OPERA A BALET SND - Bajadéra, balet, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - M. Huba - M. Porubjak: Tančiareň, o 19.00
MALÁ SCÉNA - I. Bergmann: Scény z manželského života, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - Inkognito, verejná nahrávka, o 18.00
ASTORKA KORZO '90 - A. P. Čechov: Ujo Váňa, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - Hriešny tanec, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Generál, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko: Modelky, o 19.30
DIVADLO WEST - D. Churchill: Ešte máš mňa, miláčik!, o 19.00
DIVADLO STOKA - Komisia, o 20.00
TEÁTRO WÜSTENROT - Highlife, kabaretná šou, o 19.00
KINÁ
Nascar 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 20.00
Ocean Wonderland - Orange Imax, 15.00, 19.00
Návrat do 3D - Orange Imax, 17.00
Space Station - Orange Imax, 18.00, 21.00
Zlá výchova - Tatra, 17.30, 20.00
Dievča s perlou - Hviezda, 20.00
Môj učiteľ Ibrahim - Mladosť, 18.00; Palace/Aupark, 15.50, 21.10
Volanie mora - Mladosť, 15.30, 20.00
Invázia barbarov - Múzeum, 19.30
Nepochovaný mŕtvy - FK IC.SK, 17.30
Sny Akira Kurosawu - FK IC.SK, 17.50
Žiadostivé telá - FK IC.SK, 18.15
O dve slabiky pozadu - FK IC.SK, 18.30, 20.45; Hviezda, 18.00; Palace/Aupark, 11.10, 13.40
Jana a jej priatelia - FK IC.SK, 20.00
Knoflikáři - FK IC.SK, 20.15
Unavení slnkom - FK IC.SK, 20.30
Tú starú treba zabiť - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Alexander Veľký - FK Nostalgia, 18.30; ARTkino/Za zrkadlom, 19.45
Obchod na korze - FK Za zrkadlom, 17.33
Kukučka - ARTkino/Lúky, 20.00
Jeho foter, to je lotor! - Multikino Metropolis, 14.20, 15.30, 17.55, 19.10, 20.20, 21.40; Palace/Aupark, 11.30, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30
Na dotyk - Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.35; Palace/Aupark, 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Snowboarďáci - Palace/Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30
Snowboarďáci + Prirodzená smrť - Multikino Metropolis, 14.05, 16.30, 18.55, 21.20; Palace/Aupark, 20.40
Letec - Multikino Metropolis, 14.00, 17.15, 20.30; Palace/Aupark, 17.10, 20.30
Pofajčíme, uvidíme - Multikino Metropolis, 17.55, 19.45, 21.45; Palace/Aupark, 16.10, 18.20, 20.20
Honba za pokladom templárov - Multikino Metropolis, 13.40, 18.15, 20.50; Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.20
Rad nešťastných príhod - Multikino Metropolis, 16.25, 18.30; Palace/Aupark, 14.30, 16.50
Po západe slnka - Multikino Metropolis, 16.15; Palace/Aupark, 16.40, 18.50
Fantóm opery - Multikino Metropolis, 14.05; Palace/Aupark, 19.20; Istota, 17.30, 20.00
Ray - Multikino Metropolis, 20.40; Palace/Aupark, 18.10
Alexander Veľký - Multikino Metropolis, 13.55
Bokovka - Multikino Metropolis, 13.15
Rodinka Úžasných - Multikino Metropolis, 13.00, 15.25; Palace/Aupark, 13.00, 15.30
Wimbledon - Palace/Aupark, 14.20
Konečná stanica - Palace/Aupark, 11.00, 18.00, 20.10
Blade: Trinity - Palace/Aupark, 14.50, 17.20, 19.40, 21.50
Príliš dlhé zásnuby - Palace/Aupark, 21.00
KONCERTY
Why Not? - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Back to the Future - Celebration 40MIX . Koncert + projekcia - A4 Nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
PODUJATIA
Zatúlaná nota - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
Hobby kurz: voskovaná batika - DK Lúky, Vígľašská 1, o 17.00
Škola verejného zdravia: Správne dýchanie - Primaciálny palác, prízemie, o 17.00
Comenius párty, stretnutie pri príležitosti Dňa učiteľov - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 14.00
PRE DETI
Starčekove trampoty, rozprávka - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
O škaredom káčatku, program podľa rozprávky H. Ch. Andersena. Pre deti od 3 rokov - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Putovanie za hudbou, tvorivé dielne a sprievod výstavou Odklínanie hudby. Pre deti od 5 rokov - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Zahrajme sa na hlinu V: Šperkárska dielnička - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
Tu si kreslím, maľujem, tvorivé dielne pre deti - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00
Fašiangové humoresky, pohybovo-dramatické predstavenie o veselých i vážnych veciach - Klub 22, Vavilovova 22, o 18.00
Dialógy, protidrogové fórum pre žiakov ZŠ - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 13.00