie 2, USA – Polus, 15.20, 17.40, 20.00 a 22.20 h
Zoolander, USA – Polus, 15.50, 18.00, 20.10 a 22.25 h
Pravá blondínka, USA – Polus, 15.15, 17.15, 19.15 a 21.20 h
Atlantída: Stratená ríša, USA – Polus, 14.55 a 17.10 h, Istota, 10.00 a 15.00 h
Kto z koho, USA – Polus, 15.25 a 19.55 h, Istota, 17.30 a 20.00 h
Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Polus, 15.10 a 17.20 h
Dr. T a jeho ženy, USA – Polus, 19.30 a 21.50 h
Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.00 h
Shrek, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 16.00 h
Rýchlo a zbesilo, USA – Tatra, Nám. 1. mája, 18.00 a 20.30 h
Mačky a psy, USA – Istropolis, Detské kino, 17.00 h
Dohola, USA – Istropolis, Artkino, 17.30 h
Scary Movie, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00 a 19.30 h
KONCERTY A DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Rock Night – Aligátor, Laurinská 7
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Disco – Jalta Bar, Gorkého 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37
Betcave Party – DUNA, Radlinského 11
PRE DETI
9.00 Športové prázdniny, stolný tenis – SD Prievoz, Kaštieľska 30
10.00 Tvoríme cez prázdniny, výtvarné tvorivé dielne – SD Nivy, Súťažná 18
10.00 SD Trnávka patrí prázdninujúcim deťom, stol. tenis, šípky, hry – SD Trnávka, Bulharská 60
14.00 Modrá, biela, snehobiela, tvorivé dielne, technika maľby na skle – Bibiana, Panská 41
VÝSTAVY
Zbierka svetového konštruktivizmu, Malá historická expozícia Sonie Delonay, objekty Milana Dobeša, Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13
Koloman Sokol – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám. 11, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 10. februára
Dale Chihuly – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 3. februára
Slovenská fotografia 1925 – 2000 – moderna, postmoderna, postfotografia – SNG, Eszterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 10. februára 2002
New Austrian Spotlich, súčasné rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla 2002
Dorota Sadovská, Cena Oskara Čepana, GMB Mirbachov palác, do 24. marca 2002
Man Ray – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca 2002
H. Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002
Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca 2002
Omfalos Bratislavensis, sochy M. Lettricha – K. Gallery, Ventúrska 8, do 9. januára
Alexander Szabó, obrazy – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 10.00 – 19.00 h, do 31. januára
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 28. februára
Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované, netradičný pohľad na Vianočné sviatky, výstava spojená o 15.00 h aj s programom – Bibiana, do 12. januára
Metamorfózy portrétu, obrazy Adriany Kabeleovej – galéria Ľudovej banky Akcent, Jesenského ul., do 4. januára
Rozhovory s umením II. – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h
J. Saudek, S. Saudková: Božská komedie – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 13. januára
Zo súčasnej talianskej fotografie – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 6. januára
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
M. Lettrich, 15 sôch a pupok sveta – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 9. januára
Príbehy v obrazoch, predajná výstava – Galéria Café Parnas, do 15. januára